Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? fórum

Szerintetek jogos ebben az esetben a férjem elvárása, mit mondanátok neki ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Amaunet (válaszként erre: 24. - Frufru26)
2019. nov. 29. 15:31
Mondj egy példát, amikor nem állt ki melletted?
31. vivo44 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 15:01

Jajjjj! Most látom, hogy te vagy akit a faluban mindenki néz, mindenki akarja hogy hozzáköltözz, mindenki meg akar dugni, s te senki szülinapjára nem akarsz elmenni.

Így már minden világos!

Neked jó lesz az új bevezetésre kerülő anonim fórum!

Sok sikert!

30. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Frufru26)
2019. nov. 29. 14:48

fűvel-fával kavarsz,

minden új fórumban az a téma, éppen kiakarja hogy hozzá költözz,

csodálod,ha nem szeretnek?

29. vivo44 (válaszként erre: 25. - Frufru26)
2019. nov. 29. 14:43

Nem akarlak véletlenül sem megbántani, de a mostani fórumodról az süt le, hogy te vagy az, aki mindennel és mindenkivel elégedetlen, mert nem úgy történnek dolgok, ahogyan azt te elképzeled.

Egy kapcsolat kompromisszumokon alapszik!

Attól, hogy te nem kedveled a férjed szüleit, attól a férjed még mehet hozzájuk, akár naponta is segíteni, ha ő úgy érzi szükségességét.

Az én férjem 11 év alatt kétszer 3-szor találkozott a szüleimmel, de eszébe sem jutna, hogy megjegyzéseket tegyen, ha én menni akarok hozzájuk s mégis működik. Nem mondhatom én sem, te sem a férjednek, hogy kit szeressen és kit nem! De csak tudd, hogy az élettől, majd ha felnőnek a gyermekeid kétszer ennyire fájdalmasan kapod vissza. S úgy tűnik, hogy nem is érdemtelenül!

28. vivo44 (válaszként erre: 25. - Frufru26)
2019. nov. 29. 14:37

-Jobban szeretik az egyiket, mint a másikat.

-Férjem elmegy segíteni a saját szüleinek.

-Ha én nem vagyok jóban a férjem szüleivel, hát ne legyen jóban a férjem sem.

-Soha nem állt mellettem a férjem. (mégiscsak lett egy gyermek, mégis vele vagy)

-Nem szeretnék úgy szülinapozni, gogy ide jön az anyós, de bánt, ha nem visz magával az anyóshoz a férjed.

-Ha férjed elmegy, hogyan is képzeli, hogy elmegy a szüleihez éppen aznap....(néha jobb egyedül sütögetni a szülinapra)

Végül is valóban nincsen bajod mindenkivel....:-))

27. selena78 (válaszként erre: 17. - Frufru26)
2019. nov. 29. 14:24

Elmegy, elmegy. A szülei. Mi az hogy hogy esik neked?


Ha te nem akarsz menni, mert nem szereted őket, attól még nem tilthatod meg neki, hogy látogassa a szüleit.


Aztán azt sem szabhatod meg, hogy a másik unokát szeressék, vagy sem. Felnőtt emberek, eldöntik, hogy kivel töltik szivesebben a szabadidejüket.


Lehet, a volt menyükkel jobb volt a kapcsolatuk. Amit nem is csodálok, ahogy olvasgatom itt a fórumjaidat.

2019. nov. 29. 14:19
Az igazság az,ha nekem ilyen menyem lenne,azt is letagadnám,hogy valaha ismertem.
25. Frufru26 (válaszként erre: 22. - Vivo44)
2019. nov. 29. 14:12
Nincs bajom mindenkivel de ami nem igazsag az ne n ugazsag szerintem
24. Frufru26 (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2019. nov. 29. 13:54
A ferjem nagyon vedi anyosomat pedig szerintem tulzas akkor se all ki melettem peldaul nikor tudja hogy nekem van igazam soha egyetlen egyszer sem allt meg ki mellettem
23. Amaunet (válaszként erre: 21. - Frufru26)
2019. nov. 29. 13:49
A férjed is így látja?
22. vivo44 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 13:35

Szia.

Igen, jogos a férjed elvárása.

Korábbi fórumaidból kiderül és ebből is, hogy mindenkivel bajod van, mindenki hibás mindenben, te pedig a megsebzett vadként, áldozati bárányként viselkedsz.

Az a legtermészetesebb, hogy a férjed azzal szeretne születésnapot ünnepelni, aki felnevelte, aki mindvégig az életben az édesanya! Még akkor is, ha te neked ez nem tetszik. A férjed nem a tulajdonod!

Talán azért nem kérdezi a férjed, hogy vele mész-e anyósékhoz, hogy ezzel ne legyen újabb vita, elégedetlenség. Ha mindíg hívna, hogy menj vele, akkor most azt olvasnánk hogy az a bajod, mert össze akar ugrasztani, most hogy nem, akkor meg az a bajod...

Én a helyedben azt mondanám a férjednek, hogy tartsuk meg a szülinapot, majd legalább leülnék két napra gondolkodni a nagy nap előtt, hogy hogyan is tudnám magamban rendezni a haragomat az anyósék felé, mert egyenlőre te vagy aki a problémát generálja, mint ahogyan az is bajodra van, hogy segít a szüleinek a gyermekük.

Majd a te gyermekeid segítsége is jól fog esni, ha eljutsz oda. Bár ezzel a hozzáállással nem nagy az esélye.

Sok sikert!

21. Frufru26 (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2019. nov. 29. 13:34
Miert kepzelnem be nem.kepzelodok ez igyvam
20. Amaunet (válaszként erre: 18. - Frufru26)
2019. nov. 29. 13:13

Szerintem csak te képzeled, hogy különbséget tesznek a nagyszülők a gyermekek között. Hiszen mindkettő a fiúk gyermeke. Amiben különböznek a szülő anyjuk. Erről meg szegények nem tehetnek.

Szóval a megkülönböztetés nem a gyerekek, hanem az anyjuk közt van.

Az, hogy nem kedvelnek nem is csodálkozom...

19. New(l) (válaszként erre: 16. - Frufru26)
2019. nov. 29. 12:51
Gondolom te meg úgy állsz mellette, hogy az utadba kerülő bármely jöttment félhülyével levelezgetsz, flörtölsz, kavarsz a háta mögött. Elhordod minden szarnak, saját bevallásod szerint is már rég elhagytad volna ha találtál volna új szponzort (=kitartó), szóval szerintem ne ez a csoffadt szülinap legyen a legnagyobb bajod.
18. Frufru26 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2019. nov. 29. 12:44
Leirtan miert
2019. nov. 29. 12:43
A ferjem peldaul mindig el megy nelkulem anyosomekhoz meg se kerdezni ezhogy nekem hogy esik pedig en is meg lettem bantva nrm caak anyos mivel a fiam es a parom elozo kapcsolatabol szuletett gyereke kozott anyosom eleg szepen kulombseget tesz azt vallaljak jobban a fiamat nem
16. Frufru26 (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2019. nov. 29. 12:42
Nem hubaztatom csak rosszul esik hogy melettem egyszer sem allt ki
15. 0adc8842b1 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2019. nov. 29. 11:47
Pofátlanság lenne, ha a saját szüleit nem hívja meg. A felesége nem tud egy évben egyszer jól vislekedni a születésnapon?! Mi van, ha a férje szüleinek (anyós-após) van szülinapja, biztosan nem mondaná, hogy a feleségét nem akarja ott látni. Szégyen az a feleség, aki önző és nem áll ki a férje mellett!!!
2019. nov. 29. 10:49
😁😁
13. globus (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 10:35
Ez esetben én kibírnék évi egy-két alkalmat jópofa vágással, nem éri meg ellenségeskedni.
2019. nov. 29. 10:31
Én azt csodálom, hogy még mindig együtt élnek a férjével.
11. Piroska52 (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2019. nov. 29. 08:35
amiket már itt összeirkált,nem csodálom,ha nincs jóban az anyósával,
2019. nov. 29. 08:10
Jó kis férj az, aki nem áll ki a felesége mellett! Felőlem lakhatna az anyjával és ezzel mindent elmondtam.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 08:02

Miért hibáztatod a férjedet, hogy szereti a szüleit. Szeret téged is, és ő a két, egymással haragban levő ember között, mint 2 tűz között vergődik.

Ha valóban szereted a párodat, belegondolsz az ő helyzetébe is, rájössz, hogy választhatsz: vagy kibékülsz az anyósoddal, helyre állítod a kapcsolatot vele a férjed boldogsága érdekében, vagy pedig valóban felesleges szülinapi ünneplést tartani.


Lehet, hogy anyósod valóban egy lehetetlen, összeférhetetlen, akármilyen ember. Lehet. De mégiscsak olyannak nevelte a fiát, aki neked tetszik, megfelel, akit olyannak ismertél meg, hogy összekötötted vele az életed.

Hogy anyósodnak is vannak hibái? Egészen biztos!


Láttál te már hiba nélküli embert? Ugye nem?

Akkor milyen alapon várod el attól a másiktól, hogy tökéletes legyen?

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 05:46

Ha közös születésnapot tartottok a férjeddel, akkor miért gond az, hogy ő a szüleit is ott szeretné látni?


Neked itt lesz az alkalom, hogy kibékülj a szüleivel.


Mivel bántottak meg? Miért vagy velük haragban?

7. Frufru26 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2019. nov. 29. 04:52
Az eb szuleim kulon elnek apukam lesz itt edesanyam nem tud haza jonni kulfoldon dolgozik es csak a ho vegen kap szabad napot
6. Lávli (válaszként erre: 4. - Frufru26)
2019. nov. 29. 04:51

Én ugyan semmit se mondanék neki, a te férjed, intézd a magad életét szépen önállóan, ne úgy, hogy ki mit mondana.

Te ismered, te szakítottad ezt a rózsát, szagold hát.

Azt meg simán benyelheted, hogy a gyerekek szoktak segíteni a szülőknek, ha szülinap, ha nem, a kettő nem zárja ki egymást.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Frufru26)
2019. nov. 29. 04:49
A te szüleiddel mi a helyzet? Ott lesznek?
4. Frufru26 (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. nov. 29. 04:44
Koszi igyekszem csak nehez te peldaul mit mondanal neki ha kijelentene hogy vagy unnepelunk igy hogy ok is itt lesznek vagy akkor sehogy?!Azt is mondta o aznap elmegy a szuleihez segiteni en meg varjam magam a vendegeket ha nen tarthatjuk kozossen hogy ok is itt legyenek.Mert a szuleinek kell segitenie az nap mikor tervbe volt hogy tartsuk a szulinapot de en ezt a ferjemmel mar nemis moat le beszeltem hogy az nap fogjuk tartani most meg ezzel jonhogy az nap elkell menni a szulokhoz nagyln rosszul esett
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 29. 04:43
Én a sehogy-ot választanám. Úgyis rossz a kapcsolatod a férjeddel is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook