Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? fórum

Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. okt. 26. 20:12

Anyukáddal nem tudsz ilyesmikről beszélgetni?

Hülyén hangzik, de a szülők nem hülyék!

37. Talian35 (válaszként erre: 30. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 26. 20:11
Én nem romboltam szét családot, mert a férjem már rég nem élt együtt az exével mikor összejöttünk, mindemellett azt mondom - bár nagyon szeretem a párom - hogy gyerekes elvált férfit úgy, hogy nekem nincs gyerekem, tuti nem vállalnék be mégegyszer. Sajnos sok a gond, és nagyon ritka, hogy ideális tud maradni emberileg egy kapcsolat válás után is, márcsak a gyerekek miatt is. Szóval én nem mennék bele, ráadásul 16 éves vagy, Miattad tuti nem válna el még akkor sem, ha amúgy valóban rossz a házassága.
36. tavaszilány (válaszként erre: 30. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 26. 20:05
Sajnos ez tipikus pasi-duma. A következőnek is ezt fogja mondani..
2008. okt. 26. 20:02

Menekülj.

Ez az egyetlen okos dolog, amit tehetsz.

2008. okt. 26. 20:00

Csak olyat tegyél,amit Te is szeretnél,ha megtennének Veled.

(gondolom nm szeretnéd ha pár év múlva Te lennél a felesége helyében)

2008. okt. 26. 19:57
Egyet mondok, Ő nem szeret Téged! Mert akkor nem hagyná, hogy tönkretedd a fiatal életedet miatta. Egoista, de nem is idegesítem magam miatta(d). Majd tanulsz a saját károdon.
2008. okt. 26. 19:56
Biztosan kell neked egy olyan pasi, aki a feleségével mások szeme láttára durván viselkedik és nyilvánosan vitázik? Nem vall nagy intelligenciára.
2008. okt. 26. 19:55
Semmi. Gyerek vagy még Te is. Soha nem szabadulsz a feleségtől, a két gyerek folyton közétek állna. A pasinak meg olyan elvárásai lesznek, aminek Te nyilván nem felelsz meg. Azt, hogy szeret, bárki mondhatja bárkinek. Felejtsd el és keress egy nőtlent. Még előtted az élet!
2008. okt. 26. 19:53

Ez mind igaz...és igen belegondoltam és beszéltem is vele erről...nos az van h nem szerelmes a feleségébe és csak azért vannak együtt mert ott van a 2 gyerek. de tényleg látszik h nem szereti,mikor a felesége megprobál közeledi felé mint feleség (megfogni a kezét,puszit adni neki) akor mindig olyan furán viselkedik,nagyon sokat vitáznak...ezt mondja apukám mert ő ismeri őket sokszor volt náluk mikor ilyenek voltak...

és nem gondoltam arra h összeköltözzünk,és am már voltunk együtt...nagyon sokat sírok miatta volt h 2 éjjszakát átsírtam miatta...szeretem és nem tudom mit csináljak

2008. okt. 26. 19:52

Tanuljál szorgalmasan, két év múlva menjél egyetemre, és még ott is biztosan találsz szuper szexis pasikat, akik érettek, intelligensek, és ketté áll tőlük a füled!

Kell neked majd akkor egy ilyen vén pasi? A gyerektartás? A botrányok?

Mondok valamit, ha belebonyolódsz, az egyetemig sem jutsz el, mert tönkreteszi Neked ezt a két évet, amit kemény tanulással kellene töltened.

Utána meg mond egy sajnálom-ot, mint a feleségének.

Szép remények!

2008. okt. 26. 19:52

Tudod, hogy egy embernek csak egy felesége lehet, akkor Te már csak a ... lehetnél.

Még a Te korodban a hozzád közelebbi korú partner keresése lenne célszerű.

Ne nagyon bonyolodj bele az ilyen kapcsolatba.

2008. okt. 26. 19:52

Torka,


pontosan mit jelent az, hogy szeret? Rád mosolygott? Randira hívott, bemutatott a barátainak, szüleinek? Szerelmes sms-ekkel, telefonhívásokkal bombáz? Eléd megy a suliba, moziba visz, vacsorázni, konkrétan mit értünk az alatt, hogy szeret?

2008. okt. 26. 19:51

.... én inkább nem írom le amit gondolok!!


(Nyomdafestéket nem tűr!!!!)

2008. okt. 26. 19:50
Elolvastam a naplóbejegyzésedet! Ha a feleségével ilyen durván bánik, veled is igy fog, amikor majd jön egy újabb lány!!! Aki még izgalmasabbá teszi az uncsi életét!
24. syria
2008. okt. 26. 19:50
Noooooooooooormális vagy?
2008. okt. 26. 19:48
most olvasom,16 éves vagy,nem korai ez még????szerintem tanulj inkább helyette...az fontossabb...
2008. okt. 26. 19:47

Semmi esélyed,csak az egóját akarja növelni,hogy van egy fiatal csaja,de az ilyenek egy fiatalabb csajért nem hiszem,hogy otthagynák a családjukat! És ott a 2 gyerek,ami ÖRÖKRE összeköti Őket.Felejtsd el és keress mást,akinek nem rombolod szét az életüket :-((

Elnézést a kemény szavakért,de belegondoltad magad a feleség helyébe,ha ez veled történne meg???!!!!

2008. okt. 26. 19:47
Mindenkinek felesleges bonyodalmakat okoznál! Magadnak is!!!
2008. okt. 26. 19:46
nincs,én már ezem túl vagyok,aztán amikor évek múlva elvált a feleségétől akkor persze már kellettem volna neki...nagyon rossz volt amikor a képembe vágta,hogy ő én miattam bizony sosem válna el...mire én ott hagytam aztán amikor szarban volt akkor persze már jó lettem volna...hát nem...
2008. okt. 26. 19:46
NINCS!!
18. Szanka
2008. okt. 26. 19:46
Ha jót akarsz magadnak, elfelejted!
17. daroki
2008. okt. 26. 19:45
Sztem sincs esélyed.Meg 16 éves vagy.Még szinte te is gyerek.Képzeld el a szitut,hogy a pasi otthagyja a feleségét és összeköltözik veled.Majd viszi haza a gyerekeket.Kell ez még neked 16 évesen??
2008. okt. 26. 19:45
Pillanatnyilag igen,de hosszu tavon nem hiszem!!!???
15. Rena85
2008. okt. 26. 19:43
Szerintem nincs esélyed!De hidd el találsz olyan férfit aki nőtlen és még gyereke sincs!
2008. okt. 26. 19:43
Esélyed?Szét akarsz tépni egy családot....egy vén pasiértXD.......
2008. okt. 26. 19:43

Szerintem nem számít a kor...


a család viszont igen!!! Az számít!!! Esélyed biztosan lehet, kérdés az, hogy valóban megéri-e?

Valóban rossz az a házasság, hogy végérvényesen beavatkozz? A két gyerek hány éves? Valóban megéri, hogy apa nélkül nőjenek fel? Nem akarlak megbántani, mert nincs két egyforma szitu, de ez igenis elég általános példa, ami a te esetedre ráillik...

Apuci újítani akar, büszke a "férfiasságára" hogy milyen fiatal barátnője lehet(ne)...

Anyuci felejtős, mert ő már szült két gyereket, lehet, hogy meg is hízott szegény, már nem "nő" apuci szemében...

Hát nem tudom!!! Gondold át kérlek, forró ez a víz...

2008. okt. 26. 19:43
Felejtsd el!!!
2008. okt. 26. 19:42
Nincs, vagy vajmi kevés! És képes lennél tönkretenni egy család életét, a magadét meg feleslegesen bonyolítani?
2008. okt. 26. 19:42

És ha te lennél a feleség helyébe neked ,hogy esne???

Erre gondoltál már???

Jobb kerülni az ilyen dolgokat ,és gondold meg ,hogy érdemes-e széttörni egy családot...

2008. okt. 26. 19:42
Nincs csak kihasznál,ha a neje megtudja s az a fajat nehogy rosszul járj pl megtép,vagy megfenyeget!Bocsi de ha gyerek is van akkor a nöt úgy képzelem el mint az anyaoroszlányt!Foggal körömmel harcol a szeretteiért!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook