Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? fórum

Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
68. dee (válaszként erre: 1. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 28. 15:26

Ne apát keress magadnak,inkább a saját korosztályodból válogass!

Nem hinném,hogy ha már feleség és anya leszel örülnél egy ilyen akciónak a férjed ellen.


Előtted az élet, de tartsd szem előtt,hogy családokat nem szakítunk szét!

67. 39f5f6877d (válaszként erre: 59. - 8110728f54)
2008. okt. 28. 14:28
Javasolnám Dr. Csernust!
2008. okt. 28. 14:27
Te sem találtál valami független pasit! Van belőlük bőven. Remélem egy napon majd te kerülsz a feleség helyébe! Akkor majd megtudod milyen érzés feldúlni egy családot! Bízom benne megjön a pasi esze, ha már neked nem!
65. agis
2008. okt. 28. 14:23

Még jó hogy csak 1 felesége van...



Ez a kérdés most vicc, vagy komoly?????

64. agis
2008. okt. 28. 14:23
szerintem Te nem vagyok normális... :)
63. ce8b002a07 (válaszként erre: 62. - Kenzol)
2008. okt. 28. 14:07
Egyetértek!
62. kenzol
2008. okt. 28. 11:26
Azt hiszem, nem a lánynak kellene igazán szégyellnie magát, hanem a 30-as pasinak! Egy fiatal lányban még tombolnak a hormonok,tapasztalatlan az élet dolgaiban,tetszik neki, hogy egy idősebb férfinak feltudja kelteni az érdeklődését.A pasi össze-vissza kamuzik neki, hogy és játsza a megnemértett férjet, közbe meg jólérzi magát! Addig tudja ezt csinálni vele,amíg befolyásolni tudja, mikor kinyílik végre a szeme otthagyja a lány,ha a feleség rájön,a helyében a férfit tépném meg a lány helyett! A legnagyobb baj, hogy ha ez a kislány ott is hagyja a pasi lehet, hogy keres egy másikat,én a feleség szemét nyitnám fel és kihajítanám a pasit, mint a macskát sz...i, mert, ha egyszer megtette.........
2008. okt. 28. 10:07

Ilyenkor érdemes mérlegelni. Kapsz + ban 3 szerzett rokont, akik nem fognak repdesni az örömtől, hogy elszedték az apjukat, férjet.

Biztos visz magával adósságot, hitelt, amit továbbra is fizetnie kell,+gyerektartást.

Ha minden simán megy, te leszel a gyerekei pesztrája 2 hetente.

Most szép a jobboldal, de nem láttad a balt...

Mellesleg nagyon fiatal vagy, és fülig szerelmes.

Az ilyen kapocslatok nem tartósak.

60. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 59. - 8110728f54)
2008. okt. 28. 10:00
Igazad van tényleg sokszor bántóak az emberek.A leányzó a kérdést nem azért tette fel.Szerintem sem helyes dolog nős emberrel kezdeni és családot szétszedni.
59. 8110728f54 (válaszként erre: 58. - 17dfdcec7d)
2008. okt. 28. 09:23
Azért nem kellene ennyire durvának lenni vele. Tény, hogy nem helyes dolod családos férfira ácsingózni. De a sértegetés teljesen felesleges. Én úgy érzem, hogy ez a kislány komoly bajban van, és segítségre szorul. Remélem, hogy hallgat a jó szóra, mert a hozzászólók nagyrésze jól látja a helyzetet, talán segítenek picit neki, a helyes út megtalálásában.
2008. okt. 28. 09:13
szégyeld magad,h családos emberrel szóba állsz.Szerintem 16 évesen még nem kéne ennyi idős férfiakkal egyáltalán foglalkoznod sem.Anyukád helyébe,és a feleség helyébe adnék én neked pasizást,ráadásul nem korosztályod ez az ember.Ilyenek,kis taknyosok teszik tönkre a családok életét,viszked a lukad,keress korban hozzád illőt,ne gyerekes apukát.
2008. okt. 28. 08:43

Akár hány éves vagy, egy ilyen kapcsolat mindig csak addig tart, amíg te képes vagy elfogadni ezt a felállást. Akinek családja van, az nem fogja a két szép szemedért otthagyni őket, bármennyire szeret is. Az ilyen "családapák" csak egy kis pezsgést akarnak az életükbe, a vadászösztön működik. Te bármit tehetsz, kitarthatsz ezer évig, ő akkor sem fog változtatni az életén miattad.

Sajna én is beleestem egy ilyen hibába, pedig már nem vagyok mai csirke, és reméltem, bizakodtam, sőt ő el is jött otthonról egy időre. Aztán mégis visszament. Nagyon nehéz volt befejezni, de rájöttem, csak magammal teszek rosszat, ha folytatom. Az ilyen kapcsolatoknak nincs jövője, jó amíg jó, aztán ennyi.

A saját érdekedben tedd meg, hogy nem bonyolódsz bele, csak az idődet vesztegeted.

2008. okt. 28. 08:27
Lépj tovább! A pasi csak hazudik, mert ha nem szeretné a feleségét, nem lenne gyerekük! Hidd el. Az, hogy bunkó a feleségével, csak őt minősíti.
2008. okt. 28. 08:12

Én csak azt remélem, hogy a sok sok jó tanácsot megfogadod, és tovább lépsz.

Semmmi esélyed hoszútávon, ez egészen biztos.

És kérlek, ha a feleséget nem is vezsed figyelembe, de a gyerekekre legyél tekintettel, kis lelküket örökre megtörheted.

Ráadásul úgy, hogy ebből neked sem származna semmi jó.

Remélem okos leszel, és lelépsz. Keress magadnak elfoglaltságot, járj barátnőkkel moziba, vagy menj el a suli mellett ilyen , vagy olyan tanfolyamra, ami érdekel, ami leköt. Mindenhol új emberekkel ismerkedhetsz meg, és így hamar elfelejted a nős pasit. Kezdj el sporolni, rengeteg lehetőség van. Kezdj egészségesen , rendszeresen étkezni!! Ne gyötörd magad, nem éri meg!!!!

54. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - Vandakir)
2008. okt. 28. 07:45
... azt mindenesetre leszögezhetjük szerintem, hogy kedves "családos apa" értelmi szintje (EQ, IQ egyaránt)... a 16 éves leány szintjén van. :o(
2008. okt. 28. 07:42
szerintem ö nem szeret csak ámit ha valobban szeretne otthagyná a családját!amit nem fog!16 évessen a veled egykoru fiukkal kellene foglalkoznod és nem egy családos apával!!te mivel kiskoru vagy mit kezdennél a gyerekeivel??lépj ki egy családos apa életéböl ne tedd tönkre a gyerekek életét!foglalkoz inkább a tanulással.
52. 01c8755c79 (válaszként erre: 51. - Microby)
2008. okt. 28. 07:41
Ne általánosíts léééécccciiiiii, az én lánykám is ennyi idős... a 3. nyelvet tanulja, okos, intelligens... és bizony hogy van ebédünk, amire hazaérek a munkából, ha előző nap nem főztem meg akkor is. :o)
2008. okt. 28. 07:33
16 évesen még nem a családok bomlasztásával kellenne foglalkoznod,hanem becsületesen tanulni a iskolában.Persze az sem ártana,ha esetleg tudnál főzni,de sajnos ti mai kiscafkák ezzel nem foglalkoztok.
2008. okt. 27. 16:24
Az 1 kutya lemaradt:) bocci:D
2008. okt. 27. 15:25
Még az jutott eszembe, hogy amíg éjszakákat sírsz át a képzelt szerelmed után, ő lehet, hogy épp akkor a feleségével szeretkezik? Hol a méltóságod?
2008. okt. 27. 14:25

Szia!


Én csak azt tudom tanácsolni,hogy ne mássz bele a kapcsolatukba...

Engem az élettársam 2 hónapja lassan,hogy eldobott egy 15 éves kis fruskáért..elkezdte unni,leakarja rázni,sőt még velem is összejárkál hébe-hoba..

Sztem ezt ne akard magadnak..legyél okos..felejtsd el..

2008. okt. 27. 07:24

Legtöbb férj, aki szemet vet egy "kislányra", azt állítja, hogy csak a gyerek miatt van együtt a feleségével... Az, hogy veszekszenek, az nem jelent semmit, azt minden házaspár szokott :o) (tisztelet a ritka kivételnek). Szerintem (előre is bocsánat a kifejezésért), de éretlen vagy még egy ilyen döntés meghozatalára.

Ettől függetlenül ha nem látnám a korodat, akkor az lenne a válaszom, hogy igen, esély mindig van, csak a saját lelkiismereteddel kell megküzdeni, ha beszállsz egy ilyen helyzetbe. Én speciel ismerek olyan embereket, akiknek ez sikerült, és persze olyanokat is, akik azóta szánják-bánják...

46. 01c8755c79 (válaszként erre: 30. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 27. 07:24
Szerintem ezt apukáddal beszéld meg, az lesz a valóságos, igazságos vélemény. A kék foltok pedig majd elmúlnak az arcodról, és a "szerelmedet" is úgyahogy összerakják majd a kórházban.
2008. okt. 27. 07:18
Esélyed egyenlő a nullával!
2008. okt. 27. 07:15
Nincs,felejtős a dolog.....
43. 6c5f346e46 (válaszként erre: 30. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 26. 23:08
felejtsd el...
2008. okt. 26. 20:31
Próbáld meg elfelejteni, nehéz lesz,de meg kell tenned, higgy nekem!!!
2008. okt. 26. 20:27
Nem ertem a kerdest. Mire van-e eselyed?
40. Talian35 (válaszként erre: 39. - Tavaszilány)
2008. okt. 26. 20:25
csak gondoltam akkor már valahogy toleránsabb az ember :-))) Mindenesetre egyik verzió sem túl jó... :-(
39. tavaszilány (válaszként erre: 37. - Talian35)
2008. okt. 26. 20:19
ha van neked is gyereked, még bonyolultabb lenne :))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook