Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? fórum

Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
98. 6c5f346e46 (válaszként erre: 90. - Sanya197*)
2008. nov. 7. 17:35

de nem az ő korában?????

biztasd még ilyen hülyeségekre...ezt te sem gondoltad át szerintem....

97. Sanya197* (válaszként erre: 96. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 7. 14:14
Elég lett volna egy "odafigyelek arra, amit olvasok" kiképzőbe is. Nem azt írtam, hogy "nem találtad ki, hogy mire gondoltam, máskor találd ki!", hanem egyszerűen leírtam, hogy mire gondoltam.
96. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 95. - Sanya197*)
2008. nov. 7. 14:08
Már beiratkoztam a gondolatolvasó-képzőbe :)
95. Sanya197* (válaszként erre: 94. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 7. 14:06
Én inkább matematikai kérdésekre gondoltam.
94. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 93. - Sanya197*)
2008. nov. 7. 14:05

Tényleg. S a Te is fiam Brutus kérdést azóta megválaszolta valaki??


:)))

93. Sanya197* (válaszként erre: 92. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 7. 14:01
Vannak olyan kérdések, amelyeket olyanok tettek fel, akik már 2 ezer éve halottak.
2008. nov. 7. 14:00

Senkit sem zavar, hogy a kérdés feltevője hetek óta nem tagja a portálnak ?

:)

91. Joys
2008. nov. 7. 13:37

Hosszabb távon biztos, hogy nincs esélyed.


Rövid távon-egy ideig. Így meg aligha éri meg..

2008. nov. 7. 13:35

Szerintem egy nő jól teszi, ha idősebb pasiba szerelmes, mert attól legalább megkaphatja, ami kell neki.

:-))

2008. nov. 7. 11:00
Felejtsd el még nem késő
2008. nov. 7. 09:57
esély....arra h a szeretője legyél mindenképp, többre sztem nincs!
87. syria (válaszként erre: 85. - Kenzol)
2008. nov. 2. 18:16

Megérdemelte a „kedves” válaszokat, mert azok érett, felelős gondolkodású emberektől jöttek.

Remélem, a menekülésével együtt okult a válaszokból. És okult minden más, hasonló cipőben járó fruska is!

86. vica40 (válaszként erre: 30. - 5e9fb3a57b)
2008. nov. 1. 15:46

Kedves Torka!

Jó lenne, ha a hapsi helyett a helyesírási szabályokat nézegetnéd. Írásod alapján talán nem ártana.

85. kenzol
2008. okt. 29. 20:26
Úgy látszik a lány elmenekült a sok "kedves" választól, mert már nem tagja az oldalnak .Remélem azért levonta magának a válaszokból amire választ várt.
84. ce8b002a07 (válaszként erre: 83. - 6c5f346e46)
2008. okt. 29. 19:00
Jelek, egyebek, minden célba talált már itt, ahogy olvastam :D
83. 6c5f346e46 (válaszként erre: 81. - Cskata)
2008. okt. 29. 18:38
azt irja,hogy nem boldogok,a kiscsaj kora pedig csak olaj a tüzre...de itt a pasi is hibás,hogy hagyta magát,mert lehet,hogy ha nem veszi a jeleket,akkor még csirrájában elfojtotta volna a dolgot magában a kiscsaj,ha nem találnak célba a jelek...de szerintem akkor s pasinak is reagálnia kellett...ami valljuk be,elég csúnya dolog volt tőle...
82. Talian35 (válaszként erre: 81. - Cskata)
2008. okt. 29. 13:44
Pontosan! A 3. akkor tud belépni egy házasságba, ha ott baj van. Az pedig mindig mind a két felen múlik, és nem lehet csak a férjet vagy csak a feleséget hibáztatni, nem érzem jogosnak!
81. cskata (válaszként erre: 80. - Zsuzsa88)
2008. okt. 29. 12:31

"a bűntudat örökre megmarad, hogy szétkarmoltál egy boldog családot,"


egy boldog családot szerintem nem lehet "szétkarmolni"..

2008. okt. 29. 12:24

Egyetértek a 75. hozzászólással.


És lehet, szemét vagyok, de sztem undorító és ocsmány dolog, ha egy fiatal pipi azért mert azt hiszi, hogy szerelmes (valljuk be, 16 évesen ez még nem olyan komoly), félkézzel szétkarmol egy boldog családot. A férfi pofátlan, mert azzal, hogy elvette a feleségét, vállalja, hogy jóban-rosszban holtomiglan-holtodiglan együtt maradnak. Erre jönnek a plusz kilók, a striák, és mindjárt egy fiatal, ropogós pipit fog ki magának? Ez pofátlanság! És ha a kislány hagyja magát, nagyot fog koppanni, mert egy 30 éves érett férfi nem fogja otthagyni az otthon kényelmét egy 16 éves miatt. Ott a felesége, aki főz-mos-takarít rá, és a 2 gyerkőc, akikhez talán még a feleségnél is jobban kötődik. Képzeld csak el, ha te lennél a feleség helyében. Vegyük pl. 28 éves vagy, a férjed 30, van 2 gyermeketek, akiket imádtok. Erre feltűnik egy kislány, aki majdnem fele annyi idős, mint te vagy, és a földbetiporja minden álmod. Azt hitted, a férjeddel már életed végéig élsz boldogan, 70 évesen, őszen-öregen sétáltok kéz-a-kézben, erre valaki, aki valójában még nem tudja, milyen IGAZÁN szeretni, teljesen tönkreteszi az életedet. Úgy érzed, megaláztak, kisemmiztek, mindent elveszítesz, amiért egész végig dolgoztál. Az önbizalmad és az önbecsülésed leesik a béka segge alá. Magadban keresed a hibát. Haragszol a kislányra, a férjedre mégjobban. Lehet, azt is megtiltanád a férjednek válás után, hogy lássa a gyerekeit. És akkor a férj sem lesz a legboldogabb. Na, levázoltam, hogy szerintem hogyan érezheti magát a feleség, ha megtudja a dolgot. Te pedig döntsd el, mit csinálsz. Ő évek alatt hozzászokott, hogy egy nő és 2 gyerek van körülötte nap mint nap. Te tudnád helyettesíteni a feleséget és a 2 gyereket, hogy ne legyen hiányérzete? Kész vagy rá, hogy 16 évesen moss-főzz-takaríts rá?!


Ha ennyire ragaszkodsz az idősebb generációkhoz, legalább olyat fogj ki, akinek nincs családja. Mert így 4 ember boldogságát teszed tönkre, te lehet, boldog leszel, de a bűntudat örökre megmarad, hogy szétkarmoltál egy boldog családot, és lehet, hogy a lamour csak pár hónapig tart. Megéri szerinted?! Gondolkodj el ezen...

2008. okt. 29. 11:56
Nyilván nem a lány lenne az oka, amiért szétmennének. De mondjuk, ha a feleség megtudja "őket"...ha el is válnak, szerintem a hölgy biztos ezt a lányt vádolná elsőként. Nem tudom, ez olyan tipikus. Előbb keressük másnál a problémát, mint saját magunkban. Valószínűleg a gyerekek is úgy nőnének fel, hogy úgy tudják "ez a lány volt az oka". Én biztos nem mondtam, hogy ő akarna szétrombolni egy családot. Csak naiv. :( Ez túl sok gonddal járna.
2008. okt. 29. 11:43
Szegény lányt ne bántsuk, mert én sem érzem, hogy főbűnös lenne és családot akarna szétrombolni. Nem védek senkit, de amelyik kapcsolatba egy harmadik is befér, ott már eleve baj van és egyáltalán nem biztos, hogy egyben maradna a család...sokak szerint a gyereknek sem jó egy rossz házasság akkor már inkább külön de békében. Mindemellett családpárti vagyok abszolút, de ha az egyik fél úgy érzi hogy nem tud együtt élni a másikkal, akkor nem biztos hogy szerencsés, ha csak és kizárólag a gyerek/ek/ miatt maradnak együtt. Viszont elvált gyerekes pasival nem egyszerű, nem kezdenék!
77. spinneli (válaszként erre: 75. - F4ca57e54f)
2008. okt. 28. 23:15
nem tudom, úgy beszéltek a szeretőről, mintha egyedül az ő felelősége lenne, hogy szétmegy egy család, javaslom az örökös hűséget fogadó motivációit is górcső alá venni...az nem Ő volt.
2008. okt. 28. 23:07

Személyes példám is van. Nagyszüleim elköltöztek másik városba. Szomszédjukban "fiatal pár" 30-31 évesek. Ekkor én 16 éves voltam. Észrevettem a férfin, hogy vonzódik hozzám(semmi szerelem, csak ilyen apró jelek). Nem konkrétan az esetem, de azért jó hapsi. Van két gyermekük, és most kb. 7-8 éves házasok. A gyerekeikkel iszonyatosan jól kijöttem/kijövök, de nem a férfi miatt. Csak én is vágyok már sajátra.

Szóval még most is látom, hogy nincs köztük se minden rendben. A nő folyton ugráltatja a pasit...kicsit papucsnak tűnik. Külső szemlélőként azt mondom, kiállhatna magáért, és keményen mondjon nemet a nőnek.

Eszembe sem jutna, hogy kavarjak a pasival. Pedig én is mennyit mondtam anyunak, hogy ilyen meg olyan jó pasi, és ha az enyém lenne. DE NEM!

Azért mert lapos egy kapcsolat, nem biztos, hogy szétválnak az emberek. Én akkor sem kezdenék ki vele, ha elválnának. De remélem náluk nincs semmi ilyen. :)

2008. okt. 28. 22:38

Semmi esélyed erre a kapcsolatra. Nem is a korkülönbség miatt, de ha érettnek tartod magad egy ilyen férfihez gondolkodj logikusan. Sehol sem látni olyan férfit, aki elhagyná a családját egy tizenéves miatt. Csak szédít. A gyerekei soha sem bocsájtanának meg, ráadásul híre menne, és bizony ezt sem mosnád le magadról. Egy megcsalt feleség-anya dühe ellen nem tudnál hova menekülni, mert gondolom senki sincs a közeledben aki egy ilyen kapcsolatot támogatna.


Alapszabály: akinek van egy kis gerince, soha sem szakít szét családokat.


Nem ítéllek el, de naiv vagy nagyon. A férfinek meg baj van az agyával.


Remélem okosan döntesz. Szia. :-)

2008. okt. 28. 21:04
jaja, van esélyed, hogy tönkeretedd a saját, a pasi, a felesége és a gyerekei életét.
2008. okt. 28. 19:47
szerintem a pasinak is baj van a padláson egy cseppet,ha leáll egy ilyen korú csajjal,ez már liliom tiprás...könyörgöm,hol vannak a szülők???ha a pasik tudnának gondolkodni egyszerre az eszükkel és a f'szukkal ,na akkor fele ennyi gondjuk nem lenne...
72. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 5e9fb3a57b)
2008. okt. 28. 18:14
Mivel feltetted a kérdést,csak azt tudom mondani, arra biztos van esélyed,hogy tönkretégy egy családot,és saját magadat is.
71. kenzol (válaszként erre: 70. - Be52089f0e)
2008. okt. 28. 17:16

Remélem a gyerekével NEM!, de olyan férjtől mit lehet elvárni, aki már egyszer félrelépett?

Más


Nagyon sokan a lányt támadják, de szerintem egy 30 éves apának több esze kell, hogy legyen, mint egy 16 éves fruskának. Valahogy az az érzésem, hogy nem a lány kezdte el illegetni magát és szegény pasi csak a csapdájába esett. Nem a lány rombolta szét a családot, hanem maga a férj/apa!

70. be52089f0e (válaszként erre: 62. - Kenzol)
2008. okt. 28. 16:23

Ez így van, aki egyszer megtette, az többször is megteszi. Na de egy 16 évessel?

Legközelebb a gyerekével kezd ki?

2008. okt. 28. 16:07

Köztem és a barátom közt is 14 év korkülömbség van az ő javára.

A korkülömbséggel nem lenne baj,de ha már családja van szerintem semmiképp se próbálkozz.Gondold magad a felesége és a gyerekei helyébe.A felesége gondolom nem nagyon érdekel,de legalább a gyerekeit tartsd szemelőtt.Tudom,könnyű ezt mondani,de próbáld meg kiverni a fejedből ezt a férfit.Egyébként fel a fejjel,ha mindenképp az idősebb korosztály érdekel,biztos találsz köztük egy olyat,aki független.De ott van a saját korosztályod is!

Puszi:Zsuzsi

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook