Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet -e valaki két emberbe szerelmes? fórum

Lehet -e valaki két emberbe szerelmes? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
224. labi
2019. okt. 18. 18:54
igen
2019. okt. 18. 13:56
nem
222. oneman (válaszként erre: 221. - Andilaci)
2019. okt. 18. 13:43
Öregen meg már egybe sem. :-)
2019. okt. 18. 09:15
Fiatalon elöfordulhat szerintem.
220. oneman
2019. okt. 17. 23:49
Gondolom itt mindenki magáról nyilatkozik, mert másról nem lehet tudni.
219. globus
2019. okt. 17. 19:14
Nem.
218. Amaunet
2019. okt. 17. 19:09

Tini koromban több zenekar több tagja iránt éreztem olthatatlan szerelmet.:D

Anyám nem fogadta megértően a sok posztert és képet a falon.

2019. okt. 17. 18:47
Nem
2019. okt. 14. 16:22
Igen, én is egyszerre voltam szerelmes Winnetouba és Robin Hoodba.
215. oneman
2019. okt. 14. 16:15
Lehet.
2019. okt. 14. 14:00
persze
2012. nov. 10. 21:11

Kérdeznék!!! Lehet két lányt szeretni???

Az én kapcsolatom 6 évig tartott egy sráccal! Márciusba váltak el az útjaink egymástól, mert nem jöttünk már ki egymással. nagyon furcsán viselkedett velem, eltávolodtunk egymástól. Éreztem,hogy nagyon nem stimmel vele valami. Igaz én akartam,hogy legyen vég mert ez már nem kapcsolat volt. Rá egy pár napra a testvéréhez elvitte a csajt ( akire féltékeny voltam és tagadott mindent, hogy ők csak barátok) bemutatni! Elég érdekes volt! Olyanokat hallottam és láttam vissza, hogy kapcsolatban vannak és csókos képek egy közösségi oldalon! Amit jelzek mi még csak ismerősök sem voltunk, mert egy párszor kitörölt engem! Aztán jött a május fa! csinált neki május fát egy olyan cetli volt rajta, hogy " te vagy az első lány akinek május fát készítettem!" Nekem 6 év alatt egyet sem csinált!!! Én is össze jöttem egy sráccal, ami 2 hétig tartott, mert rájöttem,hogy nem tudnék szerelmes lenni belé! Pedig nagyos sok szeretetet kaptam a sráctól! Én hülye persze próbáltam volna békülni az exel, de ő nem volt hajlandó rá! Én alázkodtam meg! onnantól kezdve soha többé nem kerestem. a szakításunk után 4 hónappal. ő keresett fel, hogy nem tud nélkülem élni és hogy én vagyok az igazi szerelme. Csak velem tudná elképzelni az egész életét....stb egymás nyakában sírtunk mit két szaros gyerek! Persze én engedtem és kibékültem vele rá 3 napra e közben szakított a másik lánya. 2 hónapig tartott a kapcsolatunk, nem változott semmit én persze próbáltam nem felhántorgatni a történteket, persze volt, hogy kijött belőlem. De akkor is tartottam magam, mindent megpróbáltam tenni, hogy jól működjön, persze ez alatt a 2 hónap alatt nem voltunk sokat együtt, mert pont a nyári gyakorlatomat töltöttem le, ami azt jelenti, hogy csak aludni jártam haza.Az utolsó egy hét az úgy telt el, hogy még csak aludni sem jöttel hozzám. besokaltam és ott hagytam.Szakítottunk. csütörtöki nap szakítottunk és szombaton ment a csajhoz vidékre mert oda költözött, jelzem ugyan arról a csajról beszélek. aztán vasárnapi nap tudtam meg, hogy ott van. biztos forrásból tudtam. és még azt is hogy már egy hete beszélnek telefonon! felhívtam aznap és nagyon megmondogattam neki, persze ő mindent tagadott. azt mondta,h engem szeret. pffff ezek után szépen összemelegedtek. és mái napig együtt vannak. más lassan 3 hónapja.Szóval kérdem én. lehet két lányba szerelmes? mert én ezt hihetetlennek tartom. de tudom,hogy engem szeret.

212. 6924121179 (válaszként erre: 211. - Hétfőreggel)
2011. ápr. 12. 13:06
:DDD
2011. márc. 8. 13:20

Marika elmegy a jósnőhöz.

- Két férfi udvarol nekem, a Józsi meg a Béla. Mondja eg, hogy ki lesz a szerencsés?

Mire a jósnő: - Béla lesz a férje, Józsi lesz a szerencsés! :D :D :D

2011. márc. 6. 12:28
nem, érzelmi erősségben különbség van a kettő esetében
209. indián01 (válaszként erre: 198. - Ad649e72b5)
2011. márc. 6. 12:00

Csak benéztem ide, de ez nagyon betalált!

Én pasi vagyok, voltam ilyen helyzetben, és visszanézve tényleg így volt.

Köszönöm, ez volt a "tiszta víz a pohárban" :-D

208. tashadow (válaszként erre: 207. - 331562d613)
2011. márc. 6. 11:51

Attól függ ki mit ért alatta! :P

Itt gyönyörűen látszik mennyire diverz a kép.

2011. márc. 6. 11:35
miért ne lehetne!!
2011. márc. 6. 11:34
De jobbat mondok, talán most úgy érzed mindkettőt szereted, közben pedig egyiket sem igazán, hiszen ha szeretnéd valamelyiket nagyon akkor a másik már nem érdekelne.
2011. márc. 6. 11:32
Valakinek biztos megy. Én ha egyet megszeretek akkor azt annyira, hogy más nem kell :)
2011. márc. 6. 08:40
Szintiszta érzéssel csak egyet lehet. Kettőt már nem. Aki kettőt szeret-egyet sem.
2011. márc. 6. 07:44
még hármat is lehet de egyet jobb lenne
2011. márc. 6. 06:13

Inkább egyet szeressél, de azt őszintén és olyat, aki megfelel neked, mert a két párkapcsolat valamelyiknek keserűséget okoz, válaszd a helyes útat bátran nézzél szemben ezzel a helyzettel és oldd meg, mert a döntés a te kezedben van.

Sok szerencsét kíván neked Ágnes

2011. márc. 6. 00:20

lehet egyszerre ket ferfit szeretni, de igazan szerelmesnek lenni szerintem, inkabb egyszerre csak egybe lehet..

amirol irsz az inkabb a szeretet vagy vonzalom valamelyike lehet , nem?

amugy tudod a valaszt, csak sokszor nehez szembenezni sajat magunkkal

2011. márc. 5. 23:47
Persze, hogy lehet. A két ember nyilván különböző, mindkettőt másért szereted. Csak azt kell eldöntened melyik a fontosabb.
199. tashadow (válaszként erre: 193. - Zsófyc)
2011. márc. 5. 22:53

"Szeretet"

Fura ilyen értelemben használni ezt a szót.

A SZERETET sosem fogy el, mindenkinek jut. :)


Szerintem sokaknak zavart okoz a fejében ez a fogalom, többek között nekem is. Fontos hogy tudjuk hogy ha már használunk egy fogalmat, és érveket hozunk fel egy lehetséges döntés mellett, akkor legalább mi pontosan tudjuk hogy mi alatt mit értünk.

2011. márc. 5. 22:40
Ha esélyt adtál arra,hogy egy pasi mellett beleszerethess egy másikba,akkor nem szereted kellőképp azt,akivel "legálisan" vagy....szerintem csak egyet szeress,de azt nagyon!!!!:D
2011. márc. 5. 22:39
"Bocsáss meg kérlek de van egy hibám, másé a szívem régóta már, és én csak annyit mondhatok, hogy kettőt szeretni nem tudok.." így szól a nóta, én nemhiszek benne hogy lehetne kettőt egyszerre ugyanúgy szeretni, az egyiket biztosan jobban szereted valamiért.
2011. márc. 5. 22:39
Naná,hogy lehet!Az egyikbe szerelmes vagy,a másikat meg szereted mint embert....Voltam ilyen szituban,nehéz a döntés....az tuti,h bedilizel ettől ha sokáig húzod!
2011. márc. 5. 22:33
szerintem nem lehet.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook