Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek érdeklem? fórum

Szerintetek érdeklem? (beszélgetős fórum)


11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 22:54
Nem mutattál felé érdeklődést, de alapból se lehet nyomulós figura.
2022. ápr. 12. 22:28
Hol beszélgettek ?
2022. ápr. 12. 20:03

Ha érdekeltem, csak mostanra már nem, akkor ennyi hagyjam annyiba a dolgot? Miért? Nem lehet már "visszahozni" szerintetek?

Egyébként beszélgetünk még mindig csak már nem jön annyit oda, mint néhány hónappal ezelőtt.

2022. ápr. 12. 09:07
Szerintem nem.
2022. ápr. 12. 09:05
Szerintem már nem, lépj tovább.
6. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 07:22

Az a pár bók és a sok beszélgetés kezdeményezés a közeledés lett volna részéről, amit akkor nem tudtál viszonozni. Nyilván érzékelte.


Közben benned elindult valami. Ok, de ő ezt nem tudja, ha csak nem gondolatolvasó, de erre kicsi az esély. Az utolsó infója veled kapcsolatban, hogy megpróbálta nem jött össze. Neked kell lépni.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 07:12

Néhány beszélgetés nem jelent semmit. Különösen, hogy mindketten éreztétek, hogy a korkülönbség okoz egy kis zavart. Ez miatt egész biztosan csak rövid ideig tartó együttjárás lett volna. Meglehet, hogy közben megismerkedett egy korban inkább hozzá illő lánnyal.

Te is keresgélj a saját korosztályodban, őt pedig tartsd meg jó ismerősként.

2022. ápr. 12. 06:38
Szerintem is majd alakul.
2022. ápr. 12. 00:00
Ne csinálj semmit, majd alakul. Vagy nem.
2022. ápr. 12. 00:00
Most akkor érdekel vagy nem érdekel? Benned is sok a bizonytalanság. Érzel iránta valamit? Szimpatikus? Járnál vele? Mennyi a korkülönbség?
2022. ápr. 11. 22:38

Szóval van egy srác, pár hónapja ismerjük egymást.

Azt tudnotok kell, hogy pár évvel fiatalabb nálam, de mivel fiatalok vagyunk mindketten, ez a pár év is soknak tűnhet köztünk.

Minden "jel" meg volt, hogy tetszek neki. Rengetegszer (szinte minden alkalommal) kezdeményezte a beszélgetést, hosszúakat is, próbálta is fent tartani, a mai napig túl közel áll hozzám, ha beszélünk.

De nem foglalkoztam vele, mert fiatalabb nálam és érzem, hogy ez őt is elbátortalanítja, nem is igazán udvarolt sosem, pár elejtett bók és ennyi.

Viszont nem rég észrevettem, hogy néz messziről is, fent is tartottuk a szemkontaktust, amég én oda nem biccentettem.


Pont amióta elkezdett engem érdekelni, azóta látom úgy, hogy őt annyira azért nem.

Most nem tudom, hogy ennyit érdeklődött ezelőtt is csak most lettem rá kiélezve vagy mivel nem érdekelt, volt, hogy én nem annyira tartottam fent a beszélgetést és azért vett ő is visszább.


Azt se tudom, hogy egyáltalán az, hogy ennyire akart mindig velem beszélgetni jelentheti-e, hogy vonzónak tart vagy az a pár bók, vagy ez önmagában még semmi.


Nemtudom mi tévő legyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook