Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akar? Csak fél vagy nem érdeklem? fórum

Mit akar? Csak fél vagy nem érdeklem? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 17. 22:33
Számítani fog ez év múlva?
2019. jún. 16. 13:02

Nem akar a világon semmi tőled!

Beképzelt dolog ez is..

8. Lávli (válaszként erre: 1. - Hn)
2019. jún. 16. 11:23

Így iskolás korban a fiúk hangja el-elcsuklik, mutálnak, meg röhögnek a csajokon, így fejezik ki a tetszésüket. Általában minden csajon röhögnek és mindegyik tetszik nekik.

Kéne valami olyan srác, aki visszajelöl, biztos nem csak ennek az egynek tetszel te sem.

2019. jún. 16. 11:16
Nem akar semmit. Amúgy àltalànos iskolàban osztálytárs vagy ez màr középiskola?
6. HaBe (válaszként erre: 1. - Hn)
2019. jún. 16. 11:08
Szerintem hagyd a francba. Amiről te írsz az egyáltalán nem kölcsönös csupán csak egyoldalú érdeklődés
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hn)
2019. jún. 16. 11:04
Kölcsönös? Mi? Ő röhög rajtad a haverjaival együtt, te meg rohansz utána és égeted magad. Nincs ebben semmi kölcsönös.
4. ab65a971c2 (válaszként erre: 1. - Hn)
2019. jún. 16. 10:58
Mióta osztálytársad? Szerintem félreértetted. És valószínű, hogy a haverjainak mesélt rólad, nem feltétlenül jót. Amikor véletlenül találkoztatok, mi volt?
2019. jún. 16. 10:57

Ja, ezek a pasik már csak ilyenek. Néznek.

A csajok meg lejáratják magukat a jelölgetéssel, amit nem igazolnak vissza, azzal, hogy a haverjainak táncol, azok meg jól mulatnak a csajszi nyomulásán.

2019. jún. 16. 10:53
Nem jelöl vissza és te futsz utána..sőt még el is hiszed hogy bejössz neki ..
1. hn
2019. jún. 16. 10:31
Sziasztok! Van egy srac az osztalyomban aki nagyon bejon. En ugy vettem eszre ez kolcsonos. Mindig nez, fel ha megszolit, megvaltozik a hangszine stb. A hetvegen abban a varosban nyaralt a havrjaival ahol lakom. Elso nap veletlen osszefutottunk. Utana volt egy buli ahol a haverjai mellet tancoltam. Rogton kiszurtak es sugdoloztak meg mutogattak ram. De o nem volt ott. Ma sajnos megy haza😪. Azt tudni kell rola, hogy eddig ketszer is bejeloltem es egyszersem jelolt vissza. Sose ir nem keres. Ennek ellenere az a kerdesem, hogy ezt azert csinalja mert fel, vagy nem akar semmit es en ertettem teljesen felre? Elore is koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook