Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha érdeklem, engem nem érdekel, viszont ha engem érdekel, ő nem foglalkozik velem... Miért ilyen az élet? fórum

Ha érdeklem, engem nem érdekel, viszont ha engem érdekel, ő nem foglalkozik velem... Miért ilyen az élet? (beszélgetős fórum)


11. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 10. 10:36
Azt hiszem pont ezt nevezik női logikának.
10. elszabadult hold (válaszként erre: 4. - Ccdd4ca270)
2012. ápr. 9. 21:14
Igazad van, nekem is ez jutott eszembe amikor elolvastam a fórumindító hozzászólást. Nincs mese - az idő majd megoldást hoz, amikor már kiforr az egyéniség stb. stb. :)
2012. ápr. 9. 21:04
engem elkerült az élet ezen kis játéka...kellemetlen lehet
8. ea010c7029 (válaszként erre: 6. - C3f39fd03b)
2012. ápr. 9. 21:01
Egyetértek,szerintem sem korfüggő...:)
2012. ápr. 9. 20:59
Ez így megy egy darabig, aztán egyszer csak jön valaki, és hoppá, kölcsönösen érdeklitek egymást, megvan a másik iránti tisztelet, szerelem, szikra, ki minek nevezi. És lehet, hogy közhely, de tényleg nem kell görcsölni. Miután hagytam én is az egész "na akkor most uccu neki és muszáj párt találni" hozzáállást, nem sokra rá megismertem a férjemet.
6. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2012. ápr. 9. 20:57
CSillagom,én 30 leszek,de el se hinnéd,hányszor futottam bele ilyen pasiba :-) Egyébként a kapcsolat egy örök hullámzás,sosincs olyan hogy egyszerre vagytok oda egymásért pont ugyanannyira.De ettől izgalmas.:-) Meg egy idő után kicsit fárasztó is.:-P De majd beáll.:-)
2012. ápr. 9. 20:54
22 éves vagyok:)
4. ccdd4ca270 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 9. 19:02
bimbóka! nem tudom melyik korosztályhoz tartozol, de nálam is hasonló volt a helyzet amíg bimbóka voltam, aztán bimbó lettem, és beállt...
2012. ápr. 9. 18:57

Azt írtad :

Ha túlságosan is sokat foglalkozik velem valaki, amikor úgy érzem, hogy megfojt a sok szeretetével akkor egy idő után taszít,


Nos, veled is ugyanígy éreznek amikor szerelmesen "ragadsz"!

2012. ápr. 9. 18:54
Apám időben megtanította: az élet gyakran igazságtalan :-)
2012. ápr. 9. 18:51

Biztosan mindenkivel előfordult már ez.

Tetszik valaki nekünk, akkor ő lesz.r.

Viszont miután már minket nem érdekel, ő van értünk oda..


Nagyon sok esetben hasonlót tapasztalok.

Például ha párkapcsolatot szeretnék, soha nem jön össze. Viszont ha tényleg úgy érzem hogy nem szeretnék se fiút, se semmilyen kapcsolatot magamnak, fix hogy szerelmes leszek.


Ha túlságosan is sokat foglalkozik velem valaki, amikor úgy érzem, hogy megfojt a sok szeretetével akkor egy idő után taszít, és nem hiányzik.

Viszont miután végleg elveszítem, hiányzik.


Ha oda vagyok érte, nem hiányzom neki. Viszont ha már nem érdekel, akkor hiányzom neki..


És még sorolhatnám ezeket a hasonlatokat.

Miért ilyen az élet, mint a macska egér játék?

Én ebből azt látom, hogy le kell sz.rni mindent, és nem görcsölni rajtuk. De nem mindig megy ez ilyen könnyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook