Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek egy kapcsolat tönkre megy a távolság miatt? fórum

Szerintetek egy kapcsolat tönkre megy a távolság miatt? (tudásbázis kérdés)


18. Zsana81 (válaszként erre: 17. - Trapiti)
2013. szept. 16. 11:03
:-) ... Sok sikert és kitartást kívánok nektek a közös célok eléréséhez ;-) !!!
17. trapiti (válaszként erre: 16. - Zsana81)
2013. szept. 10. 08:44
Nálunk ugyanez a helyzet, lassan két éve van a férjem külföldön. Havonza jár haza és nyáron kicsit többet volt itthon. Nem romlott meg a kapcsolatunk, sőt... Persze rossz amikor elmegy, de a közös célért megéri. Remélem mi is egy éven belül utána tudunk menni. Ugyanakkor nagyon sok kapcsolat együtt élve is tönkremegy...
2013. szept. 10. 08:11
Sziasztok ! Szerintrem nem törvényszerű ,hogy a távolságra rámenjen a kapcsolat ,mint ahogy nálunk sem ez történt . 11 éve vagyunk együtt a párommal ,lányunk 8 éves .A párom több mit 2 éve dolgozik külföldön 3-4 hetente jár haza ,nálunk az érzelmek semmit nem koptak ! Büszkén vallom ,hogy a mi kapcsolatunk biztos lábakon áll ,ez mindig is így volt ,de ahol inog a léc ,nincs bizalom ott rámehet a távolságra a kapcsolat . Mi is azért vállatuk be ezt az életmódot ,mert céljaink vannak és nem ebben az országban nyomorogni hónapról -hónapra .Terveink szerint a közeljövőben megyünk mi is a párom után ;-) !
2013. aug. 22. 21:50
A távolság nem számít,leküzdhető. A Párommal tavaly nyáron szinte minden nap együtt voltunk,150 km van közöttünk,ami nem tűnik annyira soknak,ha távkapcsolatról beszél az ember,viszont most,hogy anyagilag nem jó a helyzet,egy héten egyszer tudunk találkozni,akkor is kb. 7 és fél órákra. A szerelem sok mindent leküzd,a távolságot is,sok olyan pillanat van,amikor elgyengül az ember,és minden pillanatban Mellé akar bújni,de a hosszútávba jó ilyenkor belegondolni, Úgyis nemsokára jó lesz már,és mindig együtt lesztek..Különben meg is lehetne őrülni,ha csak arra gondolnál,hogy milyen rossz,hogy nincs veled.
2012. dec. 27. 13:53
nem
13. trapiti (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2012. dec. 26. 23:06

Az én férjem épp azért ment, azért vállaltuk ezt így, mert fontos neki a családja.


Abban, hogy mennyire sikerül a kapcsolatot megőrizni, mindkét félnek nagy szerepe van. Aki elmegy és aki itthon van, mindkettőnek tenni kell érte. Ez nálunk egy közös cél érdekében történik így, minketten hozunk érte áldozatokat, de nemcsak magunkért, hanem egymásért és a családunkért tesszük. Így nem kell törvényszerűen elromlani a kapcsolatnak.

2012. dec. 26. 23:04
Mi 8 éve vagyunk együtt, ebből 7 éve házasok, van egy kislányunk. Április óta dolgozik külföldön a férjem. Szerencsések vagyunk mert 3-4 hetente itthon tölt egy hetet, és naponta többször beszélünk (telefon, skype). Így nem érzem, hogy ártott volna a kapcsolatunknak, de magyon sokáig nem lenne jó ha így maradna (reményeink szerint maximum egy év még...)
2012. dec. 26. 20:50
Nem a távolságon múlik, hanem a hozzáállástól és az időtávtól.- Szerintem.
10. d68b49c072 (válaszként erre: 9. - Fisica)
2012. dec. 26. 20:30
Remélem nem lesz baj a távolság.
2012. dec. 26. 19:56
Egy kapcsolat működőképessége nem a távolságtól függ szerintem. Persze nagyon rossz ha nem láthatod nap mint nap a másikat, de bele lehet szokni, úgysem tart örökké a távolság ahogy olvastam.
2012. dec. 26. 19:47
Most csak én megyek,mert neki még nincs semmi,de reméljük,hogy lesz!de azért félünk,hogy nem...3éve vagyunk együtt.nem tudom,hogy jól döntöttem-e,mert már most rossz ha belegondolok,hogy nem láttom.
2012. dec. 26. 19:47
az enyém tönkrement... pedig csak 120 km választott el
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2012. dec. 26. 19:29
Miét megy ki egyedül az egyik?Nekem a párom nem megy,mert fontosabb a családja,de ha ketten vtok,akkor te is mehetsz utána.Az se mindegy mennyi időre,mióta vagytok együtt,mennyire komoly a kapcsolat és úgy tervezi-e a máik,h mész utána vagy gyakran jön haza.
2012. dec. 26. 19:25
attól függ,milyen messzire megy és milyen gyakran jön haza
2012. dec. 26. 19:23
Bármi lehetséges...
2012. dec. 26. 19:23
ha nem hagyjtok tönkremenni, akkor nem fog, rövidtávon. hosszú idő után el lehet szokni egymástól, ami szörnyű.
2012. dec. 26. 19:22
50%
2012. dec. 26. 19:21
Ha az egyik fél kimegy dolgozni külföldre,a másik itt marad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook