Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) fórum

Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3088. spinneli (válaszként erre: 3060. - Simeoni)
2011. márc. 19. 13:44
Magyarán kiváló pótlék vagy az alap mellett.
2011. márc. 19. 13:43
Ja a szerető szapulásról annyit,hogy ha tudta,hogy a faszi nős akkor már messze-messze elkerülöm!!Lehettem volna szerető,de mégsem kellett,pedig nagyon szerelmes voltam,inkább tel.számot cseréltem és messze elkerültem!Pedig csak a barátnője volt!
3086. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 3085. - Ecc37797d3)
2011. márc. 19. 13:39
Simán egyetértek Veled!Nálunk a szüleim el is váltak a szerető miatt,de a legtöbb faszi visszasunnyog a feleségéhez ha kiderülnek a dolgok,jön az esküdözés,hogy soha többet stb...a feleség meg el is hiszi hogy a férecskéje a seggén marad....Lehet egy-két hónapig igy is van de előbb-utobb ujrakezdi egy uj szeretővel vagy a régivel!Csak egy dolgot felejtenek el a szeretők:a férfi SZEXET akar,a nő pedig SzERELMET!
2011. márc. 19. 13:28
Nem csak a szeretőket kell szapulni egy ilyen hármas felállásban.Legfőképp a férfi a hibás:aki a feleség,meg a gyerek mellett zokszó nélkül félrekavar.2lehetőség van:vagy szédíti a szeretőt és hitegeti hogy neki milyen sanyarú sorsa van otthon,stb,vagy kerek-perec megmondja hogy ő a feleségét soha nem fogja elhagyni.Ha kimondottan csak szexről szól az egész,a szeretőnek ez így tuti,nem neki kell a házimunkát meg az összes hasonló dolgot elvégezni:)Ha érzelmek is kezdenek belekavarodni az egészbe,a szerető húzza legtöbbször a rövidebbet.Mondjuk van olyan is,hogy a férfi is szerelmes lesz,és otthagyja a családot,de ez ritka,viszont bármikor előfordulhat.Aztán a feleségekről meg annyit,hogy általában a nőknek jó a megérzésük,tuti hogy érzik hogy valami folyik a háttérben,és ha ezek ellenére is kitart egy olyan férfi mellett aki megcsalja mindenféle szempontból,megalázza,akkor megvan a véleményem az ilyen nőről is.Ekkor szokták azt mondani,hogy csak a gyerek miatt fogadtam vissza a férjem.Ami lehet hogy részben igaz,de inkább attól félnek nehogy egyedül maradjanak,plusz még ezek ellenére is szeretik a pasit.Úgyhogy egy ilyen sztoriban mindhárom fél hibás.
2011. márc. 18. 12:57

Szerintem itt mindenkinek igaza van csak attól függ honnan nézed.


Az esetek döntő többségében valóban a házastárs győz, de....!!!!!


Van amikor nem és ez a kis lehetőség hagy maradjon meg annak, aki ilyen szerelembe esett.


Én 10 éve estem bele a "hibába", ma már 8. éve vagyunk házasok és az élet nem állt meg. A gyermekei végül elfogadtak és rendszeresen járnak hozzánk. Ma már mindenki boldogabb, mint 10 évvel ezelőtt volt. (az exet is beleértve)

3083. globus
2011. márc. 3. 15:40
Személy szerint nem vagyok érintett, de egyetértek azzal, amit Csaba doki leírt. Egy közeli ismerősöm sorsán keresztül viszont nyomon követhettem. Az általános nézethez csatlakozom: ezek a kapcsolatok nem állják ki az idő próbáját. Illetve addig igen, amíg valamilyen sorsfordító döntésre nem kerül a sor. Ha igen, akkor az esetek 99%-ában a házastárs felé billen a mérleg. Az ismerősömnél anyagi okokra hivatkozás kapcsán történt a szétválás (külföldi munka), de biztosan sokféle indoklás létezik. 2 éve távol egymástól, ő is másképpen értelmezi a történteket.
3082. Simeoni (válaszként erre: 3081. - F36e266467)
2011. márc. 3. 15:09

Pár dologban látok igazságot abban amit írsz.

A kapcsolatomról nem írok bővebben, mert... de látod miért. :-) Mindenkivel ellentétben én látok perspektívát a dologban. Máskülönben már rég nem lennénk ott ahol vagyunk.


Az élet pedig egyáltalán nem igazságos. Látható a mindennapokban.

3081. f36e266467 (válaszként erre: 3069. - Simeoni)
2011. márc. 3. 09:30

Korábban azt írtad, hogy milyen nehéz egy szeretőnek, mert nem hozzá megy haza, akit szeret. Ez a balekség, mert valójában pár napig könnyű gondtalannak és boldognak érezni magát az embernek azzal, aki csak a szórakozásra van. Ha együtt élnétek, könnyen lehet, hogy hasonlóan néznétek egymásra pár év múlva. Az a nagy dolog, ha az ember a valós kapcsolatában marad boldog, nem pedig kamu, lopott percekben.


Ha megkérdezel egy kábítószerest, akkor azt fogja mondani, hogy a szer hatása alatt boldog. Ki a balek?


Téged csak szórakozásra használ, de nem meri komolyobbra fűzni a kapcsolatot, mert a hétköznapi problémák megoldásához már felelősségre van szükség és helytállásra. Ott derül ki, hogy ki mennyit ér. Szórakozni mindenki tud. Ha veled lenne komoly kapcsolata, akkor pár hónap múlva mással lenne olyan boldog a lopott napokon, mint most veled és te lennél a megszokott. Most azt hiszed, hogy te vagy a különleges a számára.


Ha ez így lenne, akkor miért is nem veled él?


Erre mondtam, hogy balek. Mert reménykedsz valamiben, ami nincs. Szórakozás vagy a számára. De te többet szeretnél. A balekség ott van a dologban, hogy mást hiszel, mint ami van. Koppanás lesz a vége.


A szeretők sosem járnak jól. És a megcsalók sem. Az élet igazságos :)

3080. Simeoni
2011. márc. 2. 19:22
Az előző semmiképp lett volna. :-)
3079. Simeoni (válaszként erre: 3076. - Pen80)
2011. márc. 2. 15:24

Várom az idézetet, kiröhögés ügyileg.


Olvastam a sztorid, megértem a hozzáállásod. Bármennyire furcsa, én is voltam feleség ugyanilyen szituációban, és be kell valljam nem a nőre voltam pipa. Nincs két egyforma nő, nincs két egyforma férfi, nincs két egyforma kapcsolat. Ezt kéne valahol elfogadni.

Szerintem egyik sorstársam sem azért ír/írna ide, hogy nekiessenek vagy vigasztalják.

Ha visszapörgetném az időt, és most akkor lenne amikor még azon a bizonyos túloldalon álltam lehet, hogy idetévednék, még az is lehet, hogy írnék pár sort... De jóslatokba nem bocsátkoznék semmikép.

3078. Simeoni (válaszként erre: 3076. - Pen80)
2011. márc. 1. 15:44
Fordítva. Ez tuti. Én előre nézek, és megyek. :-)
3077. Pen80 (válaszként erre: 3073. - Simeoni)
2011. febr. 28. 22:06
Ja, és nem állítottam semmit, csak lehetőséget villantottam fel.
3076. Pen80 (válaszként erre: 3073. - Simeoni)
2011. febr. 28. 22:05

Most nincs kedvem ehhez, de remélem, érzed, hogy fordítva ülünk a lovon...

Nem gondolom, hogy bárkit is köpködtem volna, de ha azt is tettem volna, még mindig elfogadhatóbb, mint másokat átverni, megalázni és még röhögni is rajta. Olyan embereket, akik valószínűleg soha nem tettek ellenetek semmit. És ha valakinek ez nem tetszik, még nektek áll feljebb. Szívem szerint nem csak a fórumról üldözném ki az ilyen embereket. Mert van, hogy az ember belekeveredik ilyenbe, de aki ide ír, az már tudja, hogy miben van benne és mindig van választás. Megértem, ha vár az ember arra, akit szeret, de hogy a megbántott, átvert felet még szinte ki is röhögjük, az gyomorforgató. Miközben mindannyian jól tudjuk, hogy az ilyen esetek többségében tényleg az van, amit az előbb leírtunk. Ha igazi a szerelem, akkor meg lépni kell és nem évekig hülyére venni a másikat, ezzel elvéve tőle a lehetőséget arra, hogy boldog lehessen mással - hát én ezt tartom gáznak. Én már itt leírtam a sztorimat, most nem fogom még egyszer.

2011. febr. 28. 19:39

Most olvastam másik fórumon, aranyos...

"...Magyarországon népszerűbb társasjáték a szeretősdi, mint a Monopoly...," :))

3074. 9536810fa1 (válaszként erre: 3073. - Simeoni)
2011. febr. 28. 19:32

"De kis megnyugvás volt olvasni írásod, mert szinte szóról szóra egyezik az én helyzetemmel...."


Nos igen, ezek a történetek szóról szóra egyformák... egyforma nők... egyforma történetei.


(Nem köpködés volt... semmi csúnyát nem írtam... becsszó... becsszó... nem is gondoltam! :)))

3073. Simeoni (válaszként erre: 3072. - Pen80)
2011. febr. 28. 19:28

Kártyavetéssel is foglalkozol? :D


Tudod, az itteni első hozzászólásom után kaptam pár érdekes üzenetet. Egyikből idéznék ha megengeded.


"Szia!

Új vagyok még nagyon itt, és azért írok privát üzenetet neked, mert bár a fórum címében az áll, hogy akik nem ítélik el, de látom, ezzel nem mindenki foglalkozik, és nem szeretnék epés hozzászólásokat kapni. De kis megnyugvás volt olvasni írásod, mert szinte szóról szóra egyezik az én helyzetemmel..."


Elég szomorú, hogy a nyílt fórumon nem lehet kulturáltan beszélgetni. Visszaolvastam ebben a topicban, nem tartok még csak a felénél, de látom sokakat sikerült elüldözni.

Komolyan kérdezem: Nem kéne egy olyan fórum ahol mehet a már megbocsáss, köpködés? Ha visszaolvasod magad, olyanokat állítasz amiről fogalmad sincs. Hiszen ahhoz ismerned kéne /nem csak engem, a jövőt is/. Én csak azokat sajnálom akik szeretnének valamit kiírni magukból. Nem építő jellegű, nem segíteni akaró a reakciód. Olvasd el légy olyan kedves.

3072. Pen80 (válaszként erre: 3071. - Simeoni)
2011. febr. 28. 17:12

Csapkodhatsz magad körül, mint akit sarokba szorítottak, de vigyázz, nehogy te legyél az, aki 60 évesen egyszercsak arra ébred, hogy rááldozta az életét valakire, és mégis egyedül ébred. És akinek a fontos pillanatokban egyedül kell helyt állnia és aki az örömét sem tudja igazán megosztani a párjával - szerintem az rosszabb, mint amikor a bánatodat nem tudod megosztani.

Nem rosszindulatból írom ezeket, hidd el.

3071. Simeoni
2011. febr. 28. 16:58

Öröm olvasni benneteket. :-)


Nem gondolkodtatok el még azon, hogy nyitni kéne egy:


Szeretők, nem szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik elítélik a szeretőket!) ?


erzsii kedves, neked tökéletesen igazad van. Nem is tudom, hogy miért nem láttam eddig ilyen tisztán. Lehet, hogy nekem is olyan korán kéne felkelnem reggelente, még fogmosás előtt beírhassak valami okosat. :-)

Interaktivitásod 8 hozzászólása hűen tükrözi, hogy bevonzod ezt a témát rendesen.

Ja, elnézést. Még tagja vagy a szénhidrátmentes klubnak is. Halkan súgom: az agysejtekre igencsak serkentőleg hatnak, hiányuk vezethet oda ami összefoglalva olvasható tőled.


Kapj be egy csokit. Szebb lesz a világ. Egy bizonyos fajta endorfin kiválasztását ösztönzi, pontosabban megnő a szervezet szerotonin szintje. Ha ez az enzim nem éri el a megfelelő mennyiséget az ember szervezetében, az könnyen depresszióhoz vezethet. A csokoládé tehát éppen ennek az enzimnek a jelenlétét fokozza, eredményképpen jókedvű, derűlátó lesz az ember. :-)

3070. erzsii
2011. febr. 28. 04:23
ha olvasgatnál máshol is rájönnél arra , hogy ez a valóság . a nős pasik leírják mindenütt , hogy csak szórakozni akarnak . és a feleségével alkarja leélni az életét !!
3069. erzsii (válaszként erre: 3067. - Simeoni)
2011. febr. 28. 04:16
ezt csak te látod így! ha annyira téged akar , akkor mért nem él már veled? ha te annyira jó vagy sokkal jobb mint a felesége akkor mért nem él veled? ne mond azt a gyerekek, mert az nem igaz! gyerekeit ha veled lenne ugyan úgy tudja segíteni. tudod mért? azért mert a feleségét szereti te csak egy szórakozás vagy neki soha nem fog veled élni. megkérdezted tőle mikor hajlandó téged elvenni ?
3068. engel17 (válaszként erre: 3067. - Simeoni)
2011. febr. 25. 16:49
Szia, ebben igazad van, ha nem vágysz másra, csak a szeretetére. Engem nagyon zavar, ha nem legális a kapcsolatom. (Mint ahogy most is az, és rettentően szenvedek miatta)
3067. Simeoni (válaszként erre: 3066. - Erzsii)
2011. febr. 25. 16:35

Mennyi idő után?

Nem hiszem, hogy idő függvénye lenne bármi is.

Engem akar, mert velem van.

3066. erzsii (válaszként erre: 3060. - Simeoni)
2011. febr. 23. 08:28
nagyon naiv vagy! ha annyira szeretne ennyi idő után már dönthetett volna téged akar, de csak szórakozik veled. ez addig fog tartani még meg nem tudja a felesége vagy ki nem dobod . mert neki ez így jó mokka! ha meg rájön a felesége akkor te mész a levesbe ,mert legtöbb nős pasi dobja szeretőt ha kiderül . és még a végén ő ártatlan és te vagy a hibás mert belemásztál az ő életébe!
3065. 9536810fa1 (válaszként erre: 3064. - Pen80)
2011. febr. 22. 15:54
;))
3064. Pen80 (válaszként erre: 3050. - 9536810fa1)
2011. febr. 22. 15:45
Na, én megnéztem a lakhelyét, nem kellett volna... :)
3063. Pen80 (válaszként erre: 3059. - Erzsii)
2011. febr. 22. 15:44
Nem is ezzel van a baj szerintem, hanem azzal, hogy azt írja, minél többet akar együtt lenni a szeretőjével. Hát hagyja el a feleségét és legyen a szeretővel. Ez a legegyszerűbb megoldás. Nem beszélve arról, hogy amellett, hogy megalázza a feleségét, még a lehetőséget is elveszi tőle, hogy boldog legyen és találjon magának mást. És még neki áll feljebb.
3062. f36e266467 (válaszként erre: 3060. - Simeoni)
2011. febr. 22. 09:32
Amikre azt irtad, hogy nehez, azt az választja, aki elfogadja, hogy a pasi csak numerának használja. Miért is lenne könnyű és miért is kellene, hogy könnyű legyen? Ha majd valaki csak a tiéd lesz érzelmileg és egyszercsak elkezd csalogatni, akkor nem fogod sajnálni a szeretőjét, hogy milyen nehéz szegénynek. Aki balek, annak sosem lesz könnyű.
3061. erzsii (válaszként erre: 3060. - Simeoni)
2011. febr. 22. 08:41
hát ezt nem értem te honnan tudod ,hogy a feleséggel nincs szex?? mert ,hogy ő azt mondja:))) minden pasi ezt mondja!! mit mondjon szerinted??? van szex az asszonnyal jól megvagyunk csak szórakozni akarok veled???
3060. Simeoni
2011. febr. 21. 12:57

Szeretőnek lenni nem könnyű. Soha nem úgy indul, hogy tudod előre, mi lesz a vége. Mondhatod, hogy nem fogsz beleszeretni, és néha mégis megtörténik. És akkor ott állsz egy már nem érvényes forgatókönyvvel, mert változtak a szabályok, érzelmek kerültek a kapcsolatba. És innen nehéz kiszállni.


Várni valakire, hogy legyen rám ideje, amikor ő akarja, vagy amikor neki van lehetősége...

Ha jobban belegondolok, nem is ő határozza meg, hogy mikor látom, hanem egy másik nő. Az ő időbeosztása hatással van az enyémre is, akár elismerem, akár nem. Lehetek én jó szakácsnő, isteni az ágyban, megadhatok neki bármit, amire vágyik, lehetek szellemi partner, mégis csak második maradok. Akivel nem lehet kézen fogva mászkálni, akiről nem tudhatnak a barátok, nem tudhat szinte senki. Elfelejthetem a spontán programokat, nincs közös nyaralás, nincs közös hétvége, nincs ünnep, nincs olyan, hogy megteszek valamit csak úgy, mert kedvem van, tervezni kell, határidőt betartani, az óra olyan fontossá vált az életemben, amennyire régen el sem tudtam képzelni. Várok.

Várok akkor is, ha váratlanul közbejön valami, és lemond engem. Persze sajnálja, persze igyekszik jóvá tenni, legközelebb majd más lesz. Legközelebb. Észre sem veszem, hogy az egész életem csak várakozás, mindent e köré szervezek. Hogy mindig elérhető legyek. Hogy ott legyek, ha szüksége van rám. Ha a felesége nem megértő, én az vagyok. Ha a felesége nem szereti a szexet, én ki sem engedem az ágyból. Ha azt mondja, hogy a nejével nem lehet beszélgetni, csak veszekedni, lenyűgözöm az odafigyelésemmel.

Harcolok egy nővel, aki nem is tud rólam. Riválisnak tekintem, még ha soha nem is beszélek róla. Más világ. Ahogy én is. A megfelelő pillanatokban bármikor elérhető vágy vagyok. Órákat, talán napokat is kapok. Kedvességet, gyengédséget. Amiért cserébe nem terhelem a gondjaimmal, hiszen nem azért jön hozzám.

3059. erzsii (válaszként erre: 3053. - 57e5001d80)
2011. febr. 21. 07:23
az ilyen pasikat nem értem aki 15-20évvel fiatalabb nőt akar magának! gondolod majd ha lebetegszel vagy elromlik a fegyvered:))akkor hűségesen melletted lesz tőled fiatalabb lány???? hát remélem a feleséged hamar rájön ,hogy milyen ember vagy!!és lapátra tesz!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook