Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) fórum

Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. aug. 5. 22:52
Sziasztok!Most csatlakoznék én is.Elváltam,a második házasságomban élek,13 éves a kapcsolatom.Voltam már szerető az első házasságom végén.A sors sodorta elém a szintén házas pasit.Azt kaptam attól a kapcsolattól,h rájöttem még mindig Nő vagyok,és sikerült kilépnem később a házasságomból,nem miatta,nem vele.3 évig tartott a dolog,sajna vagy nem érzelmek is kerültek bele.Szívesen emlékszem vissza arra az időszakra,olyan varázsa volt,mégha a végén szenvedtem is.Most nem szeretnék kilépni a házasságomból,de vannak problémáink,hosszú történet,de nem tudok már adni magamból,annyira lemerültem.Hiszem,h ha feltölt egy külső kapcsolat,az pozitívan hat vissza a házasságomra.Lehet ezt intelligensen kezelni.Nem keresem,ha itt az ideje eljön,ahogy anno.Érzi ezt az ember lánya.Egy ideje érzek is valaki felől valamit,próbálom elhessegetni,letagadni magam előtt is,mert sajna a főnököm az.Minden kollégát felköszönt a névnapján,szülinapján,de nekem a személyes értékelést a szülinapomra tette,másnak nem,a névnapomon ami szombatra esett, hajnalban jött az sms,felébredtem rá,megdobbant a szívem,nem tudtam miért,gondoltam a tesóm,de miért hajnalban.Hát a főnököm volt.Mintha Ő akart volna az első lenni,aki felköszönt.Kipuhatoltam a többieknek azért ez nem így volt.Egy céges bulin is egy kolléganő(nem közvetlen)mondta,h kész van tőlem a pasi,én nem hittem el,de már érzem.Azóta minden alkalmat megragad,h ölelgethessen,mintegy ártatlanul.Nem tudom mi lesz ebből,de már úgy vagyok jöjjön aminek kell,ha Ő az akire várok hát legyen.Ma volt egy röpke értekezletünk,megy nyaralni a családjával,de most is tett olyan megjegyzéseket,h nem siet,gyerek a nagyszülőknél,mehetünk bulizni.Hát várom a karácsonyi bulit,sajna addig már nem lesz kétnapos céges összejövetel.
3207. b2c67b30d2 (válaszként erre: 3206. - Eperlevél1975)
2014. aug. 3. 08:22
Nem élünk nyitott kapcsolatban és mindegyikünk kiakadna, ha megtudná, a másiknak szeretője van. Nem is lenne jövőnk. Ennek ellenére nekem van szeretőm. De ez itthon egyáltalán nem érződik.Annál inkább vagyok itthon is szenvedélyesebb, jobb kedvű.
2014. aug. 2. 13:20
Bizonytalan vagyok, javítsatok ki ha rosszul gondolom. Ha monogámbak indul egy kapcsolat, fájdalmas és kockázatos ha valaki félrelép benne. De ha elve nyitott ilyen gond nincs. Talána a magánélet biztonsága vagy bizonytalansága ami eldpnti a kérdést és nem a szex, vagy a vágy.
3205. mazsola81
2014. aug. 2. 10:39

Sziasztok!

Közelítsük meg picit más szemszögből ezt a kérdést. Köztudott, hogy az állatvilágban sok hím több nőstényt tart. A nőstény is a legerősebb hímet választja, a legjobb gének örökítése érdekében. Embereknél is így van. A férfiakban ott a vadászösztön, a nőkben pedig a biztonság keresése. Genetikailag kódolva van. A férfi ösztönlény, a nő lelki, érzelmi. Egyetlen fránya dolog szól közbe, az érzelem. Nincs tökéletes ember, így tökéletes kapcsolat sincs. Mindig hiányzik valami. Van, hogy a tökéletlenség ellenére annyira fontos nekünk egy kapcsolat, hogy nem szeretnénk veszni hagyni. Ha a párunkkal minden jó, de valami mégis hiányzik és ezt tudjuk másnál pótolni miért ne tennénk? Ha okosan csináljuk mindenkinek csak pozitívumot ad. Pótolod a hiányt, és még a kapcsolatodon is serkenthet.

Csaltak és csaltam is már életemben...álltam mindkét oldalon.

2014. aug. 2. 08:37
Nekem sincs bajom a partneremmel. jól megvagyunk, szexelünk is, figyelmes. De mégis már olyan megszokott és vannak vonzódásaim másfele. Ettől még nem akarok elveszíteni őt. De lassan a szexjelenetünknek is lesz egy forgatókönyve. Jól ismerjük egymást, tudom,mikor milyen póz várható, már nem nyújt olyan izgalmat.
3203. akivagyok
2014. aug. 2. 07:10
Sziasztok.A mi történetünk nagyon hosszú és bonyolult.Most nincs időm leírni,én nőként tartok egy hónapja szeretőt!Ahogy lesz egy kis időm leírom a történetünket!
3202. cirmix21
2014. máj. 12. 09:23

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni! Sajnos tudom, hogy milyen az, amikor megcsalnak.... Én most léptem egy olyan szakaszba, hogy úgyan azt megtegyem amit velem is megtettek régen. A párkapcsolatom majdnem tökéletes. Azonban az egyik "kollégám" most csábítgat, hogy legyek a szeretője. A legnagyobb fájdalmam, hogy vonzódok is hozzá, és szeretném is érezni... Viszont nem tudjuk összehozzni a találkozást. Komolyan elgondolkodok, hogy jó szeretőnek lenni, vagy az érzés átfordulhat valami mássá???

3201. 3eafe3a4ed (válaszként erre: 3200. - Perseida)
2014. febr. 17. 17:14
Igen erre én is gondoltam hogy itthon kellene először úgy mond rendet teremteni. Szeretni szeretjük egymást és mindig mondjuk is mennyire kívánjuk egymást a szex őrületesen jó még mindig a férjemmel csak valahogy nem igazán tudjuk egyeztetni az időt . Nem tudom de tény kevés nagyon ez a szex és én sem élek örökké és kívánom nap mint nap .)Az időt én sem tudnám hogy megoldani de az hogy cserélgessük a partnereinket én nem igazán vagyok még rá érett.Persze ez olyan mint ha szeretőd lenne csak nem titokban ÉS EZ JÓ. HOL LEHET EZEK UTÁN HATÁRT SZABNI HOGY NE SÉRÜLJÖN SENKI SEM ÉS AKKOR IS JÖHET VALAKI AKI TELJESEN FELFORDÍTJA AZ ÉLETETEKET ,vagyis ott is meg van a veszélye annak hogy beleszerettek egy másik emberbe., Nem tudom ezen így még nem gondolkodtam el és nem tudom el tudnám-e fogadni bár voltak mér arra utaló jelek hogy megcsalt bizonyítani nem tudtam csak olyan apró jelek. Minden esetre el fogok gondolkozni ezen is .) Köszönöm hoyg írtál .)
3200. Perseida (válaszként erre: 3199. - 3eafe3a4ed)
2014. febr. 16. 22:18

Megértem a helyzetedet és azt, hogy a szerető keresése merült fel benned. De ha szereted a férjed és kívánod is, először nem lehetne valami együttes megoldást keresni azon kívül, hogy kerülitek egymást az ágyban? Lehet, hogy a férjednek is vannak vágyai, amiket nem oszt meg veled, mert nem tudja, mit szólnál hozzá. Lehet, hogy neki is kéne valami újdonság a kapcsolatban.


Miért nem próbáljátok meg ezt az újdonságot együtt? Manapság sokan csinálják a párjukkal együtt többesben, eljárnak swingerbe. Sok ilyen párt ismerek, mert mi is járunk, a mi válaszunk a házassági válságunkra a majdnem nyitott házasság lett.


Szeretőt találni nem is olyan könnyű, mint gondolod. Amellett, ha házas ő is, akkor hol fogtok találkozni? Te hogy fogsz elszámolni az időddel? A dugi szerető csak plusz lelkiismereti teher, ha még a házasságodban nem hűltek ki az érzelmek. Amellett éppúgy kialakulhat érzelmi függőség egy házas emberrel is, és akkor már két családot ingattok meg.


Ha csak a szexuális feszültség a bajod, legalábbis nagyrészt ott érzed a hiányt, próbáljátok meg a "csak szex és más semmi" kapcsolatokat közösen. Ezek az élmények, ha intelligensen játsszák, nagyon sok pluszt adnak a házassághoz. Mi a swingerekben nagyon sok kedves, helyes, normális párt, embert ismertünk meg, sőt még barátságok is kialakultak, de egyáltalán nem kerültünk olyan helyzetbe, ami bármelyikünk részéről megingatta volna az érzelmeinket. (az más kérdés, hogy nálunk egyéb problémák is vannak, de az is tény, hogy ezek az élmények nagyban segítik, hogy még együtt vagyunk, házasként élünk és meg tudjuk beszélni a problémáinkat más téren is).

2014. febr. 16. 20:11
Nehéz ez a téma én szeretem a férjemet és azt hiszem ő is bár nem tudom minek vélni azt hogy két hónapja egyszerűen nem szexelünk. Az idejével el tus számolni nincsenek üres járatai amiről nem tudnám hol lehet ha csak nem a munkahelyén de mivel majdnem egy helyen dolgozunk így azt is tudom akkor hol van. A gond csak az hogy én 43 évesen eléggé érzem hogy ennél többre lenne szükségem.Amikor erről beszélünk mindig azt mondja fáradt meg sokat dolgozunk.Ő mindig később jön fel aludni mire feljön én már alszom és van egy hat éves kislányunk. Pont emiatt elég sokszor azon gondolkodom vajon nem kellene-e szeretőt tartanom de csak az jöhetne szóba aki ugyan úgy házas mint én. Szóval nincs okom elitélni ha valaki szertő mert sajnos én mér agyban hűtlen lettem testileg még ugyan nem de csak idő kérdése mikor fog jönni valaki aki miatt megint nőnek érezhetem magam :(
3198. ina87 (válaszként erre: 3168. - Erzsii)
2014. febr. 2. 18:27
Már nem azért de ne általanosits.lehet h a te közegedbe ilyen emberek vanak,vagy már megtapasztaltad ezt.de én merem kijelenteni h nem igy van föleg h jópár ember ismerek aki hű a párjához!!
3197. Rubin5 (válaszként erre: 3196. - Nana5)
2014. jan. 23. 19:21
Azért vigyázz magadra, akkor tulajdonképpen még ismerkedtek. Mekkora a korkülönbség köztetek? Ö is házas?
3196. nana5 (válaszként erre: 3195. - Rubin5)
2014. jan. 23. 19:04
Szia. Igazán megy a levelezés. A férjemmel, meg úgy érzem egyre jobban elhidegülünk.
3195. Rubin5 (válaszként erre: 3194. - Nana5)
2014. jan. 23. 16:40
Szia, Mi ujság azota, hogy álltok?
3194. nana5
2014. jan. 19. 18:50

Sziasztok. Teljesen új vagyok itt. Ha nem baj csatlakoznék.

Igazán én mind két fél csapatát erősítem. Voltam megcsalt feleség és most vagyok szerető.

10 éves házasságomba bekukucskált egy harmadik.

Férjem szerint semmi testi kapcsolat nem volt, csak flört. Lehet. Én már semmin nem csodálkozok, de az biztos, hogy bennem olyan szinten összetört valami, hogy el nem tudom mondani.

Azóta teljesen más szemszögből látom a világot. Más ember lettem úgy érzem sokat változtam. Rájöttem, hogy nélküle is lennék ember és legfőképpen nő.

Barátnőm szerint ez a kisugárzásomon is látszik, mert azóta hihetetlen dolgok történnek velem. Soha nem éreztem szépnek magam, sőt. Meg hát nem is 50 kilós vagyok. De egyszer csak elkezdett irogatni egy nálam idősebb férfi. Először játéknak fogtam fel. Nem akartam tőle semmit. Randira hívott én természetesnek vettem, hogy elutasítom. Viszont mikor másodjára is elhívott, magamon legjobban meglepődve igent mondtam. A csókon és forró ölelésen kívül más nem történt. Inkább úgy jellemezném, hogy ismerkedtünk. Viszont azóta azokra az isteni puszikra, csókokra és a forró vágyra gondolok. Már várom a következő alkalmat.

Annyira jó volt arra a másfél órára kilépni az életemből. Nem gondolni a következményekre, az negatívumokra. Anniy volt a dolgunk, hogy jól érezzük magunkat. Ennyi szép szót és kedvességet nem emlékszem, hogy kaptam volna valaha is.

Nem is tudom, nem ismerek magamra. De jól érzem magam, az biztos.

3193. töprengő (válaszként erre: 3192. - 103cacdfd2)
2013. okt. 18. 06:38
Mert az, izgalmasabb. Titokban találkozni...
2013. okt. 16. 07:42

Nem kell szeretot tartani vagy szeretonek lenni, es a problema megoldva!

Annyi szabad ember szalad az utcan, miert a foglalt a kivanatos??

2013. okt. 16. 06:39

Amire nem gyanakodnék : Öngyújtó. ha bagózik... sok boltnak saját matricás van. ha már szerető, tudd melyik boltba jár, és " csak " olyant...

Nem a " szexshopba " fellelhetőt.

Golyóstoll, szemüvegtok, telotok.

Nagyon hülyeségnek tűnik / tűnhet, de kedves szeretők, erre gyanakodna legkevésbé a házastárs.

ez is egy megközelítés...

3190. 103cacdfd2 (válaszként erre: 3188. - Sitecom)
2013. okt. 15. 09:21
A felesegek mind hulyek...
3189. ht keksz
2013. ápr. 24. 21:01
Műszaki dolog.
3188. sitecom
2013. ápr. 24. 14:41
ki mit venne , szeretöként a párjának....amit ugye az aszonyka...nem tudhat,vagy ha haza viszi ...ráfoghatja másra......szülinapra!!!! segitsetek
3187. féknyom (válaszként erre: 3180. - Erzsii)
2011. aug. 19. 03:46
Istenem:)
3186. doxax (válaszként erre: 3183. - 9536810fa1)
2011. aug. 11. 18:48

Mi történt azóta veletek most találtam ezt a topikot?Boldogan él a szertővel amíg... ; )

És te neked van párod azóta?Sajnálom h így alakúlt az életetek,az enyém most lép le nem soká ki tudja hanyadik,de most már lelép a szeretővel!

3185. Simeoni (válaszként erre: 3180. - Erzsii)
2011. ápr. 28. 16:47
Pszichológusnak ne menj. :)
3184. Pen80 (válaszként erre: 3183. - 9536810fa1)
2011. ápr. 14. 12:18
Teljesen egyetértek minden szavaddal.
3183. 9536810fa1 (válaszként erre: 3182. - Anyucika3)
2011. ápr. 14. 09:26
... szükségem van a kiszámíthatóságra, és én is igyekszem az lenni... ez vaskalaposság? Nekem nem jön be az se, hogy húúú titokzatosan, meg féltékenyé tenni, meg mittomén még milyen hüleségekkel fenn tartani a párunk figyelmét. Én ez vagyok, és ilyen... ezért szeressen, nem azért, amit a naaaagy titokzatosság mögé odagondol. (hehe, anélkül is elég izgalmas vagyok ;)))
3182. anyucika3 (válaszként erre: 3181. - 9536810fa1)
2011. ápr. 14. 09:11
Húha,Te talán még nálam is vaskalaposabb vagy e téren.De teljesen egyet értek.Aki szeret,az nem vesz hülyére,tisztel,megbecsül,őszinte hozzád.Aki kettős életet él,annál kizárt,hogy meglegyenek azok a jellembeli tulajdonságok amiket én értékelni tudok egy emberben.
3181. 9536810fa1 (válaszként erre: 3180. - Erzsii)
2011. ápr. 14. 08:18

... mint szülőknek, teljesen korrekt és kellemes a kapcsolatunk, de páromnak nem fogadok el jellemtelen embert... ennyi.

Cóval én lexarom, hogy szeretett-e (a maga módján) vagy sem, ha hülyére akart venni.. ez számomra nem szeretet és nem tisztelet.

3180. erzsii (válaszként erre: 3179. - 9536810fa1)
2011. ápr. 14. 08:09
na ,látod akkor még is csak téged szeretett igazán!
3179. 9536810fa1 (válaszként erre: 3178. - Erzsii)
2011. ápr. 14. 08:06
ehemmmmm, már a sokadikkal azóta. :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook