Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) fórum

Szeretők egymás közt, beszéljük meg problémáinkat! (csak olyanoknak, akik nem ítélik el a szeretőket!) (beszélgetős fórum)


2009. szept. 16. 16:06

Sziasztok!


És mi van akkor ha sok éve rosszul választottál, de már van gyerek, közös vagyon, közös ház, meg az a baráti megszokás...

De felbukkan vki, aki izgalmas, különleges számodra, és nagyon vonzó... Eljátszol (eleinte csak) a gondolattal. De ha találkoztok, felmegy a pulzus, a vérnyomás, kalapál a szíved, érzed és bevallod magadnak: kívánod őt!

Ilyenkor mi van???

Ezt a belső szexuális erőt, az ösztöneidet nem lehet irányítani!

Ilyenkor mi van???

27. tücsi03 (válaszként erre: 21. - 54840f0fce)
2009. szept. 16. 15:53
Voltam ilyen helyzetbe de mégse lettem szerető megse csaltam.
26. Christine1979 (válaszként erre: 25. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 15:47

Én is ismerek ilyen lányt... Nekem ő azzal indokolta a dolgot, hogy a párjával ketten együtt tök jó pénzt keresnek, amúgy elvannak, és úgyis minden pasi megcsalja a nőjét egy idő után, úgyhogy ő elvan így is... :S

És nem értette, én miért nem értek vele egyet... :)


Amúgy, azóta a srác otthagyta, és most épp gyereket vár az újdonsült, 19 éves bnője (fél év együttjárás után)... :DDD

2009. szept. 16. 15:38

A szerető sokszor nem tehet róla,h. szerető lett.

És igaz! Ha egy férfi félre akar lépni, akkor úgyis talál rá valamilyen megoldást,h. félre....

Szerintem első sorban az a hibás, aki keres másikat, nincs semmi baj, (azaz, dehogy nincs) azzal,h. ha elmúlt a szerelem, de azt meglehet beszélni kultúráltan is, nem kell megbántani a másikat azzal,h. hazudozunk és megcsaljuk!


Ha már mindkét fél külön utakon jár, akkor kereshet másikat, de addig minek? Nem jó sztem az egyik félenk sem!


Én ismerek olyan esetet is, ahol a férj szeretőt tart, a feleség tudja, a bnő is tud a feloeségről, mégis együtt vannak....

Sosem egy ember a hibás!

24. 24af5bf008 (válaszként erre: 11. - Jucka1984)
2009. szept. 16. 15:33
Mármint az Én naplómat?:)
2009. szept. 16. 15:31

Júúj-júúj!

Na, akkor most igyekszem válaszolgatni!

:))

Mert azt hiszem kicsit félre értettetek...

Igen, volt férjem, sok probléma volt, felmerült,h. volt valakije, de nem tudom, azt azért nem hinném, bár kitudja...

És nem, jelenleg ninsc senkim, még nem is gondolkoztam új párkapcsolaton, és igen, apás szülés volt, a volt férjemmel, nem így akartam, de úgy alakult, hát na...!:))


Amúgy meg ezt a fórumot azért hoztam létre, mert elkezdtünk irogatni egy másik fórumba, de ott a végére eléggé elmérgesedett a helyzet, meglincselésről, végtag levágásról volt már szó, nem pedig igazán a szeretők problémájáról, ezért gondoltam/tuk,h. nyitok egy új fórumot, ahol csak mint szeretők írtok véleményt, vagy tapasztalatot cseréltek, vagy írhatnak felőlem nem csak szeretők is, csak szeretném,h. itt ne mérgesedjen el a helyzet odáig ,hogy:

Ha az én férjemnek szeretője lenne, már egyikük sem élne, stb!:))

2009. szept. 16. 15:23
Na megyek, mert még írni sem tudok a fáradságtól...:-)!!
21. 54840f0fce (válaszként erre: 17. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:21
Nem lehet ezt így ki jelenteni, lehet, hogy ki lépsz az utcára és belebotlasz valakibe, akivel szemben a racionális gondolkodás eltörpül és ripsz-ropsz szerető lehetsz...
20. Christine1979 (válaszként erre: 10. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:20
:D Szeretővé válni kell... azt úgy hozza az élet. Nem hiszem, hogy vki úgy él, hogy a szeretőség a "munkája" :D
19. nusza (válaszként erre: 17. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:19
Akkor a férjemet jól seggbe rúgnám és elválnék. Ennyi!
18. nusza (válaszként erre: 10. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:18
Na neeeeee! Ezt ugye te sem gondolod komolyan?!?!?!
17. tücsi03 (válaszként erre: 12. - Beszter3)
2009. szept. 16. 15:18
Ti tudjátok.:)Én nem lennék szerető!Ha esetleg a férjednek is lenne szeretője?Én ebből szoktam kiindulni hogy nekem hogy esne.Na mindegy nem vagyunk egyformák.
2009. szept. 16. 15:15

Én is voltam kis ideig... Először felemelő volt, és jó érzés, meg persze, vágyakozás arra, hogy mikor léphetek ki ebből a szerepből, és lehetek barátnője-párja végre... aztán keserű csalódás, kiábrándultság...

De nem baj. Ami nem öl meg, az erősít, ugyebár, és mindenből tanul az ember. :)


Amúgy szerintem a szeretőség valahol jellemgyengeség...mindkét fél részéről.

15. 064209f635 (válaszként erre: 14. - 064209f635)
2009. szept. 16. 15:15
És persze a férfi a hibás...
14. 064209f635 (válaszként erre: 10. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:14

Szerintem ,aki meg akar csalni valakit az meg is teszi, szóval nem lehet arra alapozni,hogy miden a szeretők miatt van

És mi van ,ha egy férfi kikezd egy nővel aztán kiderül hetek mulva ,amikor már belezúgott a lány ,hogy a férfinek családja van...

Jó épeszű ember azt mondja ,hogy ott kell hagyni egyből, persze ez gyakorlatben kicsit nehezebb...

2009. szept. 16. 15:14
fél éve, nem fék éve.. :)))))))))))))))))
12. beszter3 (válaszként erre: 10. - Tücsi03)
2009. szept. 16. 15:13

Én is voltam szerető!Nagyon rosszul viseltem, de nagy volt a szerelem! Olyannyira, hogy 5 és fék éve Ő a férjem, és született 2 fiunk azóta! Ez egy ritka happy end, lássuk be!

Tücsi!Kár keresni, hogy ki miatt van a megcsalás, ugyanis nem lehet általánosítani! Nálunk pl.senki miatt nem volt! Egyszerűen kikerülhetetlen szerelem első látásra!

2009. szept. 16. 15:10
én elolvasom a naplót, kiváncsi lettem :)
10. tücsi03 (válaszként erre: 5. - Nusza)
2009. szept. 16. 15:07
És a megcsalás kik miatt van?A szeretők miatt!
9. 064209f635 (válaszként erre: 7. - Jucka1984)
2009. szept. 16. 15:06

Háth igen.. sajnos én is voltam már ,ilyen cipőben..:D

De nem volt jó, azt azért hozzáteszem...

De attól jobb , mintha megcsalnának:D

8. bnedora (válaszként erre: 1. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 15:04
:-(((((
2009. szept. 16. 15:04
helló télibaba :) micsoda fórumon találkozunk :)))
6. 54840f0fce (válaszként erre: 1. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 15:03
Nem rosszindulatból kérdezem, pusztán kíváncsiságból: ilyen gyorsan-szülésre célzok-"párt" találtál magadnak??
2009. szept. 16. 15:03

Én is sok sikert kívánok, biztosan nagy érdeklődésre tesz szert!:)

Én is jártam ilyen cipőben. Izgalmas, szép, és egyben kicsit keserű időszak volt. Mégis (ebben gondolom mindenki egyet ért) százszor jobb ezen az oldalon állni, mint megcsalva lenni..

2009. szept. 16. 15:02

én jelenleg a másik oldalon állok, de voltam már szerető... persze nem hosszútávon, arra nem lehet családot, gyereket tervezni, én pedig ezt szerettem volna. Nem ítélem el aki tartósan ebben él (amíg nem az én férjem szeretője, hehe), van több barátnőm is, aki így érzi jól magát és esze ágában sincs rávenni a férfit, hogy elhagyja a családját miatta... ha mindkét félnek jó így, miért ne? amúgy meg csak abba a kapcsolatba képes belépni egy 3. fél, amiben problémák vannak... mi most boldogok vagyunk, 1 hónap múlva születik az 1 babánk akit nagyon várunk már :)

remélem nem baj, hogy hozzászóltam :)

kitartás, szép napot mindenkinek!

2009. szept. 16. 15:02

Szia néztem az adatlapod, nagyon szép a babád....

Ez a baba akkor a csalfa férjtől van???

Ha jól értelmeztelek...

2009. szept. 16. 15:00

Sok sikert ehhez a "fórumhoz"!

Bízom benne, hogy nem lesztek sokan!...

2009. szept. 16. 14:55

Volt ebből most egy kis vitánk,h. mégis hogy kéne különválasztani a dolgokat...

Szóval ezt most azért nyitottam,h. itt a tényleges Szeretők tudják megosztani egymással a nézeteiket!

Úgyhogy kérek mindenkit ne írjon ide, ha lekarja hurrogni, vagy megakarja csonkoloni esetleges férje szeretőjét!


Ez legyen egy privát fórum, azoknak akik ebben a cipőben járnak!

:))


Jó fórumozást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook