Szeretem ezt az időt, időjárást amik mostanában vannak,... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
15. lolita2112
2025. febr. 16. 23:58
en azert visszamennek a regebbi idokben amikor meg normalis volt az idojaras,en ahol elek meg sokkal melegebb van,mint otthon magyarban!
14. semleges
2025. febr. 10. 08:45
Én is szeretem. A tavalyi nyár gyilkos volt. Már előre félek tőle.
13. MÁRIA DOBOS (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2025. febr. 10. 05:15
Húsz évig kézbesítő voltam. Ott edződtem meg. Reggeltől délutánig bármilyen időjárásban kint voltam a szabadban. Elég kemény volt.
12. kristo_f
2025. febr. 9. 22:28
Napos időt utálom! Jellemzően É-D irányú országúton közlekedek délután és szembe süt a lemenő nap
Napszemcsi szinte semmit nem használ
Felhőt, éjszakát vagy ködöt szeretnék sűrű hóeséssel! :)
11. globus (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2025. febr. 9. 19:28
Egyetértek. Még az alvásunk is jobb.
10. libikóka
2025. febr. 9. 19:26
Igen,én is szeretem.
Úgy megviselt a nyár,hogy bármi jöhet csak az a rettenet ne.
9. Ramcsika
2025. febr. 9. 18:12
Ez nekem is pont jó lenne egész évben! No de nem a nagy hőingadozással!
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - MÁRIA DOBOS)
2025. febr. 9. 17:47
Nem a mostani hideg de napos idővel van gond, hanem azzal, hogy egyik nap +14 fok van, másnap meg 2 fok. Ez nem egészséges és valamiért a kollégáim (beteg emberek) is mind egyetértenek velem :) Annak viszont örülök, hogy önt ez nem érinti :)
7. birebora
2025. febr. 9. 14:48
Én is szeretem.
6. MÁRIA DOBOS
2025. febr. 9. 14:46
Nagyon szeretem. Jól felöltözöm. Nagyokat sétálok a Gerje-parton, a kristály tiszta levegőt szívom be, a madarak csicsergését hallgatom. Kondizok a szabadtéri parkban. Engem ez feltölt. Mellesleg vannak egészségügyi problémáim.
5. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. febr. 9. 14:29
Én is, sokkal jobban, mint a nyári kánikulát.
4. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. febr. 9. 13:41
Én nem szeretem és senki sem, akinek egészségügyi gondjai vannak.
3. Myra
2025. febr. 9. 13:10
Én is szeretem
2. Csicsi25
2025. febr. 9. 12:59
Én is szeretem! Lehetne ilyen egész évben! 🥰
2025. febr. 9. 12:59