Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretek sütni és főzni. De mikor azt mondta a férjem, hogy... fórum

Szeretek sütni és főzni. De mikor azt mondta a férjem, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 6. 00:45
nagyon megertem erzeseidet!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Liliom10)
jan. 5. 17:16

Én férjem is ekkora konyhaművész, tojást is tud főzni, meg sütni.🥰

Gyerek eszik a menzán, férjem kijár kifőzdébe a kollégákkal. Én meg elviszem a maradékot, vagy szendvicset, vagy valamit gyorsan összedobok előző este. Amiből persze már akkor enni kell, úgyhogy igazából olyankor négy adagot főzök. De nem ez a célom, hogy este legyen friss főtt étel.

12. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 17:03

Biztos lehet, de minek fáradni ezzel este ? Akinek ez a hobbija, tegye, mindenki másképp csinálja.

Hajdanán mi gyerekek a suliban ebédeltünk, szüleink a munkahelyen, senki nem akart főtt ételt enni vacsorára. Ezenkívül is sok dolgunk volt... Gimiben is a menzán ebédeltünk.

Hétvégén anyukám istenien főzött, sütött, " megnyaltuk a 10 ujjunkat " ebéd után. :)

Én is ezt vezettem be itthon. Nálunk is elég volt a napi 1X-i főtt étel. Hétvégén főztem. Akinek nem tetszett volna, meg lehetett volna tanulni főzni, sok férfiszakács van. Nekem nem ez a hobbim. A férjem sosem reklamált, ő csak teát, virslit főzött szökőévenként. Engem se próbált befolyásolni, rám bízta, mikor főzök.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Liliom10)
jan. 5. 16:49

Jaj, nem követelőzik, csak nagyon ízlik neki, annyira, hogy szerinte megélnék belőle.

Én meg úgy vagyok, amit írtál, szeretem csinálni, de nem állandóan és nem parancsszóra.

10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 16:40

Szakácsnőt kellett volna feleségül vennie !

Én is szeretek sütni,főzni, de nem állandóan,(naponta), nem parancsszóra, nem elvárásra.

9. ,zumba (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 16:06
Én is évtizedek óta munka mellett készítem a főtt ételt. Még szombaton is dolgoztam valamikor és heti 42 órás munkahét volt.... Persze lehet rendelni.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Jooeva)
jan. 5. 12:45

Nem kérek tanácsokat, köszönöm.

Eszemben sincs munka után csak azért főzőcskézni, hogy főzött étel legyen vacsorára.

7. jooeva (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 11:10

Mindent lehet, csak akarni kell.

3-ig dolgozom, hazaérek, nekikezdek a főzésnek, 5-re az asztalon az étel. Leves és második fogás.

5-7-ig pedig bármilyen kelt tészta/kenyér/péksüti elkészül.

Ha 5-ig dolgozol, akkor egy egyszerű leves, egytálétel, tepsis étel 1-2 óra alatt kész.

6. Myra
jan. 5. 10:45
Édesanyám is minden nap főzött, pedig későn járt haza munkából .
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
jan. 5. 10:19
Nem is értem, hogy lehet naponta főzni munka mellett.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 09:20

Én csak akkor főzök, ha már nincs mit enni. Sütni régebben amennyire szerettem, most annyira utálok. Nincs is, aki elfogyassza, ketten vagyunk, nem tudunk sokat enni.

Főzést általában 2 napra oldom meg, leves, főzelék, egytálétel.

Többségünk így van ezzel, dolgozó nőként inkább hétvégén kreatívkodunk a konyhában.

3. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 5. 09:12

Én is nagyon szeretek sütni, de ha megrendelésre kellene, akkor is sütni kell, ha van kedvem, ha nincs,.

Pedig sokan megkeresnek, hogy süssek tortát, apró sütit eladásra, de inkább maradok az örömsütésnél.

Főzni is szeretek, hát dolgoztam konyhán...soha többet!

jan. 5. 07:45
Ugyanígy érzem én is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook