Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem 2. - Játszma nem játszik fórum

Szerelmes lettem 2. - Játszma nem játszik (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmes lettem 2. - Játszma nem játszik

19. L. Alexa (válaszként erre: 18. - MenoPause)
2019. máj. 21. 21:45
Még dolgozok rajta.
18. MenoPause (válaszként erre: 15. - L. Alexa)
2019. máj. 20. 12:43
Azt tudod, hogy leginkább magadat győzködöd, hogy jó ez így Neked... :)
2019. máj. 16. 20:00
😄
16. syria (válaszként erre: 4. - Globus)
2019. máj. 16. 16:35
Ez alkalommal is kiderült: egy rugóra jár az agyunk. :)
15. L. Alexa (válaszként erre: 9. - Dory201)
2019. máj. 15. 12:22

Cseresznyevirágzáskor ismerkedtem meg vele két évvel ezelőtt. Most mit tehetnék, ha egyszer rabul ejtett? Pedig keményen dolgoztam rajta, hogy elmúljon, hogy ne tegyük egymást tönkre.


Tény és elfogadtam, hogy menthetetlenül belezúgtam a lassan barátsággá fajuló egyszeri kalandomba. Tény, hogy az érzéseim viszonzatlanok, és fene se tudja, hogy ez mégis miért nem bánt. Néha felmerülnek bennem kétségek és egy kis hitetlenkedés, hogy valóban csak ennyi? Barát pályára jutottam? Vajon hogyan éli ő azt meg, hogy együtt vagyunk, közösen alkotunk dolgokat - sőt, barátnőm azt mondta, hogy minden, amit együtt teremtünk meg nagyon szép-, és közben végig tudja, hogy én nem vagyok iránta közömbös?


Egy másik barátnőm szerint meg elvarázsolt vagyok, és a pasi sosem lesz belém szerelmes, ahogyan én abban reménykedem. De nem érti, hogy ez engem nem zavar. Egyszerűen csak jó őt szeretni, így plátóian is. Annak ellenére, hogy nincs köztünk szex(egyszer volt hol nem volt, én meg mégse tudtam elmenni mással, hiába terveztem, nem vitt rá a lélek. Ő minden történés ellenére nem szívódik fel, ellenkezőleg, mindenben a kedvemet keresi. Azért néha, amikor megérzem a friss, férfias illatát... Kicsit élvezkedem és álmodozom. Azt csak szabad, kicsit csak.


Talán jobb is így - magyarázom időnként magamnak -, mert ha szeretők lennénk, és egyszer vége lenne, akkor alighanem a közös alkotásainknak is befellegzene. Az rosszabb lenne, mint most, ami van, az én fáradhatatlan szerelmemhez az ő segítőkész kedvessége és kitartó megbízhatósága.


De azért esténként, amikor kiülök a verandámra a kopott hintaágyra, és ránézek a most még bimbózó cseresznyefára, arra gondolok, hogy milyen szép is lenne, ha itt ülnénk kettesben kézenfogva cseresznyevirágzáskor. De hát most most mit tehetnék? Örülök a barátságának is.

14. d5bae51d10 (válaszként erre: 11. - E4024d996d)
2019. máj. 15. 05:10
Az is lehet, hogy ez csak egy fikció...
13. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Lapbarna)
2019. máj. 14. 14:47
Én sem. Nincs nálam zsepi.
2019. máj. 14. 14:30

Ha van egy csepp esze a csávónak ezt a nőt jó messziről elkerüli!

Ez az én véleményem.

De remélem, hogy közben rájött, hogy a családja a fontos és nem ez ilyen r.....

11. e4024d996d (válaszként erre: 9. - Dory201)
2019. máj. 14. 14:26

Olvasd el az előző írását!


Nős a csávó akibe "halálosan szerelmes" de azért szétteszi a lábát másnak is.

Biztos, hogy te is ilyen voltál? :O

Ezért könnyűvérű nem azért mert kimutatja, hogy szereti!

Ez nem szerelem, de még csak szeretet sem!

10. ab3619a9cd (válaszként erre: 9. - Dory201)
2019. máj. 14. 13:51
Nős a hapsi, naná hogy nem fogjuk szentté avatni!
2019. máj. 14. 13:49

Kár volt beleolvasni a hozzászólásokba. Mert nekem nagyon is tetszik és értem minden szavadat.

Talán , mert én is ilyen vagyok, vagyis csak "VOLTAM" sajnos, ma már csak nagyikorú "illedelmes hölgy, de ez megint hazugság, Igenis, aki olyan , mint mi sosem felejti mi a vágy, és élete végéig fog vágyni a szerelemre.

Értem , hogyan szeretnéd kimutatni mennyire szereted, de , ha megteszed "könnyűvérű vagy", az előítéletek nem szüntek meg és talán soha nem is fognak.Te csak szeress és titkold előtte.

2019. máj. 14. 13:45
Nem tudom végigolvasni. Én kérek elnézést.
2019. máj. 14. 13:16

Nah, elolvastam sikeresen.

Feléig taglalod, hogy te aztán sose fogsz játszmázni, azt csak a rosszak (?) teszik.

Másik felében azt taglalod, hogyan játszmázol.

Nem tudok mit hozzá fűzni.

2019. máj. 14. 13:09

Szép szép a természeti kép, meg a csodás hasonlatok és jelzők ... de az első 3 mondatba bele lehet kábulni.

A kevesebb mindig több.

2019. máj. 14. 13:02
Számomra ez olvashatatlan .
2019. máj. 14. 12:59

Nem tudtam elolvasni, bocs.

Ez az a stílus, amit ömlengősnek neveznek: szófo.ás tartalom nélkül.

Pedig könyvben mindenevő vagyok...

2019. máj. 14. 10:57

Szét nevetem magam ezen az első írásod után :D

Írj egy könyvet: ribiknek címmel :D :D

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - L. Alexa)
2019. máj. 14. 10:40

Mennyi Romana meg Júlia könyv kellett ennek megírásához?

És folytatod...

Még mindig ugyanaz a véleményem:siralmas!

2019. máj. 14. 09:35
Égszínkéken hajolt fölénk az első igazi tavaszi reggel ege. Jobbra hullámzott az őszi vetésű búzamező harsogó türkizzöld tengere, balra pedig a juhok legelője ragyogott aranyló napsárgába a vidám pitypangoktól. Úgy öleltél engem, mint aki sosem akar már elengedni, s úgy szerettél, ahogy egész azelőtti életemben még senki más. Ölelésed volt maga az egész világ...

Ugrás a teljes írásra: Szerelmes lettem 2. - Játszma nem játszik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook