Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből szűröd le, hogy egy férfi játszik Veled, komolyan vesz, vagy éppen fülig szerelmes Beléd?:)) fórum

Miből szűröd le, hogy egy férfi játszik Veled, komolyan vesz, vagy éppen fülig szerelmes Beléd?:)) (tudásbázis kérdés)


22. acuko (válaszként erre: 21. - 1214b8219e)
2010. dec. 23. 20:29
Teljesen egyet értek!!!!!
21. 1214b8219e (válaszként erre: 17. - Acuko)
2010. dec. 23. 16:36

Nagyon nagy szerencsémre a NŐK többsége becsületes,kedves ,és aranyos.Valóban nem szabad általánosítani, akadnak betegesen féltékeny emberek

az ilyeneket azonnal le kell építeni,mert alkalmatlanok az együttélésre.Egy jó kapcsolatnak a bizalomra kell épülni.

2010. dec. 22. 15:05
A pasik olyan szinészek hogy iszonyat egymás után 2 is átvert pedig figyeltem és a másodiknak az elején elmondtam mit müvelt az exem erre ö hogy milyen diszno és hogy ö soha aztán meg sokkal aljasabban sunyibban vert át..szoval ha belefutunk egy profiba akkor honapok is kellenek hogy rájöjj milyen hazug állszent alak..én már feladtam..
19. globus (válaszként erre: 12. - 1214b8219e)
2010. dec. 22. 11:15
Hehe :)) Egy ismerősöm neten kavar, több felhasználói néven cserkészi be a kiszemelt áldozatot, és jaj neki, ha gyanúsan reagál! Csak képzeljük el, hogy vele töltötte a tegnapi estét, másnap pedig udvarló levelet ír neki -akiről nem tudja, hogy őőőőő :DD
18. globus (válaszként erre: 5. - F94c04200e)
2010. dec. 22. 11:12
No igen, vannak konkrét példák a celebek világában :) Nyilatkozza, hogy megtalálta élete értelmét, sírig tartó szerelem etc... egy év múlva azt, hogy elvált.
17. acuko (válaszként erre: 15. - 1214b8219e)
2010. dec. 22. 10:32

Ok, akkor ezeknek a nőknek meg kell mondani, hogy tilos és roppant kártékony igy viselkedni. Vagy akkor tegyenek igy, ha biztosan el akarják vesziteni a pasit.

Ja! Mint a filmben. "Hogyan vaszitsünk el egy pasit 10 nap alatt.." Láttátok?

Egyébként szomorú, hogy vannak ilyen nők, akik ilyeneket művelnek. Ezért gondolják a pasik, hogy minden nő ilyen, holott ez egyáltalán nincs igy.

16. 6924121179 (válaszként erre: 12. - 1214b8219e)
2010. dec. 20. 09:36

Te jó ég! Ez Miss Marple-t is felülmúlná :D:D

Te sem gondolhatod komolyan!

15. 1214b8219e (válaszként erre: 14. - Acuko)
2010. dec. 19. 22:49
Ezeket a "praktikákat" nőktől tanultam,csak összegyűjtöttem!!! Velem is akarták csinálni!!!
14. acuko (válaszként erre: 12. - 1214b8219e)
2010. dec. 19. 17:37

Na, ez nagyon durva! Soha, semmi esetben sem szabad ilyeneket tenni!

De az is lehet, hogy Thomas ezt viccnek szánta.. Nem tudom. De annyi biztos, hogy igy nem szabad viselkedni semmi esetre sem.

13. vevri (válaszként erre: 12. - 1214b8219e)
2010. dec. 19. 17:30

És ha már kapcsolat lesz belőle, akkor feltörni a levelezését és minden smst és hívást átirányítani a saját telefonomra, majd pórázon vezetgetni, aztán éjszakára kalitkába zárni, nehogy elszökjön?


Jézus!

12. 1214b8219e (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2010. dec. 19. 17:00
Első lépésként azt kell letesztelni hogy a pasi nős-e,vagy van-e barátnője.Az első találkozás után ha egyébként szimpatikus akkor megtudni a címét, otthoni telefonszámát, munkahelyének címét és telefonszámát.Utána felhívni ha van, vezetékes telefonon a munkahelyén,és a lakásán esetleg bejelentés nélkül felkeresni mindkét helyen.A lakása közelében kell vele találkozni,és ott beülni valahova,ha nős jöhet a feleség,és akkor lehet harcolni a pasiért. Megtudni van-e iwiw,facebook stb. regisztrációja azt alaposan kielemezni, az e-mail címét, beírni a google-ba, sokminden kiderülhet. A lakására az esti órákban célszerű telefonálni mert ha nős akkor lebukhat.Utána ha megbízható fel kell menni a lakására, és ott minden kiderül. Ha becsületes,és őszinte a pasi akkor a fentiek egyikére sem tiltakozik,sőt örül a nyomulásnak, ha hazudik akkor nem nyílik meg, erre sokszor beadják a nőknek hogy gátlásosak, vagy híresek ezért titkolóznak,ez az átverő kábítás! A jellemükre úgy lehet következtetni hogy például kocsival a közlekedésben mennyire nyugodtak, vagy tömegközlekedési járművön a tömegben hogy viselkednek nyugodtak vagy idegesek esetleg agresszívak.Nagyon sokat kell tőle megtudni, és ha valami nem logikus arra rá kell kérdezni ha hazudik akkor össze lehet zavarni.Ha a pasi nagyon okos akkor villámgyorsan vág az agya ők ezért nem szeretik a diplomás matematikus, közgazdász,pedagógus,pszichológus nőket mert őket nehezebben lehet becsapni, nehezebb mellettük három barátnővel járni ,bár az igazi kihívást ez jelenti egy pasi számára ez az igazság, tisztelet a kivételeknek!Az hogy komolyan vesz, esetleg szerelmes valakibe az a viselkedéséből kiderül, udvariasság,odafigyelés, érdeklődés,együttérzés stb. Sok sikert Neked!!!
11. Jéghegy (válaszként erre: 10. - Jéghegy)
2010. dec. 19. 14:36
heti 1 napot:)
10. Jéghegy (válaszként erre: 9. - F94c04200e)
2010. dec. 19. 14:23
Először volt a levelézés, aztán jött a tali.. heti napot együtt töltünk:)
9. f94c04200e (válaszként erre: 6. - Jéghegy)
2010. dec. 19. 14:12
Miért nem találkoztok többet?Nincs rá lehetőség?
8. acuko (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2010. dec. 19. 14:10
Ez nagyon nehéz kérdés. Mindenesetre idő kell hozzá, van hogy több, van hogy kevesebb. Előfordulhat, hogy csak hetek, vagy hónapok múlva jön rá az ember lánya, hogy a pasi csak játszik vele, és átveri. Tapasztalatból mondom. Sajnos én sokszor megjártam, mindig kifogtam az átverőseket. Hogy miért? Na nálam ez a kérdés..
7. Jéghegy (válaszként erre: 5. - F94c04200e)
2010. dec. 19. 14:10
..Szerencsére(?) én nehezen olvadozom..:)
2010. dec. 19. 14:09

A női megérzéseim mindig dolgoznak, és soha nem hagynak cserben, de azért szeretem látni a "külső" jeleket is.


Ami "minket" illet... 1/2 éve levelezünk.. 3x találkoztunk... szinte egész nap zúdítja rám az sms-eket..

A tegnapi randi egyszerűen csodálatos volt.. NEm tudom szavakkal leírni, de erre mondja az ember azt, egy nagy sóhaj kíséretében, hogy hűűűűűűűű..!

Ő is jól érezhette Magát, mert a randi után megkaptam Tőle a a legcsodálatosabb sms-t:)


Szóval még nagyon az eleje.. nem akarok többet belelátni, mint ami benne van, de jó lenne olvasni egy kicsit "ebben az egészben"

2010. dec. 19. 14:08
Ismerek olyan nőket akikre elég ha ránéz egy pasi,odáig vannak,meggyőződésük hogy valamit nemcsak akar,hanem még komolyan is akarja,aztán jön a keserű felismerés számukra hogy jól átvágta őket a férfi,stb.,holott egy kicsit oda kellett volna figyelni jobban a jelekre".
2010. dec. 19. 13:59
Majd a végén kiderül.:)
2010. dec. 19. 13:58
Ezt tisztan latja az ember , ha odafigyel :)
2010. dec. 19. 13:58

Asszem ez most nekem (is) való fórum...

Tudni kellene ettől egy kicsivel több infót is ahhoz, hogy valamennyire véleményt tudjak mondani...


:)

2010. dec. 19. 13:55
Miből szűröd le, hogy egy férfi játszik Veled, komolyan vesz, vagy éppen fülig szerelmes Beléd?:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook