Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! fórum

Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1202. Kovi49
2021. júl. 1. 21:21

5 éve a 13. helyen végeztünk az EB-n.

Most a 20-dikon.

Több pénzt a fociba!

2021. júl. 1. 18:18
Most kezdett Féderer. Megyek nézni. További szép estét mindenkinek.
1200. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1193. - 352f958f1b)
2021. júl. 1. 18:16

Őszintén bevallom, hogy nem tudom Courtois mennyire jó a büntetők védésében. Élénken él bennem az az eset, mikor 2014-ben a Louis van Gaal hollandok szövetségi kapitánya a 119. percben lecserélte Cilessent a csapat első számú kapusát, és beküldte helyette Tim Krult,a negyeddöntőben Costa Rica ellen, aki addig a VB-n egy másodpercet sem védett. Hogy mennyire jó döntés volt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy Krul két büntetőt is megfogott, ezzel hollandiát bejuttatta az elődöntőbe.

Szóval attól, hogy Courtois a világ egyik legjobb kapusa még nem biztos, hogy a tizenegyesekben is annyira jó. Ráadásul a másik kapuban Donnarumma is a jobb kapusok közé sorolható.

De én remélem, hogy nem az fog dönteni a két csapat közt kinek a játékosai bírják jobban idegekkel, mert a tizenegyesek arról szólnak. Én örülnék neki, ha a rendes játékidőben, maximum a hosszabbításban győzne és jutna a legjobb 4 közé a jobb csapat.

1199. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1196. - 352f958f1b)
2021. júl. 1. 18:03

Ha edzőt akarnak buktatni megtehették volna azt úgy, hogy kiesnek a csoportban. Kikapnak mindenkitől, még a csoport leggyengébb tagjának tartott magyaroktól is. Ezzel szemben csoportelsőként mentek tovább...

Illetve egy edzőbuktatás esetén szintén nem hiszem, hogy a büntetőkig húzták volna a franciák. Simán kikaphattak volna már a rendes játékidőben is, ha úgy akarják.

Mi van akkor, ha a büntetők során a svájci játékosok sorra vérhólyagot rúgnak a labdára és kihagyják az összes tizenegyest, ahogy 2006-ban a VB-n az ukránok ellen tették.

Mbappé pedig ember. Neki is lehetnek gyengébb napjai. Emlékszem 1990-es VB-re mikor az olaszok, akkor legjobb játékosa Gianluca Vialli végképp nem találta a formáját. De volt helyette egy Schillaci, aki azon a VB-n 6 gólt rúgva gólkirály lett.

1198. Fisica
2021. júl. 1. 17:10

Ez nekik nem a pénz, hanem a dicsőség, főleg, hogy pénz már van bőven mindegyiknek.

Mbappe még csak 22 éves, hol érdekli őt, hogy ki az edző, ha Európa bajnokságot nyerhet. Hiába erős csapatok, nekik se csak úgy terem a győzelem.


Ugyanúgy beadják a F1-ben a rádiózást mint korábban. A csapatnak mindegy, hogy ki végez előrébb, ha a versenyzőik egymás után érnek be, lényeg, hogy a pontok meglegyenek.

1197. Napsugár8 (válaszként erre: 1196. - 352f958f1b)
2021. júl. 1. 16:37

Ne mondj nekem ilyeneket.

Hosszú évekig néztem az F1-et. Akkor még kiadták adásba a hangot, ami a box és a versenyző között ment. Talán Vettel volt, aki saját csapattársát meg tudta volna előzni, és elsőként zárja a futamot, de a csapatfőnök nem engedte meg neki. Sőt azt az utasítást kapta, hogy védje őt a többi versenyzőtől is.

No akkor néztem utoljára F1-et. És állítólag azóta nem adják ki a hangot sem, az ilyen beszélgetésekről.

1196. 352f958f1b (válaszként erre: 1195. - Napsugár8)
2021. júl. 1. 16:24

A Francia válogatott tagjai dollármilliárdosok.

A pénzt ami jár nekik megkapják.

Ami plusz óriási pénz lehet, a vereségükre fogadni. Persze, nem ők fogadnak, hanem a pereputtyukból egy megbízható személy.

Mbappé miért játszott olyan gyengén ?

Mert el akar menni Párizsból. Idén jár le a szerződése.

Nem hosszabbított. Miért akar elmenni ?

Mert látja, hogy a PSG- val nem tud trófeákat szerezni.

A futballban nem minden esemény a pályán döl el, sokszor a háttérben.

1195. Napsugár8 (válaszként erre: 1194. - 352f958f1b)
2021. júl. 1. 15:35
Ezt komolyan gondolod, hogy egy egész csapat minden tagja lemond az EB-címről (és a vele együtt járó pénzről!!!) csak egy edzőváltás érdekében???? Ők is szeretik a pénzt és a dicsőséget. Így, ebben a sorrendben. :))
2021. júl. 1. 15:32

Egy jelzőről !

Halálcsoport !

Utólag kiderült, egy cseppet sem volt az. A csoport mindegyik tagja kiesett, nem kerültek a legjobb nyolcba.

Ez nem jelenti számomra, hogya francia válogatott ne lenne a világ legjobbja.

A háttérben valami más lehetett a kiesésük titka.

Csak gyanítom, edzőbuktatás, hogy le lehessen váltani. Jön helyette Zidane.

1193. 352f958f1b (válaszként erre: 1189. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 1. 15:29

Ahogy eddig néztem a meccseket úgy láttam., igen sok kapus bakik, azaz potya gólok estek.

A Belgák kapusa Courtois, bravur kapus. Ha netán 11-es párbaj lesz, már ott nagy esélye van a belgáknak.

E. Hazard esetleges távolléte nem gyengíti a belga csapat erejét.

1192. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1191. - Napsugár8)
2021. júl. 1. 10:58

Ha már erőviszonyok.


Svájc-Spanyolország Elvben a spanyolok erősebbek, mint Svájc, de a franciákról is azt gondoltuk. A spanyolok az elmúlt két meccsen lőtt 10 gól ellenére úgy gondolom nem verhetetlenek, Svájc csapatának pedig nagy lökést adhatott a franciák kiütése. Ha valahol, akkor itt meglepetést szimatolok.



Olaszország-Belgium Ha mindkét csapat a legerősebb összeállításában tud pályára lépni, azaz Chiellini, Hazard és De Bruyne is tud játszani, nem mernék fogadni egyik csapatra sem. Az olaszok ezen az EB-n nagyon együtt vannak, nincsenek kimagasló sztárjaik, de csapatként jól működnek, a belgák pedig nem véletlen vezetik a világranglistát. Bármelyik csapat nyerhet. Ha a belgák meghatározó emberei nem épülnek fel, abban az esetben az olaszok az esélyesebbek.


Dánia-Csehország A dánok a harmadik csoportmeccsre és a nyolcaddöntőre megtáltosodtak, 8 gólt lőttek. Igaz sem az orosz sem Wales csapata nem állította őket nehéz feladat elé. A jelenlegi cseh csapatot sem tartom világverőnek, de ők is elég egységesek. Ezzel együtt, ha a dánok továbbra is azt a formát mutatják, mint az előző három meccsen / a belgák ellenit is beleszámolva/ ők mennek érzésem szerint a 4 közé.


Anglia-Ukrajna Ezt a meccset tartam a leginkább egyértelműnek. Az ukránok azzal, hogy eljutottak ide, már teljesítették, amiért jöttek. A svédek elleni 120 perc elég sokat kivehetett fizikailag a játékosokból.

Anglia szerintem egy közepes játékkal is simán a 4 közé fog jutni.

2021. júl. 1. 08:05
Majd holnap kiderült, hogy milyenek is most az erőviszonyok. Reméljük, hogy az időjárás nem szól bele.
1190. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1182. - Kovi49)
2021. jún. 30. 17:58

Abból milyen következtetést vonsz le, hogy a finnek megverték a dánokat, azonban most a dánok mégis a legjobb 4 közé jutásért játszhatnak a cseh válogatottal, a finn csapat pedig egy hete már csak tv-ből nézi az EB-t?


Vagy ahhoz mit szólsz, hogy a hollandok legyőzték az ukrán válogatottat és mégis az ukránok jutottak messzebbre ezen a kontinens viadalon?


Utólag könnyű okoskodni, mint ahogy te azt teszed.


Ha egy kicsit is konyítasz a labdarúgáshoz, melyik csoportot találtad a legerősebbnek?


Én mint fociszerető sokkal joban örültem volna, ha elkerüljük ezt a hármast és mondjuk a holland, osztrák, ukrán csapat mellé kerülünk negyediknek.

1189. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1186. - 352f958f1b)
2021. jún. 30. 17:47
Én azt mondom, hogy az lép elő a legnagyobb esélyessé, aki a belga-olasz meccsen győztesen fog lejönni a pályáról. A belgáknak nem lesz egyszerű dolguk, mivel előzetesen úgy néz ki, hogy De Bruyne és Eden Hazard is kénytelen lesz kihagyni sérülés miatt a meccset.
1188. Fisica (válaszként erre: 1182. - Kovi49)
2021. jún. 30. 16:27
Azért mert kiestek a nagy csapatok is, még nem lesz kisebb az eredményünk. De legalább a károgóknak van mibe kapaszkodni.
1187. Napsugár8 (válaszként erre: 1186. - 352f958f1b)
2021. jún. 30. 15:11
Nem tudom. Arra emlékszem, hogy a spanyolok, olaszok is legalább akkora múlttal rendelkeznek. Kíváncsi leszek. Ezek már jó kis mérkőzések, érdemes lesz csupán a szép játék kedvéért is megnézni. Remélem szép játék lesz, és nem durva, belemenős.
2021. jún. 30. 15:02

Szerintem Belgium nyeri az EB-t.

Mire alapozom ?

Náluk véd a világ legjobb kapusa és játszik a világ legjobb irányító középpályása

1185. Auróra2010 (válaszként erre: 1184. - Auróra2010)
2021. jún. 30. 10:41
Tegnap láttuk az m4-en, hogy ViLmos herceg és a kisherceg , és a Katalin kint voltak a meccsen is drukkoltak az angoloknak.
1184. Auróra2010 (válaszként erre: 1182. - Kovi49)
2021. jún. 30. 10:39
Költői tulzás volt a "halálcsoport".
1183. Napsugár8 (válaszként erre: 1182. - Kovi49)
2021. jún. 30. 10:00
Jó hogy írod, én már nem is figyeltem. Azért így egy kicsit más megítélés alá esik a mieink teljesítménye is. És persze, az a bizonyos "nagy mellény" is idővel megbosszulja magát. Ettől lesz érdekes az egész.
1182. Kovi49
2021. jún. 30. 09:51
Most kiderült,hogy mennyire halálcsoportban voltunk.Egekig magasztalták ezt a megszerzett 2 pontot,tehát nem mi voltunk olyan nagyon jók,hanem az ellenfeleink szerepeltek gyengébben.Már tudjuk,hogy az előttünk végzett 3 csapat egytől egyig kiesett.Erről ennyit.
1181. Napsugár8 (válaszként erre: 1180. - Napsugár8)
2021. jún. 30. 08:28
Nem értem ezt az embert. Mintha azt gyakorolta volna, hogyan képes "még a sírból is" visszahozni egy mérkőzést. Halléban nem sikerült neki, tegnap megcsinálta. Csak azért vannak ilyen "hátsó" gondolataim, mert egyik percről a másikra mintha kicserélték volna. Minden labdát elért, minden régi, bámulatos ütése bejött, szórta az ászokat, ... előtte pedig a második, harmadik szettben mintha lemosták volna a pályáról... Hát volt mit izgulni, az biztos.
2021. jún. 29. 16:13
Most látom, hogy Féderer 6.-ik kiemeltként van a listában. Perceken belül kezdi mérkőzését 16,30-kor. Hacsak az időjárás bele nem szól.
2021. jún. 29. 06:09

Tegnap Marcinak sikerült megnyernie a meccset, tovább jutott.

Babos Timi ma d.u. 15,30-kor kezdi az első mérkőzését, ha az időjárás közbe nem szól.

2021. jún. 28. 18:23

Marci most játszik (Eurosport2). Az első szettet elvesztette, most egyenlített.

Djoko viszont csak 5 szettben tudott nyerni.


[link]

1177. Napsugár8 (válaszként erre: 1176. - Icuska538)
2021. jún. 28. 15:17
Ezek szerint ha azt írják itt, hogy déli 12-kor kezdik, akkor ott déli 11 óra van? Micsoda hülyeség déli 11-kor kezdeni a teniszmérkőzést? Még akkor is, ha London? Azért ott is nyár van, és ráadásul ott is ebédidő van.
1176. Icuska538
2021. jún. 28. 14:54

London szerintem egy órával vissza van

.ott most2 óra....

1175. Napsugár8 (válaszként erre: 1166. - Napsugár8)
2021. jún. 28. 13:34

Ez volt a kóbor apácák megtévesztése, és senkinek nem jutott eszébe: amikor itt déli 12 óra van, Londonban mennyi is?

Hát a déli forróságtól nem kell a játékosoknak félni. Az összes eddigi mérkőzés egyelőre napolva, esőszünet miatt. :))

2021. jún. 28. 12:16

Szivárvány !


Megutáltam ezt a szép égi tüneményt.

Ilyen nevet adni ennek a moslék, agybeteg csürhének...

Tudnék jobb becenevet is

Nem irom le, mert törölve lenne.

2021. jún. 28. 12:13

Soha nem foglalkoztam a buzeránsokkal, vagy ahogy finoman mondják : melegekkel.

Ezek számomra aberált emberek.

Sok hirességünkről tudtuk, hogy a saját nemüket kedvelik, pl Antal Imre, de soha nem csinált ebből reklámot.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook