Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! fórum

Szép volt fiúk!!! Hajrá magyarok!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1262. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1260. - Napsugár8)
2021. júl. 10. 08:59

Én a játékvezetői fújásokra nem panaszkodom. Az a büntető, amit Angliának megítéltek, adható volt. Nagyon sokáig én sem láttam semmi szabálytalanságot, de a hosszabbítás szünetében mutattak egy olyan kameraállást, ahol látni lehetett, hogy ( azt hiszem ) Jensen kibillentette Sterlinget az egyensúlyából, aki persze dobta is magát, de ezt ma már minden csatár megteszi egy ilyen szituációban.

Hogy az EB-t ki nyeri megjósolhatatlan. Az olasz válogatottat jobbnak tartom, az angolok pedig hazai pályán játszanak és az nagy előny számukra.

1261. andi6020 (válaszként erre: 1255. - Unom)
2021. júl. 10. 08:55
A Hahota lehetett az maximum, ahol meg is jelenhetett az írása.
2021. júl. 10. 08:19

Holnap d.u. 3-kor megnézhetjük a Wimbledoni döntőt, remélem azért lesz Djokó-nak néhány nehéz perce.


Majd este 9-kor a foci EB. döntő. Jó lenne egy szép játékot látni, és főleg, hogy a bíró sípja valóban úgy szóljon, ahogyan azt a szabályok előírják. :))

1259. Napsugár8 (válaszként erre: 1258. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 10. 08:15
Próféta szóljon belőled! :))
2021. júl. 10. 08:13

Lehet meglepetés lesz, amit írok, de nem tartom kizártnak, hogy Fucsovics Tokióból éremmel tér haza. Nem arra gondolok, hogy ellopja valamelyik dobogósét, hanem, hogy teljesítményével kiérdemli azt.

A teniszezőknek az olimpia nem a legfőbb versenyük, most is pár nagyobb név már tuti nem fog elutazni a Japán fővárosba. Ezért gondolom, hogy a mi versenyzőnk meglepetést okozhat.

1257. Napsugár8 (válaszként erre: 1254. - 352f958f1b)
2021. júl. 8. 18:59
Miért? Te talán a nemzet dicsőségéért dolgoztál, és nem a saját pénztárcád megtöltéséért???
1256. 352f958f1b (válaszként erre: 1255. - Unom)
2021. júl. 8. 17:41

Nocsak !

Ismerjük egymást ?

Oszt, melyik bulvárlapé ?

Aki Á-t mond...

1255. unom (válaszként erre: 1254. - 352f958f1b)
2021. júl. 8. 17:27
Ja, mint egy bulvárlap firkásza 🤣
1254. 352f958f1b (válaszként erre: 1247. - Napsugár8)
2021. júl. 8. 17:26

Úgy véded Fucsovicsot, mintha rokonod lenne.

Nekem senkim.

Egy teniszező a sok közül. Nem vagyok rá büszke, amit elért.Nem a nemzet dicsőségéét játszik, hanem a bankszámlája növekedéséért.


Kérded, mit értem el bármilyen sportban?

Semmit. Amatőrként sportoltam.

A munkámban, a hivatásomban mindent elértem, amit el lehetett érni.

1253. Napsugár8 (válaszként erre: 1252. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 8. 13:40

Én sem várok már semmi különöset tőle, csak egyszerűen szeretem nézni, amikor olyan csodálatosan megy neki a játék, amikor minden mozdulata csupa harmónia, csupa erő, csupa csoda. :))


Egyébként valahol nem olyan régen olvastam egy kóbor cikket, miszerint ő és Vénusz Villiams valami orvosi kutatási programban vesznek részt, segítenek, amely azt vizsgálja, hogyan, milyen módon lehet az emberi testet, az emberi szervezetet minél hosszabb életkorig frissnek, erősnek, izmosnak, egészségesnek megtartani. Milyen mozgásformák, edzések, terhelések mellett lehet ezt a határt kinyújtani, és hol van az a határ, amelyen túl már az intenzív terhelés nem ajánlott.


Márpedig ha ez igaz, akkor itt egyáltalán nem a trófeák megszerzéséről van szó, hanem az orvostudomány fejlődéséről, tapasztalatainak bővítéséről, újabb kutatási eredmények megszerzéséről.

1252. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1251. - Napsugár8)
2021. júl. 8. 11:59
Én azt mondom neki letelt. Egy szép pályafutás végén jár. Megöregedett. Talán még az olimpián utoljára nekirugaszkodik, mert egyéni címe még nincsen és ki tudja. De tőle már én GS trófeát nem várok.
2021. júl. 8. 11:16
Tegnap Féderer (mondhatni) elég csúfos vereséget szenvedett. Most nem volt olyan érzésem, hogy szándékosan csinálja, mert egyszerűen nem akar továbbjutni. Tegnap szenvedett. Vagy egyszerűen tegnap csak annyira volt képes, minden egyéb ok miatt, tegnap nem ment neki a játék, hiszen ilyen is van. Vagy pedig valami betegség miatt, térdei vagy bármi más miatt. Szó szerint sajnáltam. A döntőt nem ő játssza Djokó-val.
1250. Napsugár8 (válaszként erre: 1249. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 8. 10:04

Ami sportokat űztem, én is csak megyei szinten, ill. pinpongban 2x jutottunk el odáig, hogy mehettünk Pestre u.n. osztályozóra, hogy bejutunk-e az NB. II-be! Már ez is nagy teljesítmény egy vidéki kisváros csapatától... igen, keményen meg kell dolgozni a legkisebb eredményért is.

Igazán szép, amit megcsináltál, szerintem joggal lehetsz egy ilyen eredményre büszke.


Hogy Marci a tenisz bölcsőjében, Wimbledonban, amit egyetlen olyan játékos sem hagy ki, aki számít valamit a ranglistán (hacsak nem sérülés miatt, mint most Nadal), és Marci a legjobb 8-ba kerülésért a világ legjobbjától kap ki!!! Nagyon sokat irígyelték őt e lehetőség miatt. :))

De mindegy! Ez is egy olyan fórum, mint a többi. Mindenki leírhatja a saját véleményét. Bárki, ő is, te is, én is... attól kerek a világ, hogy nem vagyunk egyformák.

1249. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1248. - Napsugár8)
2021. júl. 8. 09:29

No igen. Én is sportoltam, de ahogy írtam, semmi nagy eredményt nem értem el. Valaha egy megyei I-es focicsapat ifjúsági csapatában védtem, illetve egy alkalommal a felnőtteknél egy kupamérkőzésen megkaptam a második félidőt. Kikaptunk 6-2-re én kettő gólt kaptam.

Aztán kézilabdáztam pár évig, szintén kapus voltam, ott NB II-es szintig jutottam, ami ebben a sportágban sem a csillagos ég. Majd jött a rendőrség és a vele járó sok lemondás, ami miatt aztán csak a hobbi szinten történő sport maradt. Kispályás foci a kollégákkal, néha, asztalitenisz, illetve elkezdtem futni, mert egy idő után úgy éreztem, hogy az úszógumi a megengedettnél már jóval nagyobb.

Elhatároztam, hogy végigcsinálok egy 14 km-es versenyt a szülővárosomban és arra gyúrtam. Naponta jártam futni, esőben, hóban, vagy éppen a mai naphoz hasonló 38 fokban, persze 12 és 14 óra között, hogy hozzászokjak a meleghez, ez se akadályozzon. Naponta, kétnaponta, ahogy a munka engedte megtettem legalább 10 km-t. Magamhoz képest azt mondom keményen edzettem. Sikerült is a terv, megcsináltam azt a 14 km-t. A nagyjából 1000 versenyző közül olyan 700.-ként értem a célba. Marha büszke voltam magamra. Ugyanakkor ott jöttem rá, hogy mennyit kell edzenie, annak, aki csak egy közepes szintű sportoló. Én aki tényleg akkor azt mondom keményen készültem a futottak még közt értem célba, ráadásul ez nem egy világhírességeket felvonultató verseny volt. Mennyi áldozattal és lemondással, valamint szorgalommal és kitartással kell annak rendelkeznie, aki ,,csak" kijut egy világbajnokságra, olimpiára, vagy éppen 8 közé a legrangosabb teniszversenyen.

2021. júl. 8. 06:21
Bocsánat, ha talán túl kemény voltam. De hosszú éveken keresztül pinpongoztam, teniszeztem, kézilabdáztam, tudom, hogy a legkisebb sikerért, eredményért is keményen meg kell dolgozni. Talán ezért is tudom értékelni mások teljesítményét. Aki pedig állandóan csak kritizálni és megalázni tudja mások teljesítményét, talán soha nem is próbálta.
1247. Napsugár8 (válaszként erre: 1244. - 352f958f1b)
2021. júl. 8. 06:17

Sohasem fogsz a fair play díjnak még a közelébe sem kerülni. Azt mondod, hogy évekig voltál mint sport újságíró az egyik lapnál... el tudom képzelni azokat az írásokat, amelyekben mindig csak ilyen mélységesen lefikázó stílus, szinte megalázóan ledorongoló hangvétel érződik ki a cikkekből.


Csak egyetlen egyszer mutatnád meg, hogy te akármelyik sportágban is milyen teljesítményre vagy/voltál képes!!! Akár tenisz, akár foci, bármi, ami igazán sok befektetett munkát, nagy erőkifejtést követel. Mivel hogy te sem születtél zseninek egyik sportágban sem, akkor nem maradna más lehetőség, mint kemény befektetett munka, úgy ahogy Fucsovics is tette. De ő legalább megtette, nem csak beszél róla. Azért teniszezik most Wimbledonban, és nem otthon a fotelból nézi a többit.

1246. Napsugár8 (válaszként erre: 1244. - 352f958f1b)
2021. júl. 8. 06:09

De a szorgalmának köszönheti, hogy idáig eljutott.

Te meddig jutottál el akármelyik sportágban is, amelyekhez olyan nagyon értesz?????

Állandóan csak kritizálod, állandóan csak lefelé minősíted akármelyik sportolót is, aki nem Nadál, vagy más miatt nem a szíved csücske. Pedig a sportszerűség alapvető szempontja: elismerni a másik teljesítményét még akkor is, ha az nekünk bármi miatt fáj!!!

1245. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1239. - 352f958f1b)
2021. júl. 7. 20:49
Én pedig CsK voltam egy focicsapatban. Azaz cserekapus. :))
2021. júl. 7. 18:14

Fucsovics meccsét végignéztem.A szerb könnyedén győzött ellene.

Fucsovics nem klasszis teniszező, hanem egy szorgalmas tenisz iparos. Sok ilyen van még a nagyvilágban.

Zsenik ebben a sportágban is ritkák.

2021. júl. 7. 18:07
Féderer pedig az első szettek símán vesztette. Most kezdi magát egy kicsit össze szedni. Remélem, a végén nem leszek csalódott.
2021. júl. 7. 18:06
Hát az első szett az csúnyán elment, de utána össze szedte magát Marci, és megmutatta, hogy valójában mit is tud. Én azt mondom, ha egy kicsit nyugodtabb, lettek volna ennél nehezebb percei is Djokónak. Nem baj Marci! Majd legközelebb jobban meghúzgálod az oroszlán bajszát.
1241. Napsugár8 (válaszként erre: 1240. - 352f958f1b)
2021. júl. 7. 14:55
Aki tisztában van a két játékos jelenlegi tudásában, az nem is várja el Fucsovicstól, hogy győzzön. De azért el tudnám viselni, ha valami csoda folytán ez bekövetkezne. Mily csodálatos napunk lenne ma is, és a döntő napján is. :))
1240. 352f958f1b (válaszként erre: 1236. - Napsugár8)
2021. júl. 7. 14:20

Nem bizok Fucsovics győzelmében.

A szerbet Federenek kell megverni a döntőben.

Erre a meccsre kíváncsi mindenki

2021. júl. 7. 14:18

Örültem az olasz győzelemnek.

Akkor szurkoltam volna a spanyoloknak, ha néhány Real Madrid játékost is beválogatott volna a volt Barcelona edző.

Igy a Barcelona vegyes csapatnak nem drukkolok.

Nem titkolom, nem kedvelem a riválist.

Azt hiszem, több csapat tanult az EB kudarcából. A VB-n más eredmények születnek.

Ha a csoportból tovább jutottak volna a magyarok, úgy gondolom, a legjobb 8- ig nem jutottak volna el.

Csatárok nélkül nem lehet komoly eredményt elérni

1238. 352f958f1b (válaszként erre: 1237. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 7. 14:10

Szép dolog a szerénység. Te, aki 4o éve figyeled a focit érted is.

Ami engem illet, nem szerénykedem, értek úgy a focihoz, mint bármelyik szakember.

Egyrészt NB-s szinten fociztam, másrészt hivatásszerúen is sok évig benne voltam a labdarúgásban.

NEmcsak mondom, bizonyítani is tudom.

De erről bővebbet csak prívát levelezésben mesélhetek, ha igényt tartsz rá.

1237. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1231. - 352f958f1b)
2021. júl. 7. 10:25

Inkább szeretem, mint értem a focit. Lassan 40 éve figyelem a világversenyeket, a 90-es évektől pedig talán egy kezemen meg tudnám számolni, hogy mennyi VB vagy EB mérkőzést hagytam ki.

A 2002-es VB-től az összes mérkőzést rögzítettem, akkor még videokazettára, majd később DVD lemezre, ezt a mostanit, pedig letöltöm és egy külső adathordozón ( én csak teher pendrive-nak nevezem) tárolom.

Azon kívül valamilyen szinten az összes meccsről statisztikát vezetek, ez 1994-ig megvan visszamenőleg füzetekben.


Igen férfi vagyok, ezt jól látod. De nem merném megtippelni a végső győztest. Az angol ág végig könnyebb volt. Igazán jó, vagy jó formában lévő csapattal még nem találkoztak. Mert a németek, szerintem mélyen tudásuk alatt játszottak végig ezen az EB-n. A dán csapatot sem tartom annyira erősnek. Meglátjuk, ha bejutnak a döntőbe, akkor egy igazán erős ellenféllel szemben mit produkálnak. Persze a hazai pálya tényleg sokat fog jelenteni számukra.

2021. júl. 7. 06:50

Ma viszont teniszben: 14,30-kor Djokovits játszik Fucsovics Marcival. De jó is lenne, ha fordítva sülne el, és Marci játszadozna felszabadultam Novákkal. :)) Kicsi az esély, de a labda itt is kerek!


16,30-kor viszont Féderer küzd meg a tovább jutásért. Még mindig reménykedek, hogy továbbjut, és nem ez számára az utolsó kör.

2021. júl. 7. 06:47

Ez bizony foci volt a javából! Már annak, aki semleges nézőként ült le megnézni.

Valahogy nekem a spanyolok játéka jobban tetszett, ahogy felépítettek egy-egy támadást, csak éppen egy igazi csatár, egy "befejező" játékos nem volt köztük. És hát a kapusukat régen kivágtam volna, annyira nem tudott helyezkedni, néha akkora marhaságokat csinált. Mondom én, a valaha szőke nő. De annyit már én is tudok, hogy a focit gólra játsszák, és az nyer, aki abból többet betermel a másik kapujába. Hát vasárnap az olaszok lesznek a döntő egyik résztvevői.

1234. Napsugár8 (válaszként erre: 1233. - 352f958f1b)
2021. júl. 6. 18:19

Eszembe jutott egy Mórickás vicc:

- Nem büntetlek meg, ha megmondod, melyik szemem az üveg.

- A bal!

- Honnét találtad ki?

- Olyan értelmesen csillog. :))

1233. 352f958f1b (válaszként erre: 1232. - Napsugár8)
2021. júl. 6. 18:17
A biró egyik szeme sír, a másik meg üveg...
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook