Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szemüveget milyet és hol érdemes? fórum

Szemüveget milyet és hol érdemes? (beszélgetős fórum)

2010. febr. 26. 15:16
Én az Ofotért szemügevboltokat ajánlanám. Nagyon divatos keretem van és 22.000Ft-ből úsztam meg az egészet.
2010. jan. 30. 10:08

én vision-ben dolgoztam, ott tényleg drága minden.

antireflex bevonatot mindenképp tetess rá, meg felületkeményítést:)

2010. jan. 11. 20:58
Vagy azt nem tudod megoldani hogy ahol látsz olcsó szemüveg keretet pl 799ft vagy 299ft akor egy olyat meg veszel és elmész az optikushoz és megmondod neki hogy ebbe szeretnéd bele tetetni a lencsét.Ez még olcsobb.Szerintem.
2010. jan. 10. 19:25

Hű, ez jól hangzik!

Én olyan 40 ezerre saccoltam, de ezek szerint megúszhatom olcsóbban is?

Csak nem ismerek mifelénk kis optikust :(

2010. jan. 10. 18:56

Szia!


Én is kaptam nem is olyan régen szamüveget, bár mint kiderült nem is kell:) De nem ez a lényeg.

Én egy kis optikusnál csináltattam a szemüvegemet. A keret divatos 2.900,-Ft-be került a lencse pedig müanyag, karc és midnen ellen ellátott védő bevonat, UVB, meg minden féle szűrvel ellátva (monitorhoz is. 7800,-Ft volt. Ugyanezt a lencsét az Ofotértban 23 ezerért csinálták volna, plussz a keret, ami ugye szintén nem olcsó nálunk. A férjemnek Vision valamibe csináltattuk 30 ezerért évekkel ezelőtt, most csináltatunk szintén kis optikusnál 14 ért.

2010. jan. 10. 18:51

Sziasztok!


Csak nemrég lettem szemüveges, ezért tapasztaltabbakat kérdeznek, hogy hol érdmes szemüveget csináltatni, ahol nem nagyon drága, de vannak divatos keretek? Illetve milyen bevonatokat érdemes tetetni a lencsére, iagzából nem is tudom pontosan milyenek vannak? Melyik mire jó és van-e értelme?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook