Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1508. GabciBSB
2011. jún. 21. 10:56

Hú lánykák, nagyon szépek lettetek. Mindenki gyönyörűen alakulgat! Sokszor csak passzívan tudok részt venni, de folyamatosan figyelemmel kísérem a sorsotokat.

Velynn! Látod mondtam, hogy türelem rózsát terem, igézőek a szemeid! :)

Kingik! fantasztikusan megnyílt a tekinteted, nagyon megérte, fantasztikusan látványos a változás!

Borzoska! Bingó!!! Ez nagyon sokat számított, simán -10 év és a java változás még csak ezután jön. Kitartás, napról napra szebb leszel!

Naomi! Oltári király az új séród és az egész pofikád csuda bájos, a változtatások nagyon megdobtak!

Bocsi, ha valakit kifelejtettem, de már annyian vagyunk, hogy nem győzöm megjegyezni ki-kicsoda. Én már lassan veteránnak számítok itt a 4 és fél hónapos pillácskáimmal :) Nemsokára (na jó télen majd) jön nálam is a következő felvonás. Addig pedig ti tartjátok bennem a lelket, hogy jó dolog ezt folytatni! :))) Aki teheti szépüljön csak, mert igazán felemelő élmény, hogy újra gyönyörű nők lehetünk beszédesen igéző szemecskékkel!

1507. Boncz (válaszként erre: 1498. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 22:04
Szia, erre azt tudom mondani, hogy áldozat nélkül nincs győzelem!:)).....pláne ha megéri!!!!!!!!!!!!......márpedig megéri!
1506. Borzoska3 (válaszként erre: 1504. - Kingik)
2011. jún. 20. 19:59

Köszönöm ! Igen, tényleg nagyon kellett. Az indított el a lejtőn, hogy készült rólam egy fénykép, közelről és kíméletlenül látszott, hogy szerencsétlenek mennyire lógnak.

Nade... a baj nem jár egyedül, most a dekoltázsomon gondolkozom :) Az nem sebészeti ügy, pusztán valamilyen kozmetikai kezelés/sorozat. Majd meglátjuk.

1505. Borzoska3 (válaszként erre: 1502. - Velynn)
2011. jún. 20. 19:45

Hát, ha a fejlődés legalább lineáris lesz - karácsonyra indulunk a Mrs. World 2011-en :)

Az én orvosom a számra mondta ezt. Ha lemegy a dagadás, a véglegeshez hasonlító állapot 6-8 hét múlva várható, mert annyi ideig tart, hogy a hyaluron sav beépüljön és elkezdjenek a saját szöveteim is kiépülni. És utána még folyamatosan épülget.

1504. kingik (válaszként erre: 1501. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 19:42

Borzoska,

nagyon szépek lettek a szemeid, kinyílt a tekinteted! Nagyon kellet a műtét, megérte :)) Szép lett!

1503. kingik (válaszként erre: 1485. - Velynn)
2011. jún. 20. 19:40

Amúgy igaz, hogy egyik nap jobban látszik, másik nap meg alig! És a párodnak is igaza van, mert amúgy tényleg senki észre nem veszi -- ha nem mondanánk, hogy képzeld, voltam szemhéjműtéten. Persze ezt csak azok tudják, akik megérdemlik, hogy tudják :)

Nekem holnap lesz 3 hete, hogy kivették a varratokat.

1502. Velynn (válaszként erre: 1501. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 19:32
Szerintem több idő is lehet a végeredmény!!! Nekem pont ma 5 hete, hogy kiszedték a varratokat és múlt héten változott a legtöbbet!!! És ez még mindig nem végleges. Egy barátnőm orvosa azt mondta, hogy 6 hónapig alakulgat!!! Úgyhogy 1 hónap múlva szebb lesz, 2 hónap múlva még szebb, és így tovább és így tövább! :)
1501. Borzoska3 (válaszként erre: 1500. - Naomi1)
2011. jún. 20. 19:24

Köszönöm szépen !

Én is úgy látom, mintha nagyobb, kerekebb lenne a szemem, úgy mint 20 évvel ezelőtt :)

Már nagyon várom, hogy kiszedjék a varratokat és elteljen az az 1 hónap... amig a végleges eredmény látszani fog.

1500. naomi1 (válaszként erre: 1498. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 19:00
Nagyon szep nyitott tekinteted lett. Nem kell felned latszik hogy jol sikerult a mutet gratulalok.
1499. Borzoska3 (válaszként erre: 1497. - Velynn)
2011. jún. 20. 18:43
Köszönöm ! Remélem tényleg így lesz !
1498. Borzoska3 (válaszként erre: 1495. - Boncz)
2011. jún. 20. 18:42

Ma hazafelé (fájdalomdíjul) megjutalmaztam magam 1 blúzzal a Marks&Spencertől. Többször vásároltam már náluk, látásból ismernek, kénytelen voltam a hölgynek elmesélni, hogy nem családon belüli erőszak áldozata vagyok, hanem csak kozmetikai műtét az , ami miatt úgy nézek ki, mint akit módszeresen agyba-főbe vertek.

A sárga foltjaim lejjebb vannak, nem látszik a képen, és van egy kackiás kis kék bajuszom is a jobb oldalamon a szám sarkában.

1497. Velynn (válaszként erre: 1493. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 18:41
Nagyon látványos az eredmény! Gratulálok!!! és ez még csak a kezdet, napról napra szebb leszel!!!! :)
1496. Borzoska3 (válaszként erre: 1494. - Vajdai)
2011. jún. 20. 18:36

Eredetileg úgy volt, hogy alsó-felsőt csináltatom. Megnézte az orvos és nincs felesleges bőr, amit ki lehetne vágni. Én ezt a karikás szemet örököltem az ősöktől :)

Amit csinálni lehetne, az egy 1-2 cm-es vágás a szempilla alatt, és azon keresztül a felhalmozódott zsírt stb. kiszedni. Ha rendben leszek ( ez kb. 1 hónap) megpróbálok egy IPL villanófényes kúrát, ez állítólag a napozás miatti (régi nyári bűnök) sötét foltokat is enyhíti és feszesebbé teszi a bőrt. Ha nem válik be, akkor jön az alsó korrekció is, de mivel ilyen érzékeny a bőröm, csak valamikor ősszel vagy jövő tavasszal, amikor megint ki tudok venni 2 hét szabit - egyben.

1495. Boncz (válaszként erre: 1493. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 18:17
Szia, máris látszik a különbség.....nagyon ráfért az igazítás, tényleg nagyon lógtak, de mostmár szép lesz és fiatalosabb a tekinteted. Nem is látszik véraláfutás a fotón.....láttatok volna engem.....mint akinek bevertek, gyönyörű voltam és csak 2 hét múlva szívódott fel, és akkor is karikás voltam.
1494. vajdai (válaszként erre: 1493. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 18:14
Gratula! Ég és Föld a különbség. Alsón nem gondolkodsz ?
1493. Borzoska3
2011. jún. 20. 17:43

Leszedték a ragasztót rólam !!!

Most már látszik valami az új szememből is :) feltettem az ilyen volt- ilyen lett képet. Persze, ez még semmi, mert csak csütörtökön lesz a varratszedés, és utána is még 1 hónap amíg kialakul a végleges állapot. Tele vagyok sárgás véraláfutásokkal (csak azért nem kék, mert lámpáztuk másnaponta az orvossal) és még mindig dagadt a szemem és a szám is. Persze, ne legyek elégedetlen, mert a 2 nappal ezelőttihez képest óriási a javulás, a dagadás nagyja már lement.

Tudjátok, ebben a rohanó életben nem is vettem észre, hogy ennyire lógtak a szemhéjaim :) komolyan megrázó az "előtte" felvétel ! De már ez a múlté - szerencsére.

1492. Velynn (válaszként erre: 1491. - K.mira)
2011. jún. 20. 13:17
oké, köszi!! :)
1491. k.mira (válaszként erre: 1490. - Velynn)
2011. jún. 20. 11:03
Ha van a kozmetikusnak véletlenül a lámpához színterápiáa is, akkor a narancssárga színnel történő 6-10 perces (persze szemenként) pásztázás a leghatékonyabb!
1490. Velynn (válaszként erre: 1489. - Borzoska3)
2011. jún. 20. 10:22
Hát... esetleg a kozmetikusnak van és ő közelebb van, őt tudnám megkérdezni.
1489. Borzoska3 (válaszként erre: 1488. - Velynn)
2011. jún. 19. 22:25

ha nem mondod, tényleg észre sem venni.

Bioptron lámpát nem próbáltad ? Az gyorsítja a seb gyógyulását. Az orvosnak biztosan van, pár lámpázást kérhetnél még tőle- ha gondolod.

1488. Velynn
2011. jún. 19. 21:58
Azon gondolkodom, hogy az ezüst kolloid jó lenne-e a hegre???
1487. Velynn (válaszként erre: 1483. - K.mira)
2011. jún. 19. 21:56

A pilláim fölé nem kenek, az úgysem látszik, ráadásul ott szép a heg. Volt, hogy arra a részre is ráhúztam a korrektort és húzódott a bőröm amikor megszáradt. Akkor úgy döntöttem oda nem kenek! Próbáld ki, hogy kizárólag csak a hegre kensz, ami túlmegy a szemed sarkán. Oda is vékonyan úgy, hogy tényleg csak a hegre.

Azt a folyékony állagút vetted? Nekem az van. Bár a doktornő nem olyat mutatott, de amit mutatott, olyat nem kaptam.

1486. Velynn (válaszként erre: 1485. - Velynn)
2011. jún. 19. 21:51
jáááááááájjjjjj.... hallgass 2 "l"!!! Tudom!!!!!
1485. Velynn (válaszként erre: 1482. - Kingik)
2011. jún. 19. 21:50

Azt mondta a doktornő, hogy az alverdé-ben nincs semmi "mű" anyag, teljesen természetes, ezért nyugodtan kenhetem a hegemre, ha nem akarom, hogy látszódjon. Ez nem mulasztja el, csak halványítja, hogy szalonképes legyek. :)

Élőben a piros csík jobban látszik mint a képen. De igazából az is változó. Valamikor halványabb, valamikor erősebb, de élőben mindenképp jobban látszódik, mint a képen. A párom azt mondta, hogy szerinte a kutyának nem tűnik fel az a piros csík, csak nekem, mert tudom, hogy ott van... Lehet, hogy igaza van... De AKKOR IS OTT VAN MÉÉG! :)


De igen, halgassunk csak az "öregekre", ők tudják mi a dörgés! :)

1484. Velynn (válaszként erre: 1481. - Boncz)
2011. jún. 19. 21:46
Köszi, igen, valóban napról napra szebb! :)
1483. k.mira (válaszként erre: 1480. - Velynn)
2011. jún. 19. 18:27

Pontosan úgy van, ahogy az "öregek" mondják, hétről-hétre alakul és egyre szebb lesz a szemed!!!


:-D


Neked nem szárítja az Alverde korrektor a heged bőrét? Én is vettem a múltkor, amikor írtad, hogy a dokinéni javasolta, de olyan százar lett a bőröm, úgyhogy inkább nem kenem.

1482. kingik (válaszként erre: 1480. - Velynn)
2011. jún. 19. 18:20

Nagggyon széépp a szemed! :)))

Picit látom a piros csíkot a baloldalon - a fotódon - na olyan van nekem is. Nem feltűnő, de aggaszt. Akkor azzal kell kennem nekem is?

Ha azt mondják az "öregek", hogy türelem szemhéjat terem, akkor semmi gond(unk) Velynn! :)

1481. Boncz (válaszként erre: 1480. - Velynn)
2011. jún. 19. 11:51

Szia,ugye hogy alakulsz! Idővel az a piros csík is csak az emlékeidben lesz......hidd el!:)))Nekem már egyáltalán nem látszik.

Egyébként észrevehető a változás a korábbi fotóidhoz képest, és nagyon szép a szemed, így sokkal fiatalabb a tekinteted!:)))))

1480. Velynn (válaszként erre: 1459. - Kingik)
2011. jún. 19. 10:43
Engem is a piros csík aggaszt, de mindenki azt mondja "türelem!" :) Vadul alapozom a doktornő által ajánlott alverde-vel, de teljesen eltűntetni így sem tudom... :(
1479. Velynn (válaszként erre: 1465. - Borzoska3)
2011. jún. 19. 10:40
:))))))

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook