Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1628. vajdai (válaszként erre: 1627. - Borzoska3)
2011. aug. 14. 12:49

Teljesen lázba hoztál ,már én is mennék. Mit mondott a doki mennyi idő a gyógyulása. 2 hetet tudok rászánni ,ahhoz kell igazodnom. Mennyi időt vesz igénybe? többet mint a felső.Azért ez már komolyabb beavatkozás.

Alig várom ,hogy túl légy rajta és mesélj.

1627. Borzoska3 (válaszként erre: 1626. - Kitty1975)
2011. aug. 13. 21:59

Felesleges bőr alul csak egészen minimális van, inkább zsírt kell kiszedni, hogy ne legyenek annyira karikásak a szemeim. Nem lenne annyira fontos, csak a felső most szép, próbálkozom, hogy hátha az alsó is javul :)

Lassan már 2 hónapos leszek és még mindig "mozog" azaz: gyógyul, javul. Állítólag fél év is lesz, mire a végleges állapot kialakul.

1626. Kitty1975 (válaszként erre: 1625. - Borzoska3)
2011. aug. 13. 16:21
Biztos, hogy szükséged van az alsóra is? Így is nagyon szembetűnő a változás és mintha még az alsót is feljebb húzták volna a felső korrigálásával. Nagyon szuperül sikerült.
1625. Borzoska3 (válaszként erre: 1623. - Kitty1975)
2011. aug. 13. 15:55

Nagyon alaposan kikérdeztek, hogy milyen betegségeim, operációim voltak eddig - szedek-e gyógyszert stb. Nekem nem kellett, de akinél nagyobb a kockázat, az orvos majd meg fogja mondani.

Szemcseppet vagy más kencét-gyógyszert nem kellett használnom, egyetlen dolgom volt, hogy pihenjek és gyógyuljak. Ez fontos, nehogy a varrat elcsússzon a megerőltetéstől.

Az altatás felesleges lenne, mert az már önmagában is megviseli a szervezetet - és drága is. Én nem vagyok egy hős, de a műtétet simán kibirtam. Megkapod az injekciót (mint a fogorvosnál - azt is kibírjuk) és semmit sem érzel, de tényleg !

(előtte nekem is megfordult a fejemben az altatás... ahhoz kórházi körülmények kellenek, altatóórvos,gép stb) ez a műtét pedig ambulanter történik.

A szájfeltöltés sokkal jobban megviselt.

1624. Borzoska3 (válaszként erre: 1622. - Kitty1975)
2011. aug. 13. 15:42

Köszi !

Az alsó most jön bő 1 hét múlva. Már lelkileg erősítem magam :)

1623. Kitty1975
2011. aug. 13. 12:32

Elég sok hozzászólást elolvasgattam, de nem találtam bejegyzést az alábbiakkal kapcsolatban:

- előzetes labor vizsgálatok kellenek-e?

- szemcsepp használata javasolt-e műtét után?

- kizárólag helyi érzéstelenítésben végzik a beavatkozást vagy altatásban is?

1622. Kitty1975 (válaszként erre: 1569. - Borzoska3)
2011. aug. 13. 11:37

Látványos az eredményed. Csodálatos! Alsót is csináltak vagy csak felsőt?

Gratulálok! Mínusz 15 év.

1621. Kitty1975 (válaszként erre: 1615. - Tempest)
2011. aug. 13. 09:40
Köszönöm szépen!
1620. Borzoska3 (válaszként erre: 1619. - 4e26ebc823)
2011. aug. 13. 06:40

A műtét előtt megcsináltam a nagytakarítást, bevásároltam stb. Most is külön felhívta az orvos a figyelmemet arra, hogy semmit nem szabad a műtét után csinálni - csak pihenni, TV-t nézni.

Emiatt nem is kellett sehova mennem :)

A műtét után képtelen lettem volna vezetni, kb. csak 1 hét múlva ültem kocsiba, mert féltem, hogy nem tudok majd úgy figyelni, ahogy kellene.

1619. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1618. - Vajdai)
2011. aug. 12. 21:39
persze:))) A napszemcsi a legkevesebb:)) csak tudnék-e 2-3 órát levezetni? Mondjuk első nap nem.. emlékszem az eléggé KO, tehát egyedül hazavezetni aznap nem lehet. Arra nem emlékszem már, hogy mikor vezettem először?
1618. vajdai (válaszként erre: 1617. - 4e26ebc823)
2011. aug. 12. 20:48
Én a 3. nap elmentem a tesóba bevásárolni. Senki nem nézett hülyének ,hogy télen hóban napszemüvegben voltam.
2011. aug. 12. 20:28
Azt mondjátok meg, hogy hány nap után tudtatok kocsiba ülni és vezetni?
1616. 5edbf6195d (válaszként erre: 1615. - Tempest)
2011. aug. 12. 12:42

1. álomszép studió szentendre a Dózsa györgy úton, a tiszti főiskolával szemben.

Itt kézzel, diódával csipkedik az arcodat végig izmonként. Kicsit drága egy kezelés ( 6000 ) és legalább 5-6 kezelés kell a látványért, de megéri.

2. Szentendre Spauza Wellness, szintén egyszerű megtalálni, itt valami amerikaik által kifejlesztett gép van, vizes gumimaszk kerül az arcra, beállítják, mennyit bírsz, ami még nem fáj és az áram mozgatja az izmokat 30 percig.

3600 HUF egy kezelés, bérlettel 3000.

Ez is nagyon jó. Fikioterápiás nővér csinálja.


sziasztok,


Bluebell

1615. Tempest (válaszként erre: 1611. - Kitty1975)
2011. aug. 12. 11:15
Rátkay Imola kíváló orvos, a Margitszigeten (is ) dolgozik, dr. Traub Alfréd ( szintén kíváló plasztikai sebész) felesége. Csak jót hallottam mindkettőjükről.
1614. Borzoska3 (válaszként erre: 1613. - 5edbf6195d)
2011. aug. 11. 21:09

A szentendreiről írod, hogy a főúton van ? (Dózsa György út)

Azt hiszem, az ő hirdetésüket láttam, nincs is messze a várostól, kb. 20 perc lehet.

Voltál már náluk ? Ha igen, milyen kezelést csináltak neked?

2011. aug. 11. 19:15

Sziasztok,


egyrészt palsztikai sebészesetén nem kell félni a nőktől, sokkal finomabb a kezük. 16 éves koromban egy autóbaleset után is egy sima női sebész varrta össze az arcomat 25 éve és a heg alig látszik.

Most is nő melett döntöttem, Csorba Erika műt aug. 21én vasárnap.

Rátkay Imola európai hírű szemorvos, de csak szemhéjpalsztikát végez pont ezért, minden más plasztikát a fére végez. Vonjátok le ezek alapján a megfelelő következtetést.

Nem kell bedőlni a különféle feltöltéseknek, ha nem mozognak az arcizmok, az arc idővel úgyis lecsúszik a vázról...a bőr megnyúlik, mert a szemhéj bőre a legvékonyabb és nem rugalmas. Ezért egyszerű eltávolítani. Az aranyszálas arcfelfühggesztésben hiszek, illetve amit írtam, a sima kozmetikai face-liftingben.

Budapesten sajnos nem találtam ilyet.Gyöngyösön tudok 1 helyet és Szentendrén 2 helyet :


álomszép kozmetika a főúton, itt kézzel arcizmonként csinálja a kozmetikus, 6000 HUF 1 kezelés és kb. 40 perc. Ő mellet és feneket is emel hasonló technikával.

A másik hely szentendrén a Spauza-wellness. Egy tündéri 50 éves nővérke csinálja, 30 perc a kezelés és vizes áramos maszk kerül az arcra, 3600 HUF. Bérlettel 3000 HUF.

Nagyon látványos !

nem is drága egy ilyen gép, csak a kozmetikusok ne akarnak vele pepecselni, mert sok idő felrakni a diódákat stb és akkor a vendég olyan szép lesz, hogy nem veszi igénybe a többi " húzós " kezelést.

Gondoltam rá, hogy veszek egy gépet, már 130 ezerért láttam a neten.


próbáljátok ki és szurkoljatok nekem aug. 21 vasárnap !


üdv. mindenkinek,


Viki

1612. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1611. - Kitty1975)
2011. aug. 11. 13:57

180-250 között.. alsó a drágább, együtt olcsóbb. Pl alsó felső együtt 300-400 között.

A doktornőről sosem hallottam...:)

1611. Kitty1975
2011. aug. 11. 07:47

Milyenek a szemhéjplasztika árai?

Hallott valamelyőtök dr.Rátkay Imoláról?

1610. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1609. - Borzoska3)
2011. aug. 10. 21:10
Na ezt a részt meg én nem olvastam:))))
1609. Borzoska3 (válaszként erre: 1602. - 4e26ebc823)
2011. aug. 10. 20:43

Ez nagyon jól hangzik !

A lapjukon az szerepel még: Botox-kezelés után érdemes 7 napot, míg hyaluronsavas feltöltést követően 6 hónapot várni a rádiófrekvenciás kezelésre.

Én nem botoxoztattam, de a hialuronsavas feltöltés ügyében érintett vagyok. Erre nem is gondoltam, hogy az ilyen - ilyesmi kezeléseknél erre is figyelni kell :(

1608. Borzoska3 (válaszként erre: 1603. - GabciBSB)
2011. aug. 10. 20:29

Mióta megvolt a felső szemhéj, azóta "jó útra tértem"...

Engem Viscofillel töltöttek és annak van saját étrendkiegészítője, patikában lehet kapni " Viscoderm gyöngy" néven. Azt szedem - naponta. Látványosan javult a bőröm, feszesebb. Ezzel együtt ahogy hazaérek, irány a fürdőszoba, lemosom az alapozót és bekenem a képem Balea hialuronsavas szérummal, lefekvés előtt fél órával pedig a hialuronsavas krémmel, és éjszakai krémmel. Reggel az alapozó alá a nappali krémje jön. Ezt 6 hete csinálom, és úgy látom eredményes. Csodák nincsenek - de javult a helyzet.

A ráncfeltöltésem jól van, nekem az alsó ajkamból fogyott ki jobban a feltöltés, mert állandóan jár a szám, meg vigyorgok :), de erre számítottam is, sokaknál csak a második menet hozza meg a kívánt eredményt.

1607. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1606. - GabciBSB)
2011. aug. 10. 13:59
Én is azt szeretném megúszni:)))))
1606. GabciBSB (válaszként erre: 1602. - 4e26ebc823)
2011. aug. 10. 10:41

Nagyon jó! :)

Lehet, hogy ezzel megúszom még egy időre a "blőnyeliftinget"?! :)))

Köszi a részletes leírást!

1605. GabciBSB (válaszként erre: 1593. - 4e26ebc823)
2011. aug. 10. 10:38
Képzeld, nekem egyáltalán eszembe sem jutott az elején, hogy nő plasztikai sebészhez menjek! Az én képzeletemben ez olyan férfiszakma volt.... Az előző konzijaim mind férfiaknál voltak. Valamelyik fórumon rábukkantam egyszercsak Ignácz doktornő nevére és bennem elsőre bizalmat gerjesztett, hogy többek között gyermekeket is plasztikáz (égés stb.) és folyamatosan továbbképezi magát, még az USA-ban is! Azután rákerestem, olvastam rengeteg dolgot, fórumoztam olyanokkal, akiket ő műtött, majd azonnal időpontot kértem konzultációra. Most nyáron nem hiszem, hogy túl hosszú lenne a várólista, de szerintem a legrosszabb esetben is egy hónapon belül tud műteni. A konzultáció megy hamar. Majd számolj be légyszi a benyomásaidról!!!
1604. GabciBSB (válaszként erre: 1591. - 5edbf6195d)
2011. aug. 10. 10:29

Bluebell! Ezt én is szeretném nagyon tudni!!! Légyszi nekem is írd meg hol van ez az áramos face lifting, valamint az árát és a kezelési időt!

Köszi én is!!!!

1603. GabciBSB (válaszként erre: 1598. - Borzoska3)
2011. aug. 10. 10:27
Naná! :) Ezen már túl vagyok, de annyira átcseszték az agyamat, hogy akkor nagyon pipa voltam. Csak botoxra mentem a haragosba és minden sz@rra rá akart beszélni az asszisztensnő. Ekkor még csak gyanakvó voltam, de ez volt a legelső szépségprojektem és nem voltam eléggé résen. Vissza akartam szerezni néhány évet az üdeségből. Kötöttek voltak az anyagi lehetőségeim is, de olyan "csomagot" állított össze az asszisztencia, hogy bedőltem. MINDENBŐL (botox, hyaluronsav) csak a tört részét kaptam, mint amit ígértek!!! A botox a haragosban csak kb. másfél hónapig bírta, a töltés meg kicsit féloldalas lett és alig lett változás. Mindezt 140eFt-ért! Pedig annyira azért nem volt drámai a helyzet! Visszamentem kontrollra és akkor mondtam is, de az volt a válasz, hogy nem is féloldalas, csak én látom úgy, az ember arca meg amúgy sem szimmetrikus. Amúgy meg nem is érti mit vártam, azt nem ígérte, hogy teljesen eltünteti. De nem töltődött fel a ránc, csak a mélysége változott hajszálnyit. Azt tudtam amúgy, hogy a betört bőr itt is ott is megmarad, de ennél azért sokkal többet vártam volna. Ez novemberben volt, most pedig olyan, mintha semmit sem csináltak volna, pedig a feltöltésre is legalább másfél évet ígértek. :(
1602. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1597. - Vajdai)
2011. aug. 10. 09:30

Én erre szeretnék elmenni: Pelleve

Írtam a doktornőnek is, válaszolt és azt mondja, hogy valóban látványos az eredmény, kimondottan azoknak szól, akiknek még korai lenne, vagy nem akarnak arcplasztikát. Írtam neki, hogy nekem az IPL nem jött be, mennyivel másabb... azt írta, hogy sokkal..))

"A PelleveTM (korábbi megnevezése: Radiage) nem lézer alapú beavatkozás, ez egy orvosi célú felhasználásra szabadalmaztatott rádiófrekvenciás technológia, mely a bőr megújítására szolgál. A rádiófrekvenciás hullámok különböző méretű kezelőfejek segítségével, speciális hűtő hatású cryo-zselé közvetítésével jutnak a bőr alsó rétegébe. A felszínen hűtött, az alsó rétegben viszont a rádiófrekvenciás energia által gyengéden felmelegített szöveti területen a kollagén rostok összehúzódnak, valamint új kollagén képződése indul el. A PelleveTM 3-4, egymást rövid időszakonként követő alkalmazása után a bőr tónusa fokozódik, a bőrfelszínen tapasztalt ráncok kisimulnak. Az ambulánsan végzett beavatkozás után nincsen gyógyulási idő. Egyéni érzékenységtől függően legfeljebb néhány órán belül múló enyhe bőrpír tapasztalható, a páciens azonnal, korlátozás nélkül folytathatja megszokott életvitelét."

ÁR:Régiónként van megadva.. de a teljes arc és nyak az 70E / alkalom. 4-5 alkalommal kell menni... Bérlettel azt hiszem egy alkalom ingyenes. 2-3 éves a hatása, így később kell fenntartó kezelés. Olvass utána, van honlapjuk, elsőre kidobja a google.

1601. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1600. - Borzoska3)
2011. aug. 10. 09:23
Mondjuk nálam a stressz a legkisebb gond, nem vagyok parázós , az első szemhéjműtétnél sem volt gond. Én sem erőltetem, elmegyek majd konzira, felvetem, és elfogadom, amit az orvos mond. Írtam a dokinak -emailt, rákérdeztem erre, remélem válaszol. Megkérdeztem, azok a csodás szemek, amin alsó-és felső plasztika is volt, egy időben készültek -e? Hozzá el fogok menni, meg a dokinőhöz is.. .
1600. Borzoska3 (válaszként erre: 1589. - 4e26ebc823)
2011. aug. 9. 20:09

Én egyszerre szerettem volna az alsó-felsőt, az orvos műtét előtt kerek perec megmondta, hogy nem lehet.

Amikor készen volt a felső, nagyon örültem, hogy mehettem haza. Valószínűleg látta rajtam, hogy mennyire be vagyok gyulladva és valóban nem bírtam volna ki egyhuzamban. Így is az elején az ájulás környékezett, de hősiesen tartottam magam :)

Biztos csinálják egyszerre is, mert az én orvosom is azt mondta, hogy persze hogy lehet... aztán menet közben kiderült, hogy nem bírom ki a stresszt 1 óránál tovább.

1599. pintyőke72 (válaszként erre: 1591. - 5edbf6195d)
2011. aug. 9. 20:04

Bluebell1988! Légyszi írd meg - akár priviben - hol van ilyen face lifting, mennyi idő egy kezelés és mennyibe kerül.


Köszi!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook