Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1718. Böby03 (válaszként erre: 1709. - 5edbf6195d)
2011. aug. 30. 18:53
Minden elismerésem a Tiéd! Nekem, ha ennyit kellett volna várakozni, biztosan meghátrálok. Bár én nem dagadtam és kékültem be túlságosan, de csak kitartás, így még látványosabb lesz a különbség, ha a "cékláktól" is sikerül megszabadulnod. Nem kell Neked észt osztani, csak türelmesnek kell lenned, minden nappal egyre könnyebb lesz.
1717. naomi1 (válaszként erre: 1716. - Borzoska3)
2011. aug. 30. 18:32
Borzoska ..koszonnek meg az ismeroseid az utcan? Akkora a valtozas hogy nem csodalkoznek ha elsetalnanak koszones nelkul. Szuper. Gratulalok a sikeredhez.:))))
1716. Borzoska3 (válaszként erre: 1714. - Vajdai)
2011. aug. 30. 18:00

Köszi, jól vagyok !

Szépen javul a szemem, a kék foltjaim és a sebhely is.

Kezdek emberformát ölteni, már a dagadásom is kisebb.

Gratulálok az elhatározásodhoz !

1715. Borzoska3 (válaszként erre: 1712. - 5edbf6195d)
2011. aug. 30. 17:54

Gyógyulj meg gyorsan !

A zöldborsóval vigyázzál, ne nyomja a szemedet, nehogy elvigye a helyéről a varratot. Tehát, a súlyát alulról azért kézzel tartsad.

Mit jelent a macskásítás?

Majd tegyél fel képet, kíváncsi lennék rá.

1714. vajdai (válaszként erre: 1704. - Borzoska3)
2011. aug. 30. 17:39

Borzoska hogy vagy?

Gabci megyünk alsó plasztikára? Én készülök ,lehet fel is hívom a dokit a jövő héten aztán beugrom hozzá időpontot egyeztetni. Októberbe belevágok.

1713. vajdai (válaszként erre: 1712. - 5edbf6195d)
2011. aug. 30. 17:37

Kitartás csajszi!

Utána örülni fogsz az eredmények.Nekem a 2-nap volt a nehéz. Tényleg próbálj félig ülőhelyzetbe aludni az segít.

Nekem adott a doki detralexet az sokat segített ,kicsi lett az ödéma. Meg szedjél C vitamint magas dózisút.

Írj a fejleményekről. Gondolok rátok gyógyulókra.

1712. 5edbf6195d (válaszként erre: 1711. - GabciBSB)
2011. aug. 30. 15:28

De irigyelek !! Közben meg is jött ( hát már miért ne jött volna meg hamarabb, soha jobbkor ! ) és a hőemelkedésem is felment, úgyhogy kínlódok, de most már ülve. A borsót eddig utáltam, de most lefagyasztva nagyon jól esik. Meddig kell jegelgetni ?

Köszönöm a biztatást, kicsit össze vagyok omolva. Amilyen könnyű volt a műtét, olyann nehéz most. Igaz, a doktornőnek nem volt könnyű, mivel a két szemhéj sem formában, sem mennyiségben nem egyforma, 1 cm. különbségű bőrt kellett kivenni ( én már a rajzolásnál is megijedtem a tükörben ) és a macskásítás, meg a 2 szem összehozása. Ráadásul állítólag nincs a szemhéjam felett ( alig ) izom )neki tegnap volt kihívás, nekem ma.ilyenkor úgy tudom szidni a hiú pofámat, na me a férfiakat, akinek tetszeni akarunk, meg a tükröt és a 2. világháborút...ez van.

1711. GabciBSB (válaszként erre: 1709. - 5edbf6195d)
2011. aug. 30. 14:09

Szia Te Bátor Csajszi!

Gratula a túléléshez! A cékla el fog tűnni, ne aggódj (ezen olyan jót röhögtem) :)

Ülve aludj, ne feküdj!!! Bármennyire is kényelmetlen, ne add fel, megéri, még ha nem is tudsz pár napig rendesen pihenni! Én szinte egyáltalán nem dagadtam fel, meg lila sem voltam, pedig hajlamom az van rá elég szépen, de nem is feküdtem. Jaaaa, nekem a szemem nem fájt, vagy legalábbis nem éreztem, mert a hátam fájt iszonyatosan az ülve alvástól és ez elvette a figyelmemet. Apa masszírozgatott, kényeztetett :)))

Kitartás és gyógyulgass szépen. Várjuk a további beszámolóidat!

1710. GabciBSB (válaszként erre: 1708. - Borzoska3)
2011. aug. 30. 14:02

Időben? :D

Ezt én már milliószor megígértem magamnak és mégis mindig akad valami rém fontos... Hát irigyelni foglak, ha be tudod tartani! :)

2011. aug. 30. 13:15

Sziasztok,


ma bizonyára én vagyok a legnyomorultabb...tegnap este fél kilenckor végre megműtöttek. Délután 4-re voltam berendelve, de egy doki lenyúlta a műtőt, ami eset 8-kor szabadult fel..Hát én ennyi akadály és para után már legszívesebben világgá mentem volna, főleg, hogy 2 altatás utánő nő ott ébredezett-haldoklott a szobában, ahol vártam.

Ehhez képest a műtét fáklyásmenet volt, egyáltalán semmilyen fájdalmat nem éreztem, matatást is csak alig. A szemhéjam állítólag műtét közben sem vérzett, igaz, bebodtam egy doboz Arnicát az utóbbi5 nap alatt és az agyammal is azon voltam, hogy ellazulok, nem érzek semmit : végigbeszélgettük és nevetgéltük a műtétet. ( 1 óra 10 perc ) utána jött a feketeleves, éjfélre kiment a gyógyszer hatása, sajgott a szemem, szúrt, fájt...én is csodálkoztam, hogy mindez csak 1 órán át tartott. Ma reggelre a szemeim mint 2 dagadt cékla. Nem látok, csak lefelé, a szorítókötés nem engedi, hogy normálisan nézzek.

A jégmaszk nem ért semmit, kényelmetlen volt, anyám 2 kis csmag borsót fagyasztott le, az sokkal kényelmesebb és jobban tartja a hideget.

A doktornő egy angyal, de én most elég kutyául vagyok és reménykedem hogy megszűnik a dagadt cékla fejem. Jó lenne ide 1-2 műtött csaj, hogy ossza nekem az észt !!!


üdv, Mindenkinek,


Bluebell.

1708. Borzoska3 (válaszként erre: 1707. - GabciBSB)
2011. aug. 30. 11:45
Szerencsém volt, egyrészt nagyon jó a sebész, másrészt nem álltam neki a drága kezeléseknek, hanem egyből a szemmel kezdtem. Így sokkal olcsóbb, és látványosabb is. Most fél évig nem lehet az arcomhoz nyúlni, használom majd a krémeket, meg elhatároztam, hogy ha fene-fenét eszik is - minden este időben lefekszem.
1707. GabciBSB (válaszként erre: 1702. - Borzoska3)
2011. aug. 30. 10:42
Elájulok, annyira klassz lett! Gratulálok szívből, nagyon boldog lehetsz. Már most 10-et, de majd legalább egy 15-öst is letagadhatsz ha elmúlnak a foltjaid is!
1706. GabciBSB (válaszként erre: 1701. - Naomi1)
2011. aug. 30. 10:39
Nincs munkád? Attól tartok nem jársz jobban itthon sem! Én a helyedben gondolni sem akarnék rá, hogy hazajöjjek!!! Illetve dehogynem! Egy fórumtali erejéig mindenképpen.... :)
1705. GabciBSB (válaszként erre: 1700. - Borzoska3)
2011. aug. 30. 10:37

Nagyszerű, de még csak egy privit kaptam. :(

A többiek nem akarnak jönni??? Sztornó az online jelentkezési ív, jobb lesz ha egy privi üzit dobtok. Jajj, már alig várom a talit :)))

1704. Borzoska3
2011. aug. 30. 10:04

Megkérdeztem, pénteken az "Ellansé" nevű szerrel töltötték a számat. Ez a legújabb anyag, fokozattól függően 1,5 - 4 évig tart a hatása.

Én az M fokozatot kaptam, ez elvileg 1,5 évig lesz jó, utána bomlik le.

1703. vajdai (válaszként erre: 1702. - Borzoska3)
2011. aug. 29. 19:27

Hát te csajszi nem vagy semmi.

Belecsaptál rendesen a lecsóba!Ennyi mindent. Hát kíváncsi lennék egy egész arcos előtte utána képedre. Felismernek még?

Már most látszik milyen szép lesz a végeredmény. Gratula

1702. Borzoska3 (válaszként erre: 1701. - Naomi1)
2011. aug. 29. 18:27
tettem fel ragacs nélkülit :)
1701. naomi1
2011. aug. 29. 18:11
Aranyosak vagytok. Lehet, ha itt nagyon raunok a bananra...marmint ha nem lesz munkam haza megyek. Borzoska nagyon varom a varratszedes utani kepeidet...
1700. Borzoska3 (válaszként erre: 1698. - GabciBSB)
2011. aug. 29. 17:27

Én jövök, remélem, hogy minél többen részt tudunk venni :)

Naomit sajnálom, de remélhetően nem ez lesz az utolsó tali.

1699. Borzoska3
2011. aug. 29. 17:21

Sziasztok,

ma nagy nap volt, leszedték a ragacsot az alsó szemhéjam alól. A varratokat előre láthatóan hétfőn fogják kiszedni, szerencsére alig látszik, meg majd a szemüveggel palástolom.

Nagyobb gond a kék-lila-sárga foltok, ma is lámpáztunk, nem tudom mennyi múlik el belőle, pedig rohamosan javul, csak hát ez nagyobb műtét volt - több a kék folt is.

A mély karikáim és táskáim (ezek már inkább bevásárlószatyrok voltak) eltűntek - állítólag évekig nem is jöhet vissza, remélem így is lesz.


Ma azzal fejeztem be a kezelést, hogy a pofacsont alá és a nevetőránchoz még töltöttünk sajátzsírt is. (ha már lúd, hadd legyen kövér...)

Ez egyáltalán nem fájt, nem volt kellemetlen. Kaptam rendesen érzéstelenítőt,a külső combomból szívott le zsírt az orvos és azt töltötte vissza - ahova kellett. Ez még nem végleges, mert azt olvastam az amcsi oldalakon (meg az orvos is megmondta előre) hogy akár a fele- kétharmada is eltűnhet, ha olyan a szervezetem, ezt előre nem lehet tudni. Ha elfogy, akkor január-február felé meg kell ismételni, és akkor valószínűleg hosszú ideig az is rendben lesz.

Szóval, teljesen kész vagyok, már csak lámpázni kell mennem csütörtökön, meg a varratszedés hétfőn.

Nagyon boldog vagyok, hogy túl vagyok rajta, most egy darabig nincs dolgom a plasztikai sebésznél :)

1698. GabciBSB
2011. aug. 29. 13:59

Akkor a tali eddigi részleteit (amiről Naomi sajnos lecsúszott) összegezve:

- Szeptember vége, vagy október eleje

- szerintem a péntek délután-este a legjobb és még a vidékiek (aki akar és tud jönni) is felérnek, nem úgy mint szombaton délelőtt.

- Nyugati környéki kávézók belőve, de ezen még finomítunk.

Valamikor csinálok majd egy online jelentkezési oldalt és ott be tudjátok jelölni, hogy akartok vagy tudtok-e jönni. Akit érdekel írjon és priviben elküldöm majd a linket, hogy mindenféle idetévedő kíváncsiskodó idegenlégióst el tudjunk kerülni. Akkora dobra talán mégsem kellene verni ;) :))))

1697. GabciBSB
2011. aug. 29. 13:53

Borzoska3 és Böby03 nagyon szépek lettetek, gratulálok!

Mielőbbi teljes és nyomtalan gyógyulást kívánok nektek!!! Pakoljátok fel szorgalmasan az újabbnál újabb képeket, hadd gyönyörködhessünk bennetek és várjuk a beszámolókat! :))))

Itt vagyok mindig olvasni, csak írni nincs időm mindig, mert sok a meló...

1696. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1695. - Borzoska3)
2011. aug. 29. 10:39
Én írtam a doktornőnek, hogy mi a személyes tapasztalata, mert a photoshop-os képekben nem bízom, ami a neten van, és azt mondta, hogy látványosan jó.. mondjuk mit is mondhatna mást, az is igaz:)))
1695. Borzoska3 (válaszként erre: 1693. - 4e26ebc823)
2011. aug. 29. 09:51
Azt olvasom, hogy az előnye még ennek a Pelleve-nek, hogy nem károsítja (állítólag) a hialuronsavas feltöltést sem. Persze, azért ezt a saját plasztikai sebésszel pontosítani kell, aki csinálta a feltöltést.
1694. Borzoska3 (válaszként erre: 1693. - 4e26ebc823)
2011. aug. 29. 09:35

Szerencséd van,legalább nem égett meg a bőröd, megúsztad egyszerű pénzkidobással.

Erről a pelleve kezelésről pár cikket néztem csak meg, de jónak tűnik.

1693. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1690. - Vajdai)
2011. aug. 29. 09:06

Az IPL nekem semmit sem ért, szó szerint semmit.

Most a pelleve-n gondolkodom, jónak tűnik.

1692. Borzoska3
2011. aug. 28. 21:52

Én még csak keresgélek a kezelések között, de valami olyat szeretnék, ami nem nagyon fájdalmas (a kicsit elviselem) nem kényszerülök újból 2 hetes szobafogságra, mert a kezelés után olyan lesz a képem, hogy a jóérzésű emberek sikitófrásszal menekülnek a közelemből (ilyen az IPL)

Talán a microdermabrasio jó ötlet lehet.

1691. Borzoska3 (válaszként erre: 1690. - Vajdai)
2011. aug. 28. 21:27

Nem, az IPL az nem lézer. Az IPL villanófényes kezelés.

A lézeres hámlasztás az olyasmi, mint amikor a krumplit meghámozzuk, a bőr felső rétegét hámozza le - rétegenként, amíg el nem éri a friss (jó minőségű) bőrt.

A gyógyulási idő: 1-2 hét, helyi érzéstelenítéssel és nyugtatózással végzik.


[link]


ezen a linken (angolul) nagyon sok okosságot írnak róla.

1690. vajdai (válaszként erre: 1689. - Borzoska3)
2011. aug. 28. 20:48

IPL kezelés az a lézeres hámlasztás? Nekem ajánlotta a dokim pedig menne maximálisan megbízom.

Annyira nem pénzre hajtó ,hogy nekem akkor mondta amikor a feltöltést csinálta ,hogy ez olcsóbb és az apró ráncok eltűnnek.

Olvasgass utána ha ráérsz légyszi ,mert ez nagyon érdekel.

Tudsz aludni ? Írj már valamit a gyógyulásodról,annyit gondolok rád

Pusza

1689. Borzoska3
2011. aug. 28. 20:36

Most, hogy ráérek, keresgéltem picit a hálón IPL kezelés ügyben. Csak amcsi oldalakon találtam érdemi infokat, amit írtak az nem valami vidám. Először is nagyon fájdalmas, továbbá az a hatásmechanizmusa, hogy a bőr alsó rétegeiben másod - harmadfokú égési sebeket okoz, a felszínen is megég a bőr és emiatt növeszt a szervezet újat. Egy hét a gyógyulás, amig a károsodott szövet lehámlik és előbukkan az új bőr. Az új bőr (értelemszerűen) nagyon fényérzékeny, ha megsüti a nap, rosszabb lesz az eredmény, mint induláskor. A bőrszövet belsejében előfordulhat hegesedés is. Na, ebből a procedúrából kell 4-6 kezelést venni.

Egy fórumot is megnéztem, a hölgyek nagyon panaszkodtak és megbánták.

Mielőtt valami újfajta kezelést választunk - jobb megnézni a külföldi tapasztalatokat is.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook