Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1658. vajdai (válaszként erre: 1656. - Böby03)
2011. aug. 24. 19:28

Nekem az orvosom azt mondta ,hogy ez Ausztriában TB által támogatott műtét ,mivel a látást rontja. Mikor én visszamentem dolgozni akkor azt mondtam ,hogy kötőhártyám van ,azért kell a napszemüveg.

Mondjuk nem zárt közösségbe dolgozom ott lehet nem szerencsés ,mivel ragályos. Az igazat nem lehet

mondani? Én is falun élek ,tudom a dörgést.

Ügyesen ,aztán had irigykedjenek ,hogy mitől nézel ki ilyen jól.

1657. Kitty1975 (válaszként erre: 1656. - Böby03)
2011. aug. 24. 19:18
Egyszerűen megmondod, hogy a szemész ajánlotta, hogy csináltasd meg, mert funkcionális problémáid voltak a szemhéjad miatt.
1656. Böby03 (válaszként erre: 1651. - Borzoska3)
2011. aug. 24. 19:06

Nem vagy egyedül Borzoska!

Bár én nem kékültem be olyan vészesen, a nap miatt mindenhová napszemüvegben megyek, ami tőlem nem igazán megszokott. Mivel én nem egy nagyvárosban élek, itt még működik a "falu szája". :)) Már hallottam, hogy a hátam mögött összesúgnak, kíváncsi vagyok, mikor jön az a verzió, hogy a férjemmel verekedtem. Szerencsére én is, a férjem is csak jókat nevet az ilyesmin. Holnap nekem már mennem kell dolgozni, na ott még majd lesz találgatás. De ugye, minden csoda csak 3 napig tart.

1655. Böby03 (válaszként erre: 1648. - Borzoska3)
2011. aug. 24. 19:01
Köszönöm szépen Borzoska. Kitartást Neked is ebben a nagy melegben a gyógyuláshoz. :)))
1654. Kitty1975 (válaszként erre: 1651. - Borzoska3)
2011. aug. 24. 15:31

Mire dolgoznod kell szépen rendbe fog jönni a szemed, ill. a zsínes foltjaid. Nagyon bátor vagy, hogy bevállaltad az alsót is, bár már a felsővel is jelentős változást értél el.

Gratula!

Várjuk a fotót varratszedés után is.

1653. Kitty1975 (válaszként erre: 1647. - Böby03)
2011. aug. 24. 15:29
Ki műtött?
2011. aug. 24. 11:32
jaj borzaska, nagyok kíváncsi vagyok rád, mert én is akarok alsót és felsőt.Dokumentálj légyszi mindent, fotóval is:)))Biztosan szép leszel. Téged is az Ignácz doktornő műtött?
1651. Borzoska3
2011. aug. 24. 08:20

tettem fel képet

Hát, elég szívbemarkoló a látvány ! Szobafogságon vagyok, fekszem az ágyban mint egy faszent, borogatok és bámulom a TV-t. Nem szabad lehajtanom a fejem és így lefelé néznem, emiatt sem olvasni sem semmit csinálni nem tudok. Csütörtökön megyek vissza ellenőrzésre.

Mindig kifogom a kánikulát a műtéteimhez, a csuda gondolta volna, hogy augusztus végén hőség lesz.

A lila foltjaim miatt aggódok... ha nem múlnak el, el fog terjedni a cégnél, hogy családon belüli erőszak áldozata lettem, vagy jobb esetben ha leszáll az éj, verekedni járok a környékre és most ráfáztam :)

1650. vajdai (válaszként erre: 1649. - Borzoska3)
2011. aug. 24. 06:05

Hú . gratula. Minden nap várom a beszámolód.

Pihenj sokat!!

1649. Borzoska3
2011. aug. 23. 21:41

Ma túlestem az alsó szemhéjon is :)

Ez már komolyabb... 2 órás volt a műtét.

Szokás szerint nagyon be voltam tojva, de tényleg nem fájt. Időnként ki kellett nyitni a szemem, akkor homályosan láttam a szikét, amint matat rajtam :)

Kellemesen fel vagyok dagadva, már készülődnek a monoklijaim is (a múltkor nem voltak) és szorgalmasan jegelek.

Amikor készen lettem megnézhettem a tükörben, nagyon jól nézett ki, a vastag karikáim is eltűntek. Jó lenne, ha ez így maradna, ha lemegy a dagadás.

Érdekes az emberi lélek, a ballal kezdte az orvos, azt hittem soha nem lesz készen, kiderült, hogy 1 óráig tartott. A másik jobboldali, meg mintha 20 perc alatt készen lett volna - persze ez nem igaz, csak akkor már nyugodtabb voltam.

1648. Borzoska3 (válaszként erre: 1647. - Böby03)
2011. aug. 23. 21:26

Gratulálok !

Gyógyulj szépen és gyorsan !

1647. Böby03
2011. aug. 23. 18:27

Sziasztok!

Tegnap átestem a műtéten, ezúton is szeretném megköszönni az orvos ajánlásotokat. A doktornő igazán jó választás mindenkinek, aki elhatározza magát a műtétre. Bár én még egyelőre nem látom, hogy mi lesz az eredmény, de bízom benne, hogy hasonló szép lesz azokhoz, akiket szintén Ő műtött. Addig amíg én csak a dagadt képemet látom, vigasztalódom a Ti fotóitokkal:))

1646. Borzoska3 (válaszként erre: 1645. - 5edbf6195d)
2011. aug. 22. 20:36
Jó ötlet !
1645. 5edbf6195d (válaszként erre: 1644. - Borzoska3)
2011. aug. 22. 18:33

Esetleg a Nyugati pályaudvar és a Westend környéke, ott legalább lehet parkolni és az kék metrónál van, és 4-6 villamosnál.

A westendben van egy rakat hely, meg a körúton is, illetve a nyugatinál lévő Eiffel udvar is jó hely.Csak ötlet.

1644. Borzoska3 (válaszként erre: 1642. - GabciBSB)
2011. aug. 22. 11:19

= valamikor szeptember végén - október elején, amikor már nincs ennyire meleg

= talán a péntek délután (meló után) lenne a legoptimálisabb,

= ha többen jönnének vidéki településről akkor a szombat délelőtt

= Budapesten kellene tartani, mert ez egyforma távolságra van mindentől

= kávézó lenne az optimális, biztos nem én vagyok az egyetlen aki élethosszigtartó fogyókurán van :)

= valami olyan helyen, ami Metróval is megközelíthető, hogy aki gyalog jönne az is kényelmesen elérje


Ez csak 1 ötlet...

Olyan hely kellene ahol beszélgetni tudunk és nem cincog a fülünkbe a 100 tagú cigányzenekar... vagy egy jobb sorrsra érdemes DJ .

1643. Borzoska3 (válaszként erre: 1642. - GabciBSB)
2011. aug. 22. 11:06

Egy piciri sportkocsival járok - csak utálok parkolni :) szeretem a kényelmes helyet.

Ezek a nyamvadt idősödő pasik állandóan rámállnak, aztán szakad rólam a víz, amig kibűvészkedem a kocsit, hogy el tudjak indulni.

Tudod, ez az a tipus, aki beáll a garázsod elé, amikor egyébként 10 méterre üres a parkoló, vagy életcéljának tekinti, hogy beálljon egy olyan helyre, amiről én messziről látom, hogy 10 centives kisebb, mint ahova a kocsija befér...

1642. GabciBSB
2011. aug. 22. 10:41

Lányok, még csak a tali ötlet az ami fix, de ennél tovább még nem gondolkodtam.

Dobjuk össze a gondolatainkat! Pl. mi lenne jobb:

- hétvége-hétközben?

- napközben-este?

- szeptember-október?

- kávézó-étterem-bár-egyéb?

stb.

Ja és lehet néhányan utálni fogtok, de szerintem Budapesten lenne kézenfekvő nyélbe ütni!


Borzoska mi van a kamion parkolóval? Mi a manóval jársz te? :D

1641. vajdai (válaszként erre: 1635. - GabciBSB)
2011. aug. 19. 19:39

Sziasztok Lányok!

Mikorra tervezitek? Sajnos én nem merek ígérni semmit ,mert a férjemnek most lesz egy komoly műtétje(nem szépészeti sajnos)Utána ápolásra szorul Eddig nem akartam mondani ,de ezért akarom én is azután megcsináltatni a szemem ,mert együtt gyógyulnánk. Igaz az enyém a választott kategória. Ha nem jön össze a találka (pedig nagyon szívesen megismernélek benneteket)lelkiekben ott leszek veletek és utána várom a beszámolót.

Puszi nektek

1640. Borzoska3 (válaszként erre: 1637. - GabciBSB)
2011. aug. 19. 17:04

Már nagyon kíváncsi vagyok rátok !

Mikorra tervezed ? kedden lesz az alsó szemhéj műtétem...

És hol találkoznánk ? Valami olyan kényelmes helyen kellene, ahol még egy kamion is meg tud állni, akkor talán nekem is sikerül :)

2011. aug. 19. 16:49

Lányok,


én is csatlakoznék a bulihoz.

nekem is volt egyszer műszempillám, mikor kitüntetek a munkahelyemenn és nagyon "ütős" akartam lenni. nagyon jól nézett ki, csak 1 hét után, ahgy pislogtam a ragasztó elkezdett oldódni és annyira zavarta a szememet, hogy le kellett szedetnem 2 hét után.

Ráadásul a szempillával együtt jött le a sajátom is és 2-3 hónapig kentem ricinusolajjal, hogy visszanőjön a letört szempilla. Én azóta tutira nem próbálom ki, de máson nagyon tetszik.

a loréal telescopic-cal ugyanazt a hatát el tudom érni !


puszi mindenkinek.


B.

1638. Boncz (válaszként erre: 1637. - GabciBSB)
2011. aug. 19. 15:06
OK!!!!!!!!!!!......benne vagyok ezerrel....puszi Gabci! Majd átszervezem a napomat :D :D :D
1637. GabciBSB (válaszként erre: 1636. - Borzoska3)
2011. aug. 19. 10:59

:D

Arról már nem is beszélve, hogy a "látványt" is meg tudnánk egymással osztani. :)))

Ki csatlakozik lányok?

Orosháziak is jöhetnek!!! Már ha nem túl elfoglaltak..... ;)

1636. Borzoska3 (válaszként erre: 1635. - GabciBSB)
2011. aug. 18. 21:43
ez egy nagyon jó ötlet, élőszóban mégis csak más megosztani a tapasztalatokat :)
1635. GabciBSB (válaszként erre: 1631. - Naomi1)
2011. aug. 18. 09:35

Szia Naomi! :)

Most, hogy itthon vagy Mo-n, nem kellene egy fórumtalit összehozni?


Szépszeműek és várólistások, mit szóltok????

1634. Kitty1975 (válaszként erre: 1633. - Naomi1)
2011. aug. 18. 08:55

Én most a szemedről készült fotókat néztem meg. Szenzációsan sikerült! Gratula!

Kinél csináltattad?

1633. naomi1 (válaszként erre: 1632. - 4e26ebc823)
2011. aug. 17. 20:18
3 het utan kell potoltatni. en 2 hete csinaltattam de meg nem hullott ki egy szal sem. Ugy hullik ki ahogy cserelodik a szempillad. Meg persze nem szabad mosdaskor dorzsolni. En annyira megszoktam hogy nem piszkalom. Azert volt ilyen olcso mert nem hivatasos kozmetikus csinalta hanem egy jogasz csajszi a nyari szuneteben. Allitolag egy 10-esbe kerul normalisan. Ja meg meg az is az elonye hogy spiral nelkul is szuper jo. Azota nem is spiraloztam meg.:))))
1632. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1631. - Naomi1)
2011. aug. 17. 18:32
Az tényleg nem volt drága:)mennyi idő után kell pótoltatni?
1631. naomi1
2011. aug. 17. 14:51
Sziasztok... Meg jelenleg nyaralok Magyarorszagon es elvezem a jo idot. Mar merem napoztatni is az arcom. Ugy belelkesedtem a heten hogy rakatam fel muszempillat. Szuper jol nez ki. Olyan mintha a sajatom lenne. Teszek fel kepet is rola. Raadasul baromi olcson mert 3500 ft ot fizettem erte. Igaz 2 ora hosszaig tartott mert egyessevel ragaszgatjak.
2011. aug. 15. 18:14
Borzaska, jól teszed, hogy megcsináltatod alul is, látványosan szebb lesz már az egész szemed. :)) Sok sikert.)) majd dokumentáld!!
1629. Borzoska3 (válaszként erre: 1628. - Vajdai)
2011. aug. 14. 20:23

Nekem nem mondta az orvos, hogy hosszabb ideig gyógyulna mint a felső. Nekem is csak 2 hetem van - amit egyben ki tudok venni.

Még egy hét :)

Ma már telefőztem a mélyhűtőt, áfonya és feketeszeder lekvárt is megcsináltam... pénteken mindent bevásároltam 1 hónapra előre (persze, amit lehet) csak apróságok vannak hátra.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook