Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
539. eduso1
2011. jan. 27. 14:40
Mi interneten ismerkedtünk meg!!Fogadásból felraktak,jó poén volt!!Senkinek nem írtam vissza ,csak 1 embernek!!Neki sem akartam,de valamiért éjszaka felkeltem és írtam neki!!Első benyomás,találkozás megalapozta a jövőnket!Örülök,hogy nekünk bejött!Most kelt Zsombi,szerintem lemegyünk még egy kicsit az udvarra,aztán várjuk Aput!Valamit kéne Lacinak is főznöm,de valahogy nincs nagyon kedvem!!
2011. jan. 27. 14:08

Nagyon sok mindenkinek bejött ez za internetes társekeresés, de én nem ismerkednék így! Miért?


Ada sem szerette a kesztyűt tavaly, idén már nem vette le egyáltalán :)


Délután mentek még vhova?

537. eduso1
2011. jan. 27. 13:26
Zsombi alszik,kiszívta megint a levegő!!Imád szánkózni,egyedül csúszik le a dombról!A kesztyűt viszont utálja,így le van fagyva mindig a kis keze!!Én fiatalom szerettem volna gyereket,de az élet így hozta!!8 évig akivel együtt voltam ő is szeretet volna,de valahogy elrepült az idő!Mielőtt vége lett akkor fél évig próbálkoztunk,de nem sikerült!!Lacimmal az első hónapban!!Hiszel az internetes társkeresésben??
2011. jan. 27. 11:59

Mucopront szirupot adok neki köhögés ellen! Elég furcsa érzés volt fiatalon anyának lenni, pláne így, h egyedül voltam, mert Ada apja nem volt mellettem... nekem kellett jó 2hónap mire felfogtam, ha ő az én gyerekem, az én lányom és nem a testvérem v vki más. Totálisan megváltozott az életem. én előtt buliból bliba mentem, mindig mentem mindenfelé. egy percig nem tudtam megmaradni.. de ht melyik 19-20éves nem ilyen? és mikro kiderült, h gyereket várok egyik percről a másikra megszakadtak a bulik, letettem a cigit, és otthonülős típus lettem. aztán megszültem Adét és szépen fokozatosan kialakult az életem/életünk. eljárok már szórakozni olyakor-olykor. nyáron, ha lent vagyunk balatonon és a barátokkal találkozom Adát is viszem. van, h esténkétn is kiviszem, mert nyáron más minden és 11ig simán kint van velem. nagyon sok helyre viszem magammal. bár, én úgy képzeltem el, h soha nem lesz gyerekem, mert az én életembe nem fog beleférni egy baba... aztán utána már gondoltam, h de jó lenne fiatalon szülni... de azért nem ennyire fiatalaon :D


Itt eléggé olvad a hó. de én nem is bánom :) Zsombi szereti a havat? Ada szerintem lassan elalszik majd.. :)

535. eduso1
2011. jan. 27. 11:13
Mit adsz neki a köhögés ellen??Azt már régebben megakartam kérdezni,hogy milyen érzés volt ilyen fiatalon Anyának lenni??100%ig megváltozott az életed??Milyen voltál előtte és most milyen vagy??Mikor indul be az üzlet???Most voltunk közértbe és egy kicsit szánkóztunk!
2011. jan. 27. 09:24

Ada 14hónapos koráig kapott tápszert. Utána vay hígitott tejbegrízt kapott, v már kakaót. Mai napig kakaóra alszik el. igaz, már nem egy egész cumisüvegnyit kap, hanem nagyon keveset, mert próbálom leszoktatni az esti cumisüveges elalvásról :)


nem megyünk ma sehova, mert Ada extrán köhög meg Zámolyon meg bezárták a sulit is tőlünk nem messze van ugye, mert itt az influenza járvány.. és mi nem vagyunk beoltva. nem oltattam be se magam, se Adét. anyu ápolónő ő bevan oltva.. tavaly sem voltunk beoltva se h1n1, miatt se sima influenza miatt.


Ti mit csináltok?


Ada tegnap délben aludt anyával is, de este barátok közt alatt elaludt a sajátágyában. és még az is emberi idő :)))

533. eduso1
2011. jan. 27. 09:18
Este megint ment a cirkusz,hogy nem akart elaludni!!Apa ha rá szól akkor szót fogad,de most nem!!Ki kell találnom valami okos módszert,hogy mi is tudjunk egy kicsit pihenni!Ada este meddig kapott tápszert??Néha már nem adok neki,főleg ha bekajál,de amúgy még szokott kapni!!M lesz a napi program??
532. eduso1 (válaszként erre: 531. - °°°Bibie°°°)
2011. jan. 26. 22:31
Szívesen fogadunk,gyere bátran:-)))
2011. jan. 26. 19:41
:)
2011. jan. 26. 19:35
itt minden tiszta jég sajnos... mentem tippmixelni párszor volt olyna, h majdnem elestem úgy megcsúsztam...
529. eduso1 (válaszként erre: 526. - 367d5fde7b)
2011. jan. 26. 19:33
Nálunk ömlik a hó!!Végre Apa megjött!Most fürdenek utána alvás!!Szerintem holnap a közértbe is szánkóval kell mennünk annyi a hó:-)))
2011. jan. 26. 19:27
Akkor használd ki az otthon lévő 2 hetedet :))) és azt már lehet tudni, h egypetéjűek v nem?
2011. jan. 26. 18:11
sziasztok! még van 2hetem, de utána mennem kell. 2110lett az eredményem, ami a doki szerint nem rossz, de jobb ha ellenőrzött körülmények közt fekszem tovább
2011. jan. 26. 17:49

csak a spárba mentünk le együtt végül. most meg elmegyek plázába lozzótóba tippmixelni unokatesómmal :D kipróbálom már én is, ha mindenki tippmixel körülöttem :D meg váltok be eurot, mert tesóm azt hagyott most itthon.


Ada csak van. jobban van, de még eléggé beteg :)


jó oskat voltatok akkor levegőn :) itt már hála égnek olvad is a hó :))))

525. eduso1
2011. jan. 26. 15:39
Ma lementünk Zsombival és két kis szomszéddal szánkózni!!2órát voltunk lent!Haza felé majdnem elaludt a szánkón!!Ebédeltünk,majd 2órát aludt,én is:-)))Csináltam tejberizst,remélem ízleni fog neki,most kóstolja először!!Ada,hogy van!!Voltatok int??
2011. jan. 25. 23:32
Ada bírja alvás nélkül :) jobban van már, igen :) mi 2hét után jöttünk haz a akórházból, de miattam voltunk bent. engem ugye műtöttek 2x is, meg ilyenek. Adát hazaengedték volna, de hát mondom csak nem megy haza nélkülem :D mi tápszereztünk, nem volt szoptatás. nekünk mondjuk szerencs,e mert én 4 hónapig hetente jrátam uh-ra, vérvételre meg nődokihoz.. egyik sem fél órá mutatvány, mint tudjuk :D és így anyu is megtudta etetni
523. eduso1
2011. jan. 25. 23:04
Zsombi már délben állva eltudna aludni!Estig nem bírná ki!!Nekünk semmi gond nem volt az alvással addig mi rá nem jött,hogy az ajtót ki tudja nyitni és ki tud jönni közénk!!
522. eduso1 (válaszként erre: 521. - 367d5fde7b)
2011. jan. 25. 23:03
Jobban van már?? A múltkor írtad,hogy tüdőgyulladása volt??Hogy vészelte át??Áginak nem lehet egyszerű,3gyerek!!Néha 1 is sok:-))Végig bent lenni a kórházban?az is nehéz dolog!!4nap után alig vártam,hogy kijöhessek,de Zsombi besárgult és csak 5.napon jöhettünk el!!Nem volt tejem,mindenki csesztetett,hogy fejjek,szoptassam stb!!Már nagyon kívánkoztam haza!!
2011. jan. 25. 22:48
nálunk nincs napközben alvás és akkor Ada elalszik rendesen. ma is 7kor már aludt!!! :D egyébként semmi különös nem volt ma :) szerintem holnapi napunk is itthon ülős lesz :D
520. eduso1
2011. jan. 25. 22:12
Itt vagyok!!Zsombi ma nagyon kiakasztott!!Nyugodt típus vagyok,de ma nem!!!Front volt ma?????????????Lefeküdt!!!Szomszédaink feljöttek 3 éves a kisfiú!!Szétpakolták a lakást!!!Nincs is kedvem semmihez,főleg,hogy mindent elpakoljak!!Hogy telt a napotok??Elakartam vinni Cini-minire,de az influenza miatt nem nagyon akarom!!!
2011. jan. 25. 18:36

Ha nem jönnél, akkor sok sikert a szüléshez és remélem szülés után jössz!! ;))


Nekünk is ovlt légzésfigyelőnk, de hát had ne mondjam hányszor használtuk... :DDD

518. 3b1674fe1a (válaszként erre: 517. - 367d5fde7b)
2011. jan. 25. 17:34

lesz külön szobájuk. még 3ágy el sem férne a miénkben. :)))

bár könnyen lehet h én is kitelepülök majd hozzájuk, vagy a csajok jönnek :)

még nem tudom.a védőnéni szerint kötelező légzésfigyelőn aludniuk majd, már kaptam is kölcsön, de hogy bekapcsolom-e valaha :)))) na mind1, igy nem alhatnak egy ágyban. pedig az eredeti terv az volt. úgyis megszokták már egymást, legyenek együtt amig elférnek, de majd meglátjuk.



én hnap vándorolok a dokihoz az itéletre, ha nem jönnék akkor további minden szépet és jót, nektek is és a két tökmagnak is.

Edinánál már van telefonszámom, majd néha jelentkezem. :)

ja és a férjem csinált egy képet a pocakomról, majd a naplómba beilleszti, ha nemjövök haza a dokitól. :) 112cm a pocak és a 23.hetet csak most kezdem majd el. sztem kipukkadoka végére :)))

2011. jan. 25. 11:45
nekem egyáltalán nem indult be a tejem. 3napig szenvedtem, meg tiszta seb votl a mellem, emrt azt se mutatták meg, h tegyem rendesen a mellemre.. első gyereknél, 20évesen nem jött reflexből nálam a dolog :D meg általában ahogy megszületik a baba egyből mellre kerül, na erre nálunk 24órával később volt lehetőségünk addig cukros vizet kapott, és ő sem mutatott nagy igényt a melleimre :D de hát így is felnőtt :D és külön szobába fognak aludni a picik az első perctől fogva vgy tervezitek, h először együtt?
516. 3b1674fe1a (válaszként erre: 515. - 367d5fde7b)
2011. jan. 25. 11:40
én úgy tervezem, hogy szoptatni fogok. mivel még nincs tapasztalatom, igy nemtudom milyen sikerrel. nem fogok a kardombadőlni, ha nem jön össze. :)))
2011. jan. 25. 11:34

szia!


itt ahol lakunk van egy 3as ikerpár. őket az anyjuk nem igen tudta szoptatni nem volt elegendő teje, így a védőnő mindig hozta nekik egy másik anya lefejt tejét illetve tápszerezés volt. hát én megmondom az őszíntét nem az előírt 3óránként etettem Adát. bár, én nem szoptattam csak 2-3 napig utána tápszeresek voltunk, de volt, h neki elég volt, ha 4-5 óránként kap enni. eleinte próbáltam 3óránként, de köpte ki az üveget, h nem kell. így ő volt, h 4-5 óránként evett, de volt, h 3óránként. én nem erőltettem az evést neki. én nem könyvekből neveltem/nevelem Adát. nagyon sok könyvet elolvastam, kaptam elég sok tanácsot, de nálam valahogy minden ösztönös. figyeld meg, amint meglesznek a manóid olyan természetesen megfogod oldani a szoptatást meg mindent :))) nem mondom, h nem lesznek nehéz pillanatok, mert az egy gyerkőccel is van, nemhogy hárommal, de menni fog. egyébként te szoptatni szeretnéd őket vagy, ha úgy alakul elfogadod, h tápszerrel kell táplálni a babákat? én annyi keresetlen szót kaptam azért, h tápszerese Ada, h ez azt minősíti, h arra sem vagyok hajlandó, h kötődjön hozzám, h tápszerrel etetem és, h alkalmatlan avgyok anyának :D mondom, ha ezen múlik a dolog, h ki szar anya meg ki nem... szánalmas :)

2011. jan. 25. 11:15

sziasztok!


még én sem tudom milyen lesz három manóval :))

segítségnek ott a család és a barátnőim,most nagyon lelkesek, képzeljétek már van kista mikor, ki,mit fog csinálni :)))úgy tervezik, hogy nekem csak a gyerekek maradnak, ők vásárolnak-főznek-takarítanak :)

eleinte biztosan nagy káosz lesz, de egyszer majdcsak összeszokunk.

én egyedül a szoptatástól félek, fogalmam sincs mennyi idő kell egy babának, hogy jól is lakjon. vhol olvastam, h akár 1órát is szopizik egy baba. nekem az nem jön össze csak ha óránként ébrednek. :) mi van ha 5perc után elalszik? tegyem le és jöhet következő? aztán a felébred az első kezdjem újra? egyáltalán jut még tej harmadiknak is?

ezektől jobban tartok mint attól, hogy szalad majd az egész ház :)

Neveik már vannak, sorrendben Luca, Csenge és Borika.

tnap voltam a cukiterhelésen, egész jók az eredmények 2,9-3,7-3.3. hnap megyek a dokimhoz, görcs-vérzés semmi, úgyhogy remélemmég maradhatok itthon. csüt-ön még csak 23hetes leszek

2011. jan. 25. 11:05

Jó reggelt :)


Majd ma tedd ám fel azt a képet :)) Ahhoz képest, h beteg nagyon rossz... most mégjobban rosszalkodik... lemegyünk kisboltba most tejért meg ilyenek, de majd délután leszek. Ti mit csináltok ma?

512. eduso1
2011. jan. 24. 23:53
Lefekszem,akkor majd holnap!Jó éjt!Adának egy nagy gyógypuszit küldök!!!
511. eduso1 (válaszként erre: 510. - 367d5fde7b)
2011. jan. 24. 23:45
Édes vagy,csak jöjjön össze!!Apa csinált rólunk egy tök jó képet,ha fent vagy még akkor felrakom!!
2011. jan. 24. 23:32
mert örültem, hogy ez egy olyan fórum lesz, ahol a cél a személyes találkozó ;)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook