Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
569. eduso1
2011. jan. 31. 08:02
én itthon az ágyamban:-))Már az 5.füzetet írom teli:-))Mi a mai program??
2011. jan. 31. 00:10
e-dinca merre jártál ma? remélem minden rendben van :)
2011. jan. 31. 00:10

nincs mit :)

majd olvasod, ha jünak látod. de mondom nem olyan érdekes :)

Te hol írsz naplót?

566. eduso1
2011. jan. 30. 22:57
Köszönöm a lehetőséget,bele néztem,de mikor elolvastam a mamádat,ami nagyon megérintet-sajnálom!!Így most nem olvasom tovább majd holnap!!
565. eduso1
2011. jan. 30. 22:55
Brownie-t,meggy raguval és fagyival!!!Remélem közepén majd folyik a csoki:-)))
2011. jan. 30. 22:51

Ada is állt ma sarokba 1x... nem fog velem szórakozni. bekeményítettem :))))


és mit sütsz? én ma cisnáltam záher tortát /tudom, h nem így kell írni :D/. persze, nem lett olyan, mint egy cukiban :DDDDD

563. eduso1 (válaszként erre: 562. - 367d5fde7b)
2011. jan. 30. 22:42
Holnap ketten is jönnek,hozzám,egyik délelőtt a másik délután!!Mind ketten cukrászok,így valamit sütnöm és főznöm is kell!!!Zsombi ma nagyon aranyosan elaludt,de fürdés előtt nagy vitánk volt,rápisilt a szőnyegre!!Ezért nem volt esti olvasás!
2011. jan. 30. 22:33
na :))) kerítőnő vagy :D persze, h kérhetsz olvasási jogot, ha szeretnél :))) de nem olyan érdekes ám a naplóm :DDD mi sem csináltunk nagyon semmit. holnap viszont nagytakarítást csapok.. :D
561. eduso1
2011. jan. 30. 22:30
Kérhetek olvasási jogot:-)))??Szurkolok,várom a fejleményeket!Minden jót kívánok,remélem a boldogság végre téged is megtalált!!!Ma nagyon semmit nem csináltunk!!Játszottunk,rajzoltunk,mesét olvastunk!!De legalább együtt voltunk,keddtől megyek megint át a szüleimhez,mert Lacim csak pénteken jön haza!!Képzeld olyan rendi vagyok hogy a Kereszt aput össze hoztam az egyik ismerősömmel,és mikor üres a lakás akkor ők felmennek.....:-))
2011. jan. 30. 20:33

ő 26éves, és hát sztem szép :d így leírni nem tudom, de ha kérsz olvasási jogot a naplómhoz akkor megnézheted, mert tettem be Attiláról képet. Úgy volt jön a hétvégére, de sjana melóznia kell :S Adát nagyon szereti meg mikro megszületett ő jött be kórházba is.. feljött pár barátommal balatonról. meg találkoztak Adával többször is lent lellén. hát így kacérkodtunk egymással régóta, de ebből most lett vmi. h mióta nem votl kapcsolatom? háááát, időt nem tudnék mondani, de régóta nem volt.


Mit csináltatok ma?

559. eduso1
2011. jan. 30. 20:13
Írsz róla bővebben,hogy néz ki,mennyi idős stb!!!Mióta tart ez a kis plátói dolog??Adát elfogadja,szereti??Mióta nem volt párkapcsolatod?
2011. jan. 30. 13:45

Wellnesezni végül úgy megyünk, h jön Ada is, meg tesóink is jönnek és a mi anyukánk meg az övéké is :) szóval, családiasan megyünk :D


mi még 7éve gimibe jártunk, de nem sokáig, meg a felfogásunk is más volt. és most hirtelen elém hozta az élet, és sokat bezsélgettünk meg ilyenek, és megpróbáljuk ismét együtt :)

557. eduso1
2011. jan. 30. 13:15

Egy kicsit bővebben:-))))És mással utazol Wellnesezni?Nagyon örülök:-))))))))Rád fér már egy kis öröm,boldogság!!Milyen volt tipp-mixelni??Nyertél??Ügyes vagy!!!

Apa egy kicsit jobban van lementünk reggel sétálni,főztem egy kis levest!Ebédeltünk,most meg alszanak!Én addig megnézek egy szerelmes filmet:-))

2011. jan. 30. 10:17

igen, írok de semmi különös nincs benne. más számára sztem unalmas :D


képzeljétek, van 1 srác az életemben :))) eddig itt nem rítam róla, mert nem tudtam mi lesz, de minden nagyon jól alakul :))


mit csináltok ma?

555. eduso1 (válaszként erre: 553. - 367d5fde7b)
2011. jan. 29. 23:29
Most láttam,hogy te is írsz naplót!!!Én szülés óta írok Zsombinak naplót,minden egyes napjáról!Azt mondtam,hogy 1 éves korában befejezem,de nem ment,így még esténként írogatok!!!
554. eduso1
2011. jan. 29. 22:11
Mi nem éreztük,Anya hívott,hogy volt!!!Meglepődtem,a kádban pancsoltunk Zsombival Apa meg aludt!!!Nagyon ritkán van Bp környékén!!Milyen jó,hogy Edina újra köztünk van,remélem minden rendben lesz!!!
2011. jan. 29. 20:26

de édesek :)))


földrengést éreztétek? mi igen. Ada az ágyról le is huppant :D

552. eduso1
2011. jan. 29. 18:05

Lacinak már 39,5 a láza!!Vizes borogatást kapott,de lehet,hogy hűtőfürdő lesz a vége!!Mondtam,hogy Zsombinak van egy szuper jó kúp,ha gondolja:-)))))

Lent voltunk Zsombival!!Szerelmes lett egy 3 éves kislányba!!Fogták egymás kezét a játszón,Zsombi simogatta a haját,minden játékot együtt próbáltak ki!!Milyen szép a szerelem!!!Lehet,hogy Adába is rögtön bele szeret ha megismeri:-)))

551. 41f38c8355 (válaszként erre: 546. - Eduso1)
2011. jan. 29. 16:55
Jobbulást a betegnek!
550. 41f38c8355 (válaszként erre: 548. - 367d5fde7b)
2011. jan. 29. 16:54

én még azt hittem szar helyen nőttem fel... pedig az a nyócker volt, de ilyet soha nem is láttam.


itt sajna rengeteg hó van még mindig, pedig ma is olvadt vmennyi. mondjuk a kölkök élvezik. Nóika nagyon aranyos volt, mert amikor először megfogta a havat elsírta magát. nem számított rá, hogy olyan hideg :)))

szerencsére már 10hósan járt, úgyhogy nyugodtan totyoghat kint a két mislen baba :DDDDDD

549. 41f38c8355 (válaszként erre: 545. - 367d5fde7b)
2011. jan. 29. 16:51
jobban, javulgatok. most éppen minden rendben :)
2011. jan. 29. 14:09

de kell a fogyókúra.. mert nem jó ez így :S

jaj, jobbulást akkor Lacinak ;) mi nem megyünk ma sehova. voltam ma városba, mert nyertem tippmixen, felvettem a pénzt és tettem is újabb tippeket :DD nálunk gombakrémleves az ebéd és sajtos pogi :))) itt már hó sincs :D


reggel hívott mamám, h az utcában most reggel egy idős nénit is kiraboltak, itteltve egy másik utcában több idős embereket. na, mondom akkrovigyázzanak nem ám őket is kipakolják. bár, pénzt nem igen tartanak otthon, de hiába mamám is 70 éves, papám 78 olyan fullos a házuk.... onnan lehetne mit elvinni... na meg apuék is ott laknak hátul. ugye ikerházban... apunak is szép a ház, ő is most újította fel... nagyon féltem mamáékat. bár, mama amilyen 2 ordít a palira és elmennek :D

547. eduso1 (válaszként erre: 542. - 367d5fde7b)
2011. jan. 29. 13:03
Mi jöhet még??Minden történik valami!!!:-))Látod,hogy milyen csinos vagy,nem kell a fogyókúra!!!
546. eduso1
2011. jan. 29. 13:02
Sajnos Lacimnak 38,5 a láza!!Voltunk vásárolni,de szerintem csak én megyek Zsombival szánkózni!!Remélem nem kapjuk el!!Resztelt májat csináltam tarhonyával!Zsombit lefektettem és most szerintem felmosóm a lépcsőházat!!!Tegnap egyedül voltam Lacim levitte Zsombit Veresre !!6kor jöttek haza,mikor nyílt az ajtó kicsi fiam ott nevettet és integetett!Olyan édes pofa!De legalább a Nagyiknak is megmutatta milyen a hisztis oldala!!!
2011. jan. 29. 11:51
jaj, de örülök, h itt vagy :) nagyon sokat gondoltam rád. jól vagy, minden rendben van? :)
544. 41f38c8355 (válaszként erre: 543. - 41f38c8355)
2011. jan. 29. 11:30
a napunk egyébként csendes pihengetéssel telik, a gyerekek örjöngenek, szétszedik a házat, Ági ebédet csinál, utána végre lesz egy kis nyugi. amig alszanak összepakoljuk a romokat, du pedig legalább a kertbe kimegyünk, tök szépen süt anap.
543. 41f38c8355 (válaszként erre: 542. - 367d5fde7b)
2011. jan. 29. 11:28

szia! nem semmi :) én 7éve kaptam hasonló ajánlatot, de legalább feleség lettem :)))

na jó ennyire nem direktben, de ha most nézem a dolgot akkor van némi hasonlóság :)))


jó veletek megint itt lenni és most a párom is tudja!

egy darabig biztosan nem is lesz kifogása ellene

2011. jan. 29. 11:02

hát megint olyan mesélek... tegnap lementem bnőmmel boltba.. jövünk ki megállít egy nagyon régi ismerősöm, h milyen jól nézek ki...stb. és, h ninc skedvem havi 200ezerért diszkréten összejárni vele? mondom konkrétan legyek luxuskurva :D de hát mondom ez felejtős... úr isten...


mivel fog telni a mai napotok?

541. eduso1 (válaszként erre: 540. - 367d5fde7b)
2011. jan. 28. 11:53
Mint ha akció filmet néznék!!Anyuéknál mikor ott laktam ott volt olyan ,hogy rendőrök vigyáztak egy családra!!Személyivel lehetett csak a házunkba lemenni,7 testőr vigyázott a családra mikor a gyereket levitték sétálni!!Az is nagyon kemény volt!!!Ilyen kor nincs benned az,hogy de jó,hogy Adát nem akkor vitted valahová??Akivel 5évet éltem vele volt az,hogy eltűnt,nem jött haza!!Vidéken a szüleihez kimentek a rendőrök,hogy le van tartoztatva!!17éves voltam azt sem tudtam,hogy mi van!!Ön bíráskodott!!Jártam a börtönbe látogatni,hála istennek csak másfél hónapig volt bent!!
2011. jan. 28. 10:07

Igen, nektek akkor bejött :) én nem ismerkedtem még így a neten, és nem is hiszem, h fogok.. ott mindenki írhat bármit :S


képzeld mi történt itt meg tegnap... tiszta "csikágó" ez a fehérvár... reggel fél7kor ment volna a házaspár melózni a mellettünk lévő lépcsőházból, amikor maszkos plaik a férfit leütötték.. a nő rohant ki a lakásból, mert ő meg visszafordult a macskát bezárni.. nőt úgy megverték, h beesett a bejárati ajtón.. a pali ekkor magához tért és sokkolóval sokkolták... aztán utána elkezdtek verekedni, mert itt vannak szemben ilyen kis vas oszlopok 2 kidőlt, meg tiszta vérfolt volt minden. maszkos emberek voltak.. kemény volt... rendőrök 8től 1ig itt voltak... kinéztem ablakon, láttam én, h rendőrök itt vannak, de mondom engem mit érdekel.. meg sikítozást is hallottam reggel, de nem jelenítettm neki túl nagy jelentőséget.. pali állítólag benne volt mvi fekete ügybe, és kiszált és most jöttek leszámolni vele... miko ranyunak meséltem elvolt hülve, mert ők meg jóban vannak... ugye anya dolgozott tegnap, és csak este ért haza... én meg Adával lementem boltba, hazafelé már pakoltak az autójukba.. köszöntünk meg megkérdeztem, h vannak.. mondták, h hála égnek nem igen sérültek meg, mert tudták az emeberk a dolgukat, h hol üssék őket, h nagy baj ne legyen... de most elmentek egy időre.. ez a legnyugodtabb meg a legjobb környék.. hát ha ez a legnyugodtabb kiváncsi vagyok milyen a többi...:D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook