Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. febr. 13. 12:40

na hát nem voltunk végül sehol sem az este :))) ment a variálás mondom jó, akkor én nem megyek sehova :D nem is bánom, olyan jót aludtam, h hihetetlen :))


mit leesz a programotok? én hívtam már mamámat, h Adával mi a helyzet, de mondta, h apuék meg tesómék elmentek vele a balatonra sétálni meg hattyút etetni. tesóm is itthon van németből majd kedden este megy vissza..

658. eduso1
2011. febr. 12. 21:49
Remélem jó a buli,gondolok rád:-)))
2011. febr. 12. 16:21

én még megyek intézem a dolgaimat hétfőn meg kedden.. meg elmegyak körmöshöz, meg még kozmetikushoz. utána meg balatonozás :)))


itt is olyan baromi szél van, h szétfagytam. Timivel voltam egész idáig.. este meg nem tudom, h táncolunk v sem, de vmit csinálunk. most tudok menni, remélem megyünk is vmerre.


apámmal nem nehéz, csak a kurvájával. már bocs, h ezt írom, de én csak így emlegetem :))))

656. eduso1
2011. febr. 12. 13:55

Szia!!


Elég nehéz a nagyszülőkkel,sok mindent máshogy látnak mint mi!!Edina hívott reggel,jól van!Ha haza jössz,akkor találkozunk!!De ő mondta,hogy kérdezte tőlünk,hogy náluk legyen-e!!Ezt megbeszéljük!!Jól vagyunk reggel mentünk vásárolni,majd csináltam rakott krumpli!!Zsombi,Apa alszik,én is ledőlök:-))

Nagyon fúj a szél,szerintem elmegyünk játszóházba,vagy valami szélvédett helyre!!Miért jöttél haza,nem akartál a szerelmeddel lenni,vagy neki dolga volt??Jó szórakozást,irigyellek és is mennék egy jót táncolni!!Imádok bulizni é már elég régen volt benne részem,de ami késik az nem múlik!!!

2011. febr. 12. 10:04

:((


na vagyok csak tegnap Adát levittel balatonra, én meg este jöttem haza. majd szerdán megyek utána :) kora reggel már felbasztam az agyam... mamámmal beszéltem, h Adával mi van.. apám idióta nője kifestette ismét a körmét... annyira utálom, h ilyeneket csinál vele.. aput hívtam leosztottam és akkor még rám vágja a telefont :D nem baj, én gyerekem nem azt csinálnak vele amit akarnak... így is elég sokat nyelek a nőjének, akit mellesleg gyűlölök...


mit csináltok ma? én este 10kor elaludtam reggel 9ig... ilyen is jó régen volt már :))) este Timi barátnőmmel elmegyünk valahova mulatni egyet. vagy nem tudom..


Zsombi jobban van? És ti pároddal?

654. eduso1
2011. febr. 11. 07:54
Ők is ekörül vannak!!Már alig várom,hogy össze fussunk és beszéljek velük!!Képzeld a múltkor vendégek voltak és akkor őket hallgattuk!!Kemény,égett az arcomról a bőr!!!Reggel zsombi leverte Apával együtt a cukros teát!!Minden ragad,jó ébresztő volt!!
2011. febr. 10. 20:58
Ez itt is probléma.. mármint a szomszéd szexuális élete... én rendszeresen hallom.. ráadásul a nő 56éves, a palija 60... fiával nagyon jóban vagyunk együtt gyerekeskedtünk meg egyebek, és még én érzem magam rosszul mikor meglátom őket.. ezt máshogy nem lehet megmondani... így is úgy is kínos lesz vkinek :(((((
652. eduso1
2011. febr. 10. 20:22
Most próbáltam masszírozni az Apja csinálta ő meg utánozta!DE SAJNOS NEM TARTOTT Sokáig!!Képzeld feküdt a lábamon néztük a tv-t és elaludt rajtam!!Ilyen sem volt még!!Szerinted illik szólni a szomszédnak,hogy jó lenne ha nem hallanám a szexuális együttlétüket,egy kicsit csöndesebben csinálják??Nem tudom,hogy csináljam,hogy senkinek ne legyen kínos!!
2011. febr. 10. 17:13

hát Adára nem volt, aki vigyázzon így tegnap bejelentettem mikorra én mentem a kozmetikushoz. van itt gyerekeknek pedikűr-maikűr, fodrász meg minden. de nem fog ő sűrűn járni, bár nagyon élvezte :))


Igen, ha hazajöttem utána összehozunk egy találkozót :) nagyon várom már :) és gyerekekkel v nélkülük gondoltad? jó lenne, ha Edina is eltudna jönni, bár kétlem :((

hát szerintem sms-t írhatsz neki csak nem lesz belőle baj:( :)


remélem, hamar túl lesztek ezen a betegségen. mi hála égnek túl vagyunk mindenen :)

650. eduso1
2011. febr. 10. 16:59
Szakad,de most is hányt 2x!Apa most jön haza kb 20 perc múlva itthon lesz!!Hiányzik nekünk!!Edina SMS-t ír és nem nagyon merek vissza írni!!Adának már most van saját-pedikűröse??:-)))Szerinted Balaton után tudunk talizni??
2011. febr. 10. 14:36

Ada imádja, ha maszírozom. Remélem Zsombinál sikerrel jár majd adolog, és az izmai kicsit lazulnak :) Majd ha beszélsz Edinával mond neki, h puszilom és oskat gondolok rá. voltunk ma szalonba...én mentem kozmetikushoz, Ada meg gyerekrészlegen pedikür-manikürön vett részt :DD nagyon élvezte. után ahattyút etettünk, de már nagyon hideg volt.. teljesen átfagytam :)


na majd írd meg milyen lett a hagymatortád, ha csinálsz.itt nagy sikert aratott :) meg jó volt a sült krumpli helyett ezzel a brassói :DDD


Párod most otthon van Veletek? köhögése szakadozik már?

648. eduso1
2011. febr. 10. 13:42

Szia!!


Edina jelentkezett,minden rendben van,majd ahogy lesz rá módja jön vissza közénk!!!Voltunk a doktornőnél!!Koordinációs képességével vannak bajok,kötöttek az izmai!10féle masszázst tanított amit minden nap kell használni!!1 hónap múlva újra megnézi!!Elég nehéz lesz Zsombit lefektetni és megbeszélni vele,hogy maradjon is ott!!Születése óta masszíroztam,de ahogy már forgolódott,mászott onnantól már nem lehetett!!!Örülök,hogy boldog vagy!!Kipróbálom a hagymatortát,jónak tűnik a recept:-)))

2011. febr. 10. 08:29

Ada napközben nem alszi, így este 7kor már csend van. nyugis estéink vannak hála az égnek :) Lábujjhegyen kezdett el járni? Na erre kiváncsi leszek, h miért. ha megosztod persze :)) Ada teljesen jól van. semmi hasmenés. mézzel iszik teát v kevés cukorral ő dönti el, de nincsen már hasmenés. köszönöm a tippet :) tegnap voltunk sétálni, meg motorozott Ada. ma is megyünk délután :) balatonról is jelentkezem ám minden nap, mert a gépemet viszem meg papám is nagy netesguru.. szóval, lesz honnan jelentkeznem. ne is mond, már alig várom, h az emberemmel legyek :))


hányra mentek ma a dokinőhöz?

646. eduso1
2011. febr. 9. 14:19
Sokkal jobban!!Itt van Anyukám,mert nekem el kellett mennem az önkormányzatba és Zsombit nem akartam magammal vinni!!!Voltunk lent a játszón és sétáltunk!!Alvásnál nem volt gond,2 perc múlva már horkolt!!:-)))Lacim csütörtökön jön haza,holnap megyünk doktornőhöz,hogy megnézessük,hogy miért kezdet lábujjhegyen járni!!!Mondták,hogy vigyek kedvenc játékát,igazából olyan nincs,minden nap más,konkrétan nem tudnám azt mondani,hogy EZ!!Ada,hogy van??Hasmenés van még??Ma elmentek sétálni,gyönyörű idő van???Gondolom,hogy mennyire várod,hogy Balatonra menjetek és együtt lehess a SZERELMEDDEL!!
2011. febr. 9. 09:35
hogy vagytok ma?
2011. febr. 8. 18:05

Ada nagyon szereti. mikor lent vagyunk lellén akkor órákig a mólónál ülünk és nézzük őket :) itt is ezt csináljuk, csak nem ülünk órákig a hattyúknál :))) pénteken megyünk le lellére márciusig lent leszünk. jaj, nagyon várom már :))

remélem minél hamarabb jobban lesztek!!! mit főztetek ma?


Edinával nem tudom mi lehet akkor :S majd nálad telefonon biztos, h jelentkezik!!!

643. eduso1
2011. febr. 8. 17:15
Jobban vagyunk,szerintem nem viszem már orvoshoz,nehogy megfertőzzék!!Lent voltunk a játszón meddig nem jöttek homokoztunk,meg hintáztunk!!Edina nem jelentkezik,ki tudja mi lehet vele?Ada szereti hattyúkat?Zsombi a Balatonon imádta!!!
2011. febr. 8. 12:37

Na igen, Ada sem tud megmaradni egy helyben még betegen is ritkán :))


voltatok dokinál? te hogy vagy?


mi ma kitakarítottunk, ablakot pucoltunk meg ilyenek. most pihi, délután meg lehet teszünk egy sétát a tó körül meg hattyút etetünk :)

641. eduso1 (válaszként erre: 640. - 367d5fde7b)
2011. febr. 7. 20:44
Délelőtt lementünk motorozni,mert felvette a pizsire a kabátját és a csizmáját!!!Nem az a típus aki szereti ha be van zárva!!Anyukám holnap jön és ha nem lesz jobban akkor átvisszük a dokihoz!!
2011. febr. 7. 19:59

itt fehérváron 1 bnőm van /és sok haverom még a középsulis időszakomból/ ő Timi.. ő költözik meg a kisfia másik albiba, és vele is vesztem össze... ugyanis jött szombaton tiszta mérgesen, h péntekig lekell hagyniuk az albit.. én kis naív megmertem kérdezni, h akkor ezek után mi lesz? na eze ő felkapta a vízet és kirohant a lakásból, h ne idegesítsem.. pedig semmi rosszat nem szóltam sztem ezzel a kérdéssel. de ma jött, és megbeszéltük, h túl lett ez ragálva meg segítettem neki pakolni.


szombaton a szomszédból átjött a srác akivel együtt gyerekeskedtünk mikor mamánál nyaraltam mindig együtt játszottunk :))


jaj istenem :( dokihoz nem viszed vissza Zsombit? ma mit csináltatok?

639. eduso1
2011. febr. 7. 19:03
Ha nem itt válaszolod akkor privibe-miért volt gond a barátnőd és közted?Kivel borozgattál??Melyik barátnőd költőzik?Zsombi már alszik nincs jobban-hányt az előbb is!!!
2011. febr. 7. 17:55
Na hogy vagytok? Zsombi? mi végül nem voltunk ma sehol, mert Ada anyuval volt én meg segítettem bnőm pakolni, mert költöznek másik albiba
637. eduso1
2011. febr. 7. 10:06
Reggelre megint lázas lett!!Szerintem sehová nem megyünk!!Később jövök!
2011. febr. 7. 08:39

Szegény Zsombi! Én ilyenkor Adának csak kekszet adok enni. meg a sok folyadék. hasmenése nincsen neki?

párodnak sem lehet kellemes, h nem szakadozik a köhögése.. :S

azért Te is kúráld magad ;)


ma sem mentek akkor ki?


itt megint szép az idő így majd kimegyünk hattyút etteni megint ide a tóra :)))

635. eduso1 (válaszként erre: 634. - 367d5fde7b)
2011. febr. 6. 17:55
Ilyenkor mikor a gyereked rosszul van akkor eltörpül,hogy velem mi van!!!Majd mikor este ledőlök az ágyra akkor érzem igen rosszul magam!Laci már csak köhög nem szakad fel neki...Remélem a méz beválik,én nem lesz hasmenése!!Az előbb hányt megint Zsombi,nem tudom hogy mit adjak neki?
2011. febr. 6. 17:14

szegény Zsombi :S remélem mostmár rendbe jön. ma akkor nem is mentetek sétálni? mi lementünk a tóhoz, mert van itt az út túloldalon egy tó és etettük a hattyúkat :)))

holnap kipróbálom neki mézzel a teát. ma még volt kis hasmenés meg már rendes széklete is.

Párod jól van már? És te, h érzed magad?jobban vagy?

633. eduso1
2011. febr. 6. 15:00
Sajna Zsombi megint lázas és hány!Tegnap lementünk sétálni a szép időben,lehet hogy korai volt!!Most adtam be egy kúpot remélem leviszi a lázát!!Szerintem mézzel csináld a teát lehet,hogy az jó lenne!!Edináról nem hallottam semmit!!!
2011. febr. 6. 09:57

Na, rám senki sem főzött az elején sem :DDD bár, én nem is szeretem, ha nekem vki szívességet tesz. igaz, anyuval élünk, de én soha nem kértem meg, h segítsen Ada körül, mert nem kötelessége, mert az ény gyerekem nem az övé :)


kicsit beboroztam az este :) 5kor feküdtem le Ada, 7kor keltett..


Hogy vagytok? JObban vagytok már?


Adának meg nem tudom mi a baja... ugye hasmenése van egy ideje.. arra fogtam, h hát tüdőgyulladás, majd kötőhártya és a slájm így távozik a szervezetéből.. de még mindig van hasmenése, és ez már nem a betegségtől.. most nem tudjuk mitől van.. mi ugye a teát édesítősezrrel isszuk. lehet az jött ki rajta most, h elteltítődött a szervezetében.. most pár napig kevés cukorral adom neki, ha elmúlik akkor attól volt. ha nem, akkor keresgélünk tovább... a túl fűszeres kajától ne tiszta piros lesz szegény.. érdekes, mert csak a lába...


mit csináltok ma? olyan szép idő van szerintem mi lemegyünk focizni, mert Ada tegnap óta focizik a lakásban :DDD


pénteken megyünk balatonra, de vszínű március 1jén jövünk csak haza :DDD

631. eduso1
2011. febr. 5. 14:34

Hányingerem van,szédülők!!Kicsit ledőltem de nem igazán tudok aludni!Ezt a fiúk megteszik helyettem!!

Elég furi,hogy reggel még írt és utána vége,mivel a férje is tudott róla hogy újra regisztrált és írogat nekünk!!Majd tisztázódik!!!Most csináltam először vargabélest,isteni lett!Azért látszik,hogy cukrász vér csörgedezik bennem:-))!!Mikor megszültem akkor az Anyósom küldött kaját,hogy ne kelljen főznöm!De most már nem,mivel Zsombi nagyobb és szerinte több időm van a dolgainkra!!

2011. febr. 5. 10:48

hát most nem tudok mire gondolni. reggel még írt is :(


Remélem Te nem leszel beteg a fiúk után :S

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook