Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemlátó gyermekek fórum

Szellemlátó gyermekek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
265. Leticya
2009. aug. 9. 21:38
Hova tuntek a tobbiek?
264. Leticya (válaszként erre: 263. - Csilla80)
2009. aug. 9. 21:37
Semmi gond, neztem is honnan vetted a horgaszast:) szolok ha lesz legkozelebb. Nagyon jo. Utana megvaltoznak dolgok....
263. csilla80 (válaszként erre: 258. - Csilla80)
2009. aug. 9. 20:48

Jaj Istenkem... te tuzet jartal en meg horgaszni kuldtelek... vmit jol osszekuszaltam... bocsanat.


En is kiprobalnam a tuzonjarast,az tuti,de csak a parommal egyutt.

262. Leticya (válaszként erre: 256. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 9. 20:31
A spiritualis kepesseg mindenkiben benne van. Csak van aki nyitott ra, befogadja es van aki teljesen elzarkozik elole. A ket legspiritualisabb nep a perui es a magyar. Nem veletlenul vannak akik felnek tolunk es probalkoznak teljesen szetszakitani minket. Ha osszefognank csodakra lennenk kepesek. Mielott elkezdtem csinalni en sem lattam csak ugy dolgokat. Latod vannak itt olyanok akik e nelkul is latnak sokmindent, kepzeld mire lennenek kepesek ha elvegeznek azt amit en. A harmadik szem isten lakhelye, innen indulnak a megerzesek. Konkretan nem ezzel latsz. Ha meditalsz es vmire keresed a valaszt, csukd be a szemed es nezz felfele a homlokod kozepere. Gondolj a problemadra mas gondolatod ne legyen es figyeld a megerzeseidet. Mindig az elso a jo mert a tobbi mar az agyad muve.
261. Leticya (válaszként erre: 241. - Queque)
2009. aug. 9. 20:10

A kersztot nalunk a fenybol jovo udvozlesenek nevezzuk. Nekem kell odamennem ahol a baba van, hogy megszokott kornyezetben legyen. Eloszor a hozzatartozokkal idezunk meg egy angyalt. A baba a masik szobaban van. A gyermek kereszteleset sajnos nem lathatjatok mert az csak kettonkre tatrozik. Az biztos hogy konnyebb elete lesz. Mi nem mondunk ilyen szornyusegeket hogy bunben szettel bunben fogsz meghalni. Nem veletlenul uvoltenek a paptol a gyerekek. Ok meg tisztak es a keresztet szinte beleegetik a homlokaba a szo magiajaval. Raadasul forditva ami nem eppen jot jelent. Ha keresztet vetsz ott is

megnezheted az aranyokat hogy forditva teszed magadra.....

260. Leticya
2009. aug. 9. 19:59
Talpam kicsit megegett azon a pontokon ahol gondjaim vannak de csak par holyagocska. Fantasztikus volt. Annyira kikapcsolt az agyam hogy nem is tudom hogyan jutottam at a parazson. A zabszem azert a seggemben volt remegtek a labaim. De felfoghatatlan hogy szinte serulesek nelkul atmesz rajta. Normal esetben meg leeg a borod. Szep szertartas volt
259. Leticya (válaszként erre: 249. - Queque)
2009. aug. 9. 19:51
Ezt egy engyalkommunikacios treningen tanultuk. Segitettek megidezni es volt akinek megmonta a nevet vkinek nem. Velem eleg beszedes volt. Magamba szoktam hivni, de sajnos az a baj hogy van amikor nem adnak egyertelmu valaszt,mert azt a dolgot meg mell elned es nem kerulheted ki.
258. csilla80 (válaszként erre: 255. - Leticya)
2009. aug. 9. 19:50

Sziasztok!

Hogy vagy? Jol emlekszem,hogy halaszni voltal? Milyen volt?

2009. aug. 9. 19:50
Talpad nem füstöl?
256. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 255. - Leticya)
2009. aug. 9. 19:49
szia! De jó, hogy vagy! Szeretném megtudni Tőled, hogy aki nem emlékszik hasonló történésekre, mint én is, és nem látott még szellemet, az láthat még valaha? VAgy bezáródott a harmadik szemem, és ennyi volt..?
255. Leticya
2009. aug. 9. 19:46
Sziasztok, megjottem:)
2009. aug. 9. 19:18

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot, és nagyon érdekes dolgok történnek veletek. Kutattam az emlékeimben, de semmit nem találtam, ami földöntúli élménynek mondható, igy sztem vagy elfelejtettem, vagy sosem történt velem semmi. Az azonban biztos, hogy mindig is nagyon- nagyon féltem az ilyen dolgoktól, és nagyon örülök neki, hogy van köztetek olyan, aki szakavatott a témában, és sikerült megnyugodnom, hogy ha esetleg valami történik ne kapjak azonnal sikítófrászt. Persze ez még nem garancia arra, hogy nem tör ki a frász...

Viszont sikerült elérnetek, hogy figyeljem a kisfiam minden ilyen reakcióját. Ma is szopiból felnézve az ajtó felé mutogatott, és magyarázott ezerrel. Ezt szinte minden este szokta csinálni. Most akkor kezdjek gyanakodni, hogy valaki máshoz beszél, és nem csak a külső zajokra figyel fel, mint ahogy én azt gondolom?

253. queque
2009. aug. 8. 22:46

Én el is teszem magam holnapra.

Megpróbálok pozitívan nekiindulni az éjszakának és kipihenni a tegnapit, nagyon nem vagyok toppon.

Holnap jövök, szépséges álmokat és szép napot holnapra mindenkinek!

252. queque (válaszként erre: 238. - Katkamama33)
2009. aug. 8. 22:44

Én úgy érzem, még kicsi ehhez, mármint hogy nem értené, mit szeretnék, mert az egyszerűbb kéréseket is csak most kezdi érteni a mindennapi életből.

De nem felejtem, és ha hosszabb távú lesz a dolog, kipróbálom mindenképpen.

251. queque (válaszként erre: 233. - Af4c41efc6)
2009. aug. 8. 22:40

Nagyon érdekes amit írsz.

Hol kell gyertyát gyújtani?

Akkor is hallgatni fog rám a kóbor lélek, ha nem a hazautat keresi nálam/nálunk?

Lehet megpróbálom ezt, mert gondolom egy őrangyal nem foglalkozna ezzel, ha pedig kóbor lélek, akkor megszabadulunk.

250. tixtina (válaszként erre: 246. - Liki28)
2009. aug. 8. 22:40

Elképzelhető,hogy karácsonykor akasztotta fel magát az ember,és azért látta.

Nem biztos,hogy attól ment tönkre az életük.Vviszont,ha sorozatos "véletlen" balesetek érik az ott lakókat,akkor elképzelhetőbb,hogy valaki nagyon nem látja Őket szívesen abban a házban.

Szoktam nézni éjszakánként a Reality tévén a Szellem a házban sorozatot-ott láttam hasonlókat.

249. queque (válaszként erre: 226. - Leticya)
2009. aug. 8. 22:34

Én sem hiszek a véletlenekben:)


Írtad, hogy beszélgetsz az őrangyaloddal, elárulod, hogy hogyan teszed?

248. queque (válaszként erre: 225. - Pocokmoci)
2009. aug. 8. 22:33

Szia!


Köszi hogy leírtad:)

247. queque
2009. aug. 8. 22:25
Én újra itt, folytatom a visszaolvasást.
246. liki28 (válaszként erre: 114. - Tixtina)
2009. aug. 8. 20:57
azota nem volt ilyesmi a kisfiu 4-éves elég csendes és magábafordulo gyerek,az a legszörnyubb hogy ez az eset karácsony szentestélyén volt azota semmi ilyesmi,azota a sogornömék elakarják adni a házat szerintetek lehet olyan hogy a ház elvan átkozva mert ök miota ott laknak tönkre ment az életük és eggyátalán nem boldogok ott!!
245. queque
2009. aug. 8. 20:53
No eddig bírta a kisemberem, most kicsit eltűnök, majd jövök.
244. queque (válaszként erre: 205. - Tixtina)
2009. aug. 8. 20:50

Sajnos én is.

És ezáltal a kisfiam is:(

Pedig mire lefeküdtem, sokat "javult" az állapotom.

243. kanawiosta (válaszként erre: 241. - Queque)
2009. aug. 8. 20:43

Szia!

Én sem kereszteltem meg,de miért ne segítene?

242. queque (válaszként erre: 240. - Kanawiosta)
2009. aug. 8. 20:43

Szia!:)


Oké:)

Én ma nem sokáig, itthon van a párom (hip hip hurrá:D) és ilyenkor nem éjszakázok:)

241. queque (válaszként erre: 156. - Leticya)
2009. aug. 8. 20:42

Milyen a régi ősi hagyomány szerinti keresztelés?


Akartam is már kérdezni, hogy szerintetek segítene-e, ha megkeresztelnénk a fiunkat (eddig anyagi okok miatt halasztgattuk:S)?

240. kanawiosta (válaszként erre: 239. - Queque)
2009. aug. 8. 20:35
Szia!Én leszek:D
239. queque
2009. aug. 8. 20:34

Jó estét!


Még csak pár percet vagyok, még hátravan a fürdetés és altatás, elhúzódott a délutáni alvás (az éjszaka elég car volt:S) és ilyenkor tolódik minden.

Elkezdek visszaolvasni, aztán tente után jövök.

238. katkamama33 (válaszként erre: 48. - Queque)
2009. aug. 8. 18:42
Szia,igen arra gondoltam,de mutass neki csúnya lényeket,vagy egyszerü régi fényképeket,színeket,és meglátod melyhiket szereti jobban,mondd neki,hogy válassza ki azt amit látott,nem beszél,de érti ugyan úgy!sziasztok
237. af4c41efc6 (válaszként erre: 236. - Tixtina)
2009. aug. 8. 17:10
Kellemes nyaralást kívánok neked. A szabad levegőn, víz mellett, bárhol próbáld ki, hogy elengeded magad, nem gondolsz semmire akarattal, átadod magad a természetnek, eggyé válsz vele. És engedd szabadjára az érzelmeidet, ha úgy érzed. Ha sírnod kell tedd meg, és ne állj meg félúton, ne fojts semmit vissza. Érezd, hogy az energiablokkok lazulnak, feloldódnak. Ha egy nagy, megkönnyebbült sóhaj a vége, jól csináltad.
236. tixtina (válaszként erre: 235. - Af4c41efc6)
2009. aug. 8. 16:52

Értem.Ez megmagyarázza a mindenappi kedélyállapotomat.

Most elutazunk két hétre-nyaralni.

Muszáj feltöltődnöm,mert már hosszú ideje nem mozdultam ki-a napi bevásárlások,stb-től eltekintve.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook