Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemlátó gyermekek fórum

Szellemlátó gyermekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
55. kanawiosta (válaszként erre: 53. - Leticya)
2009. aug. 7. 22:31

Hogyan?

Mert már éjjel szeretnék aludni:D

Manóm is emiatt kelt fel?

54. queque (válaszként erre: 23. - Kanawiosta)
2009. aug. 7. 22:31

Szia!


A második hosszú altatásos estén én is hangosan megkértem a vendéget, hogy bújjon el amíg elalszik... Elküldeni nem akartam, mert hátha őrangyal, és akkor még semmilyen negatív élményünk nem volt...

Az ijedtség után, miközben próbáltam a kisfiam nyugtatni, szintén hangosan mondtam, hogy most menj el mert fél vagy valami ilyesmit, de hirtelenszerű változás nem volt, viszont csak elaludt szép lassan és nem volt nyugtalan éjszakája.

53. Leticya (válaszként erre: 46. - Kanawiosta)
2009. aug. 7. 22:30
hát sajnos ez van de lehet rajta segíteni...
52. csilla80 (válaszként erre: 43. - Queque)
2009. aug. 7. 22:25
Ez tenyleg nagy dolog.
51. queque (válaszként erre: 17. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 22:24
Hú remélem látod majd még a soraimat!
50. queque (válaszként erre: 18. - Kinni)
2009. aug. 7. 22:23
Köszönöm, meg fogom nézni.
49. queque (válaszként erre: 13. - 9ac093e955)
2009. aug. 7. 22:21

Nem zavarsz:)

Katkamama tapasztalatai alapján igen.

48. queque (válaszként erre: 12. - Katkamama33)
2009. aug. 7. 22:20

Jajj nagyon örülök a soraidnak, köszönöm!

Libabőrös lettem én is.

Igen, próbáltam magam meggyőzni, hogy őrangyal, de az ijedtség, vagyis inkább az utána következő több napos félelem a kisfiam arcán újra megingatott. Az általad leírtak alapján sem tudom elképzelni, mi történhetett, miért félt tőle olyan sokáig:(


Rajzok, képek. Úgy érted, hogy mutassak képet angyalokról a kicsinek? Van értelme, míg nem tud beszélni? Még csak babanyelven halandzsázik a kisfiam, nincs még benne rendszer. Meg fogom próbálni, hátha olyan lesz a reakció, ami pozitív irányba terel.

47. csilla80 (válaszként erre: 40. - Kanawiosta)
2009. aug. 7. 22:19
Jaj jaj... szegenyke... mi jol alszunk... este 10-tol reggel 8-ig... hala Istennek!
46. kanawiosta (válaszként erre: 44. - Leticya)
2009. aug. 7. 22:14
Hideg ráz,felállt az össze szőröm!
45. queque (válaszként erre: 3. - Csilla80)
2009. aug. 7. 22:14

Az első ilyen estéken az altatás egy és másfél órásra sikeredett, mert szó szerint incselkedett vele a kisfiam, tetszett neki, ahogy "repked", néha halványan mosolygott, vagy kicsit fintorgott, és mutatta nekem többször hogy menjek közelebb a vendéghez. A második estén kinyújtotta a kezét, olyasmi pózban volt a kézfeje, mintha valaki megpuszilná, aztán a másik kezével próbált valamit megfogni a kinyújtott alkarján...

Ekkor még nem éreztem félelmet, láttam, hogy ő sem fél és tetszik neki a dolog, de azért nyugtalan lettem. Aztán jött egy este, amikor a pelenkázón fekve keserves sírásba kezdett hirtelen, pont úgy, mint amikor megijed valamitől, alig tudtam megnyugtatni, az elalvás pillanatáig "szipogott" pedig még szopizik és az mindig jó nyugtató volt eddig... Az utána következő napokban ha meglátta, félelem volt az arcán és teljes komolyság:( Mára csak a komolyság maradt, de nem tudom mi volt ez.

44. Leticya (válaszként erre: 34. - Kanawiosta)
2009. aug. 7. 22:10
persze. vmit szeretne tőled az biztos. tudok segíteni ha szeretnéd. csak vissza kell engedni oda ahova való. nem félelmetes, nem bántanak. csak az energiádat szeretik csapolgatni ha az övék elfogy. volt egy ismerősünk pont igy járt ö is hogy vettek egy házat és minden éjjel hangokat hallottak, vki bejött az ajtón, felment a lépcsőn és lezuhanyozott. ugy tudták megnézni hogy tényleg jár e ott vki hogy lisztet szórtak a lépcsőre és reggel ott voltak a lábnyomok. a szellemeknek van egy kicsi súlyuk. elég félelmetes de nem kell félni:)) gondolom most baromira megnyugodtál:))
43. queque (válaszként erre: 3. - Csilla80)
2009. aug. 7. 22:08

Szóval a reakciók:

követi a szemével pl a szobájában, aztán fogja az arcom, és odafordítja, ahová ő néz. Ha visszanézek őrá, újra és újra odafordítja, ahová látja a "vendéget".

42. queque (válaszként erre: 39. - Csilla80)
2009. aug. 7. 22:07
Igen, végre alszik, hosszúra sikeredett az este, pedig már nem így szokott lenni. Igaz a mondás: szülő tervez, gyerek végez:)
41. queque (válaszként erre: 2. - Nirvana06)
2009. aug. 7. 22:05

Szia!


A ház új építésű, bár ikerházszerű és a szomszédságban történt régen két haláleset, lehet, hogy összefügg, nem tudom.

Amíg nem volt az ijedtséges esténk, addig aránylag nyugodt voltam, de most már összezavarodtam:(

40. kanawiosta (válaszként erre: 39. - Csilla80)
2009. aug. 7. 22:05
Most ébredt fel:(
39. csilla80 (válaszként erre: 38. - Queque)
2009. aug. 7. 22:04

Isten hozott... :-)))

Eljott a mi idonk... alszanak a picik.

38. queque
2009. aug. 7. 22:02

Jó estét, végre ideértem!

Visszaolvasok és válaszolok mindenre, ha kicsit eltűnök, akkor megriadt a kisfiam de sietek vissza.

37. csilla80 (válaszként erre: 31. - Liki28)
2009. aug. 7. 21:56

Jaj Istenem en ebbe belehaltam volna...

Szegeny sogornod es szegeny gyerek... :-(((

36. csilla80 (válaszként erre: 26. - Af4c41efc6)
2009. aug. 7. 21:50
Ilyenekert nem szoktak torolni... en ket eve itt vagyok,es nem volt gond...
35. csilla80 (válaszként erre: 26. - Af4c41efc6)
2009. aug. 7. 21:47

Szio!

Turelmem az van... nem gond,es azt is ertem,hogy gyerek mellett nem lehet forumozni,nekem is van gyerekem...


Engem az idegesit,ha vki indit egy forumot es utana elmegy dolgoni vagy szomszedolni vagy mit tudom en,ha nincs idom itt lenni,nem inditok forumot... mi irogatink,kerdezgetunk es o sehol... tobb ilyen pelda volt az utobbi idoben... mind kifogtam,bocs,hogy elment a turelmem.

34. kanawiosta (válaszként erre: 33. - Leticya)
2009. aug. 7. 21:40

EZ komoly?

Már ráz a hideg,félek....Manómat ne bántsa,és menj el.

33. Leticya (válaszként erre: 30. - Kanawiosta)
2009. aug. 7. 21:39
Aki ert hozza az beszel vele es haza engedi. Vmi lelek aki ott ragadt. De ha van merszed te is megkerdezheted, hatha mondani akar vmit azert nez teged.
32. kanawiosta (válaszként erre: 31. - Liki28)
2009. aug. 7. 21:39

Hát szellem!

Hideg kirázott,hátborzongató

31. liki28
2009. aug. 7. 21:32
A sogornömék vettek egy házat az elsö nap mikor beköltöztek a gyerek beszealatta szobába és azt mondta hogy látott egy bácsit log le a csilláron de ugy sirt hogy alig birta elmondani az anyukájának még be is pisilt és azt mondta hogy ne menjen be az anyukája mert nagyon csunya a bácsi hát gondolhátjátok a sogornöm nem is tudott elaludni egész éljel és másnap mondta a nagyim hogy az elözö tulaj férje tényleg ott akasztotta magát fel azota nem látta már a kisfiu szerintetek mi lehetett??
30. kanawiosta (válaszként erre: 27. - Af4c41efc6)
2009. aug. 7. 21:25

Én nem tudok sötétben aludni,mert érzem,hogy valaki van a szobában és néz!Ez mitől van?

Hogyan tudom megszüntetni ezt az állapotott?

29. Leticya (válaszként erre: 27. - Af4c41efc6)
2009. aug. 7. 21:25
Igen igy kell csinalni ahogy leirtad. 3 eves korukig mindent latnak es mindenre emlekeznek, fentrol a multbeli eletukrol stb. Az en kisfiam masfel eves volt amikor kertem hogy mutasson oda ahol lat vmit mert mindig el el meredt egy pontra mintha teljesen mashol jarna. Akkora energiagomboket fenykepeztem le hogy magam is megijedtem mikor visszaneztem. Azonkivul rendszeresen beszelget "magaban" mintha vki ott lenne.
28. Leticya (válaszként erre: 27. - Af4c41efc6)
2009. aug. 7. 21:24
Igen igy kell csinalni ahogy leirtad. 3 eves korukig mindent latnak es mindenre emlekeznek, fentrol a multbeli eletukrol stb. Az en kisfiam masfel eves volt amikor kertem hogy mutasson oda ahol lat vmit mert mindig el el meredt egy pontra mintha teljesen mashol jarna. Akkora energiagomboket fenykepeztem le hogy magam is megijedtem mikor visszaneztem. Azonkivul rendszeresen beszelget "magaban" mintha vki ott lenne.
2009. aug. 7. 21:07
Szellemek biztos, hogy vannak. Az is biztos, hogy a gyermekek harmadik szeme nyitott, ahogy Kinni írja. Ha nem nyomjuk el a gyerekekben ezt az adottságot pl. kételkedéssel, akkor lehet, hogy életük végéig megmarad. Higgyünk nekik, hiszen amit mi nem látunk az még létezhet. Ha beszélnek a gyerekek ezekről a dolgokról hallgassuk végig. Nyugodtan, érdeklődve reagáljunk rá. Kérdezzünk vissza, milyen volt a ruhája, a színe, mit mondott. Mindig tudjon a kisgyermek bizalommal beszélni velünk erről. Szerintem minden nagy művésznek vagy tudósnak volt saját szelleme, vagy angyala, de legalábbis hitt bennük.
26. af4c41efc6 (válaszként erre: 19. - Csilla80)
2009. aug. 7. 20:27
Legyünk türelmesek egymáshoz. Én is eltüntem több, mint 1 hétre, de nem önszántamból, hanem a cenzúra eltüntetett.(Egyébként megdöbbentő, hogy mennyire nincs jogunk megvédeni az igazunkat itt sem. Lehet, hogy ezért is törölni fognak.) De itt valószínű, hogy 2 gyerek mellett nem tud egész nap a gép mellett ülni az anyuka.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook