Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeged szolárium fórum

Szeged szolárium (beszélgetős fórum)


2010. szept. 10. 13:58

sziasztok

énis hallottam hogy ott a honvédtéren van bőrfiatalító szoli,meg egészségesen barnító is..árakat tudtok???vagy ez hol is van pontosan?kőszi

4. moknika (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. márc. 9. 10:57

Szia!

A Honvéd téren a cuki mellett van egy rendelő, ott van a bejárata a szoliszervizes szoláriumnak. Én azt ajánlom, mivel a fiúk forgalmazzák a szolikat és szegeden és környékén ők szervizelnek, mindig a legjobb gépeik vannak és a csövekre is oda figyelnek. Van álló, fekvő és nagyon barnító szoli is. Én az utóbbit használtam, elég volt havonta egyszer mennem, persze mindig kentem magam szoli krémmel. Már régen voltam, de nem hiszem, hogy drága lenne.

2010. márc. 8. 20:46
Én a Kereszttöltés utcába a sportpálya alatti garázssorba járok néha szolizni. Nem drága és barnít. Van álló és fekvő is. Hát, hogy mennyire káros azt nem tudom. Túlzásba nem szabad esni.
2. Wenta (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. márc. 8. 16:49
Olcsó húsnak híg a leve. Pláne most mikor magasabb a sugárzás a megengedettnél. Én a Kiwit ajánlom a Dugó téren nem olcsó de nem lessz bőrrákod. Egy ismerősömnek most lett rossz a szövettana egy anyajegyet vettek le 40 éves és sugárkezelést kap. Hát kell ez nekünk egy kis extra barnaság miatt, ami olcsó?
2010. márc. 8. 16:44

Sziasztok!

Szegeden hol van jó szoli, ami nem annyira drága? általában mindig béna szoliba 'esek be', és tök sok pénzbe kerül. Nem szegedi vagyok, de most már hétköznap is el kellene járnom..szóval?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook