Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milk&Love tejserkentő kapszulát szedett valaki? Milyen tapasztalatai vannak? fórum

Milk&Love tejserkentő kapszulát szedett valaki? Milyen tapasztalatai vannak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 9. 23:18

bejött

viszont a görögszénamag tea nem

2013. jan. 9. 19:10

Szia!

A moreMilk alapanyaga is a görögszénamag, de abból sokat kell beszedni, hogy tényleg használjon, az viszont nem biztos, hogy hasznos a gyereknek. A MoreMilk maximum szedhető mennyisége kb. 1000-1200mg görögszénamagot tartalmaz, de elvileg ez kevés, kb. 3500mg kell a mérhető mennyiségnövekedéshez.

Én is végigmentem a tejcsinálás minden fázisán, de sajnos aki nem születik tejesköcsögnek, abból maximum a tündér keresztanya tudna azt csinálni:-( Az én babám most múlt 4 hós, elkezdett mást is enni, és az a vicc, hogy ahogy beletörődtem, hogy ennyi a tej és kész, és nem stresszeltem magam ezen, rögtön valamennyivel több lett. Egyébként a tápszer nem méreg, semmi baja nem lesz, ha azzal pótolsz, tele van hasznos anyagokkal. A szükséges immunvédelmet meg kis mennyiségű anyatejtől is megszerzi a babád.És szerezz be szoptanítot, kicsi babánál hasznos, nem szokik rá a cumisüvegre, és megmarad a szoptatás élménye is. Szerintem jobb, mint a tejcsinálós kapszulákkal idegelni.

7. homern (válaszként erre: 6. - Moncsicsi83)
2012. jún. 25. 20:01

a legolcsóbb helyen 5600 a 60 szemes, én a 28-ért 2000-et gondoltam.

én próbáltam az összes teát,sört,karamalz malátaitalt,masszázst,egész nap cicincsüngést+fejést,de semmi...már tápszert akartam venni amikor elkezdtem ezt szedni.a gyakori szoptatást sem hagytam abba ,a karamalz is maradt,így együtt elég volt.

6. moncsicsi83 (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. jún. 25. 17:55
mennyiért akarod felrakni? Nekem lassan már elapad a tejem pedig iszom a sört, a teákat és sokszor mellre teszem a 2 hónapos fiam, de semmi eredmény :(
5. homern (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2012. jún. 25. 13:54
én more milk plust szedtem ,nagyon jó! 5 hónaposan úgy nézett ki,hogy nem lesz több tejem,végül 2 évig szoptattam.28 szem megmaradt,azt épp most akarom feltenni teszre :)
2012. jún. 25. 11:42
De a sima görögszéna mag tea is jó, csak annak nagyon átjön az íze a tejen, és a bőrödön az illata.
3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Vizike)
2012. jún. 25. 08:43
Azt ajánlották, de drága és most 1-2 hétig tuti nem lenne rá keret. A gyógynövényben ezt ajánlották. Olcsóbb, de nem tudom megéri-e?
2012. jún. 25. 08:30
More milket szedtem az bejött. :)
2012. jún. 25. 08:28
Milk&Love tejserkentő kapszulát szedett valaki? Milyen tapasztalatai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook