Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett már valaki Seatone zöldkagyló kapszulát? fórum

Szedett már valaki Seatone zöldkagyló kapszulát? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 8. 09:09

Én is szedtem ezt a tablettát,szinte gy fél évig,szépen helyrejöttek a térdeim,de elbiztam magam,3 hóm

napig nem szedtem,ismét elöállt,de sokkal jobban fáj.mint azelött,ismét neki fogtam ,3 hete szedem,2x2 kapszulűt,de még egyáltalán nem enyhültek a fájdalmaim,de szedem rendületlenül és ismég megrendeltem 4 dobozzal.

13. Manon
2009. dec. 16. 14:18

Szia!

Sajna én nem, de engem is érdekelne...

Mi (párom), ezt a seaton algát próbálja, majd elválik bevállik-e...

2009. dec. 16. 14:04
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja-e mi a neve annak az injekciónak, ami a térdbe adható és visszaépül a porc. Rákerestem már a neten, de szerintem nem azt találtam meg. Fontos lenne, mert a térdem elég ragya, jövőre műtétet javasoltak. Köszönöm előre is.
11. Manon (válaszként erre: 10. - Judyt640)
2009. nov. 13. 07:16
köszi, meglesem :)
10. judyt640 (válaszként erre: 9. - Manon)
2009. nov. 12. 19:45
Van azért ezenkivül más lehetöség is nemcsak ez és a mütét nézz utána a neten van olyan injekció amit ha a térdbe beadnak visszaépül a porc de azis lehet hogy feltöltik ezzel.talán hajduszoboszlon csinálnak ilyet nemis drága 15 ezret mondtak de bövebbet nemtudok .
2009. nov. 12. 19:39

Akkor ezek szerinte érdemes volt vennem.

Remélem nálunk is beválik.

8. 8c3ebf59de (válaszként erre: 7. - Manon)
2009. nov. 12. 19:22
Nekem csipőprotézis kellene....a zöldlemezes kagylót csak ajánlani tudom mindenkinek,igazi csodaszer!!!!
2009. nov. 12. 10:44

Köszönöm, tegnap már vettem is, és estétől szedi is a párom, remélem bejön majd neki is, mert ez a mostani állapot már tarthatatlan nála. A műtétet meg nem nagyon szeretnénk (volt már 2) félünk, hogy a hosszú lábadozás miatt esetleg a munkahelye bánná... De ha nem hat ez akkor megyünk mütettni :(



Szép napot!

6. Wecuska (válaszként erre: 4. - Manon)
2009. nov. 11. 20:07
én apumnak vettem,és jó volt neki.én más cég vitaminját vettem.
2009. nov. 11. 15:55
ÉN szedtem elöször a kondroszulfot irta fel a doki de mivel az bántja a gyomrot a köv hónaptól aztmondte szedjem a zkagylot.Arra emlékszem hogy nagy adagban kellett elkezdeni szedni3* 2 tabi 1 hónapig utána 2*2 1 honap utána 3*1 1 hónap utána2*1 1 honap utána 1*1 1honap közben szobabiciglizni hogy beépüljön segitett .Azóta sem szedtem és eltelt 10 év akkor meg már lépcsön járásnál olyan éles fájdalmam volt hogy összerogyott a térdem tehát biztos használ csak drága
2009. nov. 11. 14:51

Szia!

Igen, a páromnak nagyon ramagy állapotban van a térde, és gondoltuk kipróbáljuk. Tudunk jó tapasztalatról, de az egy kutya...


Remélem, emberre is ilyen jól hat, csak hát kéne a megerősítés, mert hogy nem olcsó (mint semmi ilyesmi... ) fölöslegesen nem dobnánk rá ki a pénzt...

2009. nov. 11. 13:39
szia.ez is izületre ,porcra való?
2009. nov. 11. 10:34

Véleményekre lenne szükségem, hogy érdemes-e megpróbálni!



Köszi


M.

2009. nov. 11. 10:34
Szedett már valaki Seatone zöldkagyló kapszulát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook