Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedett már valaki Urostemol Femina kapszulát? Mi a véleményetek? fórum

Szedett már valaki Urostemol Femina kapszulát? Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


12. Kacz Klarissza (válaszként erre: 11. - Milák Gyula)
2021. jan. 17. 17:29

Szia te hogy szedted be ?szétszeted

Nem volt mellékhatása

11. Milák Gyula (válaszként erre: 10. - Erakucko)
2020. febr. 5. 16:51
én szedtem ahogy abba hagytam 2 hónap után teljes mértékben vissza jött vizelettartási probléma. az orvosok nem tudnak segíteni nem hajlandók végbélen keresztül a prosztata mirigyet masszírozni. mert ez nekik nem pénz gyógyszereket írnak fel mert abból van jutalékai
2019. okt. 22. 10:41
Sziasztok! Én is szedem a kapszulát augusztus óta, nekem is bevált. Arra lennék kíváncsi, akik régebb óta szedik, hogy szeditek-e még, vagy már nem? Nincs infó arról sehol, hogy mennyi ideig érdemes szedni. Az útmutató is csak annyit ír, hogy hosszan tartó szedést javasol. Na de ez mit takar vajon? Nem valami olcsó, azért kérném a véleményeteket. Előre is köszönöm.
9. őszike2 (válaszként erre: 7. - Martisz)
2018. nov. 11. 16:46
Megkérdezném,hogy megvan -e még a 2db femina?
2018. okt. 30. 20:20
2020.06.havi lejárattal van egy egész bontatlan dobozom,benne 40 kapszulával Ára 3.700 Ft. Továbbá van egy megkezdett dobozból 28 db, arányosan számolva ennek ára 2.590 Ft lenne. A két doboz(68 db kapszula) ára együtt akciósan 5.500 Ft. Átvehető a X.kerületben vagy egy előre megbeszélt helyen. Legalább egy hónapig,naponta 2-3 szemet szedve mutatkozik meg hatása.
2018. szept. 7. 15:25

2 doboz bontatlan Urostemol femina kapszulát szeretnék átadni, lejárati ideje 2020.03. Ára: 3000 Ft/doboz, egyben a két doboz 5500 Ft. Budapesten, a VI. kerületben átvehető.

e-mail címem: marta.szucs@gmail.com


A Vaterán is hirdetem.

2018. aug. 21. 21:20

Sziasztok !

Én is szedtem a kapszulát, eddig folyamatosan 3 hónapig napi 2 szemet. Kb 2 hét után kezdtem igazából érezni a hatását. Jónak tartom, 3-4 órát simán kibírok pisilés nélkül, pedig előtte sokszor fél óránként muszáj volt, éjjel pedig 3-4x is fel kellett kelni.

Most ugyan nem szedem 2 hete, még nem érzem hiányát. De ismét szedni fogom napi 1 szemet, fenntartó kezelésként.Szóval ne adjátok fel...

5. bjudit55 (válaszként erre: 4. - Brrumika)
2018. jan. 28. 09:13

Szia!

Sajnálom hogy ilyen komoly gondjaid vannak.

Úgy döntöttem, én még nem veszem meg, mert 3 hete tesztelek egy készítményt, a tömjén kivonatot. Ebben bízom hogy segít. Nagyon szerteágazó hatása van, és már van amit helyre is hozott kb 2 hét alatt. Mivel sok pozitív hatását olvastam fórumon és gyógyulásokat, abban bízok hogy minden nyavalyámat orvosol ami így 60 felett adódik.


A lóbalzsam csak addig hat amíg kened. A tőzegáfonyát pedig marékszám kell ahhoz szedni, hogy a húgyúti problémákon segítsen.


Nekem is van vese és húgyhólyag problémám, a gerincemmel is több féle baj, rákos voltam már kétszer, ízületi fájdalmaim vannak, tüdő fibrózisom és idült hörghurutom is van. Utóbbi kettőnél érzek pozitív változást. Tehát van még mit helyrehozni. :)

4. Brrumika (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2018. jan. 28. 02:18

Szia! Sajnos abbahagytam, pedig enyhe javulást éreztem a 13 nap alatt..Elfogyott, és nem vettem másik dobozzal.Kaptam 8 szem tőzegáfonyát, meg volt is itthon másfajta, most azt szedem, de ezek nem érnek semmit sem..Újra fáj utána..Az Urostemoltól sokkal jobb volt..ÉS ami a plusz, szerintem attól nem fájt már a gerincem és jobban tudtam menni is..

Kb egy időben kezdtem az Urostemolt és kenegetni magam a zöld lóbalzsammal..Már határozottan szépen, sokkal könnyebben mentem..Más idegen gyógyszer nem volt, csak a megszokottak..Már megint fáj a gerincem, pedig a lóval kenem..Szóval szerintem, az Urostemolban van valami olyan hatóanyag, vagy gyulladás csökkentő amitől jobb lett a menésem..Kerestem a betegtájékoztatót a neten, mert ami a dobozban volt, azt odaadtam ismerősnek..A lényeg, hogy legközelebb megveszek 2 dobozzal belőle.....Szerintem 1 hónap nem elég arra, amit tönkretett x év..De mindenképp újra kezdem, már kíváncsiságból is a gerincem miatt, hogy tényleg ettől lette-e jobb..MAJD írd meg a tapasztalatotad..Várom..Szia Ági

3. bjudit55 (válaszként erre: 2. - Brrumika)
2018. jan. 25. 17:59
Az a javaslat azt jelenti vajon hogy 1 hónap után a javulás maradandó és nem kell tovább szedni? Én is szemezek vele a tévé reklámban.
2. Brrumika (válaszként erre: 1. - Rigó007)
2018. jan. 9. 20:53
Szia! Én pénteken kezdtem el..Napi 3 szem..Szerintem jobb, már 2 órát is végig tudtam aludni, holott eddig hajszál pontosan óránként mennem kellett ki..Veszek még egy dobozzal, vagy kettővel,mert 1 hónap szedést javasol..
2018. jan. 7. 17:58
Szedett már valaki Urostemol Femina kapszulát? Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook