Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Van olyan ember akivel életet cserélnél? :)

talán van egy..
29
van, több is
71
nincs
219
nincs, és soha nem is lesz, én vagyok a legboldogabb ember a Földön! ^_^
11
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 330 | Kiírta: ~Fluttershy, 2013. ápr. 28. 14:50

Szoktál néha kagylót enni?

Igen, nagyon szeretem, elkészítve és nyersen is (az osztrigát).
36
Igen, de csak konzervált formában ettem.
54
Egyszer ettem már, de nem szeretem.
43
Nem ettem még, de megkóstolnám.
44
Nem ettem és nem is fogok!
104
Fujj! Még a gondolatától is írtózom!
55
Kagylóban csak a tésztát szeretem! :P
28
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 364 | Kiírta: Alessandro, 2013. ápr. 28. 09:15

Orr piercing, szeművegesnek is jól áll?

senkinek sem áll jól
187
szerinetm, igen
106
szerintem, nem
16
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 309 | Kiírta: 17f9a9b1c4, 2013. ápr. 28. 06:59

Ha valaki segítséget kér tőled, szívesen segítesz neki?

Nem.
1
Igen, bármikor.
60
Attól függ, hogy mi az a kérés és hogy ki kéri.
316
Ezt a szavazást kihagyom!
6
Szavazatok száma: 377 | Kiírta: Gretaa, 2013. ápr. 27. 21:49

Tudsz piros színű virágokról jó fényképet készíteni?

igen
127
nem
15
talán
83
nem érdekel
45
kihagyom
23
kifejtem (nem a borsót :D)
1
viccelsz ?
23
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 317 | Kiírta: Érdekes73, 2013. ápr. 27. 21:44

Melyik Budapest legzöldebb, legszebb kerülete, ami kisváros jellegű?

1
0
2
10
3
6
4
2
5
0
6
0
7
0
8
1
9
1
10
3
11
7
12
5
13
3
14
48
15
3
16
14
17
12
18
5
19
7
20-23
10
Ezt a szavazást kihagyom!
189
Szavazatok száma: 137 | Kiírta: Biborcsiga, 2013. ápr. 27. 21:36

Szeretnél idén (2013.) is fagyi jelet?

igen
115
nem
20
mindegy
94
nem érdekel
77
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 306 | Kiírta: e502dff74b, 2013. ápr. 27. 17:40

Észrevetted hogy kevesebb a méh?

Igen, észrevettem.
131
Nálunk sok van.
100
Ezt a szavazást kihagyom!
103
Szavazatok száma: 231 | Kiírta: Highlander73, 2013. ápr. 27. 17:18

A féltékenység

számomra ismeretlen fogalom
95
mindennapos vendég nálam
6
időnként hatalmába kerít, de igyekszem túl lenni rajta
191
Ezt a szavazást kihagyom!
45
Szavazatok száma: 292 | Kiírta: a286c72225, 2013. ápr. 27. 15:26

A tej melyik csomagolási formáját szereted leginkább?

A zacskóst.
13
A tépős-sarkos dobozost.
15
A kupakos-dobozost.
206
A műanyag üvegest.
26
Egyiket sem.
9
Nekem mindegy miben van a tej.
45
Kizárólag sajtárban szeretem látni a tejet. (gyk: ebbe fejik)
12
Utálom a tejet.
41
Ezt a szavazást kihagyom!
14
Szavazatok száma: 367 | Kiírta: boldogzokni, 2013. ápr. 27. 09:41

Árkád2 szerinted? (Bp. Örs vezér tér )

nem érdekel
101
nem ismerem
201
Ezt a szavazást kihagyom!
52
Szavazatok száma: 302 | Kiírta: Érdekes73, 2013. ápr. 26. 15:26

Neked is nagyrészt azzal telik a napod, hogy kint fekszel a kertben, napozol, hűs italt kortyolgatsz, és olykor hoxázol?

Igen.
16
Igen, és ha nagyon melegem van, beugrok a medencébe is.
38
Hát ja. Majdnem. :)
56
Nem. Szerencsére.
159
Nem. Sajnos.
85
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 354 | Kiírta: andi6020, 2013. ápr. 26. 13:13
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook