Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Ha kapnál egy adag szerencsét hozó vatikáni kenyértésztát, mit csinálnál vele?
Természetesen követném az utasításokat. Nem merném a sorsot kísérteni, nehogy szerencsétlenség érjen.
26
Megcsinálnám, de nem a szerencsehozó babona miatt.
56
Kidobnám. Nem hiszek az ilyesmiben.
29
Kidobnám. Ki tudja mióta és hol érlelődött az a tészta.
13
Kidobnám, egyéb okok miatt.
5
Rögtön megsütném, nem vacakolnék vele 5 napig.
7
Az mi? (http://www.nosalty.hu/recept/szerencset-hozo-vatikani-kenyer)
136
Ezt a szavazást kihagyom!
65
Szavazatok száma: 272 | Kiírta: andi6020, 2013. máj. 27. 15:57
Gyermekkorban molesztáltak? (név nélkül)
igen
66
nem
261
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 327 | Kiírta: ildi992, 2013. máj. 27. 15:51
Kivel/Kikkel laksz egy háztartásban? (név nélkül)
A társammal és a szüleimmel /ő szüleivel/
18
A szüleimmel függetlenül attól, hogy szingli vagyok vagy van társam
50
A társammal saját lakásban/házban
163
A társammal albérletben
30
Egyedül saját lakásban/házban
20
Egyedül albérletben
9
Ezt a szavazást kihagyom!
52
Szavazatok száma: 290 | Kiírta: a2d0ded793, 2013. máj. 27. 15:33
Csak ha dohányoztál/dohányzol (minimum fél dobozzal naponta), hogyan szoktál le róla? (név nélkül)
Próbáltam, de nem sikerült leszoknom róla
42
Elektromos cigaretta segítségével
0
Tabletta segítségével
3
Nikotintapasz segítségével
3
Minden segítség nélkül csak akaraterővel letettem és azóta nem dohányzom
112
Ezt a szavazást kihagyom!
158
Szavazatok száma: 160 | Kiírta: dunhill, 2013. máj. 27. 14:53
Neked ízlik a "havas szilva" Nestea?
igen
80
nem
33
nem szoktam ilyen italt inni
113
még nem is hallottam róla
109
egyéb
13
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 348 | Kiírta: bnedora, 2013. máj. 27. 14:33
Kismamák! Volt akinek a pocak formájából telibe találták, hogy ki lakik odabent?
Igen
64
Nem
54
Nem lényeg
63
Ezt a szavazást kihagyom!
134
Szavazatok száma: 181 | Kiírta: Holdsugár83, 2013. máj. 27. 13:37
Melyik görög szigeten nyaraljunk? (név nélkül)
Korfu
92
Zakhyntos
28
Rodosz
25
Kréta
65
Ezt a szavazást kihagyom!
111
Szavazatok száma: 210 | Kiírta: tehénajégen, 2013. máj. 27. 11:45
Negyedik gyermeket szülni?
Simán bevállalnám. Ahol három van, elfér a negyedik is.
76
Félve, de bevállalnám.
33
Semmiképp nem vállalnám be, mert felelőtlenségnek tartom.
136
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 245 | Kiírta: gerduska, 2013. máj. 27. 10:23
Szerinted hol lehet rátalálni az igazira? (név nélkül)
Interneten
16
Újságban
2
Társkereső irodán kersztül
1
Buliban
6
Társasági eseményen
18
Ismeretségeken keresztül
164
Munkahelyen
13
Ezt a szavazást kihagyom!
112
Szavazatok száma: 220 | Kiírta: c0dfe81001, 2013. máj. 26. 21:44
Szereted Szegedmániát?
Igen
3
Nem
5
Nem ismerem
294
Egyik se
0
Egyéb
3
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 305 | Kiírta: Szegedmánia, 2013. máj. 26. 18:15
Pasik! Tetszik egy lány, ismered, de nem szoktatok beszélni, de többször szemeztetek. Facebook-on ráírnál a cseten? (név nélkül)
Igen, hiszen minél hamarabb szeretném tudni, hányadán állunk.
55
Nem, mert ezt jobb személyesen intézni.
15
Nem, mert még nem vagyok biztos benne, hogy ő mit akar, és nem szeretném magam leégetni.
3
Nem, mert ez gyerekes, majd személyesen megszólítom.
19
Ezt a szavazást kihagyom!
208
Szavazatok száma: 92 | Kiírta: Linda111, 2013. máj. 26. 13:54
A baba születése utén megváltozott a házasságod. Titokban álmodozol arról, hogy egy másik férfi "vár" rád valahol? (név nélkül)
Igen, de nem merek egyedül nekivágni
5
Igen, elváltunk és találtam is valakit
16
Nem, én már nem merek álmodni
6
Nem, elfogadtam, hogy nekem ilyen az életem
10
Néha igen, néha nem
29
Jó a házasságom
92
Ezt a szavazást kihagyom!
161
Szavazatok száma: 158 | Kiírta: konacafe, 2013. máj. 26. 12:21
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
