Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Milyen kávét iszol otthon? (név nélkül)
Főzöm minden (esetleg tej és/vagy édesen)
172
Instant kávé (esetleg tej és/vagy édesen)
52
3in1 vagy 2in1 zacskót bontok
35
Nem iszom kávét.
92
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 351 | Kiírta: 8f1ddc2679, 2013. máj. 23. 07:51
Melyik évszakban vagy legkevesebbet jelen a hoxán?
Tavasszal
3
Nyáron
107
Ősszel
0
Télen
3
Minden évszakban ugyanannyit vagyok itt.
199
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 312 | Kiírta: c0dfe81001, 2013. máj. 22. 18:34
Szerintetek melyik a leghivatalosabb megszólítás levélben, férfitől nőnek: (név nélkül)
Dear Julie!
2
Dear Madame!
224
Good Afternoon!
2
Nincs különbség, mindegyik ugyanolyan hivatalos!
14
Ezt a szavazást kihagyom!
86
Szavazatok száma: 242 | Kiírta: a36415638d, 2013. máj. 22. 18:33
Ma vagy holnap felvennél szandált? (név nélkül)
Simán
73
Talán
21
Nem szeretek szandált hordani
53
Dehogy, hideg van hozzá
169
Ezt a szavazást kihagyom!
26
Szavazatok száma: 316 | Kiírta: Nikki01, 2013. máj. 22. 13:32
Szerinted életben vannak és megtalálják Erőss Zsoltékat?
Kizárt
112
Igen
15
Talán...
138
Ezt a szavazást kihagyom!
77
Szavazatok száma: 265 | Kiírta: 00301065a7, 2013. máj. 22. 12:43
Mit kívánnál, ha kifognád az aranyhalat?
PÉNZT!
43
Örök életet.
2
Örök szerencsét.
26
Egészséget.
183
..Boldogságot..
67
Semmit.
3
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 324 | Kiírta: Csak18, 2013. máj. 22. 12:28
Szeretnél kismacskát az otthonodba?
Igen
75
Nem
216
Naná!
11
Én oposszumot szeretnék!
13
Kutyára vágyom.
18
Inkább egy hörcsög.
4
Patkányka forever!
3
Ezt a szavazást kihagyom!
27
Szavazatok száma: 340 | Kiírta: 9f98008a3b, 2013. máj. 22. 08:48
Ha'színes' falfesték akkor...?
Csak és kizárólag Dulux
17
Poli-Farbe
26
Héra
36
Trilak
4
Genius pro
0
Valami más
35
Én ehhez nem értek, a festőre bízom:S
171
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 289 | Kiírta: Jéghegy, 2013. máj. 21. 17:26
Neked tetszik az ombre hajfestés?
Igen, de nem mindenkinek áll jól.
62
Igen, mindenki fesse ilyenre a haját.
5
Nem, de van akinek jól áll.
62
Nem, senki se fesse ilyenre a haját.
22
Nem akarok/tudok szavazni.
162
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 313 | Kiírta: c0dfe81001, 2013. máj. 21. 16:42
Pasik! Ti hol éltek jelenleg? (név nélkül)
Egyedül saját lakásban/albérletben
13
Párommal saját lakásban/albérletben
53
Szüleimmel szingliként
8
Párommal szüleimnél vagy az ő szüleinél
8
Ezt a szavazást kihagyom!
237
Szavazatok száma: 82 | Kiírta: dunhill, 2013. máj. 21. 15:04
Eurovízió: Hogy tetszett a román produkció?
Nagyon!!!
13
Elsőre annyira nem, de többször meghallgatva már tetszett
5
Érdekes... nem tetszett , de nem is volt olyan gáz
19
Inkább nem tetszett...
7
Szörnyű
41
Nem néztem...
241
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 326 | Kiírta: d6dabe37e1, 2013. máj. 21. 11:36
Gyerekkoncerteken (pl.: Halász J, Alma együttes) mennyi a gyerekbelépő?
Passz
252
1000 Ft
3
1500 Ft
17
2000 Ft
5
2500 Ft
4
2500-nál több
3
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 284 | Kiírta: 00301065a7, 2013. máj. 21. 11:10
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
