Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. dec. 22. 13:31

Huh, nekem is felkeltette az érdeklődésemet ez az óra.

Bár akkor már jó lenne olyat venni, ami komolyabb, az meg ahogy látom, nem egy olcsóság.


Én rántott gombát és rántott hagymát ebédeltem főtt krumplival.


Este tornázok. Van egy új,(legalábbis nekem új) Leslie Sansone dvd-m, és a 4 mérföldes sétát akarom megcsinálni este. Időben 1 órás, kíváncsi vagyok rá. Az 1 mérföldeset (20 perc) próbáltam, de azt nagyon kevésnek érzem.

Most lesz időm az 1 órásra :-)

231. Anzse
2010. dec. 22. 13:14

Sziasztok,


meg volt az utolsó bevásárlás ebben az évben.


Hát az óra jó kérdés. Attól függ milyet akarsz. Ha valami alapot, ami méri a pulzusszámot, azt már pár ezer forintért lehet kapni. Ha valami jobbat, ami óraként is funkcionál, kiírja az elégetett kalóriát, meg ellenőrzi az edzés tervet az olyan 20 eHUF körül van. Sajnos nekem sincs, csak a kondiba lehet edzéshez kérni. De tavasszal szeretnék egyre beruházni, ha megyek majd bicajozni, meg talán futni. Én a Polár márkával szemezek:)


A mai kajám eddig jól alakul:

R: kenyér, főtt tarja, sajt

T: elmaradt

E: zöldbabfőzelék fasírttal mint tegnap

a többi még kérdés...


Na most megyek takarítani, mert egyedül vagyok itthon. Ritka pillanatok egyike.


Szép Napot!

230. Golddd (válaszként erre: 229. - Csicsy22)
2010. dec. 22. 12:03

Szia!

Mennyibe kerül egy olyan óra?


Én másfél kiflit ettem light vajjal, és egy kovászos uborkával.

Te?

2010. dec. 22. 10:56

Sziasztok!


Én hetente kb. 5x próbálok mozogni valamit (min. 20 perc). A heti 3 megvan.

Nekem sincs órám, de jó lenne beszerezni, mert így nem tudom én sem, mikor vagyok a zsírégető tartományban. Bár általában valamilyen cardio mozgást csinálok, és hasznosnak érzem nagyon.


Ti mit fogtok ebédelni?

228. Golddd (válaszként erre: 227. - Anzse)
2010. dec. 21. 21:43

köszi!:)

Nem tudom mi lehet a zsírégető trtomány, mert nem tom mérni a pulzusom, de majd egy pár hónap múlva kiderül h az volt vagy nem..:D

227. Anzse (válaszként erre: 225. - Golddd)
2010. dec. 21. 21:38

Én örülök, ha kétszer egy héten eljutok valami valahova. Hát nem tudom mi az ideális, hetente 3, azt ajánlják.

Ha fogyni akarsz, akkor zsírégető tartomány a jó, de akkor nem hiszem, hogy van izomláz, csak az elején.

Ha erősítesz és alakot formálsz, akkor pulzus a zsírégető tartomány felett kell, hogy legyen. Izomláznak meg nem feltétlenül kell lennie, csak ha megdolgoztatsz egy egy izmot, amit előtte nem. Azt hiszem így tanultam:)

226. Golddd
2010. dec. 21. 20:24
bocsi a helyesírási hibákért, gyorsan írtam
225. Golddd (válaszként erre: 224. - Anzse)
2010. dec. 21. 20:24

igen, 20 p popsi, 20p hasizom, 20 p comb RR-re.

De figyu már, mennyi az ideális torna eg yhéten? mennyi? Mert msotanság nem érzek izomlázat sem, csak akkor érzem h csinálok vmit ha lábsúlyt használok, vagy ha súlyzózom. szted?Milyen az ideális torna? meg mennyi egy héten? te hogy szoktad?

224. Anzse (válaszként erre: 223. - Golddd)
2010. dec. 21. 19:34

Vacsiztam is:) Megettem egy debrecenit mustárral, meg fél szelet barna kenyérrel. így megmaradtam az 1200 kcal belül.

Sikerült ma egy kis mozgást véghezvinni?

223. Golddd
2010. dec. 21. 17:26

Szia Anzse!


MÉg vacsizhatsz is simán:) hmm a kapucsínó jól hangzik, lehet iszom még én is egyet.vagy kávét.

Az én napom

R: 1 narancs

E: tárkonyos raguleves, házikolbi, ubi, meg pici hurka nem tom hány kalória lehet, rem 600 tól nem több:)

U: 3 zabfalat 112

V: két szelet felvágott, salátával, joghurtot tettem rá öntetnek meg pici hagyma Ez nem lehet sok, sztem 200 sincs....

222. Anzse
2010. dec. 21. 17:02

Sziasztok Lányok,

mi újság? Itt minden rendben van. A mai napom elég lightosra sikerült eddig, de sajna a torna elmaradt, mert nem volt időm rá. Ma csupa házi munkát végeztem, mostam, főztem még utolsó karácsonyi ajándékért elszaladtunk.

A mai kalóriák eddig:

R: magyaros vajkrémes kenyér (180 kcal)

T: győri zabfalatok, fél alma (70 kcal)

E: zöldbab főzelék fasírttal ((650)


Itt állok most, azon gondolkodom, hogy innom kellene egy kapucsinót, még vacsi előtt.


Ti hogy álltok a mai nappal?

221. Anzse
2010. dec. 20. 21:50

Helló,

elég későn értünk haza, elmentünk munka után az egyik barátnőmhöz és képzeljétek csak egy extrahabos kapucsinot ittam nálam, meg egy minilinzert. Pedig annyi finomság volt. De mikor hazaértünk fél9!-kor ennem kellett itthon, ettem 2 abonettet selyemsonkával. És így is 1040 kcal zártam a mai napot.

Holnap megpróbálok egy Norbi tornát, majd beszámolok róla, hogy sikerült.

220. Golddd
2010. dec. 20. 17:51

Csajok!

jajj, jol bevacsiztam, házi sült kolbit salátával,volt kb 500 kaloria, ha nem t öbb...:S, és még éhes vok nasira...

Nagy baj ha eszem még egy zabfalatot? eddig a napi kaloriám 1400...:S

219. csicsy22 (válaszként erre: 218. - Anzse)
2010. dec. 20. 17:20

De jó neked!


Nekem csüt. kivételével (akkor suli) végig meló lesz.

A jövő év még nagy kérdőjel. A munaviszonyom mindenesetre meg fog szűnni jan 3-tól.


Ma egy csomó édességet ettem (túró rudi, ropi) de normális kaját nem nagyon. Így a kalória szempontjából kb megvagyok. Egészséges étkezés szempontjából viszont....pf.


U.i.: tornáztam délután 20 percet...hátha valamit javít a mai napon.

218. Anzse
2010. dec. 20. 14:41

Sziasztok,


ma van az utolsó munkanapom ebben az évben. Már nagyon mennék haza, de van még mit csinálnom, most pihenés képen gondoltam beköszönök.

A mai napom jól halad:

R: barna kenyér, a szelet sonka, pitamin paprika

T: kapucsino, 2 mézeskalács

E: gyors leves, lasagna


Ma sem lesz sajna semmi mozgás, de holnap délelőtt otthon vagyok a kicsilánnyal, megpróbálkozunk egy közös tornával:)

Este felé lehet benézek...

217. Golddd
2010. dec. 19. 19:43

Sziasztok!!


Az é napom nem éppen volt jó...:S Vendégségben voltam, és délben húsgombóc leves, egy kicsi adag, kevés pörkölt egy fél szelet kenyérrel, még az is rendben van, de utána 1,5 dl pepsi:S és egy kicsi szelet piskótás süti, amin csoki máz volt, és vékony krém a tetején...naon fini volt, nem tudtam nemet mondani, aztán 4 fele megint egy szelet süti, és még kb 1 dl kóla......nem tudom hány kalória lehet, de sztem tuti van 800....és most még ennék vmit...

216. csicsy22 (válaszként erre: 214. - Anzse)
2010. dec. 19. 19:40

Mi nem sütünk, én nem vagyok kenyeres.

Ha eszek, akkor magvas kiflit.

2010. dec. 19. 19:33

Sziasztok!


Én ma mérlegeltem...LASSAN, de biztosan haladok :-)))


Ma délután váratlanul be kellett mennem dolgozni, így nem volt időm enni (szerencsére, mert a 7vége nagyon rosszul ment).


Nálam egyszerűen katasztrófák a 7végék. Ezért már kicsit félek is a karácsonytól. Bár most eldöntöttem, hogy még az éven 1,4 kg-t le akarok adni, és a lényeg: MEGTARTANI!


Januártól pedig onnan indulva (súly) teljes, erőbedobás!!!

Már látom, mit csinálok rosszul.

Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy lehetnék sokkal eredményesebb....


Folyadék bevitelre sokkal-sokkal jobban oda kell figyelnem. Írni fogom majd azt is, mert így elsumákolom.

214. Anzse
2010. dec. 19. 18:54

Szép estét mindenkinek!


A mai napom nem ment valami jól. Egész nap olyan éhesnek éreztem magam, pedig ettem rendesen. Mintha elkezdtek volna jönni az evési rohamok. Próbáltam lekötni magam, kisebb nagyobb sikerrel. Sütöttem ma mézeskalácsot a picilánnyal, délután meg barna kenyeret magamnak. Abból vacsiztam, nagyon finom volt, azt kell mondanom, hogy langyosan isteni volt.

Ti szoktatok sütni?

213. Anzse
2010. dec. 18. 19:34

Sziasztok,

a vacsi megvolt, a köretet kihagytam a húsikat megettem.

ma reggel mérlegre állás volt, 80 dekával mutatott kevesebbet a mérleg. Teljesen meg vagyok vele elégedve. A cél karácsonyig 10-12 kg volt, most már 13-nál vagyok. Tehát mehetünk tovább.

Nálunk jó nagy hó van, lehet nem tudunk holnap reggel úszni menni. Pedig de jó is lenne.

Ma lasagna volt az ebéd, ami nem a leglightosabb...

Szép estét.

Nézitek az X-faktort?

212. Golddd
2010. dec. 18. 12:23

Hmmm.... asszem az április, vagy májust tűzöm ki magam elé, addig jo lenne 10 kilo minusz, 8-10 kiló kb...Remélem sikerül..:)Egy biztos koplalni nem koplalok, csak rendszert viszek a dolgokba...

Ma olvasgattam sikertörténeteket, amik újra motíváltak.:)

2010. dec. 17. 18:37
Ja, nálunk nem esik a hó....még
210. csicsy22 (válaszként erre: 208. - Anzse)
2010. dec. 17. 18:00

Huh, ez aztán az isteni vacsi :-)))


Én most értem haza suliból. Ma is "utazó kaját" ettem: 2 szendvics, 2 túró rudi, meg most egy csokis csiga.


Most fő a borsóleves , azt is meg fogom kóstolni,mert most ölni tudnék egy kis főtt kajáért.

209. Golddd (válaszként erre: 208. - Anzse)
2010. dec. 17. 14:51

Hmm...jó étvágyat a vacsihoz:).

Nekem egyész jól telik, ahhoz képest, h ebéd után másfél órával nem bírtam ki , és ettem 4 kanál husis káposztát(töltött káposzta, csak nem gombócba megtöltve:)), most pedig diót rágcsálok..:P, vacsira pedig tojásos sonkás salátát akarok enni. Remélem naon nem vág oda a kalóriáknak..-

Debrecenben is szálingózik a hó.:)

208. Anzse
2010. dec. 17. 14:02

Na az ebédem elmaradt, mert a paradicsomos káposzta nem volt valami jó. ma is tanultam valamit: a paradicsomos káposztát nem lehet lefagyasztani.

Így most valahogy kihúzom a vacsiig ami a következő lesz:

Sajtos-tejfölös sertésborda, fokhagymás burgonyabundában, csirkemell roston, pirított gombával, vegyes köret, saláta, rumos-meggyes gesztenyepüré áfonyával

Ez azért odavág a kalóriáknak:) De évente csak egyszer van karácsonyi vacsora, amit a cég fizet nem?

Nektek, hogy telik nap? Ott esik a hó?

További szép délutánt

207. Golddd (válaszként erre: 206. - Anzse)
2010. dec. 17. 11:07

Szia! Szép napot nektek!


Hűűhaa töpörtő... nyami..:P.Tudjuk mi , h mi a jó kaja...:D:P.A süti evést könnyebben meg tudod állni? Hát nekem nagyon nehezemre fog esni.

Gratulálok!:) Látod csak megéri ezt folytatni, de a jó munkához idő kell.:)

Az én reggelim 3 mandarin volt, tízórai meg 1 szaloncukor, :P meg kellett ennem, és legalább nem délután, csak nem rakódik le.:D

Ma reggel érdekes módon már 65 kg voltam.Tegnap reggel meg 65,7 ..:)Lehet a lábsúllyal való edzés tette..Nyárra biztos szembetűnőbb lesz a változás..:)

206. Anzse
2010. dec. 17. 08:11

Sziasztok csajok,


a tegnapi napom elég húzós volt, este már nem kerültem net elé.

Kajailag jól ment minden, uzsira mandarint ettem, vacsira meg gombás tojás csináltam, kalóriaértéke nem sok:)

Na de a ma reggel jól indult, a munkatársam finom töpörtőt:) Hát meg kellett kóstolnom. Nagyon fini volt. Ebéd paradicsomos káposzta lesz, és ma lesz a céges vacsi. És holnap reggel mérlegre állás:)

Na én fogok karácsonykor sütni, mint mnden évben. A süti evést sokkal könnyebben meg tudom állni, mint a többit...

És képzeljétek, tegnap turkáltam a szekrénybe, hogy mit vegyek ma este fél. és érdekes felfedezést tettem, olyan nadrágjaim jönnek rám, amik már évek óta nem...azért nagyon sokat számít. És ez most még jobban lelkesít...

Szép Napot!

205. Golddd
2010. dec. 16. 19:01
VAgy, nem eszünk főtt kaját, és sütin élünk egész nap:D :D ez is egy megoldás....
204. Golddd (válaszként erre: 203. - Csicsy22)
2010. dec. 16. 19:00

Jajj, a bolti sütik pedig még finomabbak és még cukrosabbak.:S:) Nem tudom, nagyon nehéz lesz az biztos.

Én meg azon gondolkoztam ha pont karácsonykor kezdenék menstruálni akkor jobb lenne, nem lenne annyira baj ha sütiznék, azért mert vki egyszer nekem azt mondta( nem tudom mennyire igaz mennyire nem), hogy menstruáció ideje alatt nem hízik úgy az ember, lehet nyugodtan csokizni.

De azért nem viszem majd túlzásba...majd kiderül..

2010. dec. 16. 18:23

Na, én most döbbentem csak rá igazán, hogy milyen nehéz is lesz majd a karácsonyi napokat átvészelni.


Ugyanis, most azon gondolkozunk, hogy lehet nem sütünk itthonra sütit, hanem inkább rendelünk többféléből kevesebbet.

Ezért ma hoztunk egy kis kóstolót....hát nem egyszerű a helyzet!!! Állandóan csipegetnék!


Mi lesz itt karácsonykor???

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook