Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. jan. 30. 20:13

Sziasztok!


A sztrapacska végülis átkerült holnapra, így ma jól zártam a napot.


Az én heti "eredményem": -1 dkg.

Aminek ha hiszitek, ha nem : örülök. Az utóbbi pár napban ugyanis nagyon rossz voltam, ettem össze-vissza ami eszembe jutott. (6 után nem ettem ugyan, de akkor is sok volt a napi adag).


Nyárra én is nagyon szeretnék 7-est látni. (Na jó, még a nyár vége is belefér, de akkor már 75 legyen:))

2011. jan. 30. 19:59

Sziasztok!


Én ragulevest készítettem még tegnap, de ezt kondérral :-) készítem, úgyhogy még holnapra is marad! Sokkal több levest kellene ennem, most eldöntöttem, hogy hétközben is fogok készíteni.

Másodikféle panírozott csirkemell volt, egy kis rizzsel.

Még nem mértem magam, majd holnap reggel.

A cél: nyárig 6-tal kezdődjön a kilóim száma, ez még legalább 13 kg.

2011. jan. 30. 18:24

A kilóügy nehéz...

Csütörtökön vágtam bele újra..

Eddig azt csináltam, hogy 3 napot bírtam 1et nem és ugyanott tartok.

Ezt csinálom folyton.


De most már ez a negyedik napom.


98 kg voltam csütörtökön.

Holnap mérek.

Bízom benne hogy azért kevesebb leszek!!


Szeretném ha hetessel kezdődne!!

349. Anzse
2011. jan. 30. 16:25

Sziasztok,

a lánykám lassan de javulgat. Ráadásul ma reggelre begyulladtak a manduláim, az ízületeim is nagyon fájnak. Holnap reggel a dokiknál kezdünk:(

De azért hősiesen megcsináltam az ebédet.


E: húsileves volt, mustáros karaj krumplival.

De nem vagyok valami jól, ma csak egy kis levest tudtam enni. Most ettünk néhány mandarint Emmával.

Reggelire ettem 1 pár virslit, de nem esett valami jól, de muszáj voltam enni, mert már nagyon éhes voltam

Remélem azért gyorsan kikeveredünk belőle.

Holnap reggel lesz a mérlegelés kíváncsi vagyok...

TI hogy álltok a kilókkal?

Kinek mi a cél? Nekem nyusziig 15 kg.

2011. jan. 30. 13:51

Sziasztok!



Én egy kis húslevest ettem (magamhoz képest) kevés tésztával és zöldséggel.

Második marhapörkölt volt krumplival. (ebből még tudtam volna enni, de nem tettem:)))


Ja, reggeli 4 mandarin.


Délután még lesz túrós sztarapacska....hát annak még ha vasakaratom lenne, sem tudnék ellenállni!

2011. jan. 30. 13:21

A tegnapi napom nekem is elég nehéz volt,mert mindent megettem volna ami csak létezik.


De kibírtam szerencsére!!


Már megebédeltem.

Fini zöldséglevest.

KI mit ebédelt?

346. Bambína1216 (válaszként erre: 345. - Anzse)
2011. jan. 30. 13:21
Gyógyulást a lánykádnak!
345. Anzse
2011. jan. 29. 12:40

Sziasztok,

az én elmúlt két napom is katasztrofális volt. Eljöttünk tesómékhoz és finomabbnál finomabb kaják voltak vannak. Ezzel nem is lett volna semmi baj, de a párom kapott szülinapjára túrótortát, és tegnap pedig vettünk egy csomó sütit: krémest, rákóczi túrós...és nem bírtam ki...és most úszni se megyünk holnap, mert Emma lányom beteg lett...

majd holnap jelentkezem.

2011. jan. 29. 12:39

Sziasztok!


Az utóbbi pár napom nekem sem a diéta jegyében telt:S Nem tudom, mennyi kárt okoztam ezzel, direkt nem mértem le magam, majd csak vasárnap.

Ma már figyelek megint, rendesen.

2011. jan. 28. 22:18

Sziasztok!

Lányom jól van, hogy mire allergiás, azt csak találgatjuk.

A tegnapi napom evés szempontjából katasztrófa volt, megettem HÁROM fánkot, büntetésképpen leírtam a fogyinaplómba ötször, hogy NEM ESZEM ÉDESSÉGET! LE AKAROK FOGYNI! De a séta, meg a masszírozás megvolt tegnap is, ma is! Hogy ne menjen el a kedvem a masszírozástól, most szétbontottam a problémás területeket ( az egész testem az :-) ), így egy-egy részt csak másnaponta masszírozom a Relax&Tone-nal.

Anzse, remélem már megnyugodtál hétvégére, ne rontsd el a szabadnapokat, már ha az...!

342. Anzse (válaszként erre: 341. - Andiandi73)
2011. jan. 26. 21:00

szia,

nekem nem volt semmi tünetem. Elmentem nőgyógyászhoz, Ő kért egy vérvétel és abból derült ki.

Mondd meg a dokinak, hogy szeretnél egy teljes vérképet, szeretnéd tudni, hogy minden rendben van-e. Szerintem simán adni fog. Én is most megyek vérvétel a jövőhéten.

A mai napom nagyon jó volt evés és mozgás szintem. Voltam ma kondiba: 20 perc futópad, 20 perc biciklizés, 20 perc infraszauna.

Viszont a cégnél, megint úgy felhúztak....vagyis inkább azt mondanám, hogy kiakasztottak. De mindegy. Még holnap biztos fortyogok magamba, aztán majd elmúlik...

andiandi73! Remélem a gyerkőc jól van.

341. andiandi73 (válaszként erre: 340. - Anzse)
2011. jan. 26. 19:08

Sziasztok!


Anzse, Neked voltak tüneteid a pajzsmirigy miatt?

Attól félek, hogy a doki elküld a sunyiba :-)


Amúgy elmaradt a beutaló kérés, mert hívtak a suliból, hogy menjek a lányomért, mert a hideg rázza, meg teljesen ki van vörösödve az arcra, szóval voltam dokinál, de nem az enyémnél! Hál istennek, csak valami ételallergia, de azt nem tudni, hogy mitől, mondta a doktornéni, hogy ha beveszi a gyógyszert, el fogja nyomni az álom. Ő bevette a gyógyszert, én meg aludtam tőle egy nagyot :-)

De diétázni kell neki és hát mit eszik, kekszet és ropit, hát a szénhidrátmentességről ennyit!!!

340. Anzse (válaszként erre: 338. - Andiandi73)
2011. jan. 26. 14:37
nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, de én nem attól híztam meg. Nekem teljesen véltetlenül derült ki egy vérvételnél. Szerintem s menj el dokihoz, biztos ami biztos.
2011. jan. 25. 21:07

Sziasztok!


Anzse, rólad olvadnak a kilók!!! Ügyes vagy!


Andilandi73: szerintem is érdemes utánajárnod. Fő az egészség!

2011. jan. 25. 18:51

Sziasztok!


Kicsit el is vagyok kenődve, mert igazából okt. vége óta csinálom, jó a karácsony lazítás volt, és mégis csak kb. annál az 5 kilónál járok :-(

De bogarat ültettek a fülembe, olvastam egy cikket a pajzsmirigy helytelen működéséről és 10 tünetből legalább 6 rám is passzol, csak ugye az ember külön-külön megmagyarázza őket, de így egyben olvasva, kicsit megijedtem, úgyhogy holnap próbálok kérni egy beutalót vérvételre!

Nagyon ügyes vagy, az elért eredmény magáért beszél :-)

337. Anzse (válaszként erre: 336. - Andiandi73)
2011. jan. 25. 08:10

Szia!


Örülök, hogy ismét vagy. A helyzet az, hogy a karácsony betett egy kicsit, meg az utánni történések, de ismét belejöttem a kalóriaszámolásba. Október közepe óta 16 kiló ment le.

Igyekszem tartani magam, remélem sikerül. Én meg leszek elégedve heti fél-1 kilóval, csak lefele menjenek a kilók:)

2011. jan. 24. 21:47

Sziasztok!

Végre valahára összeszedtem magam és itt vagyok, ha nem baj!

Kezdésnek tartottam ma egy gyümölcsnapot és sétáltam is fél órát, van aki ilyen tempóban kocog :-)

Anzse- olvastam, hogy heti 3 kg, az nagyon jó!!!!!

Hol jársz már?

335. Anzse
2011. jan. 24. 12:27

Szia,

az én hetem jól sikerült. Mínusz 3 kg!:)

Nem tudom meddig tart ez az iram, de félek túl gyors és hamar visszajön. Pedig nem csinálok egyebet, mint próbálom az 1200 kcal tartani.


A mai napom a következő volt eddig:

R: 1 szelet kenyér, vaj, spar sonka, uborka

T:kapucsino

E: Rizottó, savanyúsággal


a többit még nem tudom.

heti sport programnak szerdai kondi plusz infraszauna lesz, vasárnap pedig megint úszás.


Szép Napot!

334. csicsy22 (válaszként erre: 333. - Anzse)
2011. jan. 24. 12:00

Szia!


Egy átlagos hétvégénél jobban sikerült, de diétás napnál rosszabban:)


Kcal-t tartottam, de volt benne csoki és hasonló egészségtelen dolog.


Ráadásul +3 dkgval zártam a hetet.(bár örülök, hogy nem több. hadilábon álltam a kajával a héten)


Majd lesz ez jobb is!!!

333. Anzse
2011. jan. 23. 21:53

Szia,


a tegnapi napom egy kicsit sokra sikeredett.

Ma reggel voltam úszni, és holnap lesz a párom születésnapja, amit ma ünnepeltünk és sikerült két vékony szelet tortát megennem. Azért a vacsit kihagytam. Holnap reggel mérlegelni fogok, kíváncsi vagyok, mit fog mutatni.

Neked, hogy sikerült a hétvége?

332. csicsy22 (válaszként erre: 331. - Anzse)
2011. jan. 22. 14:27

Szia!


Én ma reggel mérlegeltem + 3 dkg. Nem igazán lepett meg, mert a 7en kicsit elgyengültem kaja téren, sajnos. Viszont a tornához ragaszkodok:)


Ma egy magvas kiflit reggeliztem, ebéd pedig parasztrántotta volt, ami egy kalóriabomba.

Így vacsi már csak valami nagyon könnyű lesz, ha lesz.

331. Anzse
2011. jan. 22. 13:34

Szia,


ma nagyon finomakat főztem

Mindent bele levest csináltam: csirkemell, borsó, gomba, répa, zöldség, krumpli, és csigatészta

Másodiknak pedig egy kis rizottót csirkemellből.

Mind a kettő kalóriatartalma elég alacsony. Jó mert maradt belőle hétfőre is. Holnap megyünk délelőtt úszni, utána meg anyósomékhoz, ott lesz az ebéd. Kíváncsi vagyok, mit fog mutatni a mérleg hétfőn.

Neked, hogy telik a napod?

330. csicsy22 (válaszként erre: 329. - Anzse)
2011. jan. 21. 16:55

Szia Anzse!


Köszönöm szépen, megkaptam!


Mai napom jól megy eddig...le is kopogom (Tegnap is 6 után bújt belém a kisörödög, és ettem nutellás kekszet:S)


Reggeli 1 magvas kifli volt és 1 kis túró rudi

Ebéd: rántott felső csirkecomb és zöldségek

1 túró rudi (ma is édesség ehetnékem van:S)


Nekem a vacsi szerintem a comb másik fele lesz, a maradék zöldséggel.

(Olyan jó lenne, ha beleférne a napba egy csokis puding is, de szerintem nem fog...sajna. Még utánaszámolok)

329. Anzse
2011. jan. 21. 14:43

Csicsy22!

Elküldtem neked privátba a 2. heti menüsorokat.


Hogy megy a mai nap?

Az enyém elég jól.

R: 1 pohár kakaó, fél magos croissant

T:kapucsino

E: székelykáposzta


Eddig itt tartok. A vacsi még nem tudom mi lesz, lehet egy kis melegszendvics.

2011. jan. 20. 21:48

Ma én is megettem egy pár nutellás albert kekszet.

Nem tudom mi ütött belém.

Pedig olyan jól ment a nap.

Büntiből tornáztam 1 órát (zumba kardio és 15 perc a kiképzésből...tovább nem bírtam)

327. Anzse
2011. jan. 20. 21:07

Sziasztok,


na a mai napom igazi szénhidrát bomba volt. Vendégeink voltak a cégnél, és velük ebédeltem szendvicseket bagettekből. 4 kisebbet.

Vacsira saláta volt selyemsonkával és barna magos kiflivel. Ezután még ettem két szelet pizzát.


Ma nagyon elfáradtam a cégnél. Reggel 8tól délután 5ig egyfolytában rohangáltam. A lábaim is fájnak. Ma biztos elégettem jó sok kalóriát. Kondiba nem jutottam el.

2011. jan. 19. 21:25

Szia!


Én itt vagyok rendületlenül.


Mi is návnapoztunk itthon, vagyis mamánál, aki fánkkal várt minket. Hát ez vitte magával a napomat. De este tornáztam is.

Most ez a 7 nekem eddig nagyon nem megy. (Bár minden napra volt valami előre nem tervezett)

325. Anzse
2011. jan. 19. 19:50

Sziasztok!


Hova lettetek Lányok?


AZ én mai menüm:

R: 1 barna kifli, vaj, selyemsonka (névnapozás: 3 pici mirinda kocka)

T: kapucsino

E: 80g saláta öntettel, 2 sült csirkeszárny,

U: csirkemájas párna

V: 2 szelet bakonyi kenyér, vaj, selyemsonka, ubi, fél főtt tojás.


Egész nap ittam egy kancsó teát.


ma annyit kellett állnom a munkahelyem és rohangálnom, nagyon elfáradt, és farkas éhesen értem haza. De sikerült elég jól tartani magam.

Holnap megyek kondiba, bár holnap is nagyon pörgős napom lesz....

2011. jan. 18. 20:14

Én ma nem igazán tudtam figyelni, így túl is szaladtam.

DE

tornáztam ma is.

Próbálok rendszeresen tornázni mostanában.(Több-kevesebb lelkesedéssel :)))

323. Anzse (válaszként erre: 322. - Csicsy22)
2011. jan. 18. 19:58

Szia!

Megírod nekem az email címedet, ahova elküldhetem a menüsorokat.

A mai napom elég jól sikerült. Csütörtökön megyek tornázni.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook