Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? fórum

Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
272. csillubaba (válaszként erre: 271. - B99048cdfc)
2010. nov. 19. 13:58
van pár ferdítés a könyvben.és ha az iskolai végzettség az???
2010. nov. 19. 13:51
Horvát Éva Műszaki főiskolát végzett:O) Olvastam valahol. Úgyhogy rá sem igaz ,hogy tanulatlan.
270. Esmeralda7 (válaszként erre: 268. - Pz6tiger)
2010. nov. 19. 13:33

Én olvastak a könyvet. Vasárnap délelőtt megvettem, és estére kiolvastam, pedig nem vagyok egy nagy olvasó. Nem is ezekre a könyvekre bukom, mert a Havas könyveire egy fillért sem adnék.Itthon ülő, gyermeket nevelő anyuka vagyok, és jó volt kimozdulni egy kicsit ebből a világból, ha csak gondolatban is. Remélem Szofi is olvassa ezeket a hozzászólásokat. Amit az utolsó oldalon leírt a szerző, abban nagyon igaza van. Sajnos magamra ismertem. Nem mondom, hogy cserélnék vele, de az biztos, hogy az agyam és a külsőm alapján is többre lettem volna érdemes. Magyarországon ez sajnos nem kifizetődő dolog, ha az ember becsületes akar maradni. Nyugaton két diplomával, és némi talpraesettséggel meg sem fordul a nők fejében, hogy a testükkel keressék a nagy pénzeket, mert megfizetik őket. Szerintem a Dubai járaton is a volt keleti blokk lányai csücsülnek leggyakrabban.

Hogy ismert ember-e az illető? Ha a bizonyos ügyvéd nem ismerte fel, és kíváncsiskodott, hogy mivel foglalkozik, akkor nyilván nem közszereplő, különben rögtön képben lett volna (vagy nincs otthon TV)

Szóval jó a könyv, csak rövid☺

269. csillubaba (válaszként erre: 268. - Pz6tiger)
2010. nov. 19. 13:29

az utolsó érved nagyon gyenge, mert sokszor nem esik messze az alma a fájától


de én is ezt kérdeztem: honnan tudték a pasik, hogy kiről ír könyvet az írónő meg, hogy ők is benne vannak? főleg, hogy név nélkül..

2010. nov. 19. 13:12

Akkor egy picit had gyarapítsam tovább a kétkedők piciny táborát, akik nem hisznek a leányka létezésében :)

260. hozzászólás szerintem nagyon elgondolkodtató, az állítólagos pasik honnan a fenéből tudják meg hogy könyv készül róluk? Ki mondta el? Szerintem ismét az irónőnek egy reklámfogása.

A könyvben (nekem) volt egy elég gyenge pont, amikor a leányka várja az AIDS tesztet, oldalakon keresztül lehetett olvasni, hogy jajaj meghalok. Ami érthető is, viszont egy pillanatra sem fordult meg a fejében, jajaj a szerelmem is megfertőztem.

Sándor Orsi. Szerintem nem. Többször is kiemelte a lányka hogy soha nem tanult, neki meg van 2 diplomája, és a melóiból is tudja szerintem fedezni magát.

Picit vissza a könyvre. Eléggé furcsának hangzott nekem az is, hogy amikor a leányzó az elején, egy kis orális örömöt okoz a gazdag fiúnak, és elmondja az anyjának hogy nem kapta meg érte az óráját, csak egy szendvicset -bár mogyorókrémest- anyu tök nyugodtan, kioktatja, hogy

"Most csúnyán becsaptak, de máskor ne hagyd magad. Kérd meg az árát a férfiaktól, hogy veled lehessenek." ez igazán hihető mondat egy anya szájából. Én nem vagyok anya, de hányan adnának ilyen tanácsot a csemetéjüknek?

267. Cippora (válaszként erre: 266. - Csillubaba)
2010. nov. 19. 12:51
Szerintem nem.Már kiderült volna,viszont ha igaz,ha nem,nagyot kaszált az írónő vele,az tuti.Egyébként nem egy nagy durranás a könyv,szeintem mindenki halott egy-két ilyen sztorit,nekem nem volt benne semmi olyan amitől úgy elcsodálkoztam volna,vagy ami ledöbbentett volna.
266. csillubaba (válaszként erre: 264. - Cippora)
2010. nov. 19. 12:47

te mit gondolsz? Ki fog valaha is derülni?


Mi van ha az említett sztori kitalált, de az ismert arc stimmel? Lehet ez egy "kolleganőjével" történt meg:)

nem olvastam a könyvet így nem tudok annyira hozzászolni.

265. Cippora
2010. nov. 19. 12:42
Ezért van bennem gyanú,hogy kamu az egész,vagy csak egy egyszerű "mezei" luxuslány történetét írta le az íróna,aki viszont nem közszereplő,és sosem volt az.
264. Cippora (válaszként erre: 263. - Csillubaba)
2010. nov. 19. 12:41

Ízlések és pofonok.Hiába állítják be feltűnően szépnek,lehet csalódnánk ha megtudnánk,hogy kiről van szó.

Meg én azért gondolom,hogy nem egy mindennapi közszereplőről van szó,mert ha én egy gazdag,jómódú,nyilván családos és esetleg ismert férfi lennék,biztos nem olyan prostit akarnék,aki annyira nagyon ismert,mert félnék a lebukástól.Na meg egy nagyon ismert nőről nem szívárogna ki,hogy elkapták droggal,hogy lecsukták egy éjszakára,nem kapnák le paparazzik egy férfival,vagy nem szivárogtatná ki valaki anonim módon,hogy AIDS-szűrésen járt?Mert szerintem igen.

263. csillubaba (válaszként erre: 262. - Cippora)
2010. nov. 19. 12:31
jogos, de akkor sem aza feltűnő szépség, mint az orsi. Ő tényleg nagyon szép.
262. Cippora (válaszként erre: 258. - Csillubaba)
2010. nov. 19. 12:29

"olyan kiélt feje van, sokkal öregebbnek néz ki a koránál."


Pont mint a prostiknak ;)

261. Cippora (válaszként erre: 257. - Mniki80)
2010. nov. 19. 12:27
Szerintem meg belőle sokan kinéznék,pont ezért tartom kizártnak,hogy ő!
260. csillubaba (válaszként erre: 254. - Afrodytee)
2010. nov. 19. 12:24

STOP!!!

Honnan tudhatták, hogy könyv készül XY-ról?????!!!!!! Az írónő mondta nekik?

259. csillubaba (válaszként erre: 254. - Afrodytee)
2010. nov. 19. 12:19

milyen ismert ügyvéd van? Én egyet se ismerek:-O


nem inkábba divattervező?


Mennyibe kerül ez a könyv?

258. csillubaba (válaszként erre: 257. - Mniki80)
2010. nov. 19. 12:17

Sándor Orsi valószínűbb, mert belöle mégugyse néznénk ki, és ő tényleg az a szép babaarc.


Gyulai Viki szerintem nem szép, azért nem látom szépnek, mert olyan kiélt feje van, sokkal öregebbnek néz ki a koránál.

257. mniki80
2010. nov. 19. 12:09
Horváth Éva jó tipp. Pont azért, mert belőle néznék ki legkevésbé ilyesmit a celebek közül. Nekem a szépségével vannak gondjaim. :) Ő szerintem nem az a kimondott babaarc.
256. Cippora (válaszként erre: 253. - Mniki80)
2010. nov. 19. 12:07

Szerintem jó tipp :) és Sándor Orsit is el tudnám képzelni.Higyjétek el,tuti nem olyan akire gondolnánk,és nem annyira ismert arc.


Bárcsak megtudnánk,ha már ennyit törjük magunkat.Igazán megérdemelhetnénk ;)

2010. nov. 19. 11:58
Horváth Éva
2010. nov. 19. 11:58

En nem hiszem, h a fantazia szülemenye (vagyis nem az egesz). Egy radiomusorban azt nyilatkozta az irono, hogy mar ket ferfi (ismert arcok) is megkereste ot, a könyv boltokba kerülese elott, hogyha kitudodik a könyvbol a kiletük, akkor beperlik ot.

Szerintem az ügyved es a sportolo voltak azok. :)

253. mniki80
2010. nov. 19. 11:56

Sziasztok!

Még nem olvastam a könyvet, így csak fél információkkal bírok az állítólagos főhősről. Ami nekem szöget ütütt a fejemben, hogy ez a lány nagyon szép. Ha még a korát is figyelembe vesszük (31 éves), akkor szerintem ennek tökéletesen megfelel Fresh Viki. Vagy nagyon mellé lőttem???

2010. nov. 19. 11:38

Senki nem fűz ehhez semmit? látom tegnap valaki csupán fél órára beregizett, hogy Sándor Orsi nevét kiírja, ez volt az egyetlen hozzászolása.

Basszuskulcs, Orsi tényleg értelmes nő, 2 diplomás, intelligens, és gyönyörű. Lehetséges...?

251. lokszi
2010. nov. 18. 20:59
Sándor Orsi.
250. Cippora (válaszként erre: 249. - Tücsimücsi)
2010. nov. 18. 19:20
Hát erről a világról nem nehéz mesélni.Hall az ember, ezt-azt...
249. tücsimücsi (válaszként erre: 248. - 9ab4b99d91)
2010. nov. 18. 19:08

miért rá gondolsz?

Én kizárnám. És azt is kizárom, hogy az egész egy kitalált mese. Honnan tudna erről a világról ennyit az írónő? Esetleg ha ő is azt csinálja:)

Szerintem Horváth Éva az.


Én nem olvastam a könyvet, egy fillért nem adnék érte. Azt nem mondom, hogy nem érdekel, de meg nem venném.

2010. nov. 18. 15:38
Sziasztok! Végre és is elolvastam a könyvet...és arra jutottam, hogy szerintem a titokzatos hölgy Kapocs Zsóka. Vagy a fene tudja...nem biztos; az is lehet, hogy valóban a képzelet szüleménye az egész.
247. Cippora (válaszként erre: 246. - Pz6tiger)
2010. nov. 17. 12:28
Egyetértek.Annyira sokat nem kapna egy könyvért,amennyit összegyűjt a kuncsaftjaitól,és amilyen pénzéhesnek tűnik,ezt nem hiszem,hogy kockáztatna,ha valós személy lenne.
2010. nov. 17. 12:03

Sziasztok :)


Én is elolvastam a könyvet, de szinte biztos (szerintem), hogy az írónő fantáziájának szüleménye a hölgyemény. Egy ügyes reklámfogásnak tartom, hogy meglebegtette az olvasóközönség előtt egy lehetséges magyar celeb titkos életét, hiszen tudta, erre vevő majdnem mindenki. Ettől függetlenül, biztos léteznek hasonló leányzók, de hogy valamelyikük megkeresi az írónőt, hogy szeretné elmondani eddigi életét, és ezzel tulképp. kockára tenni az elkövetkező éveket, elég valószínűtlennek tartom.

245. b99048cdfc (válaszként erre: 243. - Moszmosz)
2010. nov. 17. 09:45
Egyetértek veled.
2010. nov. 17. 08:09
Ja, és még arra lennék kiváncsi,hogy Péter olvasta e a könyvet?Vagy a felesége.
2010. nov. 17. 08:08
Szerintem,nem celeb!Ha belegondoltok ki az,aki kockára tenne mindent.Na és én úgy emlékszem,hogy az emlitett nők többsége jóba van a családjával,mert egyszer láttam egy riportot azokról a nőkről akik levetkőzetek a Plaboy-nak, és hogy mit szólnak hozzá a papák.Többségüknek benne volt az apja is.Szerintem Szofi egy olyan nő,aki ismeri nagyon sok sztár titkát ,de valójában maga nem az.Azért egy sztárnak elég sok forog kockán,főleg hogy egy ismert sportoló is benne van a dologban.Ha egy ismert nő lenne,nem biztos ,hogy titok maradt volna.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook