Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? fórum

Szalai Vivien:Hamis gyönyör című könyvében szerinted ki lehet a luxuslány? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2010. nov. 11. 19:05

Végigolvastam a gondolatmeneteket:-)


Szerintem annak van igaza aki Horváth Évára tippel.

Én is őrá gondolok. Ő az akiről legkevésbé gondolná az ember, továbbá a jellemzés és őrá illik a legjobban. Olyan kimért úrinős, ha értitek mire gondolok. Szalai Vivien ugyan ilyennek írja le Sofit. Nem egy olyan vihogós, buta ,idétlen nőt képzelek el, mint pl. Z. Linda és társai.


Azt pedig én se hiszem, hogy Dukaiék ne tudnák ki az. Még jó, hogy nem árulják el:)

181. -magnólia- (válaszként erre: 180. - Cippora)
2010. nov. 11. 18:20
Hát igen. Érdekes, hogy az is csöndben van, aki nincs benne. Vagyis nem érdekes, mert ki akarna magának ellenségeket, pláne egy pénzes világban?
180. Cippora (válaszként erre: 179. - -magnólia-)
2010. nov. 11. 18:04

Na igen,bár vicces amikor egy Zimány Linda teszi-veszi magát...én csak nevetek az ilyeneken :) szépnek szép csak éppen üres.Dicsekedhet itt,azzal,hogy diplomázni fog,az nem minden.

Na meg az a legviccesebb,hogy még véletlenül sem tud senki sem olyan lányról aki prosti lenne a celebvilágból...na ez az amit nem hiszek el.90%-a tuti csinálja,és ezt minden rosszindulat nélkül mondom.Egyébként nem feltétlenül baj ez,csak vicces,ahogy eközben az erkölcsös lányt játszák.

179. -magnólia- (válaszként erre: 178. - Cippora)
2010. nov. 11. 17:55
Jó, persze, igazad van. Ha bevallanák nem lennének "sztárok". Csak olyan vicces, hogy itthon ragaszkodnak ahhoz, hogy ők valakik, de odakint hagyják, hogy úgy bánjanak velük, mint az állatokkal.
178. Cippora
2010. nov. 11. 17:47

"A celebeket se értem, ha kimennek dubaiba és vállalják, hogy teljesen megalázzák őket, akkor annyi bőr miért nincs az arcukon, hogy ezt nyilvánosan felvállalják?"


Ezt a kérdést,azért te sem gondolhatod komolyan :) Nyílván nem fogja senki kiteregetni,hogy 20-an erőszakolták meg egymásutánban,illetve azért bármilyen ku.va valaki,csak van családja,akiket nem akar megalázni ezzel,plusz ha kiderülne úton útfélen megköpködnék ezért,és a celebitásának is búcsút inthetne itthon.

Egyébként én azt mondom,ha bírja a gyomra,csinálja.Nekem nem lenne az a pénz amiért kimennék Dubaiba,mondjuk az is igaz,hogy eddig elég ferde képen volt az ilyesamiről (kimegy,luxus hajókázás a sahhal,vacsora,ajándékok,szex,és annyi,gondoltam én) meg sem fordult a fejemben ilyen mértékű brutalitás,bár az is igaz,hogy a normál szexhez talál az ember nőt/férfit,az ilyenekhez már kevésbé.

177. o.andi
2010. nov. 11. 17:35
elolvasom én is tuti:)
176. -magnólia- (válaszként erre: 169. - Burkuska)
2010. nov. 11. 17:34

Én is 1 nap alatt kiolvastam, kisgyerek mellett!!! :) Nekem is nagyon tetszett! Na nem úgy, hogy jaj, de jó, én is prosti leszek! :D De tényleg nagyon lebilincselő. És engem valóbanm elgondolkodtatott, hogy valójában hány ilyen ember van. És itt nem csak a prostikra gondolok, hanem, hogy RENGETEG férfi van, akiknek erre igényük van. Na számomra ez az igazán megdöbbentő.

Egyébként annak ellenére, hogy kicsit elvakultan megszállotja a pénznek a csaj, vannak nagyon értelmes gondolatai.

Az is elgondolkodtató, hogy ki is a nagyonn qrva?Az, aki felvállalja, mint ő, hogy az egészet pénzért csinálja, vagy az, aki szintén a pénz miatt hozzámegy valakihez. És a férjével nem azért szeretkezik, mert szereti, hanem a férj pénze miatt. Én is ismerek egyet. És nagyon-nagyon sok ilyen van. Ők talán jobbak? Valahol talán még rosszabb, mert előadják, hogy jaj, én így meg úgy szeretem, közben a hülye is látja, hogy erről szó nincs. Ez a szofi legalább fel meri vállalni.

A celebeket se értem, ha kimennek dubaiba és vállalják, hogy teljesen megalázzák őket, akkor annyi bőr miért nincs az arcukon, hogy ezt nyilvánosan felvállalják? Bocs, hogy hosszú lett.

175. Burkuska (válaszként erre: 174. - Egypt)
2010. nov. 11. 17:10
Vannak "jó" leíró részek is,amikor gondolkodik. Én nem bírtam letenni,fél nap alatt elolvastam. Megrázott:(
174. egypt (válaszként erre: 173. - Burkuska)
2010. nov. 11. 17:06
Nem, nincs is meg, csak részleteket. Azt hiszem, nekem ennyi is elég lesz belőle... Elég durva.
173. Burkuska (válaszként erre: 172. - Egypt)
2010. nov. 11. 17:05

Persze,nyilván:) Üzlet itt már minden....

Egyébként végig olvastad?

172. egypt (válaszként erre: 171. - Burkuska)
2010. nov. 11. 17:01
Úgy értem, nem olyan szándékkal íródott, hogy adjon valamit az embereknek vagy tanítson, egyszerűen jó üzlet volt megírni.
171. Burkuska (válaszként erre: 170. - Egypt)
2010. nov. 11. 17:00
Minden "történetnek" van mondanivalója,azon felül,hogy szórakoztat. Igen,a pénzről szól,tehát ez is lehet egyik mondanivalója.Szerintem:)
170. egypt (válaszként erre: 169. - Burkuska)
2010. nov. 11. 16:58

Szerintem nincs mondanivaló, ez is csak a pénzről szól.

Illetve persze sok kérdést felvethet és elgondolkodtathatja az embert, de nem hiszem, hogy a fő cél az volt, hogy bármit is mondjon a történet.

2010. nov. 11. 16:55

Sziasztok!

Végig olvastam a könyvet.Tetszett. Persze,ez nem jelenti azt,hogy egyet értek a leírtakkal.Véleményem szerint nem "celeb" a főszereplő.Nem "sztár". az is lehet,hogy összegyúrt sztori,de ha mégsem az,akkor minden elismerésem a Szofié,hogy fölvállalta és elmondta. Nyilvánvaló,hogy arc nélkül,nem hülye...

Szerintem nem az a lényeg,hogy ki a főszereplő,hanem azon kell(ene)elgondolkodni,hogy mi a mondanivalója az egésznek,azaz kinek mi jön le és ezt megvitatni. Elgondolkozni,hogy hol tartunk...és miért van ez?

Engem eléggé gondolkodóba ejtett a könyv,kíváncsi vagyok más véleményére is!

168. -magnólia- (válaszként erre: 167. - B99048cdfc)
2010. nov. 11. 16:08
Annyira nem vagyok orchideás! :) De szeretem, mint virág. Csak nem egyszerű ápolni...
167. b99048cdfc (válaszként erre: 166. - -magnólia-)
2010. nov. 11. 16:01
Gyere az orhis fórumra:O) Én is ott vagyok.:O))
2010. nov. 11. 14:21
Én is szeretem az orchideát. Ooops! Most lebuktam... :D
165. Jaffa87
2010. nov. 11. 14:15
Sziasztok! Engem is nagyon érdekelne, hogy ki lehet ez a nő, de ezzel ellentétben már én is arra gyanakszom, hogy nem valós személy...vagy tényleg több elmondásból gyúrták össze. Sokan itt Horváth Évára tippeltek...és ha azt nézzük, hogy sokan nem gondolnánk róla, akkor tényleg lehetne Ő. Engem az vitt még el ebbe az irányba, hogy az egyik részletben leírják, hogy "Szofi" mennyire szereti az orchideát...Horváth Éva is.:) persze ezek csak apróságok, de szerintem pont az apróságokból fog kiderülni a lényeg. Ha tényleg egy igaz személyről szól a történet.
164. giga455 (válaszként erre: 147. - B99048cdfc)
2010. nov. 11. 13:57
Mert egy prostin kiélheti azt, amit otthon az asszony nem enged meg neki :)
163. csillubaba (válaszként erre: 159. - Cippora)
2010. nov. 11. 13:53
nem fog...olvastam ez az írónő egy napilapnál dolgozik láttam képet is róla tehát sokan ismerik, és ő azt is megírta hogy ismerkedett meg acsajjal (egy szórakozóhelyen!)és gyakran találkoztak.szóval az írónő ismerősei nem egyszer láthatták vele, hogy nem szivárgott már ki, hogy kiről is van szÓ?
162. c84ddc1ce5 (válaszként erre: 21. - 6eb76946f5)
2010. nov. 11. 13:53
miért gondoljátok, hogy ismert ember írta?
161. egypt (válaszként erre: 156. - Giga455)
2010. nov. 11. 13:51
Szerintem is ez egy több történetből összegyúrt valami.
160. egypt (válaszként erre: 147. - B99048cdfc)
2010. nov. 11. 13:50
Mert azzal ilyen perverz dolgokat is megcsinálhatnak. És úgy érzi, uralkodik a nő fölött.
159. Cippora
2010. nov. 11. 13:44
Szerintem viszont ha létező,ismert személy,akkor az ki fog derülni.
2010. nov. 11. 13:27
Ja az lehet, hogy nem celeb, de nem hiszem, hogy többen lennének. Eddig olyan jól titkolták mit csinálnak, most miért ülnének össze "őszintén" kitárulkozni?
2010. nov. 11. 13:25

Én nem hiszem, hogy kitaláció. Régebben is olvastam már újságban riportot ilyen csajjal, milliókat keresett. Bár ő akkor azt mondta, hogy sok kuncsaftjai azért fizet neki, hogy kipanaszkodja magát és sokan nem is akarnak szexet...

Egyébként a könyvben olyan buli is van, ahol kizárólag homokos pasik, meg biszex pasik voltak és ő volt az egyetlen nő és meglepődve látta, hogy nem egy nőfaló hírében álló férfi is ott volt. Jó, mi?

156. giga455
2010. nov. 11. 13:24

És mi van, ha nem egy csaj története ez az egész?

Hanem több celebecske, luxusprosti ült össze beszámolni, és az ő történetüket ruházta rá erre a szofira, aki egy kitalált lány.

Vagy!

Lehet hogy valóban létezik, de nem ismert. Nem is celeb. Egyszerűen azt mondják, mert így jobban el lehet adni, foglalkozunk vele, hisz simán kinézzük egy-két modellből, hogy űzi az ősi ipart is :)

155. b99048cdfc (válaszként erre: 153. - 07c4794583)
2010. nov. 11. 12:38
Szia :O)) Te is ezt gondolod?
154. *MoNa* (válaszként erre: 152. - Cippora)
2010. nov. 11. 12:37
Én is gondoltam már rá, hogy csak kitaláció az egész és csak az írónő fejében létezik Szofi. Csak reklám a nagy duma, hogy ismert csajról szól.....és lássuk be, bejött!
153. 07c4794583 (válaszként erre: 152. - Cippora)
2010. nov. 11. 12:34
simán kamu az egész, kiragadott részletekből felturbózva, sziruppal tálalva egy bukott-angyal mese, iszonyat ponyva stílusban megírva. én kb 10 oldalt bírtam elolvasni. echte fércmű. dehát ez kell a népnek
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook