Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szakmailag megbízható, alapos Érdi (vagy környéki) nőgyógyászra lenne szükségem! fórum

Szakmailag megbízható, alapos Érdi (vagy környéki) nőgyógyászra lenne szükségem! (beszélgetős fórum)


10. Nalla (válaszként erre: 9. - Silver05)
2012. nov. 8. 09:44
Köszönöm szépen a tippet, akkor őt megpróbálom, mielőtt még fizetős dokit keresnék! :)
9. Silver05 (válaszként erre: 5. - Nalla)
2012. nov. 8. 08:37
Igen, az onkológián van, de nőgyógyász is. Teljesen ingyenes, már évek óta hozzájárunk Anyummal.
8. c0dfe81001 (válaszként erre: 7. - Nalla)
2012. nov. 7. 21:10
Igen. :)
7. Nalla (válaszként erre: 6. - C0dfe81001)
2012. nov. 7. 15:53
Ez most vicc?
6. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - Nalla)
2012. nov. 7. 13:27
Dr. Nagy Alekosz. :) Ha jól tudom, ő Érden rendel.
5. Nalla (válaszként erre: 4. - Silver05)
2012. nov. 7. 13:18

Onkológián rendel? A nőgyógyászok közt fel sincs tüntetve... Hogy van ez? Teljesen ingyenes, ugyanúgy, mint a többi sztk-s nőgyógyász?

Bocsi, csak még nem hallottam róla, ill. nem értem, hogy a nőgyógyászat menüpont alatt miért nem látható a többi orvos között a felsorolásban, ha hozzá is lehet járni ugyanúgy... :)

Köszönöm, hogy írtál!

2012. nov. 7. 12:36

Szia!

Én az Sztk-ban dr.Karácsony Istvánhoz járok már pár éve, idáig nem volt panaszom rá, de szerencsére "ott lent" minden rendben nálam. Anyumnak volt egy kis gondja, de hamar meggyógyította. Ő egy idősebb és kedves doktor.

[link]

2012. nov. 7. 12:29

Szia!

Én Dr Radványi Krisztinához szoktam menni, hétfőn délutánonként rendel a Korall Házban (nagy posta melletti épület).

A telefonszámot elkevertem, de a google-ba, ha beütöd a nevét, találsz telefonszámot.

Azt tudom még, hogy Pesten valamelyik női klinikán is dolgozik, tehát van kórházi háttere is.

2012. nov. 7. 12:28
Dr. Drávucz Sándorhoz mennék csak...
2012. nov. 7. 12:21

Érdiek!

Hová/kihez jártok nőgyógyászhoz és miért?

Minden érdekel: sztk-s és magán is, mert teljesen kétségbe vagyok esve - már majdnem az összes sztk-s dokival kapcsolatban van rossz tapasztalatom, egyikhez se merek menni.

Nem szüléshez keresek dokit, egészségügyi problémám van már több, mint egy éve - valószínűleg...


Kérem, aki tud, segítsen, hogy kit ajánlana, ő kihez jár és miért? Akár más városban rendelő doki is érdekel! Anyagilag sajnos nem vagyok eleresztve, de ha csak úgy megy, akkor magán rendelés is érdekelne...


Előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook