Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szükségem lenne egy olyan nőgyógyászra, aki odafigyel rám és a panaszaimra, tudnál ajánlani? fórum

Szükségem lenne egy olyan nőgyógyászra, aki odafigyel rám és a panaszaimra, tudnál ajánlani? (tudásbázis kérdés)


11. tündérmanócska (válaszként erre: 10. - Ata06)
2013. jún. 14. 19:50
Köszönöm! Már nézem is.
10. Ata06 (válaszként erre: 9. - Tündérmanócska)
2013. jún. 14. 19:40
Itt rengeteg fórum szól az endoról. Nézegesd meg őket, talán tud Neked ez ügyben valaki segíteni.
9. tündérmanócska (válaszként erre: 8. - 00301065a7)
2013. jún. 14. 08:36

Hát ez elég szomorú!


Szülinapi pénzemből fizettem ki a tb-t (munkanélküli) vagyok.. azért fizettem főleg, mert elegem van a fájdalomból... erre semmi.

Fogamzásgátlót meg nem akarok és nem is tudok szedni....


Ja még ezt mondta: Ha majd nem esek teherbe, majd meglátjuk.

Jaaa bocs, azt még nem tervezem. És mivan, ha endom van és addigra, mire szeretnék babát, már pont amiatt nem lehet, mert nem volt kezelve.


Nagyon kétségbe vagyok esve és rettegek a menstruációmtól. :(

2013. jún. 14. 07:21
Sajnos a legtöbb tb-s szakrendelésen ilyen hozzáállásra számíthat az ember. :S
7. töprengő (válaszként erre: 4. - 33a6bf503b)
2013. jún. 14. 07:19

Basszus.

Még nem jártam így. de semmi se lehetetlen.

Nekem is 20 - on éve az a dokim. Mindig mondtam, állandóan görcsölök.

Nekem se ajánlott fel semmilyen vizsgálatot, és hogy ne görcsöljek, műtétet.

Rákszűrést eddig mindig megcsinálta.

2013. jún. 14. 06:02
Nekem első szülési így történt. Szerintem egy diagnózist mi betegek nem állíthatunk fel. Nálam semmit nem találtak. Szülés után mérséklődött. Sajnálom hogy ilyen dokitok van. Az enyém teljesen normális. Amennyiben arra van igényed hogy tökéletesen minden úgy legyen ahogy elvárod, akkor magándokihoz kell menne és fizetni....
5. tündérmanócska (válaszként erre: 4. - 33a6bf503b)
2013. jún. 14. 00:20

Uh... Ez gáz...


Sajnálom, hogy nem tudsz mondani te se jó orvost... Én tegnap a 6-at "fogyasztottam" el és seeeemmmii.

Lehet normális az iszonyú görcsös mensi, ami ájulással, hányással, hasmenéssel jár? Szerintem nem... Erre odaírja panaszmentes!!!! Rögtön kiguvadt a szemem. Többé hozzá se megyek.

Jó orvos esetleg magánrendelésen van, de szegény vagyok, mint a templom egere, pedig az egészségem múlik rajta.

4. 33a6bf503b (válaszként erre: 3. - Tündérmanócska)
2013. jún. 13. 23:38
Nem, nem normális, de a legtöbb ezt csinálja... (szó nélküli, vizsgálatokat mellöözöö fogibogyi felírás). Sajnos nem tudok ajánlani, az enyém is ilyen volt, de öö még telefonált is kacsázás közben....
2013. jún. 13. 22:56
Ja, majdnem elfelejtettem. Felírt fog.gátlót, szinte semmi vizsgálat nélkül... Normális az ilyen?
2013. jún. 13. 22:54

Már írtam ide párszor.

Sikerült kifizetnem a TB-t, elmentem egy nőgyógyászhoz... de nem foglalkozott velem kellőképp. Az ambuláns lapomra is csak azt írta, hogy panaszmentes!!! Hát ilyen pofátlanságot. Felsoroltam neki a panaszaimat és SEMMI?? Ennyit érdemlek a TB támogatott szakrendeléstől??? Azért mert nem fizetek neki, már le se vagyok sz.rva?

Úgy felhúztam magam rajta...

Endora gyanakszok, mert az összes tünet stimmel rám és mégse érdekel egy orvost se? Mert uh-n nem látott semmit? De hát nem is látszik az UH-n!!!

Kérlek titeket segítsetek nekem!

2013. jún. 13. 22:51
Sziasztok! Már megint én.... Szóval szükségem lenne egy nőgyógyászra (tb támogatott) és jó! Aki odafigyel rám és a panaszaimra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook