Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
252. rencsike8 (válaszként erre: 250. - Husi018)
2010. ápr. 2. 16:09

köszönöm szépen :)

nekem nem volt a programmal gond szerencsére.

én is kitoltottem a tiédet :)

251. husi018 (válaszként erre: 250. - Husi018)
2010. ápr. 1. 18:55

kitöltenéd az enyémet?

mást is erre buzdítok, még a héten lehet (kb. vasárnap-hétfőn szeretném lezárni)

mindenki töltheti, csak a korosztálynál a 13-at, vagy a 17-et írjátok

köszike

250. husi018 (válaszként erre: 248. - Rencsike8)
2010. ápr. 1. 18:54

Kitöltöttem, én is meg akartam az enyémet csinálni ezzel a programmal, de képzeld, 15 kérdés után közölte a link, hogy eltűnt :(

de örülök, hogy valakinek sikerült

neked nem volt gondod azzal a programmal?

249. husi018
2010. ápr. 1. 18:52

Kedves Fórum olvasók!


Hatalmas segítséget szeretnék kérni. Végzős vagyok a főiskolán, és így engem is elért egy pár hónapja a szakdolgozat készítés hulláma. Munkám nagy része már a végén jár, melynek utolsó állomása a kérdőívem.


Témám: ''Jókai Mór: ''A kőszívű ember fiai'' című regénye és megfilmesítése hogyan hat a 13 és 17 éves korosztályra

Amint a címből is látszik, mindenképpen olyan embereket keresek, akik olvasták a könyvet, vagy látták a filmet, vagy mindkettő.

A korosztályoknál is CSAK EZT A KÉT CSOPORTOT TUDOM ELFOGADNI, akik a témacímben is szerepelnek (természetesen +- egy év mindkét korban megengedett)


Megkérem tehát, hogy akinek ebben a korcsoportban van ismerőse (vagy ő maga kitölti, a korosztálynál kérem megjelölni a fent leírtakat), barátja, gyermeke, unokája, gyermeke barátai stb... az küldje el neki a linket!

A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe, de nekem nagyon nagy segítség lenne!

Tehát aki nem tudja kitölteni, vagy kitöltés után terjessze!


A kérdőív az alábbi linken elérhető:


[link]


Nagyon szépen köszönöm előre is!


Alexandra

2010. márc. 31. 23:37

Kedves szülők!


A szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni én is.

"A család feladatai a nevelésben" a témám, amihez kérdőív is tartozik. Nagyon örűlnék neki, ha tudnának rá szánni pár percet. Nagyon nagy segítség lenne.


Link:


[link]


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

247. schell
2010. márc. 31. 21:38

Kedves Babázók!

Kisgyermekes anyukák vásárlási szokásairól írok szakdolgozatot.

Kérlek amennyiben pici gyerkőcötök van (0-3 év) töltsétek ki az alábbi kérdőívet.


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/320468367/


Nagyon szükségem lenne a kérdőívekre, mert még csak párat tudtam kitöltetni.

Nagyon köszönöm!

246. husi018
2010. márc. 31. 21:12

Kedves Fórumozók!


Hatalmas segítséget szeretnék kérni. Végzős vagyok a főiskolán, és így engem is elért egy pár hónapja a szakdolgozat készítés hulláma. Munkám nagy része már a végén jár, melynek utolsó állomása a kérdőívem.


Témám: ''Jókai Mór: ''A kőszívű ember fiai'' című regénye és megfilmesítése hogyan hat a 13 és 17 éves korosztályra

Amint a címből is látszik, mindenképpen olyan embereket keresek, akik olvasták a könyvet, vagy látták a filmet, vagy mindkettő.

A korosztályoknál is CSAK EZT A KÉT CSOPORTOT TUDOM ELFOGADNI, akik a témacímben is szerepelnek (természetesen +- egy év mindkét korban megengedett)


Megkérem tehát, hogy akinek ebben a korcsoportban van ismerőse (vagy ő maga kitölti, a korosztálynál kérem megjelölni a fent leírtakat), barátja, gyermeke, unokája, gyermeke barátai stb... az küldje el neki a linket!

A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe, de nekem nagyon nagy segítség lenne!

Tehát aki nem tudja kitölteni, vagy kitöltés után terjessze!


A kérdőív az alábbi linken elérhető:


[link]


Nagyon szépen köszönöm előre is!


Alexandra

2010. márc. 31. 00:36

Nekünk az ESTI GIMNÁZIUMBAN egy lelkes és hivatását szerető tanárnő olvasta fel, főleg a l3 aradi vértanúkról a kivégzést nekem konkrétan egészen a hatása alá kerültem, mert alaposan felkészült volt.

Egész figyelemfelkeltő volt. Bocs a regényt illetően az egyiket lőtték le, amelyik Baradlaynak

nem volt családja és feláldozta magát a testvéréért.

Kivánok mindenjót és sok sikert.

2010. márc. 31. 00:20

Hogyan is hatna ez a regény, hiszen a szabadásgharc korszakában játszódik, ami meghatározta hazánk és az emberek sorsát is. Tudjuk, hogy milyen szomorúan végződött, hiszen kivégezték a végén azokat, akik ebben tevékenyen részt vettek. Nekem a véleményem az úri osztály tagjai, akik támogatták ezt rengeteg pénzt öltek bele és a következménye pedig köztudott leverték. Pedig először moziba ment utána tévében is játszották. Elnézést, de azt mondom vajon, akik abban a korban éltek hogyan is hatott rájuk ez.

Azóta nagyon sok idő eltelt és a mostani fiatalokra miként hat, azt inkább tőlük kellene megkérdezni. Reméljük szakdolgozatot sikerül megirni ebből az Egyetemen. Üdv.Ágnes

2010. márc. 31. 00:12

Kedves fórumozó próbáld meg először a számitógépen keresztül Jókai Mór a Kőszivű ember fiait beirni a keresőbe. Tudjuk általános iskolában kötelező olvasmány volt. Ha nincs más lehetőség akkor egy bizonyos időre kikölcsönözni a könyvtárból és elolvasni és annak alapján kellett nekünk vázlatot irni igaz már elég rég volt, de még emlékszem rá.

Gyermekeidnek reméljük sikerül ezáltal némi segitséget nyújtani. Igen irodalom órán foglalkoztunk ilyenekkel, ami előirás szerint több ilyen regényről kellett beszélni, vagyis a tartalmát elemezni főleg irásban. Sok szerencsét kivánok Üdvözlettel: Ágnes

242. TNBogi
2010. márc. 27. 13:47

Kedves óvodás gyermeket nevelő fórumozók!!

Végzős óvodapedagógus hallgatóként (és egyben óvodás gyermek édesanyjaként) ezúton nagy tisztelettel arra kérlek benneteket, hogy szíveskedjetek kitölteni az alábbi linken elérhető kérdőívet, amely arra próbál választ találni, hogy szülők szükségesnek, fontosnak tartják-e hogy 3-7 éves korú gyermekük idegen nyelvet tanuljon.


[link]


Véleményetek fontos és értékes a számomra; nagyon köszönöm, ha pár percet rászántok a kérdőív kitöltésére!

Akit esetleg érdekel a végeredmény, készséggel állok rendelkezésére 2010. április 20. után a tnb714@index.hu e-mail címen.

Segítségeteket és közreműködéseteket előre is nagyon köszönöm!

Bogi

2010. márc. 26. 17:10
Kérdezem én ilyenkor hol van az ENSZ? és a többi külföldi nemzetközi szervezet, akikre ilyen esetben szükség lenne. Üdv.
2010. márc. 26. 17:08

Afrikáról annyit sokat mutatták egy időben a tévében, de megmondhatom az elmaradott részekre vonatkozik ez ahol nincs higénia, egészségügy, ahol a nyomor és a szegénység van tulerőben és pénzzel nem igen támogatják. Különféle civilszervezetek, de mások is segitenek rajtuk többek között voltak kint misszinoráiusok, akik tanitották az ottani gyerekeket irni, olvasni, számolni, de a felnőtt korosztályban is rengeteg az analfabéta. Többek között az éhezés is nagméreteket ölt, amiben naponta többezren meghalnak. Ne menjünk olyan messzire, hiszen itt hazánkban és található nélkülöző családok, felnőttek és gyermekek is azokat is támogatni kellene, hiszen rászoruló is sokkal több, mint a korábbi években. Először itt oldják meg és természetesen máshol is nyujtsanak segitséget.

Üdv.Ágnes

239. jency83
2010. márc. 25. 22:19

Kérdőív


Tisztelt Hölgyem/Uram!


A Magyar Üzletemberképző Szakközépiskola Intézményi kommunikátor szakos, végzős tanulója vagyok. Az oklevelem megszerzéséhez szükséges szakdolgozatom tárgyának a nonprofit szervezetek, azon belül is az Afrikai – Magyar Egyesület arculatát elemzem, értékelem. Kérem, segítse munkámat azzal, hogy e kérdőívet valós adatokkal, válaszokkal kitölti. A kérdőív nem tartalmaz olyan adatokra vonatkozó kérdéseket, amelyek alapján Ön beazonosítható lenne, személyiségi jogait nem sérti.

Havasi Csilla


A kérdőívem lenkje:

[link]


Köszönöm a segítséget!

238. Tina87 (válaszként erre: 237. - Jency83)
2010. márc. 25. 20:25

Köszi, aranyos vagy :)

Sok sikert a szakdogádhoz :)

237. jency83 (válaszként erre: 236. - Tina87)
2010. márc. 25. 15:54

az is érdekes lehet :)

Most nézem csak az adatlapodat...

Le a kalappal előtted! :)

236. Tina87 (válaszként erre: 233. - Jency83)
2010. márc. 25. 15:34
ELTE-PPK, most végzek én is a nyáron.Én a Gyermekétkeztetési Alapítványról írok :)
2010. márc. 25. 15:23
MEGRENDELTEM A COLONIX-DR NATURA TERMEKET -SZEDTE MAR VALAKI AKI TUD VELAMENYT ADNI ROLA ...IGAZAN SEGIT VAGY CSAK PENZKIDOBAS....
234. Lizecske (válaszként erre: 227. - Jency83)
2010. márc. 25. 15:22
Igen,szivesen adomanyozok,segitek hatranyos helyzetu gyermekeken,embereken .
233. jency83 (válaszként erre: 232. - Tina87)
2010. márc. 25. 15:15
Te hol tanulsz?
232. Tina87
2010. márc. 25. 15:12

Én is végzős intézményi kommunikátor vagyok :DDDD

Milyen elképesztő hogy arra felé mennyi mindenre elég pár ezer forint egy hónapra, húúú...

2010. márc. 25. 15:07
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
230. jency83 (válaszként erre: 229. - 4b6a2525df)
2010. márc. 25. 14:43
Igen, elképesztő, ha belegondol az ember, hogy pár ezer forint mi mindenre elég ott egy gyermeknek...vagy, hogy 1000 Ft is elég "képletesen" egy emberi életért.
229. 4b6a2525df (válaszként erre: 227. - Jency83)
2010. márc. 25. 14:38
Én 3 évvel ezelőtt "fogadtam örökbe" egy kongói fiut. Ugynevezett tanulmányi ösztöndijat fizetek. Havi 3 ezer ft-ot. Ott hetes iskpolába járnak a gyerekek, és a 3 ezer forintból a tanszer és az iskolában töltött idő alatti étkezést fedezik
228. jency83
2010. márc. 25. 14:37

Kérdőív


Tisztelt Hölgyem/Uram!


A Magyar Üzletemberképző Szakközépiskola Intézményi kommunikátor szakos, végzős tanulója vagyok. Az oklevelem megszerzéséhez szükséges szakdolgozatom tárgyának a nonprofit szervezetek, azon belül is az Afrikai – Magyar Egyesület arculatát elemzem, értékelem. Kérem, segítse munkámat azzal, hogy e kérdőívet valós adatokkal, válaszokkal kitölti. A kérdőív nem tartalmaz olyan adatokra vonatkozó kérdéseket, amelyek alapján Ön beazonosítható lenne, személyiségi jogait nem sérti.

Havasi Csilla


A kérdőívem lenkje:

[link]


Köszönöm a segítséget!

227. jency83
2010. márc. 25. 14:35
Sziasztok! Elsősorban azért indítom ezt a fórumot, mert a szakdolgozatomhoz szeretnék kitöltetni egy kérdőívet - ez nagyon fontos és nagyon sürgős lenne! - továbbá érdekelne az is, hogy ki milyen mértékben foglalkozik Afrikával, szívesen adományozna -e, ill., hogy szívesen segítetek-e másokon?
2010. márc. 24. 23:59

Sziasztok,cukrászdába járás szokásaival kapcsolatban írom a szakdolgozatomat, kérlek ha van időtök töltsétek ki ezt a kérdőívet, előre is köszönöm szépen.


A link:

[link]

2010. márc. 16. 21:02

Sziasztok!


Ha van 3-4 percetek,akkor kérlek, töltsétek ki ezt a kérdőívet:


[link]


Magyarország kastélyairól, kastély-turizmusáról.


Nagyon köszönöm!

2010. márc. 16. 17:41

Sziasztok!

"Magyarország ásványvízpiacának elemzése" témában írom diplomamunkámat. Kérlek töltsétek ki a következő kérdőívet :

[link]

Nem tart tovább 2 percnél.

Előre is köszönöm mindenkinek!

2010. márc. 12. 23:05

sziasztok!

lakáshitelezés- jelzáloghitel témában szakdogázok. kérlek benneteket, aki érintett, kattintson a linkemre és válaszoljon a kérdésekre! előre is nagyon köszi!!


[link]

❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook