Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
2010. okt. 4. 19:02

sziasztok

Köszönöm a a kérdőív kitőltését.


Ha még valaki szeretne segíteni és érdekli a fogytékkal élők helyzetek, azoktól szívesen várom a hozzászólásokat.

2010. okt. 4. 17:04

Sziasztok!

Véleményeket várnék, hogy mit gondoltok arról hogy megirassam mással a szakdolgozatomat. Mennyire megbízható ez?! Mekkora a lebukási esély?

Nincs sajnos időm foglalkozni vele, így erre a megoldásra jutottam :/

2010. okt. 3. 20:58
érdekelne
339. 07c4794583 (válaszként erre: 336. - Hpkati)
2010. okt. 3. 20:57
Szia, engem érdekelni a kisfilm, kérhetem én is a linket? Köszönöm..
2010. okt. 3. 20:56

Köszönöm neked is. Elfogadom a linkez, de lehetne, hogy privátba küld. Köszi mégegyszer


Most már tényleg megyek

2010. okt. 3. 20:54

Köszi, köszi.

Nagyon szeretnék maradni, de tanulnom kell. Most éppen az autizmusról magolok.

Szép estét nektek.

Sziasztok.

336. hpkati
2010. okt. 3. 20:54

Szia!

Kisfiunkról készült egy kisfilm. Ott beszéltünk a "másságról". Ha érdekel elküldöm a linket.

Kincsünk betegen született, nem tudják mi a baja, nem sok időt jósoltak Neki. Már 3,5 éves volt tegnap:))


Megnézem a kérdőívet és ki is töltöm!

335. 98ffac7126 (válaszként erre: 333. - 36a26f5226)
2010. okt. 3. 20:49
Én is!;)
2010. okt. 3. 20:48

Ennek nagyon örülök.

Itt Kecskeméten nem elég az emberek véleményére hagyatkozni, hiszen sokkal nagyobb rálátásom lenne a problémákra ha országos szinten vizsgálódom.

2010. okt. 3. 20:45
Én el is küldtem a válaszokat...
2010. okt. 3. 20:37
Kérném a moderátorokat, hogy ne szedjék ki a linket. Nem reklám, hanem egy tanulmányhoz szüksége kérdőív. Előre is köszönöm
2010. okt. 3. 20:33

Szervusztok.

Egy tanulmányt írok a fogytékosokról, esélyeikről, az integrálásukról és az elfogadásuk lehetőségeiről.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan látjátok a problémáikat. Láttok e esélyt a társadalom hozzáállásának megváltozására.

[link]

Kérlek látogass el ide. Egyébb hozzászólásokat is várok.

2010. szept. 27. 23:18

Kedves Fórumozók!

Én is szeretném segítségeteket kérni készülő szakdolgozatomhoz, melynek témája A budapesti gasztroturizmus.

Az alábbi linken egy kérdőívet találtok, melynek kitöltésével nagyban segítenétek munkámat.


Nagyon fontos lenne számomra!


Link: [link]


Előre is köszönöm segítségeteket!

329. Diia
2010. szept. 26. 10:22

Kedves Fórumozók!

Ötödéves joghallgatóként szakdolgozatom megírása előtt állok.

Azon nők/hölgyek segítségét szeretném kérni, akik gyermeket terveznek, nevelnek, szülés előtt állnak.

Témám: A család, magánélet, hivatás közötti összhang megteremtése hazánkban. A magyar nők tapasztalataira, gyakorlatára lennék kíváncsi.

Amennyiben van egy kis időtök kérem töltsétek ki az alábbi kérdőívet:


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/360266892/


A kitöltés körülbelül 10-15 percet vesz igénybe, névtelen, viszont számomra óriási segítség lenne a sikeres szakdolgozatom megírásához.


A segítséget előre is köszönöm. :)

Klaudia

328. Bun Csilla (válaszként erre: 327. - Krisy74)
2010. szept. 23. 08:22

A 325 hozzászólás az aktuális!

Nem tudom miért lett 326-os mivel már ez a 323 is.

327. krisy74 (válaszként erre: 326. - Bun Csilla)
2010. szept. 23. 08:17

Szia.


Kérdezz... Mi most kezdtük az ovit szeptemberben, ha tudok válaszolok.

2010. szept. 23. 07:53
Óvodás korú gyerekek szüleitől kérdeznék
2010. szept. 23. 07:58

Sajnos látom valami gond van nem nyitja meg!

A teszveszen is felraktam a közösségi fórumban, segítség szakdolgozatomhoz

Aki ott regisztrált felhasználó kérem ott töltse ki!

Köszönöm

2010. szept. 23. 07:55

Kedves Fórumozók!

Kérlek benneteket ha van egy kis időtök töltsétek ki a kérdőívemet amely a szakdolgozatom fontos része! Ha esetleg nem sikerül elküldeni (mert más fórumon volt rá példa) akkor megpróbálom megkeresni rá a megoldást!

Köszönöm szépen mindenkinek! További szép napot!

[link]

2010. szept. 23. 07:53
Óvodás korú gyerekek szüleitől kérdeznék
2010. szept. 18. 13:05

Kedves 321. hozzászóló!

Én a magam egyszerű módján tudok segíteni ezért neharagudj, így írom le neked és reméljük elfogadható lesz a válaszom.

Az első pont. Olyan vegyen kutyát, aki tényleg szereti és gondoskodik róla és foglalkozik vele.

Ebbe beletartozik az orvosi ellátás is.

Ha véletlenül látunk rossz bőrben levő négylábut jelentsük be az állatvédelmi hatóságoknak, se semmiképpen ne hagyjuk magára. Ők intézkednek ez ügyben. A második szempont mélységesen elítélem azokat a személyeket, akik kínozzák és embertelen körülmények között tartják, de előfordul sokszor nem mindig lehet kinyomozni, mert ahhoz bízonyiték kell, ha az a gyanús személyt egyáltalán rajta lehetne kapni. Harmadik tanács nefelejtsük el, hogy a kutya, v. bármely állat is lehet hálás. Ha az állatokkal emberségesen bánunk akkor elkerülhetjük a további kellemetlenségeket. Remélem néhány információt tudtam adni számodra és ki tudod tölteni a kérdőívet. Kiívánok sok szerencsét üdv.Ágnes

2010. szept. 18. 12:44

Légyszi töltsétek ki az állatvédelemről szóló kérdőívemet. Szakdolgozathoz kellene. Köszi szépen!

[link]

2010. szept. 12. 15:37

Sziasztok!


Kérlek benneteket, amennyiben van egy kis időtök (kb 3-5 perc) töltsétek ki a Világörökségek témakörben íródó szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívemet, mert nagyon sürgős lenne!


[link]


Köszönettel, Edina:)

2010. szept. 11. 09:46

A tény az is sokan nem mernek feljelentést tenni ez ügyben az érintettek, mert féltik az életüket és sok ügyre emiatt nem derül fény igazán.

Remélem kedves 317.hozzászóló sikerül több anyagot összegyűjteni. Kívánok sok szerencsét Üdv.Ágnes

2010. szept. 11. 09:43
A gyermekbántalmazás témája mindig is kényes téma volt és lesz. Ebben az eesetben védelmi törvényt kellene bevezetni akár az anyára is, aki lelkiismeretesen neveli. Sajnos meg kell mondanom jobban oda kellene figyelni egymásra, de az a szomorú tény féltjük az életünket, ha történetesen beleszólunk, mert ránk nézve sosem tudhatjuk milyen szomorú következményekkel jár. A hatóságok csak akkor szólhatnak bele, ha már súlyos a helyzet inkább meg kellene előzni a bajt. A másik esetben pedig a szülők felelőtlensége és nem törödömsége miatt szenved a legfiatalabb a családban. Mindenképpen személetváltásra lenne szükség és szigorúbb szabályokat kellene életbe léptetni. A Családsegítő Szolgálat és a Gyámhatóság tud ebben segíteni és még több információt gyűjteni ezzel kapcsolatosan. Figyelembe véve az életkörülményeket és a környezettanulmányozást. Üdv.Ágnes
317. bubu6
2010. szept. 10. 12:23
Sziasztok! A gyermekbántalmazás hatása a gyermekekre és iskolai teljesítményükre a szakdolgozatom témája, és ezzel kapcsolatban szeretnék kérdőíves vizsgálatot készíteni az általános iskolás gyerekekkel. Ha van valakinek ötlete, hogy milyen kérdéseket tehetnék fel, vagy hogy hol találok ezzel kapcsolatos kérdőívet, annak nagyon örülnék! Előre is köszönöm!
2010. szept. 1. 16:33

Sziasztok!


A Soproni "Magyarország, én így szeretlek" reklámjáról írom a szakdolgozatomat. Ha van pár percetek kitöltenétek nekem ezt a kérdőívet?


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/354342811/


Előre is köszönöm,

Patrícia

315. Lugano
2010. aug. 26. 10:45

Sziasztok!


Én már több szakdolgozat íráson túl vagyok, és mondhatom egyik se volt könnyű munka, de megérte az alapos kidolgozás, mert mind ötös lett.És tök jó dolog záróvizsgán hallani a dícséretet.

Épp ezért, ha valakinek bármi gondja támadna, szívesen felajánlom a segítségemet, csak írjátok a következő e-mail címre: szakdolgozat999@gmail.com.

Jó felkészülést!!!!!

2010. aug. 24. 17:14

Sziasztok!


Kérlek, ha van egy kis időd, töltsd ki ezt a kérdőívet! Az utazási szokások és az internet kapcsolatáról készítek felmérést.


Előre is köszönöm



[link]

2010. aug. 22. 19:03
Szűlész nőgyógyász szakorvosnál, a kórházban vannak ilyenek nyílvántartva ők bővebb felvilágosítással tudnak számodra szolgálni remélem sikerült a megfelelő információhoz jutnod ezzel kapcsolatosan és letudtad adni a kért anyagot. Sok sikert és minden jót szivélyes üdv.Ágnes
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook