Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
222. ron03
2010. márc. 12. 22:30

Sziasztok! A diplomamunkámhoz felmérést készítek a biotermékek fogyasztási szokásairól és ha van 2 szabad percetek, legyetek szívesek kitölteni a kérdőívemet.Természetesen teljesen anonym. Köszönöm a segítséget. Minél több, annál jobb:)A link:

[link]



Köszönettel: Csaba

2010. márc. 12. 19:22
na elkuldtem a valaszt. Meg nem jott meg parom, ugyhogy megcsinaltam. Csak kijeloltem, mikor kuldtem vissza lattam, hogy alahuzas is kene. Remelem nem gond, szerintem igy is latszik.
220. Shally
2010. márc. 12. 18:32
Köszi,az jó lesz!
2010. márc. 12. 18:19
holnap kitoltom:)
218. Shally
2010. márc. 12. 15:46
Vasárnap szeretném összesíteni a kérdőíveket, ha addigra lesz elég kitöltő!
2010. márc. 12. 15:37

megirtam a cimet priviben.

Mikorra kell?

216. Shally (válaszként erre: 215. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 12. 15:28
Nem, bármilyen nő aki dolgozott már!
215. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 214. - Shally)
2010. márc. 12. 15:27
csak munkanelkuli nok tolthetik ki?
214. Shally
2010. márc. 12. 15:26

Sziasztok!

Női munkanélküliség témában írom a szakdolgozatom, sürgősen kellen hogy minél többen kitöltsék számomra. A kérdőívet e-mail címre tudom elküldeni, mindössze néhány kérdésről van szó, és csak pár percet vesz igénybe.

Segítsetek, nagyon fontos!

köszönöm!

213. Shally
2010. márc. 12. 13:43

Sziasztok!!

Segítsetek SOS!! :((( A freeonlinesurveys.com oldalon szerkesztettem a kérdőívem, és túlhaladta az 50-et és nem akarja megmutatni, mert 50 felett már fizetős! :((

Mit lehet most tenni?

ááááááááááá

2010. márc. 11. 14:40

Sziasztok!


Kérlek titeket töltsétek ki az alábbi kérdőívet. Néhány perc alatt megvan..


Köszi


[link]

2010. márc. 10. 15:13

Kedves Szülők!


A szakdolgozatomhoz kérném a segítségüket, ugyanis a témám: Az agresszió kapcsolata a mesék tartalmával az óvodás -és kisiskoláskorban. Ezzel kapcsolatosan készítettem egy kérdőívet, amelyet az alábbi internetoldalon érhetnek el azok, akiknek van ilyenkorú gyermekük: [link]

A kitöltés egy pár percet venne igénybe, és nagyon hálás lennék a segítségükért!!!

Üdvözlettel

2010. márc. 7. 12:01

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatom megírásához!

Készítettem egy kérdőívet, mely az autóbuszos utazásokkal és az utazások megszervezésével kapcsolatosak.


Ha van kedvetek és pár szabad percetek légyszíves töltsétek ki, nagy segítség lenne!

A kérdőív az alábbi linken érhető el:


[link]



Köszönöm,


Szandi

2010. márc. 6. 18:08

Sziasztok!


Nagy segítség lenne, ha kitöltenétek a kérdőívemet az egészségügy humán erőforrás problémáival kapcsolatban. A szakdolgozatomhoz kellene, amit nemsokára le kell adnom.

Remélem minél többen fogtok kattintani :)


[link]


Köszönöm szépen!

208. Shally
2010. febr. 27. 19:31

Sziasztok!

Női munkanélküliségről írom a szakdolgozatom, kérem akinek elküldhetem a kérdőívet, küldje el az e-mail címét!


köszönöm

2010. febr. 25. 15:17

Kedves anyukák-kismamák


Cserháti-Nagy Katalin vagyok végzős szülésznő hallgató. Toxoplasmózis témában írom a szakdolgozatomat. Minden kismama-anyuka segítségét szívesen fogadom,nem csak azokét akik átestek a fertőzésen terhességük alatt.

A linkre kattintva(vagy bemásolva)tudják kitölteni,nem sok kérdés és csak egymásra épülő kérdések jelennek meg...tehát válaszfüggően nem minden kérdést kell megválaszolni.


Előre is köszönöm a segítséget


Itt a link:

[link]


Köszönettel:Cs.-N.Kata

206. Moni00i
2010. febr. 19. 10:46

Kedves Anyuka,


Birtháné Csepi Mónika vagyok végzős diplomás ápoló hallgató, két kicsi lány édesanyja. Szakdolgozatomat szülészet témakörében írom, ezen belül a személyiségtípusok és a szülés lefolyása közti összefüggést kutatom. Olyan anyukákat keresek, akik a közelmúltban (4 éven belül) szültek. Ezúton kérlek téged, hogy kutatásomat a lenti kérdőív kitöltésével segítsd.


A közvetlen link:

[link]


vagy a www.birtha.hu oldalon keresztül.


Kitöltési határidő: 2010. március 14.


Segítségedet nagyon köszönöm.

Jó babázást!


Birtháné Csepi Mónika


Ui: Ha ismerősi körödben van hasonlóan a közelmúltban szült anyuka, kérlek népszerűsítsd nála a linket.

205. webi
2010. febr. 16. 20:16

Tárgy: KÉRDŐÍV PCOS-oknak


Kedves PCOS hölgyek!


IV-ed éves dietetikus hallgató vagyok és a PCOS táplálkozási vonatkozásairól írom a szakodolgozatomat. Nagyon szűkös már az időm, és nem jött össze a megfelelő létszám, ezért nagyon sokat segítenének, ha kitöltenék ezt a névtelen kérdőívet! Önöknek is érdekes és hasznos lehet. A kitöltés kb. 20-25 percet igényel.


Köszönöm szíves együttműködésüket!


Íme a link: [link]

204. violah
2010. febr. 13. 18:28

Helló!


Vajon miért járnak a hölgyek jóval kevesebben sporteseményekre, mint nyugaton? Mi kell ahhoz, hogy ez megváltozzon, a családok együtt járjanak a magyar stadionokba? Ennek megfejtésében is segíthetsz ezzel a rövid kérdéssorral.


[link]

2010. febr. 7. 18:24

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni! Pszichológia szakos vagyok és a hűtlenségről való véleményt vizsgálom. Ha van kedvetek, töltsétek ki, nagy segítség lenne! :)


[link]

202. Shopy (válaszként erre: 201. - Lkalici)
2010. febr. 6. 22:25

Szia!

Megmondom Neked őszintén, hogy akit ilyen veszteség ért, sajnos magamat is beleértve, nem igazán lehet tudni, hogy tudsz e könnyíteni illetve segíteni!

3 vetélésem volt és mind a 3 után másra volt szükségem! Ezt nem lehet tudni, ki hogyan éli meg:(

Aki benne van-volt, az sem biztos, hogy tudja, hogyan segítsen egy hasonlóan járt nőn, anyukán.

201. lkalici
2010. febr. 6. 21:51
Szociális Munka szakon vagyok hallgató, s szakdolgozatom megírásához vizsgálatot végzek. A vizsgálat célja, hogy a perinatális veszteséget, illetve az ezzel kapcsolatos gyászreakciókat, gondolatokat, érzelmeket megismerve olyan új információkat nyerjek, amelyek hozzásegítenek ahhoz, hogy minél hatékonyabban tudjunk segítséget nyújtani az olyan szülőknek, akik életük során perinatális halállal szembesülnek. Ezért olyan nők segítségét szeretném kérni, akik ezt átélték. Mindössze egy kérdőív kitöltését kérném mindazoktól, akik segíteni tudnak és szeretnének. Hogy elküldhessem a kérdőívet kérlek írj az lkalici@yahoo.com e-mail címre. A segítséget előre is köszönöm. Üdvözlettel Klára.
200. r12hu
2010. jan. 29. 19:41

Egy ismerösöm szakdolgozatához szükséges lenne kitölteni. Kérem akinek van 3-5 szabad perce tegye meg ezt a szívességet. Köszönöm!


[link]

199. fruji
2010. jan. 22. 18:07
A pont és a "hu" közé mindig betesz egy szóközt, azt töröljétek és akkor behozza.
198. fruji
2010. jan. 22. 18:06

Bocs, ez a helyes link:

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/288701944/

197. fruji
2010. jan. 20. 13:01

Sziasztok!

A nők alkohol fogyasztási szokásairól írom a szakdolgozatom,és nagy segítség lenne ha kitöltenétek a következő kérdőívet

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/288701944/

Előre is köszönöm mindenkine.

196. nagyverus (válaszként erre: 192. - Ditty26)
2009. dec. 29. 17:06

szia!


A kötődést többféleképpen lehet vizsgálni. Vannak kérdőívek is, mint pl ami az én kérdőívemben is található Szülőkkel kapcsolatos gyermekkori emlékek és az érzelmi kötődés kérdőívek. Ezekhez a kérdőívekhez készítettek egy kiértékelő táblázatot,amiből következtetni lehet az anya gyermek kötődésre. Van egy másik módszer is,bár az elég időigényes, az Idegen Helyzet Teszt,amikor a gyermek, az anyuka és egy segítő tartózkodik egy szobában és különböző helyzetekben vizsgálják,hogy a gyermek hogyan reagál az édesanyja távollétére. A kérdőíveknél nics igazán korhatár bármikor meg lehet vizsgálni a gyermek kötődését, az idegen helyzet tesztet pedig 10-12 hónapos gyermekeknél szokták végezni.

2009. dec. 29. 12:30
küldtem neked...
194. ducky
2009. dec. 29. 12:17
már ki is töltöttem:)
2009. dec. 29. 12:00
Több kérdés volt rólam ,mint rólunk:)
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook