Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
312. szantre
2010. júl. 21. 09:47

Ha ismertek olyan anyukákat, akik esetleg szívesen kitöltenék a kérdőívet, kérlek, adjátok tovább neki! Nagyon köszönöm!


Szép napot!

311. szantre
2010. júl. 21. 09:46

Sziasztok!


Én végzos pszichológushallgató vagyok a Pázmányon, és most készítem a szakdolgozatomat, amihez olyan kismamákat keresek, akik 2-7 hónapja szülték első gyermeküket.

Egy kérdőív kitöltésére szeretnélek kérni Benneteket, hozzávetőlegesen 15-25 percet vesz igénybe.

Nagyon nagy segítség lenne számomra, és az érdeklődokkel szívesen megosztanám az összesített eredményeket, amennyiben ezt jelzi nekem.


A kérdőív az alábbi linkre kattintva letölthető:

*****

És erre az e-mail címre lehet visszaküldeni: szantai.reka@gmail.com


Hálás köszönet!



Jó babázást kívánok Mindenkinek!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
310. napkelet (válaszként erre: 309. - Fruji)
2010. júl. 2. 17:27

Szia!


Segíteni akartam Neked, de a linken nekem semmi nem jön be:(

309. fruji
2010. júl. 2. 14:37

Sziasztok!


A szakdolgozatomhoz kérném a segítségetek. Aki tudja kérem töltse ki ezt a kérdőívet. Kevesebb, mint 10 percet vesz igénybe.

Még 20 kitöltőre lenne szükségem.

Köszönöm a segítséget.


[link] ormkey=dENYUW4xNUhBaVoyOXBBdEQ0QVlyUXc6MQ

2010. jún. 25. 22:23

Sziasztok! Légyszi töltsétek ki, a szakdolgozatomhoz kell, csak 3 perc az egész! Előre is köszi!


[link]

2010. ápr. 29. 06:51
Nagyon szépen köszönöm Anyuci91, hogy kitöltötted nagyon sokat segítettél!:) Szép napot!:)
2010. ápr. 28. 20:04

Remélem sikerült némi segitséget adnom engemet a jó szándék vezérelt semmi más, ha még valami van irjál, és lehet, hogy még rajtam kivül kaphatsz még segitséget. Neharagudj, hogy az aszonynevemet nem irtam le, mert szeretném, ha ez diszkrét lenne.

Kivánok minden jót üdv.Ágnes.

2010. ápr. 28. 20:02
A válságért mindenképpen előző kérdésedre válaszolva a magyar kormány okolható és az ő számlájukra irható, mindenképpen őket terheli 1989 óta ez a felelősség. Üdv.
2010. ápr. 28. 19:55

A nevemet nem árulom el, mármint az igazit inkább a jelszavamat teszem közzé: Anyuci91.

Életkorom: 52 év

A rendszerváltás és a létszámleépités óta nem vagyok tagja a szakszervezetnek.

A tagsának a hátrányai nincs aki képviselje a dolgozó, ill. beosztott véleményét, kérését.

Az előnyei sok mindenbe beleszólhatott, de ez már a rég múlt. Feladata képviselni az alkalmazottak érdekeit. A SZAKSZERVEZET ORSZÁGOS TANÁCSÁNAK az üzenem álljanak a sarkukra és a kormánynál harcolják ki az emberek bérének életszinvonalának javitását munkahelyek teremtésével. Üdv.Ágnes.

2010. ápr. 28. 18:49

Az előbbi a válság érzékelésről szólt ami most jön az a szakszervezetekről.



A kérdezett neme:


életkora:


foglalkozása (hol, mit dolgozik?):


végzettsége:



1./ Tagja-e valamelyik szakszervezetnek?


Ha igen: melyiknek?


Ha nem: miért nem?



2./ A munkahelyén dolgozik-e szakszervezet?



3./ Mit tud róla, milyen előnyei vannak, ha valaki szakszervezeti tag?



4./ Mit tud róla, milyen hátrányai vannak, ha valaki szakszervezeti tag?



5./ Mit tud róla, mi a szakszervezet feladata? (Min. 3 feladat!)



6./ Milyen eszközei vannak a szakszervezetnek a feladatai megvalósításához?



7./ Mit tud róla, a vállalatvezetők támogatják-e, hogy dolgozóik szakszervezeti tagok legyenek?


Igen. Miért?:



Nem: Miért?:



8./ Ön vállalna-e szakszervezeti megbízatást, tisztséget?


Igen: Miért?


Nem: Miért?



9./ Ön tagja lenne-e valamelyik szakszervezetnek,


· ha a tagdíjat automatikusan vonnák le a béréből,


· ha nem volna tagdíj,


· ha ők keresnék fel, nem kellene utánuk járni, keresni őket,


· ha a főnöke nem tudná meg,


· ha ……………………………………..


· ha ……………………………………..



10./ Mit üzenne a Szakszervezetek Országos Tanácsának?



A válaszokat a betticicus020@freemail.hu email címre küldjék el, és még egyszer nagyon köszönöm azoknak az embereknek akik kitöltik valamelyiket a 2 kérdőív közül!:)

Üdv:Betty

2010. ápr. 28. 18:46

Kedves Fórumozók!


A Szegedi Tudományegyetemen tanulok, és az egyik órámra kérdőívet kell készítenem.Ehhez kérném a segítségeteket.


2 téma közül lehet választani az egyik a Szakszervezetek a másik pedig a Válság érzékelés.A kitöltés kb. 15 percet vesz igénybe.

Nagyon hálás lennék ha kitöltenétek nekem ha lehet még ma vagy legkésőbb holnap mert még ki kell elemeznem a válaszokat!

Köszönöm szépen!


A kérdezett neme:


életkora:


végzettsége:


a cég(e) tevékenységi köre(i):


a cég(e) alkalmazottainak száma ma: ………… és 2007-ben: …………



1./ Ön szerint ki, vagy kik a felelős(ek) a válságért?



2./ Hány százalékkal csökkentené a felelős(ök) fizetését, vagy milyen egyéb büntetésben részesítené őket?



3./ Ön, illetve az Ön cége hogyan reagált (vagy ha még sehogy, hogyan fog reagálni) a válság hatásaira? (kérdezze végig!)


· létszámleépítés;


· termelés-visszafogás;


· fejlesztés-beruházás elhalasztása;


· profil- és/vagy termékváltás;


· hitel-felvétel;


· hitel-felvétel elhalasztása;


· béremelések elhalasztása;


· készpénzfizetésre való áttérés (átutalás helyett);


· csak előre kifizetett munkák, szállítások vállalása;


· árengedmény az ügyfeleknek;


· jutalmak befagyasztása;


· fizetési határidők változtatása;


· szervezeti átalakítás;


· egyéb, éspedig:



4./ Ön szerint milyen pozitív hatásai vannak, vagy lehetnek a válságnak?



5./ A foglalkoztatás terén az Ön cégénél történt változások


· elbocsátás, hány főt érintett?: ……………………


· napi részidős munkavégzés hány főt érintett?: ……………………


· heti munkanapok csökkentése: hány főt érintett?: ……………………


· kölcsönzött munkaerő alkalmazása: hány főt érintett?: ……………………


· egyéb: ………………………… hány főt érintett?: ……………………


· egyéb: ………………………… hány főt érintett?: ……………………



6./ Érzékel-e olyat, hogy alkalmazottai, munkatársai munkavégzésében változás állt be a válság következtében?


Igen: Milyen változás?



Nem: Ön szerint hogy lehet ez?



7./ Élt-e a munkanélküliek alkalmazását segítő programok valamelyikével (Start, Út a munkához stb.)?


Igen: Melyikkel? 1./ ……………………Elégedett volt vele? …………………….


2./ ……………………Elégedett volt vele? …………………….


3./ ……………………Elégedett volt vele? …………………….



Nem: Miért nem?



8./ Ön, vagy a cége igénybe vett-e iterim menedzsert a válság kezeléséhez?


Igen: Mihez?



Nem: Miért nem?

2010. ápr. 28. 07:52
A szakdolgozatban a válságkezelést úgy lehetne igazságosan lecsökkenteni, ha folyamatosan beindulna az ipari termelés, mert ez mindennek a mozgató rugója enélkül az országot képtelenség lenne helyreállitani. A megélhetés is ettől függ sok mindenkinek. Ezáltal munkahelyek is létesülnének. Üdv.Ágnes
2010. ápr. 24. 21:17

Kedves Anyuka!

Német Fruzsina Anna vagyok a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Karának II. éves ápoló hallgatója. Kutatásomban a szült nők ismereteit vizsgálom.

Kérem, segítse azzal munkámat, hogy kitölti az alábbi címen található anonim kérdőívet!

A kérdőívben megadott adatokat csak saját célra használom fel.


A kérdőívet itt találja:

[link]


A kérdőív kitöltése után semmi más dolga nincs csak annyi,hogy a kérdőív végén található küldés gombra kattint


Segítségét köszönöm!

2010. ápr. 22. 17:17

Kissé rég elmúlt és elfelejtett téma a szakszervezet valaha szinte minden munkahelyen mükődött és beleszólhatott a vállalatot érintő kérdésekben, de főleg a dolgozók érdekeit képviselte.

1. Elsősorban munkahely teremtés és a szakszervezet

ujraélesztése és a legfontosabb és a cégnél

dolgozó beosztottak meghallgatása. Különben

nagy szükség lenne rá.

2. Vezetőbeosztásban dolgozók érdeke kellene hogy legyen és olyan döntést hozni, ami mások javaslatait meghallgatja és ésszerű megoldás keretében megvalósitani. Olyat választani, aki ezt a feladatot jól ellátja és érti is. Kedves 297. hozzászóló neharagudj rám én igy tudtam neked segiteni, ha még valami problémád adódna csak nyugodtan irj és kérdezz és, ha tudunk segitűnk. Sok sikert a munkádhoz Üdv.Ágnes

2010. ápr. 22. 12:17
- esetleg ha nem ti, hanem ismerősötök tudná kitölteni az is teljesen rendben van
2010. ápr. 22. 10:21

Sziasztok!

Köszi szépen! :) Akinél van mail cím küldöm is.

296. csodapók (válaszként erre: 294. - 6ecff55bc6)
2010. ápr. 22. 10:20
Szia! Küld át nekem is!:)
295. 3cbd320f88 (válaszként erre: 294. - 6ecff55bc6)
2010. ápr. 22. 10:18
jöhet
294. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 293. - Globus)
2010. ápr. 22. 10:06

Szia!

Két témakör közül lehet választani:

1. válság-érzékelése /főként vezető beosztásban dolgozók részére/

2. szakszervezetek

10-10 kérdés, rövid 1-2 mondatos válaszokat igényel, vagy felelet választós.

Az egyetemen kérték -.-'. És nekem majd a válaszokat kell elemeznem.

Aki tudna segíteni itt, vagy privátban jelezzen, és mail címre küldöm a dokumentumot.

Előre is köszi!

/név nélkül megy/

293. globus
2010. ápr. 22. 10:02
Mondd :)
2010. ápr. 22. 09:58
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni munkahellyel, szakszervezettel kapcsolatos 10 perc alatt kitölthető kérdőívhez!
291. disz
2010. ápr. 20. 09:23

Köszi a felvilágosítást, én is így gondolom :) Azt meg, hogy miért nem találod a kérdőívet sajnos nem értem, mert nálam bejön ezzel a linkkel.

Üdv Edina

2010. ápr. 19. 17:08
287. hozzászóló én nem találom ezt a kérdőivet, de igy a fórumon keresztül megpróbálok némi felvilágositást nyujtani neked. Mindenki számára köztudott, ha valamilyen árucikket vásárolunk üzletben és a minőségre illene adni jobban, de azért adnak blokkot róla, ha valamelyik termék hibás, akkor annak ellenében kicseréljék, ha ez nem lehetséges akkor a pénzt visszakérni. Sajnos van olyan, amit nem lehet kipróbálni. Ügyelni kellene arra is, ami nem forgalmazható, mert már ilyen is előfordult, mert veszélyes volt és az hivatalosan is kivonják. Üdv.Ágnes
2010. ápr. 19. 17:00
Nem szoktam 286. hozzászóló itélkezni senki felett, ami tőlünk telik és képességeink szerint próbálunk segiteni az illetőnek, amiben tudunk. Légyszives ne értsed félre, mert én mindenkivel udvarias vagyok és kedves, de hozzáteszem professzor sem vagyok. Szivélyes üdvözletem: Ágnes
2010. ápr. 18. 16:45
287. disz
2010. ápr. 18. 15:46

Sziasztok! Ha van kedvetek töltsétek ki az alábbi fogyasztóvédelemmel kapcsolatos kérdőívet is :). A kérdőív persze névtelen, és pár percet vesz igénybe. Előre is köszönöm mindenkinek aki kitölti :)


[link]

2010. ápr. 18. 12:29

Tök igazad van, akinek kedve van töltse ki, és ennyi...

Nem kell ítélkezni, meg beszólogatni...nem azt kérte, hogy döntsétek el, hogy mennyi idő kéne rá, meg hogy miért most írja, meg ilyenek...

Kedves Ágnes, nem hiszem, hogy így le kéne szólni valakit...

2010. ápr. 18. 10:37
Nem muszáj kitölteni a kérdőívet,ha vkinek van rá ideje és tetszik neki a téma várom véleményét.köszönöm azoknak akik eddig kitöltötték! :-)
2010. ápr. 18. 10:32
Bruttó jövedelem kell.nem gond ha még suliba jársz, véleményt így is írhatsz!:)
283. Dorkinc (válaszként erre: 282. - Anyuci91)
2010. ápr. 18. 10:23
erre mindenkinek annyi ideje van amennyit szán. van aki hónapokat tölt el vele...az elején meg van mondva hogy ez kell...
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook