Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
192. Ditty26
2009. dec. 29. 11:47

Szia!Este kitöltöm neked..Pont ez jár napok óta a fejemben.Hány hónapos korban szokták vizsgálni a kötődést és hogyan?Le tudnád írni?Kíváncsi lennék a babimre:)

Köszi!

191. f8db0709b8 (válaszként erre: 190. - Nagyverus)
2009. dec. 29. 11:46
Szia!Már megyek is a linkre!:)
2009. dec. 29. 11:45

Sziasztok!


Nagy Vera vagyok IV. éves szülésznő hallgató. Idén írom a szakdolgozatomat az anya-gyermek kötődés vizsgálatából.Szakdolgozatomban a kötődési stílusokat vizsgálom, kutatásom célja,hogy meghatározzam napjainkban hogyan kötődnek a gyermekek az édesanyjukhoz. Arra szeretnélek kérni titeket,hogy kutatásomat segítsétek a kötődési kérdőív kitöltésével, melyet a következő linken érhettek el:


[link]


Kitöltéseiteket előre is köszönöm


Vera

2009. dec. 3. 13:52

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/272901820/

A televíziós kvízműsorokról szól, légyszi töltétek ki, a szakdolgozatomhoz kell.

maximum 3-4perc az egész.

KÖszi

2009. nov. 30. 14:45

Sziasztok! Nekem olyan édesanyák kellenének, akiknek sürgősségi császárral született gyerekük! A kérdőív 15-20 perc alatt kitölthető, névtelen, íme: [link]

Ha kitöltöd vagy továbbküldöd megfelelő alanynak, aki kitölti, cserébe én is töltök bármit!!

187. misz
2009. nov. 24. 20:42
Nekem is terhességi cukorbetegségem volt. Küldheted a kérdőívet. Megírom az e-mail címem priviben.
186. Krisztyna77 (válaszként erre: 184. - 8aee53ad43)
2009. nov. 24. 11:22
a terhességi cukor is benne van kitöltenétek egy kérdőívet, e-mail címre elküldeném ha jó
2009. nov. 24. 10:33

Szia!Nekem terhesséág alatt volt magas cukrom.Se előtte se azóta!

Toxemia miatt császározott meg az orvosom.

Nagyon sokat szenvedtem a sebemmel és nehezen gyógyult.

2009. nov. 24. 10:27
A terhességi cukor is benne van vagy csak a a tényleg cukorbetegek?
2009. nov. 24. 10:18

Sziasztok!


Utolsó éves szülésznő vagyok a főiskolán! A szakdolgozatomhoz kellene segítség, mert egy felmérést készítek szülés utáni sebgyógyulásról , cukorbetegterheseknél. Kérlek segítsetek

Köszönöm Kriszti

182. Tina87
2009. nov. 18. 19:34

Sziasztok!

Pr szakdolgozatomhoz keresek 5 percre ráérő embereket, ha lenne egy kis időtök nekem segíteni, nagyon megköszönném.

A kérdőív témája: arculat


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/255955242/


Ha nem jelenne meg linkeljétek be kérlek a google-ba.


Köszi előre is mindenkinek :)

181. Orsova
2009. nov. 17. 11:51

Sziasztok!


Egyetemi tantárgy keretén belül kellett kérdőívet készítenünk, amelyet most közzétennék, és szeretném ha minél többen kitöltenétek :):)

Bio élelmiszer fogyasztással kapcsolatos a kérdőív, DE nyugodtan kitöltheti bárki, az is, aki nem vesz, fogyaszt bio-t!!!


Előre is nagyon köszi mindenkinek aki segít és kitölti !!! :)


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/256997477/

2009. nov. 16. 16:04

Sziasztok!

Ugyancsak szakdolgozatomhoz szeretném kérni a segítségeteket az alábbi linken található kérdőív kitöltésével:

[link]

Maximum 5 percet vesz igénybe.

Az utazási szokások és az internetezés kapcsolatáról szólnak a kérdések.

Bővebb infók a linkre kattintva.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN mindenkinek, aki kitölti.

179. realani
2009. nov. 14. 17:18

és íme a link :)


[link]

178. realani
2009. nov. 14. 17:18

Kedves Fórumozók!


A Múzeumok Őszi Fesztiváljáról írom a szakdolgozatomat, nagyon örülnék, ha minél többen kitöltenétek a kérdőívemet ezzel kapcsolatban. Nagyon sokat segítenétek vele! (én is töltöm a tieiteket! :)


KÖSZÖNÖM!

2009. nov. 12. 11:03

Kedves Fórumozók!


Kérlek benneteket ha van 3-4 percetek és RENDELKEZTEK Citibankos hitelkártyával segítsétek munkámat azzal hogy kitöltitek a kérdőívet.

Az alábbi linken található a kérdőív:


[link]


Ha nem nagy probléma legyetek kedvesek ti is tovább küldeni ismerőseiteknek hogy minél több sikeres eredmény szülessen.


Előre is köszönöm


Üdvözlettel

B. Bettina

2009. nov. 12. 10:43

Kedves Fórumozók!


A szakdolgozatomhoz végzek kutatást az utazási, nyaralási szokásokkal kapcsolatban! Kérlek, hogy a kérdőív kitöltésével segítsétek Ti is a munkámat! A válaszadás név nélkül történik! Főleg 30 év felettiekre van még szükségem!

A kérdőív ezen a címen érhető el:

[link]


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

Dóri

175. kvikike85 (válaszként erre: 174. - Kvikike85)
2009. nov. 7. 08:04

Ez lemaradt: www.kerdoivem.hu/kerdoiv/232048774/


:)

2009. nov. 7. 08:03

Kedves Fórumozók!


Diplomamunkámhoz készítettem egy kérdőívet a vásárlási szokásokról és a magyarországi webshopokról. Ha van időtök és kedvetek, kérlek töltsétek ki.(kb.5-10 perc) Nagy segítség lenne :)


Előre is köszönöm.

Üdv,

Viki

2009. nov. 1. 15:28

Sziasztok !


Szeretnélek Titeket megkérni,hogy szánjatok egy kis időt kérdőívem kitöltésére...

A borfogyasztási szokásokat felérő kérdésekből áll: kedvelt borfajta, havi költés borvásárlásra,...,stb.

Nagyon egyszerű,és rövid.


a kérdőív az alábbi linken található:

[link]


Segítségeteket előre is köszönöm!

Andi

172. tyimi
2009. nov. 1. 13:21

Én is a szakdolgozatomhoz szeretném kérni a segítségeteket. Személyi jövedelemadózásról írom, és érdekelne, hogy mit gondolnak az átlag emberek erről az adónemről. Nagy segítség lenne, ha minél többet kitöltenék, lehetőleg valós adatokkal és személyes, saját véleményekkel. Csak 8 kérdés, és pár perc az egész.

Előre is köszönöm.


www.kerdoivem.hu/kerdoiv/222166719/

2009. okt. 30. 01:23

Sziasztok!

Ugyancsak szakdolgozatomhoz szeretném kérni a segítségeteket az alábbi linken található kérdőív kitöltésével:

[link]

Maximum 5 percet vesz igénybe.

KITÖLTÉS: NOV. 11-IG

Az utazási szokások és az internetezés kapcsolatáról szólnak a kérdések.

Bővebb infók a linkre kattintva.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN mindenkinek, aki kitölti.

170. clugie
2009. okt. 27. 13:37

Sziasztok, én a családon belüli erőszakról és gyermekbántalmazásról írok. A kérdőívem kitötése 5 percet vesz igénybe csak pontozgatni kell. Köszönöm, ha segíted a munkámat!

Én is kitöltök most 3-at az eddigiekből.

Kérlek ezt másold a címsorba:


[link]

169. roleee
2009. okt. 22. 22:21

Sziasztok!


Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy légyszives töltsétek ki az alábbi kérdőívet:


[link]



A szakdolgozatomhoz kell, kitöltése 2 percet vesz igénybe!


Köszönöm

2009. okt. 17. 20:32

Sziasztok!!


Szakdolgozatomat készítem és segítséget szeretnék kérni, ásványvíz fogyasztásával kapcsolatos kérdőívem kitöltésében. Névtelen és pár percet vesz csak igénybe, és rövid a kérdőív.

Előre is köszi


[link]

167. nerika
2009. okt. 14. 13:06

Sziasztok!


Egynapos sebészet témával kapcsolatos szakdolgozatot készítek, és a statisztikai adatgyűjtés miatt szeretnék megkérni egy rövid kérdőív kitöltésére olyan vállalkozó kedvű egyéneket, akik már voltak kórházban és a műtét miatt bent töltött idejük nem haladta meg a 24 órát.

Egynapos sebészet= ha az ember a műtét napján jelentkezik a kórházban és aznap délután, vagy este, vagy másnap reggel már haza is mehet. (traumatológiai, szemészeti, sebészeti, urológiai ,nőgyógyászati, gégészeti műtétek)

Köszi.


szakdolihoz kérdőív [link]


nerika

2009. okt. 13. 15:25

sziasztok!


kérnék minden fórumlátogatót, hogy segítsenek a szakdolgozatom sikerességében azzal, hogy kitöltik a kérdőívem.

Netes felület, főként csak ikszelgetni kell, 2-3 perc az egész, viszont nekem nagy segítség!

köszönöm!!

[link]

165. Marci0913 (válaszként erre: 164. - Fenoman)
2009. okt. 13. 15:22
szia! nem működik a link
164. fenoman
2009. okt. 7. 15:20

Sziasztok, Üdv Mindenkinek!


Szakdolgozatomhoz kérném a segítségeteket ennek a kérdőívnek a kitöltésében:

[link]


előre is köszönöm

163. knezsu
2009. okt. 7. 14:22

Olyan szülők válaszait szeretném kérni, akiknek általános iskolás gyerekük van. nagyon fontos, holnapra kell!


Kérdések:


1. Milyennek látja a mai iskolák helyzetét? Milyen érzéssel indul el gyermeke az iskolába?

2. Ha most kellene pályát választania, választaná-e a pedagóguspályát? Miért?

3. Ön mit vár el az iskolától a nevelés során?

4. Ön hogyan motiválja gyermekét a tanulásra?

5. Véleménye szerint ki a felelős azért, ha egy tanuló nem teljesít jól az iskolában?

6. Ön szerint mennyire függ gyermeke jövője az iskolától, a családtól és mennyiben

önmagától?

7. Kérem, fejezze be a következő mondatot: „A tanár olyan mint a …, mert … .”

8. mi volt az iskolaválasztásnál a legfőbb szempont / mi alapján választottak iskolát

gyermekük számára

9. fontosnak tartja-e a főiskolai, egyetemi diploma megszerzését? Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?

10. hogyan veszi rá gyermekét, hogy tanuljon? szokott gyermekével együtt tanulni?



előre is köszönöm a válaszokat!

ha van valami ötlet esetleg, hogy hova érdemes még felraknom a kérdéseket, "hallgatom". :o)

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook