Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯
2010. ápr. 18. 10:02

Kedves Dorkinc ilyen is lehetséges, amit állitasz,

sajnos fogalmam sincs arról mennyi időt adnak igazán erre, hogy ilyen kérdőivet kitöltsenek. A beiró erre nem tért ki. Szivélyes üdv.Ágnes

281. Dorkinc (válaszként erre: 279. - Anyuci91)
2010. ápr. 18. 09:58
mármint arra gondolsz h az iskola nem szólt időben? én azt hiszem a fórumkiíró kissé el van csúszva a szakdogájával mert későn állt neki :D ez minden szakdolgozatba kell ha jól tudom :)
280. Dorkinc (válaszként erre: 278. - Bige)
2010. ápr. 18. 09:57
én sem harapásból mondtam csak válaszoltam neked :)
2010. ápr. 18. 09:54

Csak azt nem értem, ha ilyet kérnek miért nem szólnak időben, ha éppen ilyesmire szükség van ilyen kérdőiv kitöltéséhez rögtön, de azonnal kell.

Már ilyen fórum nyilt a hoxán gondolom még nem látta a másikat és ő is inditott ilyen fórumot.

Kedves 9.hozzászóló valóban kiváncsi lehet az emberek véleményére. Üdv.Ágnes.

278. bige (válaszként erre: 276. - Dorkinc)
2010. ápr. 18. 09:52
ne harapd le a fejem! nem bántottalak! szerintem semmi rosszat nem válaszoltam Neked
277. bige (válaszként erre: 275. - Anyuci91)
2010. ápr. 18. 09:50
szerintem a "nép" véleményére kíváncsi, amiből levonhat a dolgozatában valamit.
276. Dorkinc (válaszként erre: 273. - Bige)
2010. ápr. 18. 09:49
voltam már többször is nyári munkán és akkor keményen levontak a fizetésemből és adóbevallást is kellett csinálnom. am ha nem adóznék attól még lehet véleményem a dologról...
2010. ápr. 18. 09:49

Problémáddal kéréseddel keress meg egy könyvelőt és kérj segitséget szakdolgozat, kérdőiv kitöltéséhez

reméljük kapsz elég felvilágositást és elég információt hozzá. További sok sikert Üdv.Ágnes

274. bige
2010. ápr. 18. 09:45
mert?
273. bige (válaszként erre: 271. - Dorkinc)
2010. ápr. 18. 09:42
akkor nem is adózol, nem?
272. bige
2010. ápr. 18. 09:41
a havi jövedelemhez a nettót vagy a bruttót kéred?
271. Dorkinc
2010. ápr. 18. 09:41
szia megnézte a kérdőivedet, én pl tanuló vagyok ami nincs felsorolva, és havi jövedelmem sincs, azért okés?:)
2010. ápr. 18. 09:40

Sziasztok!kérlek titeket töltsétek ki a mai magyar adórendszerről szóló kérdőívemet,csak pár percet vesz igénybe!fontos és sürgős lenne!köszönöm


[link]

2010. ápr. 18. 09:38

Sziasztok!kérlek titeket töltsétek ki a mai magyar adórendszerről szóló kérdőívemet mely a szakdolgozatomhoz kell!max. 5 percet vesz igénybe!nagyon fontos és sürgős lenne!köszönöm


[link]

268. egykata
2010. ápr. 15. 19:27
Köszönöm azoknak, akik már kitöltötték!!!
267. egykata (válaszként erre: 266. - Anyuci91)
2010. ápr. 15. 19:26

Kedves Ágnes! Köszönöm a hozzászólást. Amit itt leírtál, ezekkel tisztában vagyok, de amint említetted, a stressz is lehet kiváltó oka, és tudtommal a stressz nem szokott jót tenni a vércukorszintnek. Ez pedig erőteljesen összefügg az érzelmek szabályozásával, nem csak viselkedéses, hanem neurológiai téren is. Én inkább ezeket vizsgálom, nem a kiváltó tényezőket. Üdv.

Kkata

2010. ápr. 14. 08:25

Kedves Segitségkérő üsd be a keresőbe ezt a szót cukorbetegség és reméljük szolgál számodra információval, ami segithet a kérdőiv kitöltésében. Először is az életmód, v. is a helytelen étkezés következtében alakulhat, de van más oka is talán a stressz is közrejátszhat ebben. Ezt örökölni is lehet, de van fiatalkori, ami azt jelenti inzulines injekcióval kell kezelni és létezik időskori, amit tablettás kezeléssel itt mindkét esetben megfelelő diétával szabályozható. Mint tudjuk ennek meg van a veszélyforrása, a szemre ráhuzódik akkor vakságot is okozhat enyhébb esetben a bőrön felléphet pigmen hiány, amit a karon foltok jelennek meg.

Esetleg, egy szakkönyet, ha átnézel, akkor sokféle információhoz hozzájuthatsz. Remélem sikerül ebből összehozni valamit. Fejlettebb országokban már korszerű és bevált mószereket alkalmaznak sikerrel. Ennek csökkentésére sok mindent lehet tenni. A nekik gyártott készitmények, amiket fogyaszthatnak sokkal többe kerülnek, mint a rendesek. Esetleg érdemes erről szakorvost is megkérdezni. Mégegyszer mindenjót

neked. Üdv.Ágnes

265. egykata
2010. ápr. 13. 21:58

Kedves Fórumozók!

Az eltén írom a szakdolgozatomat érzelemszabályozási deficetek címmel, mely érzelmi aspektust már sok betegségben vizsgálták, ám Magyarországon a cukorbetegség valamiért kimaradt ebből a kutatási vonalból. Arra kérlek benneteket, hogy az alábbi linken található teszt kitöltésével segítsetek abban, hogy elkészüljön a szakdolgozatom, és talán elindulhasson egy tudományos diskurzis a pszichológia terén is a cukorbetegségről.

A Kérdőív itt található :

[link]

264. egykata
2010. ápr. 13. 21:57

Kedves Fórumozók!

Az eltén írom a szakdolgozatomat érzelemszabályozási deficetek címmel, mely érzelmi aspektust már sok betegségben vizsgálták, ám Magyarországon a cukorbetegség valamiért kimaradt ebből a kutatási vonalból. Arra kérlek benneteket, hogy az alábbi linken található teszt kitöltésével segítsetek abban, hogy elkészüljön a szakdolgozatom, és talán elindulhasson egy tudományos diskurzis a pszichológia terén is a cukorbetegségről.

263. husi018 (válaszként erre: 258. - Berni0719)
2010. ápr. 11. 20:01
Kitöltöttem, jó volt :)
2010. ápr. 10. 01:35

Sziasztok,

Épp most csatlakoztam, és már ki is töltöttem néhány kérdőívet a lentiek közül, mármint aminek a célcsoportja vagyok :)

Én is arra kérlek Titeket, hogy egy szemináriumi feladatomhoz töltsétek ki légyszi a minikérdőívemet:

[link]

Egészen rövid, semmi személyes adatot nem kér, és egyébként női ruhamárkákról szól.


Nagyon köszönöm a minél gyorsabb segítséget előre is, és jó munkát kívánok Nektek a saját feladatokhoz! :)

261. *Via*
2010. ápr. 8. 08:49

Még egy kevés kellene.

Légyszi töltse ki, akinek jut rá néhány perce.


[link]


Köszönöm :)

260. *Via* (válaszként erre: 256. - Husi018)
2010. ápr. 8. 08:46
köszi szépen, örülök, hogy tetszett. akik javítják is így gondolják majd remélem :D
2010. ápr. 8. 07:44

Étkezési szokások most hallottam a tévében, mennyire egészségtelen ország vagyunk, de vajon miért? Sokkal többen megbetegszenek, mert a zöme nem felel meg az előirásoknak. Egy másik kiindulópontként az asztal szépen legyen megteritve az étel gusztusosan legyen feltálalva. Ha pedig társaságban vagyunk, akkor figyelembe kell venni néhány illemszabályt. Ez arra késztethet minket illik rendesen viselkedni. Ahány ember annyiféle izlés például nem szerethetünk egyfajta ételt figyelembe kell venni az igényeket és azt alkalmazni. Csak egy példa a sok közül, ha országunkba érkezik egy másik államfő, akkor a protokollt és az ülésrendet kell alkalmazni előirás szerint. A szervezésre nagy figyelmet kell forditani. Családi környezetben is más szokások lépnek érvénybe, de mi magunk igyekezzünk kellemessé tenni. Remélem ez is valamennyit segitett a kérdőiv kiöltésén.

Szivélyes üdvözlettel: Ágnes

2010. ápr. 8. 00:30

Kedves Fórumozók!


A Szegedi Tudományegyetemen tanulok, és az egyik órámra egy piackutatást kell végeznem. Ehhez kérném a segítségeteket.


Szeretném, ha egy rövid kérdőívet kitöltenétek. A kérdőív témája: Étkezési szokások. A kérdőívet bárki kitöltheti. A kitöltés maximum 5 percet vesz igénybe.


A kérdőív elérhetősége:

[link]


A segítséget előre is köszönöm!

2010. ápr. 6. 20:12

Sziasztok Kedves Fórumozók!


A Nyíregyházi Főiskolán vagyok végzős kommunikáció és médiatudomány szakos hallgató, és a szakdolgozatomhoz kérek segítséget Tőletek.


Egy középiskolásoknak szóló, egyszerű kérdőív kitöltésére kérlek Titeket. A témám: Számítógép, Multimédia, Internet.

Mivel csak középiskolai tanulóknak szó, nagyon szépen megkérném, ha van középiskolás rokonotok, ismerősötök, ajánljátok a linket. A segítséget előre is köszönöm!


A kérdőív elérhetősége:


[link]


További szép napot! Üdvözlettel: Brigitta

256. husi018 (válaszként erre: 255. - *Via*)
2010. ápr. 4. 08:04
kitöltöttem, tetszett a kérdőíved :)
255. *Via*
2010. ápr. 3. 15:02
Ja, és a Sajtó, rádió, tv, internet a témakör.
254. *Via* (válaszként erre: 253. - Husi018)
2010. ápr. 3. 15:01

Sziasztok!


Nekem is szükségem lenne a segítségetekre, ezt a rövid kérdőívet szeretném, ha kitöltenétek.

[link]


Tényleg rövid, maximum 5 perc.

Nagyon-nagyon köszönöm. :)

253. husi018 (válaszként erre: 252. - Rencsike8)
2010. ápr. 2. 18:01

köszi :)

tehát mondom mindenkinek, még szükségem van a válaszokra, legkésőbb ápr. 5. 24:00-kor zárom a kérdőívet

köszönöm mindenkinek

❮❮ ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook