Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

2009. márc. 28. 10:33
Ja, a teszt szociálpszichológiai témájú!
2009. márc. 28. 10:32

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni főiskolásoktól/egyetemistáktól.

Ki kéne tölteni két rövidebb kérdőívet, nem sok idő szerintem.

wish@citromail.hu-ra írjatok, és elküldöm!

előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

100. EraTF
2009. márc. 26. 21:26

Kedves BABAÚSZÓS anyukák!


Babaúszásról írom a diplomadolgozatom és szeretném, ha kitöltenétek a kérdővem a gyermeketekkel kapcsolatban. Ovis korúakig tökéletes. Én nem tudok feltenni linket, ezért megadom az e-mail címem:erik.szelesi@citromail.hu. Írjatok légyszi és elküldöm a kérdőívet! Segítőkészségeteket előre is köszönöm!

99. Zsanß
2009. márc. 23. 14:53

Syasztok!


Most írom a szakdogámat, kicsit megkésve ugyan...Éppen ezért számítanék a segítségetekre!!!A szöveges értékelés az általános iskolák alsó tagozatában témakörben készítettem egy kérdőívet.

Ha kitöltenétek, sokat segítenétek!

Előre is köszönöm:

Íme a link: [link]

98. vicvic
2009. márc. 20. 17:01

Sziasztok!

A témában írnám a szakdolgozatom, olyan szülők segítségére lenne szükségem, akiknek diagnosztizált gyermeke van. Riportot, kérdőívet készítenék, de nem utolsósorban a fórumon helyet kapnának a hasonló problémával küzdő édesanyák, édesapák.

Előre is köszönöm a bizalmat!

2009. márc. 15. 16:18

Sziasztok!

A szakdolgozatomhoz szeretném a sgítségeteket kérni, a nevelőszülői ellátásról írom.Ha nevelőszülő vagy tölds ki ezt a kérdőívet, vagy van nevelőszülő ismerősöd küld el neki ezt a linket.

Nagyon sokat segítenél!

Köszönöm


[link]

2009. márc. 15. 13:48

Szeretnék egy kis segítséget kérni a szakdolgozatomhoz, egy kérdőívet kellene kitölteni, ember-állat kapcsolat témában! A kérdőív névtelen, és semmilyen személyes kérdés nincsen benne. A segítséget előre is köszönöm!

a link: [link]

95. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 94. - Kincyke)
2009. márc. 5. 00:02

egy cipőben járunK :) én is tdk-t írok a közgázon. kitöltöttem a kérdőívedet, te is végigmennél az enyémen?


további sok sikert!


zsannuska

2009. márc. 4. 22:43

Sziasztok!


TDK-dolgozatomhoz kérném a segítségeteket. (szorít a határidő, szűkös másfél hét a leadási határidő:))

bárki kitöltheti, korhatár nélkül :) természetesen teljesen anonim :)


a kérdőív a zene és az országok közötti kapcsolatot vizsgálja országimázs szempontból.


[link]


itt a link, amin keresztül elérhetitek a kérdőívet.


előre is köszönöm a segítséget, és én is segítek szívesen bárkinek.


Kinga

2009. márc. 4. 22:12

Sziasztok!


Ez egy utazással, turizmussal kapcsolatos kérdőív, nagyon örülnék, ha sokan kitöltenétek.


www.mysurvs.com/survey/217753609/


köszi

2009. márc. 4. 20:59

Sziasztok!

Nekem is szakdolgozathoz kellene egy kis segítség - itt található a kérdőívem:

[link]


Aki lenne olyan szíves és kitöltené (megfelelő rész aláhúzandó/beírandó), másolja be egy e-mailbe és küldje vissza a bluetooth_felmeres@index.hu címre.


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!! :)

2009. febr. 28. 18:00

Sziasztok!


Légyszi segítsetek nekem! Töltsétek ki a lenti linken lévő kérdőívet!előre is köszönöm mindenkinek!

100 db kellene ahhoz értékelhető eredményeket kapjak és el is fogadják a szakdogámhoz. Most tartok 17-nél :(


[link]

2009. febr. 26. 21:22
Csatlakozom! :-)
2009. febr. 26. 21:05
en is szivesen kitöltöm
2009. febr. 26. 20:57
én is szivesen leszek a segitségedre!!!
2009. febr. 26. 20:52
én is segítek...
2009. febr. 26. 20:49
Szia Én is segítek. (ha tudok)
2009. febr. 26. 20:48
én is szívesen segítek, én is tdk-ztam és tudom miylen ;)
2009. febr. 26. 20:46

Szia!


Én szívesen kitöltöm.

2009. febr. 18. 20:34

Sziasztok! Pszichológia szakos hallgató vagyok, és a közeli barátnők kommunikációjáról írok szakdolgozatot. Ha kedvetek van részt venni a kutatásban két barátnőtökkel együtt (nem kell, hogy ismerjék egymást), és szeretnétek egy kicsit többet megtudni a barátnőtökkel való kapcsolatotokról, akkor írjatok!:) Mindhármótokkal csinálnék egy-egy rövid interjút a barátságotokról, illetve lenne még egy-két teszt és kérdőív. Eddig csupa jó visszajelzést kaptam:) Nagyon megköszönném a segítségeteket, mert elég sürgős lenne...

Kriszti

2009. febr. 16. 16:01

Sziasztok! Munkahelyi versengés témakörében írok szakdolgozatot és egy kérdőív kiöltésében szeretném a segítségeteket kérni...cím:

szuenka@gmail.com ide küldje el az email címet és visszaküldöm a kérdőívet

81. csarmy
2009. febr. 7. 12:40
Negyedéves védőnő hallgató vagyok, és segítséget szeretnék kérni egy epilepsziás kérdőív kitöltésével.Felnőtt betegek jelentkezését várom, akik hajlandók kitölteni. Erre a címre: kcsarmy@gmail.com. Előre is köszönöm!
80. Fiatal nő (válaszként erre: 79. - C3d119894c)
2009. jan. 10. 18:49

Hát ez akkor is rossz. Az én párom meg szociológus. Kérdőíves kutatásokat is csinál és elemez. Anno még Kutatásmódszertant is tanított nekem, meg a csoportomnak és beleverte a fejébe (az enyémbe legalábbis :-)), hogy ez bizony akkora hiba, hogy csak na.

Nem tudom, ki fogja bírálni a szakdolit, de ha így adod be a kérdőívet, hát akkor nagy az esélye, hogy bele fognak kötni. És jogosan...

79. c3d119894c (válaszként erre: 78. - Fiatal nő)
2008. dec. 11. 12:29
marketing tanár mondta h a végére írjuk meg ő segített nekünk :)
78. Fiatal nő (válaszként erre: 71. - C3d119894c)
2008. dec. 2. 16:47
Plusz az életkor meg a nem az mindig a kérdőív elején, és nem a végén szerepel... :-)
77. Fiatal nő (válaszként erre: 71. - C3d119894c)
2008. dec. 2. 16:45

Ez hibás!!!


20-30

30-50

50-...


Aki pont harminc, vagy ötven, az mit pipáljon be?!?! Ez tipikus és ÓRIÁSI hiba!!! Tessék javítani.

2008. dec. 2. 16:41
Hú, én pont ma dolgozta(tta)m fel a szakdolgozathoz elkészített és kitöltetett kérdőíveimet a párommal. :-)
2008. dec. 2. 16:26

Sziasztok!

Én is éppen szakdogát írok a magyar fiatalok utazási szokásairól. Ehhez keresek olyan 19-26 év közötti fiatalokat, akik segítenének nekem és kitöltenének egy kérdőívet. Aki segítene, kérem írjon a zsuzsi985@gmail.com -ra és elküldöm neki a kérdőívet. Már nem hiányzik csak 40. Köszönöm előre is!


Ui: Akinek kell kérdőívet kitölteni küldje nyugodtan!!!!

2008. nov. 29. 14:45
Sziasztok! Tudna nekem valaki csinálni egy kérdőívet diákokank??? Nagyon fontos lenne marketing órára!!!!
73. katácskák (válaszként erre: 1. - Kipkop123)
2008. nov. 20. 05:51
újabb kérdQivben nincs szükség segítségre Senkinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook