Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek fórum

Szakdolgozat-kérdőívek, egyéb kérdőívek (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
2010. okt. 17. 23:06

Kedves fórumozók! Kérlek segítsetek a közösségi oldalakkal kapcsolatos kutatásomban (szakdolgozat) a kérdőívem kitöltésével:)


[link]


Nagyon köszönöm!

371. Mbetti2
2010. okt. 17. 07:59

Kedves PCOS-es Hölgytársaim!


Aki szeretne segíteni a kutatásomban, október 31-ig lehetne kitölteni a kérdőívet, amely az alábbi linken található:

[link]


Köszönöm annak,aki eddig is megosztotta velem a tapasztalatait!


Betti

370. shiska
2010. okt. 14. 14:45

sziasztok!


Szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni! Készítettem az országimázs/szórakoztató elektronikai termékek témájában egy kérdőívet! Kb. 10 percet vesz igénybe a kitöltése!

[link]

előre is köszönöm mindenkinek, aki kitölti!

Orsi

2010. okt. 12. 18:36

Kedves Kismamák!


Végzős pszichológus hallgató vagyok, azért fordulok hozzátok, mert a szakdolgozatomat olyan kismamákról szeretném írni, akik terhességük alatt is formában tartják a testüket. Ha ismertek olyat, aki várandós, és rendszeresen sportol, kérlek szóljatok nekem. Nagyon-nagyon nagy segítség lenne, és nagyon nagy szükségem lenne rá...

Az egész csak egy jó kis beszélgetésből állna, de ne izguljatok, nem vájkálnék senkinek a magánéletében, semmi sem kötelező :)

Légyszi-légyszi segítsetek!!!


e-mail címem, itt elértek: ujlaki.andi@gmail.com


Köszönöm


Andi

2010. okt. 11. 07:31
Köszönöm a segítségeteket. Igen szülőknek lesz. Kék Irisz jó kiindulás lesz! Így már könnyebb. Köszönöm!
367. a0c1361e44 (válaszként erre: 365. - Bbetti25)
2010. okt. 10. 16:34

Szia!

Nem tudom kinek készülne a kérdőiv, gondolom, hogy a szülőknek. Részemről nagyon fontosnak tartom, hogy a gyerekek sokat játszanak, fejlesszék memóriájukat, mozgásuk koordinált legyen, valamint azt is, hogy érdeklődési körük mielőbb megmutatkozzon, kreativitásuk fejlődjön. Ezeket a fejlesztő, nevelő tevékenységeket lehetne felhasználni a hagyományápolással kapcsolatban is.

Óvodában fontos lenne, ha a szülői nevelést kiegészitve játékosan megtanitanák gyermekeinket mondókákra, versekre, énekekre. Hagyományokat, ünnepeket hozzákapcsolva a foglalkozásokhoz.

Régen az oviban ez igy is volt, manapság sajnos egyre többet hallom, hogy nincs rá idő. Pedig régen sokkal több gyerek volt. A mai gyerek ha a szülőnek nincs ideje, vagy érdektelen ez irányban sok mindenből kimaradnak.

Kérdő ivre visszatérve:

- fontosnak tartja e, hogy gyermeke a helyi, nemzeti, nemzetközi hagyományokkal kapcsolatban játékos foglalkozásokon vegyen részt?

- fontos e az Ön számára, hogy gyermeke az ünnepek előtt az ünnephez kapcsolódó szokásokat megismerje?

- Milyen formában gondolja Ön a legcélravezetőbbnek a hagyományok Őrzését? (dalok, versek, mesék, tárgyak készitése, stb.)

- Milyen foglalkozások alkalmával lehetne a hagyományőrzést gyermekek számára érthetővé tenni?

- Az Ön gyermeke szereti e az ilyen foglalkozásokat?


Szerintem kiindulásként valamire csak jó lesz:)

2010. okt. 10. 15:43

Ahány óvoda annyiféle kedves Betti, hogy miért tartják minden év elején a Kisze bábut készítenek és miért dobják vízbe? Ez egy régi hagyomány.

Szoktak tartani ilyen vásárokat és lehet vásárolni

belőle az elkészült művekből. Egy tapasztalt óvonő megtudja mondani neked, ami a segítségedre lehet. Olyan egyszerű a rajzaik alapján mert a foglalkozáshoz hozzátartozik miért teszik ki a faliujságra, mert fejlődik a készségük és ezt, amíg odajárnak kötelező érvényű. Neharagudj rám próbáltam segíteni valamennyit. Sok sikert kívánok neked Üdv.Ágnes

2010. okt. 9. 22:09
Sziasztok! Szakdolgozati témám Hagyományápolás az óvodában! Abban kérném a segítségeteket, hogy milyen kérdést tennétek fel a kérdőívben! Válaszotokat előre is köszönöm!
364. a0c1361e44 (válaszként erre: 363. - Dinnye85)
2010. okt. 9. 16:52

Szia!


Kitöltöttem a kérdő ivet, ami nagyon hiányos. Biztos, hogy ezt szakdolgozathoz irtad? Szerintem ez ügyfél szerzésre felel meg talán, de ahhoz sem teljes körű. A kérdés kevés és nem lényegre törő. Ezekből semmi nem derül ki max annyi, hogy ha akar valaki felvenni hitelt, és regisztál, akkor meg tudod keresni az ajánlatoddal, de a megkeresés előtt a tájékozottságod egyenlő a nullával. A válság előtt is volt ám élet és utána is! Igy az egyik kérdésed, amelyben azt kérdezed, hogy a válság hatására emelkedett e törlesztő részlete, felesleges is. Hiszen aki a válság után, vagy forintban vette fel a hitelét nem tud mit válaszolni.

2010. okt. 9. 14:17

Sziasztok!


Szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni! Készítettem a hitellel kapcsolatosan egy kérdőívet! Kb. 2-3 percet vesz igénybe a kitöltése! Ha van ennyi időtök, akkor nagyon megköszönném ha segítenétek!


[link]

362. Mbetti2 (válaszként erre: 361. - A0c1361e44)
2010. okt. 8. 08:15

Kedves Írisz!


Nagyon sokat segítettél egyrészt, hogy kitöltötted a kérdőívet, másrészt, hogy megosztottad velem az észrevételeidet, megjegyzéseidet!


Köszönöm!

2010. okt. 8. 07:07

Szia Betti!

Kitöltöttem a kérdőivet, bár én nem vagyok igazolt PCOS. Lehet csak én gondolom, hogy az vagyok.

A kérdőivben is jeleztem, hogy autoimmun eredetű pm túlműködéssel műtöttek. A műtétem előtt éveken át voltak problémáim. Köztük maradandó is, mint a menstruációm megszűnése. 37 éves voltam, amikor a nőgyógyász azt mondta, hogy korai menopauza. Ü nem kérdezte, hogy van e egyéb betegségem, én nem tudtam akkor, hogy összefügghet. Mostanában gondoltam erre a betegségre, de még nem volt időm, hogy kivizsgáltassam magam. Sok kérdésre nem tudtam egyértelmű választ adni, mert nem találtam megfelelőt. Gondolok a menstruációra. Fogalmam sincs, hogy gyógyszerrel visszahozható e? Gyereket nem szeretnék a korom miatt. Már van egy felnőtt gyerekem. Nem estem nehezen teherbe, bár akkor még 21 éves voltam. A súlyom mostanában állandó, de a műtét előtt 15-20 kg vándorolt rajtam. Azaz vagy fogytam 20 kg-ot hirtelen, vagy hiztam ugyanennyit néhány hónap alatt. A böröm érzékeny, és még sorolhatnám.

Remélem tudtam segiteni:)

360. Mbetti2 (válaszként erre: 359. - Fksz)
2010. okt. 7. 21:48

Köszönöm szépen!

Már írom is a választ:)

359. fksz (válaszként erre: 349. - Mbetti2)
2010. okt. 7. 20:40
kitöltöttem, küldtem mailt is :-)
358. Mbetti2 (válaszként erre: 357. - K.tünde78)
2010. okt. 7. 17:50

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat!

Én magam is megjártam a hadak útját, majd egyszer valahol meg is írom a történetem...

Szerintem több oka lehet, hogy egy nőgyógyász nem ismeri fel/kezeli. Van aki nem is ismeri a betegséget, van aki ismeri, de az ő kompetenciaterülete a tünetek visszaszorításáig tart. Ekkor ha elég körültekintő, továbbküldi az embert további kivizsgálásra, vagy választja a (számára) rövidebb utat, a tünetek kezelését.


A legjobb az lenne számunkra, ha a szakemberek együtt tudnának működni (háziorvos, nőgyógyász, endokrinológus, pszichológus, stb.)

2010. okt. 7. 15:44
Egyébként azt megkérdezhetem,hogy véleményed szerint miért van az,hogy nagyon sok orvos-nőgyógyász nem ismeri fel ezt a betegséget,illetve ha felis ismeri nem kezeli-nem fogadja el betegségként?
356. Mbetti2 (válaszként erre: 355. - Mbetti2)
2010. okt. 7. 15:20
A kérdőívhez csatoltam egy szövegdobozt, amiben leírhatod, ha valamilyen fontos szempont nem merült fel a kérdőívben.
355. Mbetti2 (válaszként erre: 354. - K.tünde78)
2010. okt. 7. 15:17

Kedves Tünde!


Először is köszönöm, hogy segítesz a kutatásban!


Amikor a tüneteket jelölöd, nyugodtan jelezd a

régebbi tüneteket is.


A kérdéscsoportoknál arra lennék kíváncsi, hogy most hogyan vélekedsz az adott kérdésről, ami akár általános is lehet. Pl: Nagyon lelkiismeretes vagyok (most úgy gondolom, hogy az vagyok).

2010. okt. 7. 14:57

Szia!

Szeretnék segíteni neked!

Nálam 6-7 éve okozott gondott a PCOS,szószerint ágynak döntött minden hónapban 2 hétre.Természetesen ezek az erős tünetek már akkor voltak mikor orvoshoz fordultam,viszont előtte 2-3 évvel kezdődött úgy szépen alattaomosan -lassan.2005 júliusában végre sikerült hosszú idő után teherbe esni,majd a szülést követő 9 hónapra jött meg az első mensim(2 évig szoptattam).Igazából a terhesség-szülés óta most 3-4 hónapja kezdek újra észre venni kisebb tüneteket.Amit tudni kell még február óta fogyózom,azóta sikerült 83kg-ról 65kg-ra lefogyni szép lassan.

Kérdésem az lenne, hogy Én hogyan töltsem ki az ürlapot,az akkori tüneteimre és időszakra viszagondolva,vagy a mostani még jelentéktelen tüneteket számot véve?

2010. okt. 7. 14:51

Szia!


Én is kitöltöttem, küldtem e-mail-t is.

352. Mbetti2
2010. okt. 7. 14:51

Lányok!


Igazán hálás vagyok nektek! Mindenki véleménye, gondolatai és kitöltött kérdőíve számít!

351. jsanett (válaszként erre: 349. - Mbetti2)
2010. okt. 7. 14:47

szia!

En kitoltottem, remelem segit majd :)

2010. okt. 7. 14:43
Kitöltöttem
349. Mbetti2
2010. okt. 7. 14:23

Kedves PCOS- es (polycystás ovárium szindróma) hölgytársaim!


Ötödéves pszichológia szakos hallgatóként PCOS-el élő hölgyekkel foglalkozom és a PCOS-ről való tudásomat szeretném bővíteni.

Segítségeteket szeretném kérni, hogy aki érintett ebben a betegségben, egy kérdőív kitöltésével járuljon hozzá a kutatásomhoz!

Az alábbi linkre kattintva, a kérdőív azonnal kitölthető:

[link]


Köszönöm a segítőkészségeteket!

(Visszajelzés kérésére van lehetőség.)


Üdv,

Betti

348. Mbetti2
2010. okt. 6. 11:34

Kedves PCOS- es (polycystás ovárium szindróma) hölgytársaim!


Ötödéves pszichológia szakos hallgatóként PCOS-el élő hölgyekkel foglalkozom.

Segítségeteket szeretném kérni, hogy aki érintett ebben a betegségben, egy kérdőív kitöltésével járuljon hozzá a kutatásomhoz!

Az alábbi linkre kattintva, a kérdőív azonnal kitölthető:

[link]


Köszönöm a segítőkészségeteket!

(Visszajelzés kérésére van lehetőség.)


Üdv,

Betti

347. Mbetti2
2010. okt. 6. 07:33
Sziasztok!
2010. okt. 6. 06:45

Kedves Heni!

Neharagudj, de így leírom a véleményemet az adatlapodat nem tudom kitölteni, de az álláspontom az, nem mindegy melyik szakterületen történik a létszámleépítés, mert szakemberekre is szükség van,hiszen kiszorultak a munkaerőpiacról. Az ilyen jellegű elbocsátás bizony sok ember életét megkeserti. A felesleges egyéneket kell likvidálni és nem azokat, akik hasznot hajtanak. Remélem sikerül a legfontosabb információt megszerezned kivánok sok szerencsét Üdv.Ágnes

345. Hena77
2010. okt. 5. 22:48

Sziasztok Kedves Látogatók! Ha valakinek lenne pár perce a kérdőívemre, akkor sokat segítene a kitöltésével,mert szorít a határidő és ki kell értékelnem hamarosan:( meglehetősen speciális a téma,(csoportos létszámleépítés) lehet hogy ezért nem bírok el vele:) Előre is köszönöm mindenkinek,aki áldoz erre néhány percet:)

Üdv:Heni

Az alábbi link másolásával érhető el: [link]

2010. okt. 5. 11:46

Ajánlom a témában ezt a két oldalt:


[link]


[link]

2010. okt. 5. 08:53

Igen ezeket az embereket Veronika úgyanúgy egyenrangú félként kell kezelni. Vannak és több támogatást is érdemelnének, hiszen nekik ez jelenti a kapaszkodót, az elfoglaltságot és törödést az ő részükről. Úgyanúgy ragaszkodnak az egyforma bánásmódhoz, mint bárki más. Tudni kell velük bánni és ez a terület nagy figyelmet, törödést, rendkivül türelmet kíván. Sokkal több időt kell rájuk fordítani és ezt ők meg is hálálják. Ezeknek annyira kifejlett a kézügyességük szinte bámulatos milyen szép dolgokat tudnak alkotni ez igazán jelentősséggel bír és a hozzáállásuk példamutató számunkra.

Szívélyes üdv.Ágnes

❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook