Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakdolgozat - családon belüli erőszak témában hol találok irodalmat? fórum

Szakdolgozat - családon belüli erőszak témában hol találok irodalmat? (tudásbázis kérdés)

1 2
9. a360345bdd (válaszként erre: 8. - Varga.nora)
2009. aug. 24. 12:52
Inkább kiadom magamból, mintsem évekig hordozzam a keserűságet. Egyébként melyik egyetemen tanulsz?
8. varga.nora (válaszként erre: 7. - A360345bdd)
2009. aug. 24. 10:13

Szia.

köszönöm szépen a válaszodat, azonban látom, h várandós vagy, és nem igazán szeretnélek felzaklatni azzal,h elmeséled a történetedet.

2009. aug. 23. 21:44
Szerintem ne csak a verés részéről irj! Én lelki terrort kaptam, van annyira szörnyű, mint 2 hatalmas pofon. Ha érdekel priviben részletezem. Nem egyedi eset, még a NANE is külön foglalkozik vele, pl ők is biztosan szivesen segitenek neked kérdőivezni.
6. varga.nora (válaszként erre: 5. - Henci2)
2009. aug. 23. 11:20

Szia.

Én valami olyasmire gondoltam, h szakközépiskolások között folytatnám le a kutatásomat (pl. egy gimnáziumban, szakmunkásban...). Szóval különböző iskolatípusok összehasonlítása lenne az alap.

És eddig nekem az az ötletem,h persze anonimul rákérdeznék a saját családjukra, hogy volt-e ilyen, ha igen akkor mi, meg, h tudják - e hogy hova lehet fordulni, ha gond van...

2009. aug. 23. 11:04
talán olyasmiket kellene, hogy melyik a gyakrabb, hogy az apa vagy az anya veri a családot, korosztályokat lehetne megemlíteni, vagy milyen esetekben, tehát alkohol miatt, idegrendszeri problémák miatt. De nem tudom pontosan hogy szeretnéd..
2009. aug. 23. 11:00
Ötlete esetleg valakinek?
2009. aug. 22. 21:28

Sziasztok!

Félreértés elkerülése végett, én nem kifejezetten azt szeretném/kérem,h mesélje el az, akit ért ilyen atrocitás - persze szívesen fogadom a konkrét eseteket, is, ugyanis esettanulmányt is lehet a szakdoliba írni - , hanem ahhoz kellene inkább a segítség, h a kérdőívezésnél mégis mit kutassak, merre felé induljak el.

2009. aug. 22. 19:38
en inditottam egy forumot kb egy hettel ezelott meg nezheted a velemnyeket
2009. aug. 22. 13:51

Sziasztok! Most irogatom a szakdolgozatomat családon belüli erőszak témában!

Irodalmakat csak-csak találok hozzá (de ha valaki tud jó irodalmat, szívesen veszem az újabb tippeket), azonban a kutatás részénél megakadtam.

Kérdőívezésre gondoltam azonban ehhez szeretnék segítséget kérni, h mégis mit kutassak! Tippek, ötletek???

De ha valaki a kutatáshoz mást gondol, azt is szívesen fogadom!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook